Bikkelloop, Zuidwolde

Door Redactie Runner's World | 5 september 2007



Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
---- ---------------------- -- -------------------- --------
J 4/8, 1KM 4 T/M 8 JR
1 chiel smit 98 zuidwolde 3:55
2 frits ten kate 99 koekange 3:57
3 Ephrem Been 99 Zuidwolde Dr 4:01
4 chris dankelman 98 arrien 4:16
5 Sam de Gier 99 Zuidwolde 4:27
6 jasper den boom 99 zuidwolde 4:31
7 sander hooge 00 zuidwolde 5:08
8 jonathan de boom 01 zuidwolde 5:11
9 jim courtz 01 zuidwolde 5:15
10 lars kloeze 02 zuidwolde 5:47

M 4/8, 1KM 4 T/M 8 JR
1 Vera Hulzebos 00 Zuidwolde 4:27
2 daphne dikkers 99 meppel 4:27
3 fleur kalter 99 balkbrug 4:43
4 linda courtz 99 zuidwolde 4:53
5 anique coelingh 00 zuidwolde 5:00
6 nina hof 01 gieterveen 5:03
7 fleur snijder 00 zuidwolde 5:13
8 fleur ballast 00 zuidwolde 5:16
9 sanne smit 01 zuidwolde 5:29
10 Vera Nijzing 00 Zuidwolde 5:30
11 Pebbel de Gier 01 Zuidwolde 5:33
12 esmee kloeze 99 zuidwolde 6:04
13 kim kloeze 02 zuidwolde 6:11

J9/11, 1KM 9 T/M 11 JR
1 Jordy Dikkers 95 Meppel 3:20
2 Lars Bakker 95 Ommen 3:23
3 Daan Kremer 96 Meppel 3:25
4 Dave Hulzebos 96 Zuidwolde 3:29
5 Jesse Tiggelaar 96 Meppel 3:32
6 leon casse 96 hoogeveen 3:41
7 arne kooistra 96 dalfsen 3:42
8 martijn mulder 98 westerbork 3:46
9 jurgen hoorn 97 ruinen 3:47
10 bas de ruiter 97 zuidwolde 3:56
11 Mesfin Been 96 Zuidwolde Dr 3:59
12 Jelmer Buit 95 Hoogeveen 4:00
13 stan gruppen 97 zuidwolde 4:11
14 rik de jonge 96 zuidwolde 4:21
15 Rick van Egten 97 Zuidwolde Dr 4:23
16 thijs spijker 97 zuidwolde 4:26
17 tom reinders 98 hoogeveen 4:30
18 sven lovers 98 hoogeveen 4:33
19 sepp kalter 97 balkbrug 4:34
20 lars bruins 97 zuidwolde 4:40
21 laurens zureigi 98 hoogeveen 4:51
22 Dave Weinans 96 Hoogeveen 4:58

M9/11, 1KM 9 T/M 11 JR
1 anouk hof 97 gieterveen 3:42
2 Inga Bakker 97 Ommen 3:48
3 Lucinda Haaze 96 Zuidwolde Dr 4:01
4 mathilde spitsen 96 giethoorn 4:06
5 Tess Bodegraven 97 Hoogeveen 4:14
6 Puck de Gier 97 Zuidwolde 4:16
7 nienke smit 96 zuidwolde 4:17
8 ellen ten kate 97 koekange 4:29
9 Nienke Lijster 97 Zuidwolde 4:35
10 Gea Zoer 96 Zuidwolde Dr 4:47
11 Kim Mulder 97 Hoogeveen 4:56
12 Tessa Smit 97 Zuidwolde Dr 4:59
13 liza van duijn 95 zuidwolde 5:00

J 2,5, 2,5KM 12T/M15JR
1 Menno Hunneman 92 Oosterwolde 8:31
2 gerben tiekstra 91 dalen 8:42
3 stef smits 93 steenwijksmoer 8:59
4 bas smits 94 steenwijksmoer 9:04
5 marc bakker 93 ommen 9:23
6 gerwin hilbink 93 steenwijksmoer 9:29
7 Bastian Zandbergen 95 Hoogeveen 9:35
8 alwin hoorn 94 ruinen 9:37
9 tiemen weima 94 zuidwolde 9:55
10 merijn winters 94 ommen 9:56
11 jeroen vermeer 94 hollandscheveld 10:11
12 gertjan eshuis 93 hoogeveen 10:26
13 erik middelveld 95 zuidwolde 10:32
14 eduard bertuins 95 zuidwolde 10:43
15 vincent spitsen 94 giethoorn 10:48
16 Ivo Hersevoort 95 Hoogeveen 13:20

M 2,5, 2,5KM 12T/M15JR
1 aline kootstra 94 dalfsen 10:02
2 elise van den berg 94 hoogeveen 10:45
3 laura dees 95 hoogeveen 10:51
4 arniane prins 93 koekange 11:06
5 Yvette Huiskes 94 Zuidwolde Dr 11:33
6 Grisella Haaze 94 Zuidwolde Dr 12:43

5KMD, 5 KM
1 Sanne Woertink 91 Ane 18:41
2 Marije Hulzebos 93 Zuidwolde 19:06
3 marjolein ros 84 groningen 19:39
4 Ria Winter 69 Beilen 21:13
5 jelly van der kloet 81 groningen 21:28
6 Annemiek Hulzebos Zuidwolde 21:46
7 Margje Timmerman 82 Staphorst 21:52
8 anja bennink 65 hollandscheveld 22:06
9 annet zwiep 78 beilen 22:21
10 Jacqueline ten Brummel 65 Stuifand 22:40
11 Karin van Kalkeren 83 Hoogeveen 23:28
12 alien flik 73 ruinen 23:30
13 esther schonewille 73 hoogeveen 23:32
14 Paula Kip 86 Noordscheschut 23:34
15 Alyde Overweg 83 Staphorst 23:35
16 riny van den Brink 64 hoogeveen 24:48
17 Mw Hooge 65 Zuidwolde 25:08
18 Mirjam Kuipers 82 Beilen 25:57
19 Trea ten Kate 65 Koekange 26:18
20 Anet Bakker 65 Ommen 26:49
21 Karin Boeve 80 Zwolle 26:52
22 Femmien Joling 62 Hoogeveen 27:07
23 Geertje Boelen 50 Zuidwolde 27:55
24 Renate Brinkhof 75 Hoogeveen 28:38
25 carla van nimwegen 69 liempok 28:52
26 Alida van Tarrie 76 Ruinen 28:55
27 Truus vd Berg 57 Linde 29:09
28 Gerda Frans 69 Schuinesloot 30:54
29 Sjoukje Reinink 64 Hoogeveen 31:48

5KMH, 5 KM
1 Jan Scheenstra 70 Zuidveen 16:06
2 C Stevens 87 Enschede 16:06
3 Gert-Jan Stevens 87 Noordscheschut 16:55
4 Frank Everts 85 Hollandscheveld 17:06
5 Martijn van Goor 82 Hardenberg 17:25
6 gerard tuin 86 staphorst 17:42
7 Harm Kooiker 59 Rouveen 17:49
8 Jeroen Kalter 68 Balkbrug 17:52
9 Jan Beldman 59 Dalfsen 18:02
10 jan bloemert 86 staphorst 18:31
11 Arie Reurink 61 Balkbrug 18:53
12 jacco talen 69 hollandscheveld 19:06
13 Bernhard Kootstra 66 Dalfsen 19:53
14 Bert Dekker 67 Hollandscheveld 19:56
15 Ralph Overweg 87 Staphorst 19:59
16 Cor Kooiker 49 Rouveen 20:10
17 Gert Mulderij 73 Elim 20:16
18 Alfred Ubels 61 Steggerda 20:30
19 johan carsouw 61 zuidwolde 20:43
20 Levert Klooster 53 Ruinerwold 20:58
21 Japie Talen 45 Hoogeveen 21:16
22 Gerrit Lijkendijk 58 Hoogeveen 21:33
23 Bertjan van Dijk 67 Nieuwleusen 21:42
24 Jans Berghuis 58 Zuidwolde Dr 22:05
25 Dick Telman 56 Nieuwleusen 22:13
26 Jan Otten 55 Nieuwleusen 22:18
27 Bert Kuijers 79 Staphorst 22:31
28 Boudewijn Boeve 77 Zwolle 22:34
29 Klaas Nienhuis 46 Oosterhesselen 22:43
30 Ronny Huls 63 Zuidwolde Dr 22:45
31 Bert Inberg 80 Hoogeveen 22:46
32 Harm Smit 44 Ruinen 22:48
33 Cees Bodegraven 61 Hoogeveen 23:05
34 Erik Zwiep 77 Beilen 23:19
35 Martijn Horsman 82 Meppel 23:27
36 Suleiman Zureiqi 70 Hoogeveen 23:42
37 harron dekker 82 steenwijksmoer 23:47
38 Barry Hartsuiker 49 Meppel 23:47
39 Anne Bartelds 45 Havelte 23:57
40 Arend Mekkes 50 Ansen 24:01
41 Koos Kip 51 Hoogeveen 24:09
42 Jan Koekoek 64 Hoogeveen 24:39
43 Johannes Kuilder 45 Almelo 24:48
44 martin van der brink 61 hoogeveen 24:51
45 Derk Pieter Kuipers 55 Beilen 24:58
46 Willy Ronkes 56 Hoogeveen 25:00
47 Jan ten Kate 61 Koekange 25:54
48 rommy bijlsma hoogeveen 26:11
49 Klaas Plas 67 Hoogeveen 26:38
50 Henk de Jong 50 Ruinen 26:46
51 Henri Frijlink 69 Zuidwolde 28:47
52 Max van der Heide 66 Zuidwolde 29:17
53 Ruud Bekendam Hoogeveen 29:42

10K D, 10 KM
1 Bertha Bruggenkamp 68 Smilde 39:52
2 Antien van der Vegt 77 Zuidwolde 41:42
3 Ine Snoeken 78 Ruinen 43:17
4 Marleen Herbert 86 Bergentheim 43:44
5 Manon Herbert 90 Bergentheim 43:52
6 gerda willems 56 ommen 44:25
7 Aaltje Perdok 63 Norg 45:43
8 judith ter bork 78 ruinen 48:08
9 Anneke Mook 72 Tuk 49:02
10 christel mos 70 ruinen 49:04
11 Mariska Snippe 82 Zuidwolde Dr 49:11
12 Geke Tempelman 70 Beerzerveld 49:15
13 heleen flinkert 71 ruinen 49:17
14 Ina Stegeman 67 Bergentheim 49:17
15 Dinly Neutel 77 Ruinen 49:24
16 Miranda Vrieling 81 Zuidwolde 49:29
17 Betsie Hollak 50 Ruinen 52:03
18 Schwanette Hilbrink 58 Stuifzand 56:25
19 Hennie van T Zand 76 Zuidwolde 57:14
20 heleen cornelissen 66 zuidwolde
21 Willeke Lubbinge 79 Tuk

10HSN, 10 KM
1 adbi nageeye 89 oldebroek 31:51
2 Leon Sanderman 81 Rijssen 31:58
3 Udo Zwijnenberg 75 Nijverdal 32:37
4 Jan Venhuizen 68 Smilde 33:52
5 Klaas Brakke 84 Staphorst 35:25
6 Willem Kreulen 70 Noordwolde 36:05
7 Marijn de Jonge 87 Vroomshoop 38:16
8 Erik Kuijer 73 Ruinerwold 38:17
9 Koert van der Nes 68 Zwolle 39:02
10 Bert Snijder 71 Zuidwolde 40:01
11 Martin Luteijn 69 Zuidwolde Dr 40:02
12 Nico Schotanus 70 Lutten 40:32
13 wim hulleman 69 dalfsen 41:42
14 Kevin Timmerman 91 Hardenberg 42:03
15 Marcel Hamberg 78 Zuidwolde 42:20
16 arndrik westenbrink 79 rogat 42:53
17 Carl Benjamins 73 Hoogeveen 43:14
18 Dennis Dunnewind 80 Ommen 44:45
19 jaco schrauwen 68 Meppel 45:41
20 Oscar Bijvank 74 Meppel 46:03
21 erwin venema 75 zuidwolde 46:12
22 Mart van Ark 84 Zwolle 47:02
23 Gerard de Ruiter 68 Zuidwolde 47:54
24 johan buurmeyer 70 hoogeveen 49:21
25 Jeroen Krook 82 Zuidwolde 50:54
26 steffen raven 73 hoogeveen 52:51

10H40, 10 KM
1 Jan Poortman 62 Rijssen 35:31
2 Johan Hulzebos 63 Zuidwolde 36:25
3 Jan Janssen 67 Rijssen 37:37
4 evert bisschop 60 koekange 39:19
5 willen brinkman 58 de schiphorst 39:26
6 Henk Oosterveen 63 Ruinen 40:02
7 Bennie Kosse 59 De Krim 40:14
8 Theo Slagter 65 Ruinen 40:32
9 albert coelingh 67 zuidwolde 41:57
10 harrie katoele 61 dedemsvaart 42:13
11 Jan Timmerman 59 Hardenberg 43:24
12 Riekus Kroesen 65 Dalerpeel 43:43
13 Roelco Huiskes 61 Zuidwolde Dr 44:15
14 Jaap Haaze 61 Zuidwolde Dr 44:38
15 Rudy vd Wijk 59 Beilen 44:46
16 Hielke ten Hoor 64 Hoogeveen 45:25
17 Roel Guichelaar 67 Hoogeveen 45:32
18 Be Hilbrink 59 Stuifzand 45:52
19 Marcel Bakker 58 hoogeveen 45:55
20 Gert Bosker 60 Assen 46:03
21 Henk van Dijk 57 Hoogeveen 46:08
22 Roel Kleine 66 Hoogeveen 47:13
23 Marcel Lip 67 Hoogeveen 47:40
24 Egbert Geertsma 61 Groningen 47:43
25 Eddy de Boer 65 de Wijk 47:49
26 Geert Komduur 62 Hoogeveen 48:26
27 Harry de Jonge 60 Zuidwolde Dr 49:34
28 Bart UitewijkWinkel 64 Ruinen 50:25
29 Jan Verschuur 67 Hoogeveen 51:39
30 john rijstenberg 64 zuidwolde 52:58
31 Gert-Jan Mannak 65 Hoogeveen 53:30
32 Dick Kollen 64 Hoogeveen

10H50, 10 KM
1 Albert Oldehinkel 56 Radewijk 35:26
2 Roelof Hutten 57 Bruchterveld 35:33
3 henk oldehinkel 57 dedemsvaart 37:18
4 Dirk Koning 51 Ruinerwold 39:04
5 Jans Kikkert 53 Alteveer 40:56
6 Arie Prins 56 Koekange 41:23
7 Jannes Heijnen 51 Hoogeveen 42:17
8 Jan Lip 49 Alteveer 42:55
9 henk nimeijer 52 koekange 43:08
10 jan witte 52 meppel 43:32
11 dick vd Vegt 51 ruinerwold 44:26
12 Jan de Vries 43 Hoogeveen 45:18
13 Jan Kuipers 48 Zuidwolde 45:21
14 nico eshuis 57 hoogeveen 45:25
15 Arend Bisschop 55 Pesse 46:01
16 Frits Lautenbag 48 Hattem 46:13
17 Tinus Wils 51 Pesse 46:14
18 Gunter Runow 52 De Wijk 46:26
19 mans veldsink 57 dedemsvaart 47:19
20 jans jagt 51 klazienaveen 49:08
21 willem vd Linden 48 hoogeveen 52:23
22 Karst Schonewille 56 Klazienaveen 52:29
23 Ab Koetsier 46 Holten 56:26




Deel dit artikel

GERELATEERD

Redactie Runner's World

Runner's World is hét meest gelezen hardloopblad ter wereld. Lees Runner's World en je loopt altijd voorop met de nieuwste apps, mooiste verhalen en opmerkelijkste trends.