Bridge to Bridge, Arnhem

Door Redactie Runner's World | 13 september 2009





Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Bruto Netto
---- ---------------------- -- -------------------- -------- --------
MSEN, 10 EM
1 Diederik Scheltinga 85 Huissen 58:48 58:48
2 Remco Kleinrensink 74 Wageningen 59:17 59:15
3 Olivier Diels 81 Arnhem 1:00:39 1:00:38
4 Mehmet Dag 81 Arnhem 1:01:00 59:51
5 Tom Egging 77 Westervoort 1:01:49 1:01:48
6 Vincent Michielsen 75 Wageningen 1:03:36 1:03:34
7 Bas Hermsen 75 Cuijk 1:03:59 1:03:58
8 Robby Ribbink 76 Lent 1:04:08 1:03:50
9 Lambert-Jan Koops 75 Bemmel 1:04:18 1:04:07
10 Roelof Docter 76 Oosterbeek 1:04:54 1:04:42
11 Niels Siebelink 82 Arnhem 1:04:55 1:04:54
12 Pieter Bloemberg 76 Groessen 1:04:56 1:04:53
13 Wouter Post 83 Deventer 1:05:33 1:05:01
14 Jorik Huizinga 77 Pannerden 1:05:41 1:05:39
15 Ewout Frankema 74 Arnhem 1:05:43 1:05:40
16 Vincent van Geelen 86 Wijk bij Duurstede 1:06:43 1:06:28
17 Wilco Agteres 86 Ederveen 1:06:59 1:06:57
18 Michiel Huzen 75 Nieuwleusen 1:07:21 1:06:51
19 Wiebe Derksen 87 Groningen 1:08:14 1:08:10
20 James Hughes 89 Churchtown (IRL) 1:08:35 1:08:30
21 Jeroen Janssen 86 Amsterdam 1:08:44 1:08:42
22 Tobi Lusing 89 Arnhem 1:08:52 1:08:48
23 Mark Mieras 76 Arnhem 1:09:31 1:09:26
24 Jork Muyres 85 Driel 1:11:10 1:11:06
25 Michel van Eert 78 Nuth 1:11:42 1:11:40
26 Gilbert Juliaans 77 Nederland 1:11:58 1:11:41
27 Thomas Nieuwenhuijzen 74 Arnhem 1:12:09 1:11:48
28 Pim de Swart 82 Arnhem 1:12:40 1:11:47
29 Lars Ryberg 76 Huissen 1:12:53 1:12:42
30 Ruud Wilens 83 Enschede 1:13:02 1:12:43
31 Guido Nelissen 76 Leiden 1:13:03 1:12:31
32 Joop Tindemans 79 Eindhoven 1:13:06 1:13:00
33 Twan Rossen 80 Arnhem 1:13:22 1:13:15
34 Raymond Spenkelink 87 Arnhem 1:13:29 1:13:10
35 Jorrit Mertens 83 Arnhem 1:13:32 1:13:31
36 Juri Hertog 75 Veenendaal 1:13:32 1:12:32
37 Harm Smit 75 Bennekom 1:13:35 1:13:04
38 Remco van Hussel 77 Nijkerk Gld 1:14:01 1:13:57
39 Jurn van Gisteren 84 Oss 1:14:17 1:13:11
40 Sander Winkelhorst 79 Arnhem 1:14:22 1:13:29
41 Sander de Wit 80 Arnhem 1:14:26 1:14:08
42 Laurens Fridael 75 Arnhem 1:14:39 1:12:28
43 Joeri Baak 91 Nederland 1:14:40 1:12:33
44 Wesley van Aalten 84 Arnhem 1:14:47 1:14:27
45 Dandy Gvachakke Barrig 77 Arnhem 1:14:48 1:14:31
46 Bas Kleijer 82 Veenendaal 1:15:45 1:15:16
47 Joppe Boon 86 Wageningen 1:16:10 1:15:53
48 Louis Hartman Arnhem 1:16:18 1:16:16
49 Sander van Woudenberg 77 Arnhem 1:16:29 1:15:56
50 Michel Manintveld 80 Apeldoorn 1:16:43 1:16:32
51 Maarten Hamelink 76 Ede Gld 1:16:43 1:15:45
52 Peter van Dijk 86 Nijmegen 1:16:46 1:16:00
53 Erik Sanders 77 emmerich am rhein (G 1:16:50 1:16:03
54 Hugo Velthuis 81 Arnhem 1:17:06 1:16:33
55 Eef Hendrik 87 Netterden 1:17:19 1:17:07
56 Rene Artz 91 Arnhem 1:17:37 1:17:35
57 Jorre Vink 78 Doetinchem 1:18:03 1:17:14
58 Tobias Korte 87 Arnhem 1:18:09 1:17:46
59 Peter Renden 81 Putten 1:18:10 1:16:38
60 Niek Verheijen 90 Arnhem 1:18:11 1:17:29
61 Timo ter Braak 86 Nunspeet 1:18:39 1:17:25
62 Martijn Baede Arnhem 1:18:46 1:18:37
63 Ben te Beek 83 Nijmegen 1:19:02 1:18:03
64 Brecht Wilke 78 Rotterdam 1:19:19 1:18:21
65 Laurens Kraal 83 Culemborg 1:19:21 1:16:26
66 Frank Lankhorst 81 Nijkerk Gld 1:19:26 1:18:46
67 Nick van de Laar 88 Arnhem 1:19:42 1:17:36
68 Bart Lagerberg 75 Arnhem 1:19:49 1:17:41
69 Jody Kevenaar 77 Arnhem 1:19:49 1:17:40
70 Anton de Vries 83 Rijssen 1:19:58 1:18:25
71 Mark Wolffensperger 80 Velp Gld 1:19:59 1:19:18
72 Harm van Hal 77 Millingen aan de Rij 1:20:09 1:18:17
73 Marcel Cremers 77 Nijmegen 1:20:13 1:18:11
74 Arnold van Beersum 74 Duiven 1:20:44 1:19:54
75 Koen Adolfs 85 Nijmegen 1:21:08 1:19:05
76 Steven Roest 78 Zutphen 1:21:12 1:19:31
77 Sjors Berns 83 Arnhem 1:21:34 1:19:31
78 Rick Hartgers 79 Arnhem 1:21:43 1:20:09
79 Maurice de Klein 79 Babberich 1:21:51 1:20:55
80 Bas Swinkels Elst 1:21:59 1:21:53
81 Oscar Hoiting 78 Nijmegen 1:22:08 1:20:42
82 Henry van Dijk 78 Veenendaal 1:22:12 1:21:47
83 Maarten Roest 76 Arnhem 1:22:26 1:20:46
84 Marcel Koerts 74 Nederland 1:23:10 1:23:04
85 Sander Oosterink 78 Zelhem 1:23:46 1:21:55
86 Gerrit Jan Donderwinke 76 Doetinchem 1:23:50 1:23:14
87 Lemco Klaassen 82 Elim 1:24:05 1:22:31
88 Dolf Peijnenburg 82 Arnhem 1:24:10 1:22:34
89 Robin Wijers 80 Westervoort 1:24:13 1:23:42
90 Jeroen Schlechter 80 Doetinchem 1:24:16 1:23:37
91 Niels Rossen 77 Eindhoven 1:24:33 1:24:26
92 Jan Pieter Nijhof 77 Rotterdam 1:24:50 1:23:53
93 Bart van Veldhuizen 79 Arnhem 1:25:06 1:24:45
94 Sergei Schennink Arnhem 1:25:16 1:23:33
95 Jasper van Voorst 87 Nunspeet 1:25:16 1:24:02
96 Arno van der Aa 77 Wageningen 1:25:32 1:23:34
97 Frank van Ark 79 Utrecht 1:26:07 1:24:04
98 Michiel de Boer 78 Arnhem 1:26:41 1:24:32
99 Martijn van Uum 78 Arnhem 1:26:44 1:25:14
100 Sander Hougee 75 Driebergen-Rijsenbur 1:26:50 1:25:05
101 Dennis van den Eijnden 81 Nederland 1:27:00 1:25:59
102 Vincent van Gelder 87 Nijmegen 1:27:21 1:26:35
103 Robert Vonk 75 Geldrop 1:27:27 1:25:43
104 Erwin van de Vis 77 Rhenen 1:27:30 1:26:35
105 Raimund Hiller 74 Arnhem 1:27:45 1:26:45
106 Danny van Dijken 91 Heteren 1:27:47 1:25:38
107 Coen Hendrikx Arnhem 1:28:01 1:27:54
108 Jan Kleijer 77 Ede Gld 1:28:01 1:27:32
109 Andries Kooistra 82 Amsterdam 1:28:09 1:26:31
110 Michel de Groot 82 Arnhem 1:28:19 1:26:24
111 Paul Tours 75 Bielefeld (GER) 1:28:43 1:26:27
112 Klaus Koonen Arnhem 1:28:56 1:28:43
113 Piet Karregat 79 Amsterdam Zuidoost 1:29:04 1:28:42
114 Casper Brasser 76 Utrecht 1:29:41 1:27:56
115 Jaco Peters 85 Dodewaard 1:30:12 1:28:29
116 Bart van de Geijn Beneden-Leeuwen 1:30:32 1:30:01
117 Van der Laan 75 Arnhem 1:30:36 1:29:26
118 Hans Barenbrug 82 Arnhem 1:30:55 1:28:43
119 Paul van Bladel 78 Arnhem 1:31:13 1:29:26
120 Fritz van de Pol Nederland 1:31:22 1:29:25
121 Adri Bressers Nederland 1:31:23 1:29:42
122 Wido Kelderman 76 Ede Gld 1:32:32 1:30:37
123 Ivo Claessen 82 Nijmegen 1:32:44 1:31:10
124 Thom Broens 87 Hoogeveen 1:33:16 1:31:42
125 Bart Haisma Nijmegen 1:33:41 1:33:30
126 Usnach Baauw 74 Arnhem 1:33:44 1:32:52
127 Gerrit-Jan Kappers Nijmegen 1:34:37 1:34:25
128 Johannes Kruisselbrink 83 Leidschendam 1:34:47 1:33:08
129 Guido de Kok 75 Ede Gld 1:35:49 1:34:29
130 Olaf Lagerwerf 85 Tilburg 1:36:44 1:35:00
131 Michiel Bom 77 Doorwerth 1:37:07 1:35:42
132 Rutger van der Staak 95 Westervoort 1:37:36 1:36:13
133 Joachim Netten 82 Arnhem 1:38:03 1:36:12
134 Rick de Kleyn Amersfoort 1:38:24 1:38:10
135 Jeroen Broerse Arnhem 1:38:57 1:38:39
136 Robbie Lange Arnhem 1:40:34 1:40:25
137 Sander Wolters Duiven 1:47:10 1:47:00
138 Bastiaan van den Brand 75 Dodewaard 1:47:34 1:45:56
139 Lucas Fust 78 Lochem 1:47:36 1:46:32
140 Roland Meertens 90 Boxmeer 1:52:04 1:49:59
141 Siebren Zijlstra Nijkerk 1:52:26 1:52:18
142 Michael Verbrugge NIJMEGEN 1:54:55 1:54:23

M35, 10 EM
1 Ronald de Jonge 70 Rozendaal 56:05 56:05
2 Antoine Roes 72 Wijchen 57:07 57:06
3 Ronald Derksen 71 Beekbergen 57:22 57:22
4 Nico de Vries 74 Kampen 1:00:04 1:00:03
5 Werner Weustenenk 67 Hengelo Gld 1:01:36 1:01:16
6 Armand Goossens 67 Arnhem 1:03:49 1:03:36
7 Addy Boll 71 Arnhem 1:04:04 1:03:58
8 Renzo Lippinkhof 73 Arnhem 1:04:10 1:04:09
9 Edwin van Asten 67 Huissen 1:04:55 1:04:53
10 Martin Gotink 68 Wehl 1:05:01 1:04:43
11 Adriaan Tates 69 TenneT 1:05:42 1:05:39
12 Han Stegeman Giethmen 1:05:55 1:05:51
13 Stephan Hoegen 73 Elst Gld 1:06:57 1:06:51
14 Wouter Rouwhorst 65 Borculo 1:07:09 1:06:30
15 Henri van Essen 73 Nijkerk Gld 1:07:41 1:07:37
16 Iwan te Brake 71 Arnhem 1:07:49 1:07:32
17 Maarten Peters 72 Gendt 1:08:03 1:07:57
18 Ralph Schielen 66 Arnhem 1:08:28 1:07:42
19 Gielink Mgh 70 Doesburg 1:08:48 1:08:47
20 Martijn Mussche 71 Arnhem 1:08:53 1:08:43
21 Kenneth Bouwman 74 Gendt 1:08:59 1:08:56
22 Remco Jesterhoudt 72 Lelystad 1:09:35 1:09:27
23 Albert Stienezen 65 Zevenaar 1:09:42 1:09:07
24 Kees Peerdeman 66 Drempt 1:09:47 1:09:42
25 René Hillebrink 67 Elst Gld 1:09:51 1:08:26
26 Hubert van Wingaarden 70 Arnhem 1:10:01 1:09:46
27 Giovanni Amato 65 Arnhem 1:10:19 1:10:02
28 Marco Liberto 67 Duiven 1:10:30 1:10:21
29 Arthur van den Brink 68 Elst Gld 1:10:56 1:10:46
30 John Spittel 70 Rotterdam 1:11:02 1:10:36
31 Falco van den Boom 68 Arnhem 1:11:10 1:10:28
32 Erik van Grunsven 72 Berghem 1:11:14 1:10:39
33 Henk Bijsterbosch 66 Arnhem 1:11:16 1:10:53
34 Tako Sondorp 70 Utrecht 1:11:19 1:11:00
35 Joos de Bakker Amersfoort 1:11:40 1:11:35
36 Peter Jesse 69 Arnhem 1:12:01 1:11:46
37 Wijnand Weijman 66 Veenendaal 1:12:06 1:12:04
38 Arthur van der Windt 66 Arnhem 1:12:33 1:12:21
39 Maarten Vrij 67 Utrecht 1:12:34 1:11:46
40 Martin Stevens 70 Almere Buiten 1:12:38 1:11:56
41 Ed van Riessen Oosterbeek 1:12:41 1:12:33
42 André van der Neut 73 Breukelen Ut 1:12:42 1:12:34
43 Volkmar Cremer 71 Beuningen Gld 1:12:47 1:11:07
44 Peter van Dalen 67 Huissen 1:12:47 1:11:30
45 Michiel Beurskens 71 Arnhem 1:12:57 1:12:09
46 Etienne Journee 70 Arnhem 1:13:07 1:12:53
47 Arnold Daals 68 Winterswijk 1:13:14 1:12:20
48 Hans Theunissen 68 Arnhem 1:13:16 1:13:05
49 Gary Vooges 65 Lunteren 1:13:26 1:12:54
50 Henri Laitervo 74 Arnhem 1:13:29 1:13:18
51 Harry Corbeek 65 Rozendaal 1:13:36 1:12:24
52 Alexander Leeman 66 Molenhoek Lb 1:13:40 1:12:47
53 Diederik Heij 70 Oosterbeek 1:14:06 1:13:38
54 Dinand van Haaften 74 Aalst Gld 1:14:13 1:13:50
55 Freek Tjassens Keiser 69 Zutphen 1:14:35 1:13:19
56 Dick van Regteren 67 Arnhem 1:14:44 1:14:29
57 Richard Bitter 71 Oosterhout gem Nijme 1:14:46 1:14:35
58 William Steenbakkers 71 Arnhem 1:15:00 1:14:22
59 Bernhard Pluim 64 Tonden 1:15:06 1:14:16
60 Taco Hanou 69 Zevenaar 1:15:17 1:14:25
61 John Arends 68 Huissen 1:15:19 1:15:09
62 Marco Schellings 72 Arnhem 1:15:25 1:14:09
63 Wilbert de Wijs 72 Nuenen 1:15:28 1:15:02
64 Martin Poodt 73 Bemmel 1:15:29 1:14:24
65 Jaap Bosch 69 Nederland 1:15:34 1:13:41
66 Peter Scholten 67 Zutphen 1:15:48 1:14:57
67 Arthur van Rooijen 70 Woerden 1:15:52 1:14:05
68 Tom Wientjes 73 Arnhem 1:16:02 1:14:30
69 Marco Kok 71 Huissen 1:16:03 1:14:03
70 Ard Cloo 68 Amersfoort 1:16:18 1:16:09
71 Robin Hoogveldt 69 Westervoort 1:16:19 1:15:08
72 Nando van Rijnberk 66 Arnhem 1:16:19 1:15:08
73 Joost den Hertog 65 Angerlo 1:16:25 1:14:51
74 Hans Berendsen 66 Braamt 1:16:29 1:15:52
75 Ronald Versteegen Weert 1:16:29 1:16:22
76 Läslo Brouwer 69 Arnhem 1:16:35 1:15:18
77 Marco Halman 70 Arnhem 1:17:02 1:15:53
78 Mark van den Hurk 73 Heesch 1:17:22 1:16:42
79 Gert van Harskamp 64 Duiven 1:17:25 1:17:01
80 Paul van Wijk 69 Velp Gld 1:17:27 1:16:02
81 Marc Verhaegh 64 Huissen 1:17:33 1:17:06
82 Roy Theunissen 66 Arnhem 1:17:37 1:17:18
83 Laurens Römer 67 Arnhem 1:17:37 1:15:39
84 Raymond Berentsen Terborg 1:17:39 1:17:16
85 Vincent Bronkhorst 72 Nederland 1:17:41 1:16:36
86 Rob Brugman 67 Arnhem 1:17:44 1:16:40
87 Marco Overdijk 65 Cuijk 1:17:56 1:17:11
88 Freek Nabuurs 69 Nederland 1:17:58 1:17:23
89 René Wijnalda ARNHEM 1:17:58 1:16:13
90 Marc Spierenburg 65 Arnhem 1:18:00 1:16:50
91 Hans van den Brink 72 Arnhem 1:18:10 1:16:22
92 Ian van Deijck 68 Doorwerth 1:18:14 1:17:03
93 Wilko Linnenbank 67 Wehl 1:18:16 1:17:40
94 Bas Glasbergen 74 Meppel 1:18:24 1:17:22
95 Arie Kooiman 65 Arnhem 1:18:29 1:17:43
96 Emanuel Brokke 73 Apeldoorn 1:18:30 1:17:40
97 Gerhard Nijhof 68 Arnhem 1:18:33 1:17:24
98 Gerrit van het Ende 64 Nijkerk Gld 1:18:42 1:18:02
99 Tim Steenbergh 68 Ede Gld 1:18:45 1:17:03
100 Rob Rabelink 67 Doetinchem 1:18:45 1:18:32
101 Marc Bakker 71 Arnhem 1:18:48 1:18:08
102 Maurice Huijs 67 Bergen op Zoom 1:18:51 1:17:52
103 Arie Kelderman 68 Veenendaal 1:18:52 1:17:02
104 Bart Bertelink 65 Zwolle 1:18:52 1:17:55
105 Robert Janssen Wijchen 1:18:53 1:18:46
106 Frank Hengeveld 69 Oosterbeek 1:18:58 1:16:31
107 Marco Hengeveld 67 Arnhem 1:18:59 1:16:32
108 Frano Bebseler 69 Oosterbeek 1:19:00 1:17:46
109 Frans Kroesen 74 Amersfoort 1:19:18 1:18:15
110 Jasper van Amstel 64 Arnhem 1:19:28 1:18:14
111 Thomas Bernard 66 Dongen 1:19:30 1:19:09
112 Rene van Ham 65 Arnhem 1:19:31 1:19:05
113 Mario Bammens Duiven 1:19:37 1:19:27
114 Marcel Driessen Boxmeer 1:19:37 1:19:28
115 Robert Gieling 70 Arnhem 1:19:41 1:18:00
116 Arno Gerretzen 64 Westervoort 1:19:47 1:18:38
117 Robert Vermeer 68 Rheden 1:19:47 1:18:41
118 Lodi Wigman 72 Huissen 1:19:49 1:18:41
119 Eelco Jansen 74 Arnhem 1:20:02 1:19:10
120 Raymond Olderaan 66 Wehl 1:20:03 1:19:25
121 Jacco van der Vinne 71 Arnhem 1:20:09 1:19:28
122 Nick Arends 67 Babberich 1:20:11 1:19:35
123 Martin Ekhardt 65 Arnhem 1:20:13 1:18:55
124 Jeroen van Mierlo 64 Elst Gld 1:20:18 1:19:29
125 Mike Kevenaar 73 Dieren 1:20:21 1:18:12
126 Sander Witteveen Vianen 1:20:21 1:20:16
127 Michael Kehren 68 Arnhem 1:20:22 1:18:57
128 Dennis Kobus 70 Arnhem 1:20:33 1:18:48
129 Alex van Hoof 67 Oss 1:20:52 1:19:44
130 Guno Burgzorg 69 Driel 1:20:56 1:18:57
131 Edwin Bakker 66 Oosterhout Nb 1:20:58 1:20:02
132 Job Smit 66 Veenendaal 1:21:01 1:21:00
133 Bob Sent 71 Deventer 1:21:25 1:19:43
134 Mark Klein Gunnewiek 69 Elst Gld 1:21:26 1:20:38
135 Rene Ros 72 Nijverdal 1:21:36 1:20:25
136 Dik van Schagen 66 Loo Gld 1:21:48 1:21:08
137 Erik van der Hoofd Nijmegen 1:21:52 1:21:27
138 Frank van Duinhoven 64 Nederland 1:21:59 1:20:27
139 Hans van der Meer 73 Arnhem 1:22:03 1:20:49
140 Andre Broekhaus 67 Arnhem 1:22:10 1:21:06
141 Danny Boegheim 73 Arnhem 1:22:15 1:20:28
142 Radboud Marijnissen 65 Arnhem 1:22:17 1:20:48
143 René Berendsen 67 Westervoort 1:22:21 1:21:21
144 Hans van Vliet 70 Huissen 1:22:43 1:22:12
145 Reinier Aartsen 70 Arnhem 1:22:55 1:21:01
146 Ronnie Terhorst 69 Doetinchem 1:23:04 1:22:36
147 Rene Tuinenbreijer 67 Harderwijk 1:23:09 1:22:51
148 Joost Klappe 68 Huissen 1:23:12 1:21:35
149 Fons Wolterink 69 Arnhem 1:23:19 1:22:40
150 Marc Wezenberg 65 Arnhem 1:23:24 1:22:22
151 Mischa Pegtel 72 Papendrecht 1:23:29 1:21:17
152 Maico Bongers Arnhem 1:23:40 1:21:56
153 Hans Willem Brussee 69 Arnhem 1:23:46 1:22:48
154 Jord Kuiken 70 Utrecht 1:23:50 1:23:36
155 Herman Krabbendam 70 Arnhem 1:24:02 1:22:28
156 Ronald Hol 74 Duiven 1:24:09 1:22:51
157 Stanny Schapendonk OOSTERBEEK 1:24:10 1:23:58
158 Johan Overvest Woudenberg 1:24:14 1:23:52
159 Hendrik Jan Meutstege 69 Zelhem 1:24:14 1:23:10
160 Leo van den Steen 67 Arnhem 1:24:25 1:22:17
161 Rémi van der Heide 73 Borculo 1:24:31 1:23:15
162 Rene van Arem 65 Ede Gld 1:24:50 1:24:17
163 Marck Wolters 70 Arnhem 1:24:55 1:24:43
164 Jeroen Hilgers Eindhoven 1:24:58 1:24:53
165 Ton Wulferink 69 Apeldoorn 1:25:01 1:24:19
166 Bart Wiltink 73 Arnhem 1:25:03 1:24:24
167 Gerrit Jansen 67 Doetinchem 1:25:17 1:24:48
168 Patrick van Meeuwen 67 Huissen 1:25:22 1:25:15
169 Michel Visser Wolfheze 1:25:28 1:25:13
170 Stephan Buitenhuis 71 Silvolde 1:25:52 1:24:58
171 Tividor van Lijf 71 Nederland 1:25:56 1:24:56
172 Melle Steringa 73 Arnhem 1:26:07 1:25:06
173 Ben Pronk 68 Nederland 1:26:10 1:24:17
174 Hans Scheefhals Arnhem 1:26:13 1:26:01
175 M Steffen 71 Arnhem 1:26:21 1:25:48
176 Gerjan Emsbroek Houten 1:26:51 1:26:35
177 Lî Gielen 69 Elst Gld 1:26:52 1:25:18
178 Mark Bouwman 66 Arnhem 1:26:52 1:25:08
179 Joeri Brouwer 72 Ede Gld 1:26:56 1:25:12
180 Huib de Goede 70 Amsterdam 1:27:22 1:25:34
181 Edwin Dortland 71 Vlaardingen 1:27:32 1:26:36
182 André van Dijk 67 Zevenaar 1:27:34 1:27:10
183 Jerry Mertens 67 Baarn 1:27:50 1:27:06
184 Andre Kamphuis 68 Heteren 1:27:54 1:25:44
185 Peter Smit 72 Alphen aan den Rijn 1:27:57 1:27:54
186 Elowy Groot 71 Lent 1:28:10 1:26:42
187 Tom van der Zanden 73 Arnhem 1:28:15 1:26:46
188 Peter Leushuis Apeldoorn 1:28:20 1:28:08
189 Anco Hordijk 70 Lent 1:28:23 1:26:56
190 Jos van Heck 68 Ede Gld 1:28:23 1:27:20
191 Leon Matser 66 Westervoort 1:28:30 1:26:41
192 Rene Brouwer 66 Almelo 1:28:36 1:28:16
193 Rodney van t Oost 65 arhnem 1:28:56 1:28:11
194 John Schreurs 67 Apeldoorn 1:29:01 1:28:03
195 Martijn Duijts 71 Arnhem 1:29:02 1:27:13
196 Michel Vervaet 67 Arnhem 1:29:07 1:28:06
197 Michel Rijnaarts 70 Arnhem 1:29:16 1:27:12
198 Frank Simon 65 Arnhem 1:29:30 1:28:54
199 Sebastiaan van Sandijk 69 Nijmegen 1:29:31 1:28:37
200 Janjaap Zollinger 73 Huissen 1:29:32 1:28:24
201 Sander Sjoers 70 Nederland 1:29:37 1:27:44
202 Arno Barten 69 Arnhem 1:30:03 1:28:56
203 Hayo Timmer 67 Zutphen 1:30:10 1:29:24
204 Valer Merenyi 67 Nederland 1:30:15 1:28:21
205 Alex van der Weijden 72 Nijmegen 1:30:22 1:28:34
206 Paul Heijmering 64 Hilversum 1:30:26 1:29:01
207 Wim ten Westenend Huissen 1:30:32 1:30:02
208 Ralf Beatse 64 Arnhem 1:30:35 1:29:11
209 Richard Pietjouw 69 Arnhem 1:30:51 1:29:22
210 Niels Koster 68 Elst Gld 1:31:15 1:29:05
211 Herbert van Kraaij 67 Arnhem 1:31:16 1:30:21
212 Wilco Wortelboer 65 Arnhem 1:31:19 1:29:39
213 Edwin Van Toor Arnhem 1:31:24 1:31:06
214 Luc Froling 71 Veldhoven 1:31:26 1:30:41
215 Frank Polman Huissen 1:31:32 1:31:18
216 Jerry Hondeveld 65 Zevenaar 1:31:35 1:30:33
217 Rob van Zijl 69 Almere 1:31:36 1:29:54
218 Mario van Andel 68 Nederland 1:31:53 1:29:56
219 Marco Lippman 68 Nederland 1:32:03 1:31:05
220 Berry Kerkhof 68 Rheden 1:32:20 1:30:40
221 Herman vd Pluijm 74 Arnhem 1:32:22 1:30:23
222 Feenstra JJ 69 Leuvenheim 1:32:56 1:31:24
223 Wim Sleurink 67 Duiven 1:33:07 1:32:49
224 Gert Zwaan Arnhem 1:33:12 1:33:08
225 Peter Rijmer Arnhem 1:33:23 1:33:12
226 Rob van Dis 66 Dieren 1:33:25 1:31:33
227 Bussink 68 Apeldoorn 1:33:29 1:32:22
228 Edwin de Baay 66 Doetinchem 1:33:39 1:33:15
229 Willem vd Vaart 70 Arnhem 1:34:18 1:32:47
230 Marcellino Darcangelo 68 Dieren 1:35:14 1:33:36
231 Wietze Vellinga 69 Dieren 1:35:18 1:33:40
232 Chris Houtriet 69 Arnhem 1:35:24 1:33:57
233 Henk Ras 67 Oosterbeek 1:35:59 1:35:01
234 Robert Engel 71 Duiven 1:36:23 1:35:31
235 Marc Mulders 65 Nederland 1:36:53 1:34:47
236 Bryan Mesquita 74 Amsterdam 1:39:04 1:38:17
237 Michel Palar 69 Arnhem 1:39:42 1:38:06
238 Jeroen Huzen 73 Zwolle 1:40:07 1:39:38
239 Jan Balk 67 Den Burg 1:40:29 1:38:33
240 Mark Visser 73 Oosterbeek 1:40:36 1:40:31
241 Raf Melssen Bemmel 1:41:13 1:41:04
242 Arnoud Tuinstra 69 Ede Gld 1:41:54 1:39:44
243 Wilbert de Bont 65 Ede Gld 1:41:54 1:39:44
244 Cees Hagoort 71 Heteren 1:41:55 1:39:44
245 Roy Boesveld 67 Arnhem 1:41:56 1:41:13
246 Bas Jolink 74 Hengelo Ov 1:42:10 1:41:33
247 Jules Oscar Peter Tess Arnhem 1:42:45 1:42:27
248 Corné Meeuwis Tilburg 1:43:21 1:43:11
249 Herman Winnemuller 70 Arnhem 1:48:14 1:46:58
250 Philip van der Kwast Oosterbeek 1:48:56 1:48:42
251 Bart Rotte Veenendaal 1:49:10 1:48:56
252 André Buijs Brummen 1:55:16 1:54:53
253 Bart-Willem ten Cate 71 Oosterbeek 1:55:19 44:44
254 Carel Godec 66 Apeldoorn 1:56:34 1:56:15

M45, 10 EM
1 Stefan Blonk 59 Didam 59:51 59:50
2 Frank Spaan Velp 1:03:16 1:03:13
3 Andries Datema 63 Veenendaal 1:03:54 1:03:48
4 Jos Bruens 64 Huissen 1:04:52 1:04:50
5 Paul Waalders 61 Aalten 1:05:17 1:05:09
6 Paul Visser 56 Duiven 1:05:56 1:05:52
7 Theo Lam 60 Vorden 1:06:16 1:06:06
8 Paul Stam 56 Arnhem 1:06:44 1:06:44
9 Joop Kraaijvanger 55 Doesburg 1:06:58 1:06:53
10 Paul Huls 60 Nederland 1:07:02 1:07:01
11 Paul van Os 60 Ede Gld 1:07:05 1:07:01
12 Hans Boer 59 Arnhem 1:07:23 1:07:03
13 S Daymaz 60 Arnhem 1:07:23 1:07:15
14 Luuk Espeldoorn 60 Hardenberg 1:07:27 1:07:21
15 Jan Smeenk 56 Wehl 1:07:43 1:07:26
16 Arno Lodders 63 Nederland 1:07:45 1:07:30
17 Geo Boumann 60 Huissen 1:07:54 1:07:51
18 Marco Lusing 59 Arnhem 1:08:38 1:08:34
19 Jozef Kersten 62 Nederland 1:08:46 1:08:45
20 Andries Centen 64 Doetinchem 1:08:48 1:08:47
21 Johnnie Wissing 59 Gendt 1:10:03 1:09:53
22 Hans Paul Visser 64 Nederland 1:10:10 1:09:44
23 Henk Bos 55 Ede Gld 1:10:16 1:09:54
24 Erik Eijrond 59 Velp Gld 1:10:37 1:10:13
25 Eric Arissen 63 Angeren 1:10:53 1:10:47
26 Wilfried Gebbinck 64 Zeddam 1:10:55 1:10:52
27 Peter Rasing 63 Angeren 1:10:56 1:10:51
28 André van IJzendoorn 57 Tiel 1:11:06 1:10:39
29 Fred Hoekstra 59 's-Gravenhage 1:11:20 1:10:57
30 Teus Heikamp 62 Oosterbeek 1:11:23 1:10:57
31 Lody Smeets 58 Nederland 1:11:40 1:11:06
32 Jan de Jonge 64 Arnhem 1:11:43 1:11:27
33 Bas Waterham 63 Doetinchem 1:11:48 1:11:42
34 Hans Legebeke 55 Doetinchem 1:11:53 1:11:44
35 Jan Wammes 55 Nijmegen 1:12:08 1:11:50
36 Wim Rouvoet 63 's-Hertogenbosch 1:12:12 1:11:31
37 Frans van Huizen 55 Velp Gld 1:12:27 1:11:37
38 Jan Pel 60 Arnhem 1:12:31 1:12:29
39 Iwan van Aken 64 Apeldoorn 1:12:41 1:12:04
40 Willem Duckers Meers / Elsloo 1:12:41 1:12:37
41 Andre Steintjes 64 Zelhem 1:12:45 1:11:22
42 Joost Sperber 55 Arnhem 1:13:16 1:12:08
43 Henk Visser 62 Doetinchem 1:13:21 1:12:55
44 Thom Kamphuis 60 Harderwijk 1:13:25 1:12:38
45 Roelf Werkman 61 Arnhem 1:13:39 1:13:35
46 Gerard Oosterhuis 58 Vorden 1:13:40 1:13:25
47 Peter Kemperman 61 Arnhem 1:13:43 1:13:22
48 Sjef Welling 58 Arnhem 1:13:46 1:13:28
49 Henk Brouwer 63 Arnhem 1:14:15 1:12:58
50 Jan Vullings 60 Arnhem 1:14:26 1:14:05
51 Laurens Bouw 64 Rheden 1:14:32 1:13:17
52 Bert van Ravenswaaij 62 Ede Gld 1:14:34 1:14:05
53 Martin Seevinck 58 Didam 1:14:37 1:13:53
54 Herman te Lindert 55 Sinderen 1:14:44 1:14:17
55 Marcel Scholten 56 Didam 1:14:47 1:14:16
56 Harke Cleveringa 60 Nederland 1:14:54 1:13:31
57 Bert Portier 62 Nederland 1:14:55 1:13:31
58 Erik Steenbergen 59 Babberich 1:15:06 1:14:31
59 Eric Catz 64 Duiven 1:15:11 1:13:37
60 Kees-Jan Sanders 59 Elst Gld 1:15:24 1:14:10
61 Lourens Schipper 57 Nederland 1:15:26 1:15:01
62 Pedro Stevens 63 Duiven 1:15:44 1:13:48
63 Peter Hamersma 64 Veenendaal 1:15:46 1:14:45
64 Robert de Graaff 61 Duiven 1:15:57 1:15:29
65 Sjon van Kooten 55 Wageningen 1:16:03 1:15:42
66 Edwin den Exter 61 Beek gem Montferland 1:16:04 1:14:43
67 Jan Wildeman 56 Millingen aan de Rij 1:16:06 1:15:32
68 Alberto Palsgraaf 64 Zeddam 1:16:10 1:15:11
69 Gerrie Arends 54 Duiven 1:16:18 1:15:53
70 Rob Roelofsen 59 Westervoort 1:16:19 1:15:27
71 Philip Graat 64 Nijmegen 1:16:20 1:15:42
72 Henk Rottschäfer 61 Doetinchem 1:16:29 1:15:37
73 Ron van der Giessen 59 Oosterbeek 1:16:34 1:16:05
74 Henk Wesselink 56 Didam 1:16:36 1:15:56
75 Gordon Abraham 60 Arnhem 1:16:40 1:16:15
76 Wim Loos Groningen 1:16:46 1:16:23
77 Ferdi Berendsen Zevenaar 1:16:48 1:16:34
78 Stefan Beljon 62 Arnhem 1:17:04 1:15:04
79 Henk Jansen 57 Elst Gld 1:17:18 1:16:31
80 Jeroen Jansen 63 Arnhem 1:17:45 1:16:54
81 Bob Timmer 63 Doetinchem 1:17:47 1:17:33
82 Willem Heling 64 Duiven 1:17:48 1:16:26
83 René Derksen 57 Elst Gld 1:18:10 1:17:44
84 Jan Overeem 58 Veenendaal 1:18:11 1:18:09
85 Marcel Janssen 59 Bemmel 1:18:32 1:18:07
86 Jan Derk Romein 61 Zetten 1:18:38 1:18:01
87 Han Sloetjes 60 Arnhem 1:18:49 1:17:12
88 Cees Fens Raamsdonksveer 1:18:54 1:18:50
89 Gerrit van Mourik 63 Deil 1:18:57 1:18:32
90 Chris Keen 62 Nederland 1:19:00 1:17:54
91 Marcel Kemperman 57 Driel 1:19:15 1:18:54
92 Marcel Jeunink 61 Dieren 1:19:43 1:17:51
93 Theo Driessen 59 Bemmel 1:19:48 1:19:15
94 Henk Heinen 54 Bennekom 1:19:54 1:19:24
95 Ron Blom 60 Huissen 1:19:57 1:18:39
96 Agustin Garcia Rodrigu 63 Arnhem 1:20:00 1:17:47
97 Ton Smit 62 Veenendaal 1:20:02 1:20:00
98 Erik van Tuin 62 Delft 1:20:05 1:18:43
99 Antoine Nikkessen 63 Nederland 1:20:10 1:18:09
100 Aleid van der Meijden 54 Arnhem 1:20:17 1:19:29
101 Jos Sanderink 57 Oldenzaal 1:20:19 1:19:46
102 Theo Lemmens 59 Arnhem 1:20:21 1:19:11
103 Cees de Kramer 64 Arnhem 1:20:23 1:20:12
104 Frits Witjes 64 Elst Gld 1:20:34 1:18:09
105 Jan willem Nibbering 56 Arnhem 1:20:36 1:20:00
106 Barend Borgstijn 60 Ter Aar 1:20:42 1:20:39
107 Ronald Moska 60 Arnhem 1:20:43 1:20:36
108 Hans Arentsen 60 Arnhem 1:20:46 1:19:48
109 Frank Kuster 60 Bemmel 1:21:07 1:21:00
110 Anton Selman 63 Gendt 1:21:27 1:20:44
111 Gerard Jansen 56 Dieren 1:21:33 1:19:42
112 Halil Bulut 57 Nijmegen 1:21:45 1:20:54
113 Dick Hofman 55 Oosterbeek 1:21:46 1:20:48
114 Gerard de Bruin 61 Dieren 1:21:50 1:19:58
115 Charles Le Poole 55 Arnhem 1:21:55 1:20:24
116 Frans Assmann 57 Culemborg 1:22:04 1:20:21
117 Ben Schuurmans 56 Arnhem 1:22:04 1:20:05
118 Jacques Smit 59 Amsterdam 1:22:09 1:21:15
119 Frank van Dulkenraad 61 Arnhem 1:22:18 1:22:16
120 Joost ter Heerdt 62 Zevenaar 1:22:30 1:21:37
121 Jan Gerritsen 62 Vorden 1:22:33 1:21:48
122 Ruud Burgers 63 Westervoort 1:22:37 1:20:48
123 Frans Nab 60 Apeldoorn 1:22:55 1:21:15
124 Lodewijk Riemeijer 57 Schoonoord 1:22:57 1:22:51
125 Harry Niekamp 63 Nijmegen 1:23:01 1:22:51
126 Jos van Kouterik 54 Bennekom 1:23:05 1:22:31
127 Rob Gerritsen 57 Huissen 1:23:14 1:21:14
128 Erik van der Kam 64 Goutum 1:23:32 1:23:01
129 Michael Biljardt 63 Arnhem 1:23:45 1:22:48
130 Herman Wools 55 Arnhem 1:23:48 1:22:18
131 Peter Geurts 58 Stein Lb 1:23:58 1:22:51
132 Frank Schreur 57 Amersfoort 1:24:00 1:23:30
133 Jos Elsendoorn 63 De Meern 1:24:06 1:22:37
134 Erik Minderman 59 Elst Gld 1:24:07 1:22:40
135 Mick Zieren 61 Westervoort 1:24:08 1:22:50
136 Jan Autsema 61 Arnhem 1:24:11 1:22:55
137 Theo Smits 59 Zevenaar 1:24:28 1:22:35
138 Ton Pauw 57 Wijchen 1:24:34 1:22:54
139 Ronald Koops 58 Arnhem 1:24:34 1:23:11
140 John van den Berg 57 Amersfoort 1:24:35 1:24:34
141 Martin van Mierlo 63 Deventer 1:24:39 1:23:33
142 Leo Vereschildt 54 Arnhem 1:24:44 1:23:18
143 Johan van Gerven 59 Duiven 1:24:46 1:24:27
144 Pieter Koolhaas 63 Amsterdam 1:24:46 1:23:53
145 Hans Oosterink 62 Halle 1:24:54 1:24:24
146 Hans Vos 56 Doetinchem 1:25:00 1:24:40
147 Paul Rooswinkel 62 Arnhem 1:25:18 1:24:09
148 Douwe Müller 62 Wehl 1:25:19 1:24:33
149 Jan Eskes 61 Zelhem 1:25:31 1:25:02
150 Peter Swart 61 Nederland 1:25:36 1:23:46
151 Mario Visser 61 Westervoort 1:25:47 1:24:28
152 Harry Menting 55 Wehl 1:25:55 1:25:20
153 Theo Franken 58 Arnhem 1:26:05 1:24:59
154 Martin van der Horst 62 IJsselstein Ut 1:26:06 1:24:35
155 Carl te Riele 61 Duiven 1:26:12 1:24:59
156 Henk Kroon Leusden 1:26:13 1:25:48
157 Martin van der Mije 60 Almere 1:26:14 1:24:29
158 Bert Brinks 58 Doetinchem 1:26:28 1:24:17
159 Erwin Oldenburg 61 Arnhem 1:26:31 1:25:28
160 Toom Balduk 57 Beek gem Montferland 1:26:45 1:25:24
161 Piet van Riel 59 Nederland 1:26:56 1:26:36
162 Ronald Swaen 61 Ede Gld 1:26:57 1:25:12
163 Luit Meeringa 62 Elst Gld 1:27:05 1:26:03
164 Frank Spreekmeester 59 Arnhem 1:27:05 1:25:52
165 Peter Laskewitz 63 Delft 1:27:12 1:25:15
166 Ad Baars 57 Ede Gld 1:27:13 1:26:42
167 Rik de Weerd 61 Barneveld 1:27:22 1:25:49
168 Jeroen Meijer 62 Zevenaar 1:27:24 1:26:45
169 Fenno Meijer 63 Oosterhout gem Nijme 1:27:24 1:26:45
170 Sander Belgraver Ede 1:27:25 1:25:01
171 Fred Kleinee 58 Arnhem 1:27:28 1:25:26
172 Remon Oude Wolbers 59 Doesburg 1:27:45 1:26:52
173 Walter de Bie 60 Arnhem 1:27:48 1:26:10
174 René van den Hoven 58 Oost-Souburg 1:27:56 1:26:45
175 Andries Stortelder 64 Aalten 1:27:57 1:26:31
176 Eltjo Ekamper 60 Deventer 1:28:04 1:26:58
177 Bert Timmer 55 Duiven 1:28:06 1:26:44
178 Peter Hafkamp 60 Arnhem 1:28:12 1:26:43
179 Frans de Bruijn 62 Nederland 1:28:28 1:26:49
180 Bob van Hasselt 59 Arnhem 1:28:31 1:27:20
181 Ronald Verhaaf 60 Huissen 1:28:41 1:26:34
182 Arco Groothedde 64 Apeldoorn 1:28:46 1:28:03
183 Rob Derks 58 Deil 1:28:49 1:27:56
184 Tom Lusing 59 Huissen 1:28:55 1:27:37
185 Kees vd Laar 61 Arnhem 1:28:58 1:26:51
186 Jos Slangen Beers 1:29:10 1:28:58
187 Roland van Dalen Zwolle 1:29:22 1:28:57
188 Theo Albers Groesbeek 1:29:29 1:29:19
189 Stanley Tohata 61 Barneveld 1:29:31 1:27:43
190 Günter Tieben 57 Apeldoorn 1:29:52 1:28:26
191 Peter van Gemert 54 Arnhem 1:29:53 1:28:04
192 Arno de Bont 64 Zutphen 1:30:06 1:28:44
193 Jos Hooijman 56 Ulft 1:30:41 1:29:29
194 Pieter Lammers 60 Westervoort 1:30:43 1:28:53
195 Rolf van der Kemp 64 Nederland 1:30:55 1:29:06
196 Ben Wiskerke 57 Arnhem 1:30:57 1:29:47
197 Rob Sanders 60 Arnhem 1:31:01 1:29:58
198 Gerrit Roessink 59 Zelhem 1:31:20 1:31:00
199 Han Reukers 60 Apeldoorn 1:31:30 1:30:41
200 Gerard Radstaat 62 Lexmond 1:31:32 1:29:23
201 Willij Gerritsen 55 Huissen 1:31:41 1:29:43
202 Rene Smeenk 59 Elst Gld 1:32:02 1:30:34
203 Huub Sio Maarssen 1:32:08 1:31:34
204 Martin Stofbergen 62 Arnhem 1:32:10 1:30:12
205 Jos van Beusekom 57 Duiven 1:32:12 1:31:26
206 Ivo van Heijst 59 Velp Gld 1:32:14 1:31:36
207 Frans van Kampenhout 60 Amsterdam 1:32:16 1:29:53
208 Rene Pillen 60 Hengelo Ov 1:32:23 1:31:12
209 Johan Meeringa 60 Neede 1:32:26 1:31:23
210 Alfred van Elst Elst 1:32:31 1:32:22
211 Wim van Baal 59 Nederland 1:32:31 1:30:48
212 Frans Arends 61 Huissen 1:32:41 1:30:42
213 Gerard Versluis 61 Doorwerth 1:32:43 1:32:22
214 Fred de Vries 61 Duiven 1:32:49 1:31:02
215 Frans Goris 62 Groessen 1:32:52 1:31:02
216 Thijs Lenderink 64 Arnhem 1:32:58 1:31:02
217 Jack van Oijhuizen 63 Arnhem 1:32:58 1:30:56
218 Theo Thijssen 59 Zevenaar 1:32:59 1:31:08
219 Eric Poll 55 Elst Gld 1:33:13 1:31:37
220 Aalt van de Poll 64 Nijkerk Gld 1:33:14 1:33:10
221 John Tak 59 Arnhem 1:33:23 1:32:14
222 Peter Sibbald Scheemda 1:33:51 1:33:40
223 Rob Berendsen 55 Arnhem 1:33:52 1:32:41
224 Geert Pel 58 Arnhem 1:33:55 1:32:45
225 Ramesh P SHRESTHA 63 Amsterdam 1:34:06 1:33:49
226 Bart Ahrens 61 Harderwijk 1:34:07 1:33:19
227 Johan Buil 55 Huissen 1:34:09 1:33:24
228 Hans Klijntjes 63 Arnhem 1:34:21 1:32:19
229 Peter de Boer 62 Arnhem 1:34:35 1:33:23
230 Ronald Reijnen 62 Ilpendam 1:34:36 1:34:21
231 Martien Gerritsen 59 Ede Gld 1:35:11 1:33:25
232 Ben Mac Intosh 59 Amsterdam 1:35:14 1:32:53
233 Marinus van de Pol 59 Elst Gld 1:35:24 1:33:57
234 Geert-Jan Oteman 64 Zeist 1:35:48 1:35:28
235 Han Berndsen 59 Eindhoven 1:36:05 1:34:07
236 Willem Kramer 58 Amsterdam 1:36:12 1:35:16
237 Rob Somsen Arnhem 1:36:20 1:34:35
238 Gert van Oijhuizen 63 Lunteren 1:36:23 1:34:19
239 Johan Franken 59 Rheden 1:36:50 1:35:52
240 Toon Welbergen 60 Nederland 1:36:52 1:34:46
241 Jaap Kuijters 64 Nederland 1:36:56 1:35:52
242 Theo Verwoert 61 Nederland 1:37:28 1:35:50
243 Theo van der Staak 59 Westervoort 1:37:37 1:36:14
244 Ron Uijtenboogaard 59 Almere 1:38:14 1:36:07
245 Richard Koraag 59 Rheden 1:38:48 1:36:33
246 René van Houwelingen 61 IJmuiden 1:38:53 1:36:40
247 Piet Post 58 Arnhem 1:40:18 1:39:58
248 Peter Akkers 58 Nijmegen 1:40:32 1:39:13
249 Gerrit Nauta 62 Elst Gld 1:41:10 1:40:03
250 Eric Berendsen 62 Zelhem 1:41:23 1:39:18
251 Ronald Röling Elst 1:44:12 1:44:01
252 Max Liptiay 64 Doesburg 1:46:07 1:44:30
253 Rob Langeraar 61 Overloon 1:46:52 1:44:55
254 John Elschot 57 Wehl 1:49:47 1:49:04
255 Antoon van den Dobbels 59 Arnhem 1:51:50 1:49:37
256 Benoit Archambeau 64 Wijk bij Duurstede 1:54:43 1:53:53
257 Ed Berendsen 56 Delft 1:58:45 1:57:28
258 Willem van der Wal 57 Nijmegen 2:05:04 2:04:03

M55, 10 EM
1 Antonio Iniguez 53 Arnhem 1:04:27 1:04:26
2 Roy Hennekes 52 Arnhem 1:07:40 1:07:38
3 Henk van der Meijde 50 Randwijk 1:09:57 1:09:57
4 Fred Cornelissen 52 Huissen 1:10:59 1:10:54
5 Jos van der Weide 49 Nederland 1:11:09 1:09:39
6 René ten Hove 54 Arnhem 1:12:27 1:11:38
7 Barry Mostert 54 Nijkerk Gld 1:12:29 1:12:26
8 Toon Hendriksen 45 Huissen 1:12:43 1:12:39
9 Willy Weijers 54 Doetinchem 1:12:48 1:12:26
10 Hans Bugter 53 Huissen 1:13:23 1:13:13
11 Gerrit Bosgoed 53 Nederland 1:14:05 1:13:51
12 Jan Steegh 54 Nederland 1:14:06 1:13:51
13 Klaas Molenaar 40 Velp Gld 1:14:11 1:14:06
14 Jac van Santen 53 Velp Gld 1:15:09 1:13:32
15 Theo Janssen 52 Arnhem 1:15:35 1:15:10
16 Wim Campschroer 52 Gendt 1:15:43 1:15:19
17 Ben van der Heide 48 Hengelo Gld 1:15:50 1:14:59
18 Flip Nijhoff 52 Elburg 1:16:09 1:15:53
19 Mari van Houtum 50 Sint Oedenrode 1:16:16 1:15:40
20 Peter Boeting 53 Ermelo 1:16:42 1:16:36
21 Arie Boschman 50 's-Gravenhage 1:17:09 1:16:46
22 Evert Koolma 48 Veenendaal 1:17:27 1:17:03
23 Paul Oostveen 54 's-Hertogenbosch 1:17:31 1:17:18
24 Eric Rietveld Arnhem 1:17:35 1:17:29
25 Peter Modderman 51 Ulrum 1:18:01 1:17:17
26 Tini van der A 48 Uden 1:18:13 1:17:47
27 Jos Sanders 51 Eindhoven 1:18:19 1:18:12
28 Jan de Block 54 Malden 1:18:26 1:16:53
29 Gerrit Koerting 49 Heukelum 1:19:39 1:19:12
30 Peter van den Hooff 52 Aalten 1:19:39 1:19:01
31 Rob Jansen 51 Duiven 1:19:44 1:18:19
32 Jan Jansen 52 Huissen 1:20:05 1:19:06
33 Hans Kuijken 48 Harderwijk 1:20:16 1:19:35
34 Paul Knuvers 49 Borculo 1:20:29 1:19:50
35 Nol Janssen 52 Gendt 1:20:34 1:19:53
36 Gerrit Wensink 51 Doetinchem 1:20:55 1:18:37
37 Otto Jager Haarlem 1:21:25 1:21:16
38 Wim Bensik 53 Lelystad 1:21:44 1:21:33
39 Ton Douwes 54 Apeldoorn 1:22:15 1:21:25
40 Ronald Rademaker 49 Wolfheze 1:22:25 1:21:10
41 Rob Kuiper 53 Vinkeveen 1:24:08 1:22:54
42 Ben Pas 53 Oosterbeek 1:24:46 1:23:22
43 Gerard Beltman 44 Velp Gld 1:24:51 1:24:03
44 Gerard Begieneman 53 Duiven 1:24:57 1:22:30
45 Hans Govers 51 Nijmegen 1:24:57 1:23:30
46 Harry Hazewinkel 52 Arnhem 1:25:04 1:24:10
47 Rien Walk 44 Grave 1:25:28 1:23:49
48 Bertus Otten 52 Kampen 1:25:41 1:24:59
49 Ipe van der Deen 51 Arnhem 1:25:54 1:24:24
50 Piet Panis 48 Heteren 1:26:04 1:26:01
51 Frits van Helsdingen 48 Rosmalen 1:26:08 1:25:06
52 Kees Baars 48 Duiven 1:26:16 1:25:16
53 Glenn Blaney Davidson 54 Ede Gld 1:26:48 1:26:24
54 Henk Neerings 50 Amsterdam 1:26:54 1:26:21
55 Leo Reijnen Bemmel 1:26:59 1:26:50
56 Leo Kochen Dwingelo 1:27:15 1:27:11
57 Luuk Rijtma 52 Velp Gld 1:27:20 1:25:05
58 Bertil Prins 49 Kampen 1:27:30 1:25:50
59 Marinus Schonk 54 Bemmel 1:27:41 1:26:03
60 Harro van Leijenhorst 54 Soest 1:28:16 1:26:29
61 Luc Jansen 50 Sleen 1:28:24 1:27:34
62 Gert Hoenselaar 49 Driel 1:28:39 1:27:11
63 John Hoogveld Arnhem 1:28:43 1:28:28
64 Herman Fokkink 46 Borculo 1:28:52 1:27:04
65 Jan van der Hoek 51 Sint Annaparochie 1:29:16 1:28:31
66 Fred Lourens 51 Arnhem 1:29:31 1:28:20
67 Henk Feijt 48 Wageningen 1:29:46 1:27:34
68 Pieter van Alphen 42 Houten 1:29:52 1:29:03
69 Henny Kuppen 46 Wijchen 1:30:12 1:29:52
70 Mel Kroon Aerdenhout 1:30:14 1:30:06
71 Nico Brand 46 Geldermalsen 1:30:26 1:30:00
72 Alfred Gaasbeek 52 Ede Gld 1:30:53 1:28:30
73 Theo Sessink 48 Molenhoek Lb 1:31:15 1:29:56
74 Henny van Verseveld 46 Culemborg 1:31:22 1:30:53
75 Peter Alferink Zwolle 1:31:25 1:31:04
76 Jan Verweij 51 Heerde 1:31:53 1:30:37
77 Jan Kerkhof 48 Rheden 1:32:19 1:30:39
78 Cor Molenaar 49 Doorwerth 1:32:33 1:30:47
79 Wieger Westerhof 47 Westervoort 1:33:01 1:32:17
80 Otto Meijering 37 Arnhem 1:33:03 1:31:37
81 Leo Hommels 42 Duiven 1:33:20 1:31:11
82 Danny Klaar Oosterbeek 1:33:52 1:33:35
83 Pieter Slootweg 54 Ede Gld 1:34:03 1:32:04
84 Piet van Engeland 46 Sint Oedenrode 1:34:38 1:34:02
85 Evert Klomp 46 Apeldoorn 1:34:40 1:32:46
86 Lex Hartman Arnhem 1:35:01 1:34:44
87 Mart van der Meijden Leusden 1:35:01 1:34:34
88 Peter Lindeman 53 Nijmegen 1:35:12 1:33:37
89 Jan van der Wielen 41 Arnhem 1:35:37 1:33:27
90 Wil Kling Duiven 1:36:10 1:35:42
91 Harrie Stempher 50 Eindhoven 1:36:16 1:35:09
92 Richard Hoorn Delft 1:36:26 1:36:03
93 Paul Steenmans Pannerden 1:36:38 1:36:07
94 Jos Muyres 53 Driel 1:36:47 1:35:54
95 Gerard Bergevoet 44 Huissen 1:37:13 1:35:05
96 Bert Peters 52 Doetinchem 1:37:14 1:35:19
97 Henk Stuurman 50 Harderwijk 1:37:53 1:35:46
98 Johan Menig 52 Nieuwegein 1:38:13 1:35:51
99 Bert Kalf 46 Arnhem 1:38:37 1:36:33
100 Jan van Vugt 50 Nederland 1:39:10 1:37:15
101 Jaap van Koppenhagen 47 Ermelo 1:40:05 1:38:10
102 J de Wit 41 Otterlo 1:41:24 1:39:28
103 Henk Kruisselbrink 52 Amersfoort 1:42:14 1:40:35
104 Warner ten Kate 50 Arnhem 1:45:33 1:43:28
105 Edwin de Jong Heteren 1:45:56 1:45:50
106 Ton de Kok 47 Ede Gld 1:46:10 1:44:51
107 Alex Wijsman 48 Diemen 1:46:57 1:44:58
108 Willem de Kleyn Duiven 1:48:05 1:45:40
109 Richard van Holland 51 Lochem 1:48:25 1:47:23
110 André Westen 50 Arnhem 1:52:23 1:51:15
111 Cees Bergman 40 Nieuw Vennep 1:54:59 1:53:25

VSEN, 10 EM
1 Esme Moricke 79 Nijmegen 1:10:36 1:10:35
2 Claire Korpershoek 83 Amsterdam 1:15:08 1:14:52
3 Aafke Rensink 80 Borculo 1:15:13 1:13:47
4 Renate Bosman 75 Meppel 1:18:01 1:16:59
5 Zena van de Poel 86 Nuland 1:18:04 1:16:09
6 Moniek Zuurbier 78 Arnhem 1:19:45 1:18:24
7 Floor Perquin 75 Arnhem 1:20:12 1:19:35
8 Wendy Groener 77 Deventer 1:20:59 1:20:24
9 Dorien Scholten 81 Zevenaar 1:22:10 1:21:38
10 Suzanne Heijmans 77 Arnhem 1:22:37 1:21:05
11 Nicole Smeenk 77 Groessen 1:22:55 1:21:50
12 Judith Vloedgraven 81 Nederland 1:26:06 1:24:56
13 Ilse de Vries 78 Nederland 1:28:08 1:26:45
14 Inge Visschers 75 Wijchen 1:28:20 1:28:13
15 Judith Haarhuis 82 Hippolytushoef 1:28:26 1:26:44
16 Emily Swan Bom 80 Doorwerth 1:29:53 1:28:30
17 Inge Hillenaar 77 Nijmegen 1:30:22 1:28:33
18 Mijke Verkamman 84 Zwolle 1:30:38 1:29:08
19 ACC van Helden - Ribbe 80 Borculo 1:30:42 1:29:16
20 Lisette Kwakkel 75 Rhenen 1:31:05 1:29:15
21 Marije Eleveld 77 Ede Gld 1:31:10 1:29:42
22 Natascha Ekkelboom 78 Nederland 1:31:17 1:29:24
23 Hanneke Daanen 79 Uden 1:31:48 1:30:34
24 Marianne Bom 80 Breda 1:33:10 1:31:46
25 Hester Pardoel 75 Nijmegen 1:34:16 1:32:32
26 Elisa van Leijenhorst 84 Nijmegen 1:34:38 1:32:51
27 Anneloes Wiggers 87 Arnhem 1:34:46 1:34:38
28 Feenstra Ilse 75 Nijmegen 1:35:06 1:33:42
29 Leonie Lindeman 83 Rosmalen 1:35:12 1:33:37
30 Tessa Hofman 84 Oosterbeek 1:35:28 1:34:25
31 Saskia Valen 82 Arnhem 1:36:00 1:34:48
32 Annelein Wilke 82 Nijmegen 1:36:04 1:35:05
33 Kristel van Zonneveld 75 Nederland 1:36:19 1:35:21
34 Gitte van 't Hof Huissen 1:36:19 1:35:59
35 Jessica Hoorn Delft 1:36:26 1:36:02
36 Patricia Cornelissen 78 Millingen aan de Rij 1:37:10 1:35:18
37 Sandra Uil ARNHEM 1:37:17 1:37:04
38 Saskia Albers 79 Arnhem 1:37:18 1:35:10
39 Barbara Götte 77 Arnhem 1:37:28 1:36:05
40 Loes Daanen 83 Uden 1:40:24 1:39:10
41 Anja Hoenselaar 81 Arnhem 1:40:29 1:39:01
42 Leonie Brant 89 Nunspeet 1:40:29 1:39:14
43 Esther Keegstra Leiden 1:40:33 1:40:25
44 Inge Tigchelaar Eindhoven 1:42:26 1:42:22
45 Jan van den Berg Bennekom 1:45:32 1:45:19
46 Mary Swinkels 74 Elst 1:45:36 1:45:30
47 Laura Moure-Arts 82 Eindhoven 1:45:39 1:44:32
48 Judith Hofman 86 Oosterbeek 1:46:13 1:44:58
49 Brigitte van de Rest Duiven 1:47:10 1:47:01
50 Sandra Balk 78 Dronten 1:48:32 1:46:35
51 Carlijn Rietveld Arnhem 1:49:08 1:49:01
52 Sabine de Haan 82 Arnhem 1:50:14 1:48:39
53 Angela Maraikumu 87 Almelo 1:51:21 1:51:01
54 Judith (Renske) de Wil Enkhuizen 1:52:26 1:52:18
55 Marjolein Huis in't Ve 81 Apeldoorn 1:53:51 1:52:34
56 Anneke van Campen 80 Millingen aan de Rij 1:54:59 1:54:36

V35, 10 EM
1 Sandra de Jonge 73 Rozendaal 1:01:30 1:01:29
2 Majet Spoelder 71 Amersfoort 1:09:35 1:09:31
3 Cordien Schreurs 74 Rheden 1:13:48 1:13:27
4 Liesbeth Wennekes 71 Elten (GER) 1:15:02 1:14:51
5 Natasja Korda 66 Duiven 1:16:08 1:15:47
6 Corrie Nusselder 64 Hummelo 1:18:27 1:18:04
7 Neelke Doorn 73 Nijmegen 1:18:43 1:17:50
8 Ellen Vriezekolk 71 Zutphen 1:18:45 1:17:28
9 Elske Barkman 64 Enschede 1:20:57 1:20:39
10 Marike van Mourik 71 Apeldoorn 1:21:16 1:20:36
11 Anita Hubers 64 Varsseveld 1:21:47 1:20:52
12 Anneke Rietveld 65 Eindhoven 1:21:58 1:19:53
13 Jellie van der Meer 66 Arnhem 1:22:17 1:22:06
14 Alinda Laar-Keen 67 Winterswijk 1:24:49 1:23:40
15 Yvon Beke 70 Arnhem 1:25:00 1:23:55
16 Hendrien Minkhorst 65 Hummelo 1:25:04 1:24:36
17 Jacobijn Sedelaar 69 Nijmegen 1:26:31 1:25:01
18 Aukje van Egteren 71 Zelhem 1:27:19 1:25:54
19 Jacky Zegers 72 Arnhem 1:27:20 1:26:23
20 Jo-Anne Prins 73 Apeldoorn 1:28:16 1:27:48
21 De Haes 74 Doorwerth 1:28:26 1:26:44
22 Hettie ZurMuhlen 65 Zeist 1:29:23 1:28:01
23 Susan Smit 72 Valburg 1:29:39 1:28:02
24 Christa Verweel-Braker 71 Doorwerth 1:29:39 1:28:02
25 Hennie Benek 70 Harderwijk 1:30:15 1:29:24
26 Irene van den Berg 74 Arnhem 1:30:44 1:29:51
27 Francis Ahrens 67 Harderwijk 1:31:24 1:30:35
28 Angelique van Schagen 66 Loo Gld 1:31:43 1:31:01
29 Judith Kiers 71 Nederland 1:32:06 1:30:13
30 Cindy Lenssen 73 Arnhem 1:32:24 1:31:28
31 Paulien van der Veen 65 Westervoort 1:33:01 1:32:14
32 Gerda Wolff 66 Nijmegen 1:33:20 1:31:48
33 Marie-Cecile van Well 67 Arnhem 1:33:30 1:31:25
34 Petra van Heiningen 69 Duiven 1:33:58 1:32:05
35 Sacha Meijer 70 Amsterdam 1:34:02 1:33:06
36 Angelique Nillesen 65 Hoorn Nh 1:34:22 1:32:39
37 Yvon van Eekert-Brinkm 66 Schalkhaar 1:34:38 1:33:05
38 Carolien Hegge Arnhem 1:34:52 1:34:49
39 Michelle Buitenhuis 66 Arnhem 1:35:41 1:33:37
40 Janet Granneman 74 Harderwijk 1:36:16 1:35:25
41 Karin van Oostrum 65 Nijmegen 1:36:31 1:34:19
42 Jacinta Tjassens Keise 70 Zutphen 1:36:35 1:35:14
43 Wilma van Velden 66 Nederland 1:36:56 1:35:53
44 Yvette Gremmen arnhem 1:37:01 1:36:48
45 Foukje Broer 72 Arnhem 1:37:04 1:37:02
46 Selma Koolhaas 74 Arnhem 1:37:08 1:35:07
47 Annemiek Hartjesveld 65 Velp Gld 1:37:20 1:35:48
48 Riet Tillmans 67 Nijmegen 1:37:32 1:35:49
49 Adriana Boesveld 69 Arnhem 1:37:44 1:37:03
50 Van de Wiel 71 Arnhem 1:37:55 1:36:25
51 Renate Pisa 73 Apeldoorn 1:38:27 1:36:52
52 Bartha Pluim 65 Tonden 1:39:20 1:37:26
53 Bianca van de Sluis Rheden 1:39:29 1:39:21
54 Mirjam Dikken-Lensink 67 Nijmegen 1:39:36 1:37:24
55 Wilma van Bommel 67 Uden 1:39:51 1:38:37
56 Jacqueline Arends 70 Doesburg 1:41:14 1:40:06
57 Mireille Hulshof Arnhem 1:42:45 1:42:27
58 Mirjam van der Hout 67 Zelhem 1:44:05 1:43:00
59 Esther van der Kwast Oosterbeek 1:45:34 1:45:21
60 Anja de Bont 67 Zutphen 1:46:46 1:45:24
61 Froukje van Ligten Velp (gld) 1:46:50 1:46:42
62 Melanie van Heumen Arnhem 1:46:51 1:46:43
63 Tanja van der Schoor Velp (gld) 1:46:54 1:46:46
64 Marjon Tak 65 Arnhem 1:48:25 1:47:16
65 Renate Wolterinck 71 Elst Gld 1:48:35 1:46:19
66 Carla Wouters-Borsje 65 Huissen 1:51:19 1:49:18
67 Frances van Dreumel NIJMEGEN 1:54:55 1:54:22
68 Annette Berentsen-Bate Terborg 1:55:10 1:54:51
69 Miranda Verhagen Utrecht 1:56:31 1:56:13

V45, 10 EM
1 Kitty Groothedde 62 Apeldoorn 1:15:24 1:14:41
2 Will Elsman 59 Hengelo Gld 1:15:44 1:15:22
3 Joke Toepoel 45 Arnhem 1:15:47 1:14:41
4 Gerda Damen 53 Bemmel 1:17:45 1:17:30
5 Marijke Visser van And 64 Nederland 1:18:08 1:17:40
6 Nannie Putters 57 Leusden 1:19:50 1:19:03
7 Moniek Roijers 58 Nederland 1:21:01 1:20:21
8 Anita Spieker 62 Deventer 1:22:01 1:21:42
9 Isidoor Hermans Utrecht 1:22:10 1:22:00
10 Iet van der Sluijs 54 Heelsum 1:22:46 1:21:51
11 Jannie Teunissen 55 Hierden 1:24:08 1:23:25
12 Margaret Kroeze 59 Oldenzaal 1:24:29 1:23:57
13 Ans Dijkstra 50 Apeldoorn 1:25:08 1:24:33
14 Patty de Kleijn 64 Druten 1:26:54 1:26:09
15 Reinou Thijssen 59 Zevenaar 1:27:07 1:25:14
16 Luky Hoeffnagel 60 Nederland 1:27:44 1:26:34
17 Jolanda van Bergen 58 Ede Gld 1:28:17 1:27:33
18 Letty Albers 59 Oss 1:28:18 1:27:13
19 Hennie Calsbeek 54 Bavel 1:28:23 1:27:49
20 Alien van Wilgenburg 59 Harderwijk 1:28:29 1:27:40
21 Jose Verlaan 62 Dieren 1:29:09 1:27:18
22 Annemiek Rambach 55 Beuningen Gld 1:29:38 1:28:17
23 Berthe van de Weem 62 Nijmegen 1:29:42 1:28:22
24 Andra Walhout 63 Malden 1:29:42 1:28:21
25 Yvonne van de Poel 60 Nuland 1:31:02 1:29:07
26 Joke Alferink-Metz Ommen 1:31:25 1:31:05
27 Ineke Sadée 60 Arnhem 1:32:20 1:30:33
28 Vesna Iniguez-Najdanov 54 Arnhem 1:32:21 1:30:35
29 Jenny Mac Intosh 58 Nieuwegein 1:32:50 1:30:29
30 Mieneke van Even 62 Oosterbeek 1:32:52 1:31:52
31 Ygreck Shyu 62 Enschede 1:32:56 1:31:55
32 Erica van den Berg 57 Nijmegen 1:33:20 1:31:49
33 Josette van Luytelaar 50 Nijmegen 1:33:20 1:31:49
34 Liesbeth Bosman 57 Nijmegen 1:33:28 1:32:14
35 Mathilde Menting 58 Wehl 1:33:55 1:33:21
36 Jozien Vogel 52 Arnhem 1:34:35 1:33:22
37 Marlène Jansen 63 Schalkhaar 1:35:09 1:33:36
38 Tineke van Boxmeer 52 Sint Oedenrode 1:35:35 1:34:58
39 Conny Ariaans 60 Oosterhout gem Nijme 1:36:02 1:35:36
40 Ans van Eck-Leeuwis 46 Doetinchem 1:37:15 1:35:21
41 Renate de Ridder 63 Arnhem 1:37:21 1:35:48
42 Elise Schnitzler 56 Arnhem 1:37:44 1:37:02
43 Aya Rosinda 56 Apeldoorn 1:38:34 1:36:30
44 Anja van Hal 62 Westervoort 1:38:47 1:36:57
45 Marion van der Bliek 59 Nederland 1:39:10 1:37:37
46 Lijdie van Ballegooije 56 Gameren 1:39:27 1:37:59
47 Carla Kleinee 59 Arnhem 1:39:31 1:37:29
48 Tineke Akkers 59 Nijmegen 1:40:31 1:39:12
49 Hanneke Elema 59 Wageningen 1:40:50 1:38:52
50 Henny Aerts Wageningen 1:41:03 1:40:51
51 Janna de Jong Heteren 1:41:17 1:41:11
52 Christina Bierma Enkhuizen 1:42:56 1:42:48
53 Mieke Lantsink ARNHEM 1:45:32 1:45:16
54 Anneke Doornbos 57 Beuningen Gld 1:45:36 1:44:51
55 Willemiek Pfaff 60 Nederland 1:45:39 1:45:00
56 Agnes Huls 55 Apeldoorn 1:46:00 1:44:40
57 Lucy Aalders- Huls 57 Varsselder Veldhunte 1:48:09 1:46:50
58 Désirée Krol Elst 1:48:36 1:48:25
59 Mareike Bestenbreur 48 Tuitjenhorn 1:50:30 1:49:58
60 Dirkje Hofman 55 Oosterbeek 1:59:19 1:57:10
61 Tina Wildeboer Leersum 1:59:45 1:59:35
62 Elske Mooijman 64 Hengelo Ov 2:00:55 1:58:51

MSEN, 10 K
1 Maurice Niessen 80 Nijmegen Atletiek 35:07 35:07
2 Maarten Haegens 78 Pijnenburg 36:20 36:17
3 Arnout Salome 79 Prins Hendrik 36:27 36:24
4 Mark Hakbijl 77 Loopgroep Aart Stigt 36:54 36:53
5 Dennis van Doornik 82 Druten 37:27 37:24
6 Raoul Honings 93 Cuijk 38:06 37:54
7 Ruben Crusio 75 run2day 38:20 38:19
8 Han Disveld 89 Argo 38:46 38:41
9 Joost Legtenberg 75 Arnhem 39:29 39:23
10 Thomas Rutten 84 Lent 39:34 39:03
11 Jasper Buddeke 82 IJsselstein Ut 39:52 39:48
12 (J Kokke) Van Wijnen Arnhem B. 40:22 40:18
13 Pieter Bakx 85 Rotterdam 40:26 40:15
14 Jan Keemin 76 Ciko '66 40:30 40:26
15 Dirk Wolbers 85 Arnhem 40:33 40:18
16 Hans Giesing 76 Ciko '66 40:53 40:50
17 Pascal Kolkman 80 Winterswijk 41:04 40:50
18 Jeroen Lückers 79 Nijmegen 41:05 40:58
19 Wiebe van Eijsden 85 Amsterdam 41:13 41:06
20 Wim Leewis 77 Arnhem 41:19 41:06
21 Gijs Buddeke 84 Arnhem 41:21 41:18
22 Erwin Bralten 77 Utrecht 41:29 41:21
23 Gijs Hermans 74 Colbond bv 41:29 41:17
24 Ties Brands 83 Deventer 41:36 41:02
25 Vincent Brom 77 Elst Gld 42:12 41:59
26 Sebastiaan Coot 79 Arnhem 42:28 42:23
27 Danny Huisman 83 Tilburg Road Runners 42:55 42:42
28 Pieter van Eijsden 76 Utrecht 42:57 42:51
29 Martijn Visser 75 Quadraam 43:05 42:34
30 Martijn Hueskes 75 Ciko '66 43:11 43:03
31 Lahiri Sol 81 Arnhem 43:59 43:30
32 Justin Schoemaker 86 Apeldoorn 44:01 43:44
33 Kees Rosendaal 75 De Kempenaer Advocat 44:02 43:42
34 Wildenberg SJCM 85 Arnhem 44:08 43:58
35 Leon Kolkman 75 Groenlo 44:11 43:47
36 Gugon Philips 93 Arnhem 44:35 43:53
37 Sierk Keuning 81 Arnhem 44:57 44:57
38 Robert Teuben 80 Arnhem 45:01 44:23
39 Remco Nieuwenbroek 80 Oosterhout gem Nijme 45:09 44:27
40 Guy de la Haye 75 Arnhem 45:16 43:33
41 Vincent Wensink 74 Duiven 45:18 44:28
42 Roger Beumer 78 Eiffel 45:26 45:18
43 Peter Knoop 82 Arnhem 45:31 45:09
44 Mark van Vorselen 76 Huissen 45:37 44:35
45 Rob Groot Zwaaftink 81 Nijmegen 45:45 45:05
46 Rick Hennekam 85 Utrecht 45:50 44:41
47 Jan-Willem Derksen 83 Didam 46:22 46:14
48 Erik Bos 75 Doetinchem 46:24 44:17
49 Jeroen Driessen 82 Arnhem 46:30 44:21
50 Bart Wamsteker 78 Arnhem 46:33 46:29
51 Willem van der Bilt 85 Utrecht 46:34 45:26
52 Jeroen Gerressen 75 Arnhem 46:35 46:16
53 Joris Meeuwsen 77 Arnhem 46:40 45:36
54 Michiel Nuyens 78 Colbond bv 46:43 45:28
55 Rico van Houten 77 Arnhem 46:45 46:34
56 (Drs E M van Haalen-Ko De Kempenaer Advocat 46:51 46:27
57 Bart Hutschemaekers 78 Westervoort 46:54 46:15
58 Marcel Stegers 78 Gendt 46:55 45:58
59 Guido Hanegraaf 78 Arnhem 47:05 46:50
60 Robbie Meijer 80 Arnhem 47:06 46:12
61 Marco Burgers 89 Sinderen 47:10 45:54
62 Coen Raaphorst 75 Houten 47:14 46:10
63 Wouter Theloosen 87 Valburg 47:33 46:36
64 Chios Slijkhuis 75 Westervoort 47:38 46:47
65 Juan Cabrera Huygens 77 Arnhem 48:05 45:55
66 Michael Boomsma 76 Leiderdorp 48:23 47:59
67 Wouter Ribbink 79 Loopgroep PK 48:24 48:15
68 Johnny Verhagen 86 Wageningen 48:26 48:16
69 Davis Sonntag 94 Aalten 48:36 46:16
70 (J Kokke) Van Wijnen Arnhem B. 48:38 48:26
71 Jeroen van Dijk 80 Arnhem 48:47 48:17
72 Norbert Evers 79 Amersfoort 48:54 46:46
73 (M Derksen) Siza Dorp Groep 48:56 48:48
74 Falko Vieth 84 Eiffel 49:27 48:49
75 Wout Groot Koerkamp 76 Van Wijnen Arnhem B. 49:29 49:16
76 (J Kokke) Van Wijnen Arnhem B. 49:29 49:18
77 Stefan Kraaijeveld 81 Eiffel 49:32 49:04
78 Willem Rutten 78 Arnhem 49:33 48:35
79 Mark Sissing 84 Arnhem 49:37 49:21
80 Joost Brummelhuis 80 Utrecht 49:43 48:37
81 André Gerritsen TenneT 49:58 49:24
82 Robin van der Beek 82 Arnhem 49:59 48:55
83 Mark Leppink 79 Arnhem 50:00 49:45
84 Kyrill Poelmans 75 Arnhem 50:00 48:44
85 Sander Beikes 79 Arnhem 50:04 48:03
86 Ewald Staring 75 Zevenaar 50:07 49:08
87 Henri Hartgers 74 Bathmen 50:08 49:32
88 Jacco Geurts 92 Quadraam 50:14 47:55
89 Thijs Boevink 93 Quadraam 50:14 47:55
90 Valentin Zillig De Kempenaer Advocat 50:18 50:01
91 Pieter Knüppe 89 Arnhem 50:24 50:00
92 Erik van Buuren 81 Eiffel 50:27 50:00
93 Nick Palapessy 79 Eiffel 50:27 49:44
94 Diederik Theunissen 79 Arnhem 50:29 50:12
95 Klaas Mussche 77 Staphorst 50:32 49:15
96 Remco Kruiswijk 86 Muiden 50:40 49:57
97 Michael Jansen 85 Arnhem 50:48 50:13
98 Mart Bruil 78 Doetinchem 50:48 49:58
99 Joey Holthaus 79 Arnhem 51:01 48:31
100 Daniel Aaldering 76 Arnhem 51:01 48:24
101 Lefert Bos 75 Nieuwleusen 51:12 49:54
102 Shaymore Groenhuizen 91 Tandheelkundig Centr 51:20 51:05
103 Sjoerd van Bemmelen 79 Ede Gld 51:23 49:52
104 Gertjan de Wilde 77 Vaassen 51:25 49:59
105 Ivo Koehorst 76 Ciko '66 51:34 50:11
106 Joris Derksen 81 Arnhem 51:36 51:24
107 Jesse Taat 88 Arnhem 51:47 50:29
108 Remco Visschers 80 Arnhem 51:50 50:15
109 Johannes de Vries 81 Wageningen 51:56 51:23
110 Frank Beunder 75 Arnhem 52:01 51:37
111 Sebastiaan Philips 87 Arnhem 52:02 51:20
112 Gert-Jan Jochoms 75 Arnhem 52:17 51:15
113 Orne de Jong 77 Arnhem 52:22 51:05
114 Quint Cools 88 Velp Gld 52:27 52:01
115 Mark Bussink 90 Huissen 52:33 50:36
116 Eelco Blankman 78 Utrecht 52:36 51:32
117 Jeroen Molog 74 Siza Dorp Groep 52:41 49:59
118 Jens Dekker 79 Rheden 52:46 50:54
119 Gert-Jan Buiten 75 Arnhem 52:50 52:03
120 Koen Vossen 81 Siza Dorp Groep 52:51 50:08
121 Sven Akkerman 87 Eindhoven 52:55 51:13
122 Marc Koens 75 Ede Gld 52:58 51:19
123 Jurivan Rossum 79 Nijmegen 53:11 52:08
124 Peter Teekens 87 Arnhem 53:14 52:48
125 Laurens-Jan Duvigneau 89 Amsterdam 53:14 52:50
126 Mered Derks 75 Rheden 53:15 51:58
127 Koen van Brummelen 83 De Kempenaer Advocat 53:21 52:56
128 Jesse Noordzij 84 Arnhem 53:22 51:18
129 Marcel Huigens 86 Zevenaar 53:29 50:51
130 Wiebo Walstra 75 Meppel 53:32 52:15
131 Rutger Smabers 75 Huissen 53:32 51:34
132 Bas van den Berg 95 Running Team Gemeent 54:01 53:30
133 Joost Leferink 87 Apeldoorn 54:07 52:36
134 Joeri Vig 77 Tiel 54:09 52:54
135 Jeroen Rauwers 78 Nijmegen 54:09 53:49
136 Christian Willemsen 91 Opheusden 54:11 53:58
137 Raymond Bosch 83 Zutphen 54:24 53:43
138 Edgar Dresme 77 Ballast Nedam Bouw O 54:35 54:00
139 Herman van Dasselaar 79 Arnhem 54:40 52:43
140 Marco van Putten 76 Arnhem 54:51 52:32
141 Ronald Laros 76 Arnhem 54:54 54:46
142 Honiem Kreuzmann 85 Nijmegen 54:58 52:57
143 Kees van Yren 76 Huissen 55:04 54:42
144 (J Kokke) Van Wijnen Arnhem B. 55:08 54:54
145 Michiel Paes 78 Arnhem 55:10 54:10
146 Coenraad ter Welle 85 Arnhem 55:14 54:16
147 Jarno Overmars 75 Arnhem 55:17 54:41
148 Rob de Geest 77 Deventer 55:23 53:25
149 Bjorn Vos 78 Nijmegen 55:43 54:51
150 Koen Heikens 84 Nijmegen 55:44 53:18
151 PJ Goris 78 Nijmegen 56:14 55:11
152 Tabe de Boer 75 Arnhem 56:16 54:46
153 Derk-Jan ter Horst 79 Arnhem 56:17 53:27
154 Simon Bark 80 Oosterbeek 56:21 54:53
155 Tim Lammertink 85 Arnhem 56:23 54:23
156 Jaap Zoet 81 Arnhem 56:37 54:35
157 Niels Driessen 79 Rosmalen 56:38 55:33
158 (J Kokke) Van Wijnen Arnhem B. 56:44 54:20
159 Donald Koskamp 75 Utrecht 56:51 55:46
160 Alex van Amersfoort 77 Rotterdam 56:51 54:52
161 Niels de Witte 94 Duiven 56:56 54:31
162 Frank Brouwer 86 Ugchelen 57:17 57:05
163 Patrick van der Meijs 75 Loopgroep Papendal 57:36 57:02
164 Julien Weiss 95 Arnhem 57:37 55:46
165 Marcel van Triest 74 Arnhem 57:51 56:18
166 Chris-Jan van Berkom TenneT 58:16 57:43
167 Raymond Scrhijver 92 Arnhem 58:23 56:57
168 Mark Wiggers 94 Westervoort 58:33 56:09
169 Ruud van den Brink 76 Amsterdam Zuidoost 59:00 58:48
170 (M Balk) Rijn IJssel 59:36 57:01
171 Jasper de Klerk 78 Doorwerth 59:48 58:00
172 Jos Wassink 85 Enschede 59:53 57:28
173 Sander Jordans 76 Rozendaal 59:54 57:35
174 Ralph Bijker 75 Arnhem 1:00:00 58:44
175 Bart Verbeke 82 Colbond bv 1:00:10 58:52
176 Timo de Witte 91 Duiven 1:00:24 57:58
177 Jan F Langendoen 75 Veldhoven 1:00:46 58:26
178 Rene Vaandrager 78 Leiden 1:00:52 59:02
179 Vincent van Amerongen 78 Arnhem 1:00:52 59:26
180 Yadi Dragtsma 78 Arnhem 1:02:12 59:41
181 Joost van der Werff 78 Arnhem 1:03:33 1:01:05
182 Mello Liemburg 81 Oosterbeek 1:03:37 1:03:18
183 Joost Döbken 76 Eiffel 1:03:55 1:03:25
184 Arno Frederiks 79 Arnhem 1:03:57 1:01:30
185 Klaas-jan Nieborg 78 Harkstede 1:04:30 1:02:39
186 Christian Koch 77 Duesseldorf (GER) 1:05:59 1:04:12
187 David Jagtman 95 Arnhem 1:06:02 1:04:10
188 Wouter Barts 78 Nijmegen 1:08:10 1:05:36
189 Friso de Jong 75 Arnhem 1:08:23 1:06:32
190 Corbi Beumer Lemele 1:09:24 1:08:46
191 Stein van den Berg 82 Uden 1:09:31 1:07:29
192 Gerben Gorkink 76 Eiffel 1:11:03 1:10:22

M35, 10 K
1 Frank Reintjes 69 run2day 34:19 34:18
2 Coen de Wit 69 run2day 34:33 34:31
3 Marc van Onna 70 Cifla 38:30 38:28
4 Henri te Braak 65 Ciko '66 38:31 38:24
5 Andries van der Wal 64 Velp Gld 38:48 38:44
6 Dries Pluimers 70 Siza Dorp Groep 38:53 38:51
7 Erik Achterkamp 69 Westervoort 39:07 39:04
8 Claas Hakkenberg 69 Siza Dorp Groep 40:02 39:58
9 Mynko Peterink 71 Apeldoorn 40:25 40:23
10 Raymond Zeeman 70 Wijchen 40:26 40:14
11 Mark Stuurman 70 Oud Beijerland 40:53 40:49
12 Corné van Helteren 72 Groesbeek 40:57 40:50
13 Rutger Thung 73 Vlaardingen 41:02 41:00
14 Marc de Boer 66 AAV '36 41:05 41:02
15 Herbert van den Brink 68 Ciko '66 41:15 40:59
16 Maarten van Alphen 66 Ciko '66 41:24 41:18
17 Edwin Merkestein 72 Loopgroep PK 41:24 41:21
18 Marcel vd Berg 64 Ciko '66 41:32 41:12
19 Michiel Sloot 67 Lobith 41:33 41:19
20 Manfred Kooy 70 Elst 41:41 41:39
21 Edwin Terink 71 Zutphen 41:42 41:38
22 Freddy Orie 70 Hengelo Ov 42:02 41:58
23 Leendert-Jan van der E 64 Ciko '66 42:32 42:28
24 Arnoud Thomane 69 Enschede 42:34 42:13
25 Robert Loeff 71 Arnhem 42:48 42:44
26 George Terenstra 69 Arnhem 42:49 42:31
27 Joop te Beest 67 De Heurne 43:28 42:56
28 Maurice Bosscher 71 Arnhem 43:32 42:49
29 Wouter K Vos 69 Oosterbeek 43:43 43:34
30 Hans Kleefsman 68 Oosterbeek 43:56 43:40
31 Alexander Wenker 68 Van Wijnen Arnhem B. 44:34 44:17
32 Marc Muntjewerff 67 Arnhem 44:39 44:21
33 Peter Janssen 73 Arnhem 45:00 44:18
34 John van Uden 72 Barenbrug Holland B. 45:02 44:54
35 Ronald van den Hoogen 68 Ciko '66 45:04 44:46
36 Ron van Haaren 68 AAV '36 45:09 45:06
37 Rutger Timmermans 72 Arnhem 45:19 44:51
38 Edwin Pietersma 72 Oosterbeek 45:24 45:17
39 Hendri Lensink 65 Interstap 45:29 44:45
40 Jorrit Talsma 73 Duiven 45:52 45:39
41 Marcel Hovens 72 Arnhem 46:00 45:13
42 Michel Driehuis 70 Ballast Nedam Bouw O 46:03 45:55
43 Hans Zweekhorst 66 Wadenoijen 46:04 45:41
44 Tom van Megen 69 Tolkamer 46:06 45:13
45 Laar van De 67 Nijmegen 46:06 45:39
46 Joost Barneveld 72 Arnhem 46:16 43:46
47 Eric Braakman 71 Arnhem 46:27 45:48
48 Tom van Ginkel 74 Arnhem 46:31 46:13
49 Vincent Spaan 73 Nijmegen 46:33 44:49
50 Huib Evers 73 Duiven 46:36 46:13
51 Martin Eimers 68 Oosterbeek 46:41 46:30
52 Bert Filius 66 Ciko '66 46:43 46:13
53 René Trieling 68 AV Wijchen 46:43 46:29
54 Harry Verbakel 67 Colbond bv 46:44 45:30
55 Erwin Ykema 67 Oosterbeek 47:06 46:57
56 Marcel Leeman 68 Arnhem 47:25 47:09
57 Vincent Mandemaker 71 Ciko '66 47:47 47:04
58 Marten Boerema 72 Van Wijnen Arnhem B. 47:49 47:40
59 Mart de Mooij 66 Doorn 47:49 47:40
60 John Palm 69 Rheden 47:50 47:30
61 Marc van Leusden 73 Arnhem 47:55 45:58
62 Jan Straatman 65 Wageningen 47:57 46:45
63 Dirk Skens 69 Arnhem 48:09 48:01
64 Fred Rosmalen 70 Oosterhout gem Nijme 48:19 48:06
65 Jeroen van der Poel 72 Interstap 48:21 47:27
66 Ferry Kemps 67 Herveld 48:27 47:45
67 Bernard van Dalen 65 Arnhem 48:29 47:55
68 John Vos 70 De Kempenaer Advocat 48:35 48:14
69 Michel van Oyen 66 Van Wijnen Arnhem B. 48:36 45:39
70 Fred Zeelen 68 Arnhem 48:37 48:08
71 Richard Stoelinga 72 Velp Gld 48:39 48:27
72 Roel Groenendaal 73 Arnhem 48:47 48:30
73 Bob Janssen 69 Huissen 48:49 48:39
74 Ruud Somers 68 Oosterbeek 48:55 48:44
75 Tom Schouten 70 Arnhem 48:55 47:45
76 Peter van Hal 66 Argo 48:57 48:30
77 Erik Janssen 71 Oosterhout gem Nijme 49:00 48:46
78 Cornelis Mostert 66 Wageningen 49:00 47:52
79 Maarten Reichgeldt 68 Quadraam 49:02 46:09
80 John Willemse 71 Herveld 49:03 47:53
81 Eric Terpstra 66 Wageningen 49:12 48:20
82 Onno Marres 72 Nijmegen 49:16 48:34
83 Meine Jacobi 70 Arnhem 49:17 48:59
84 Edward Pijpers 64 Deventer 49:17 48:51
85 Frank Derickx 73 Drempt 49:20 47:34
86 Remco Schreuder 73 Arnhem 49:21 47:56
87 Marc Leijser 68 Gendt 49:31 48:57
88 Jelle Fekkes 71 Nijmegen 49:41 48:13
89 Jeroen Vrolijks 67 Elst Gld 49:44 49:13
90 Hans Cloosterman 71 Eiffel 49:50 49:31
91 Sander Bos 64 Oosterbeek 49:51 48:19
92 Paul Verhaere 70 Politici Gemeente Ar 49:53 48:41
93 Gertjan Akkers 67 Lindenhout 49:57 48:19
94 Han Polman 68 Nijmegen 49:57 47:45
95 Philip Pijpers 67 Arnhem 49:59 47:29
96 Joost Froeling 67 Arnhem 50:08 49:54
97 Efrym Willems 74 Arnhem 50:09 49:21
98 Giorgos Boustanidis 71 Gorinchem 50:12 49:29
99 Michael Craanen 66 Arnhem 50:15 49:15
100 Rick Rijsenburg 67 Arnhem 50:16 50:06
101 Erik Huiskamp 68 Arnhem 50:17 49:04
102 Roel Vinkenvleugel 72 Emmerich am Rhein (G 50:19 50:04
103 Johan Janssen 66 Elst Gld 50:23 49:51
104 Johan Sloesen 74 Arnhem 50:28 50:10
105 Wilco Wisselink 65 Aalten 50:30 49:59
106 Alex Boon 68 Arnhem 50:31 49:01
107 Leon Wielders 67 Barenbrug Holland B. 50:31 50:24
108 Jan van de Voort 65 Nijmegen 50:37 49:43
109 Bert Veldhuis 67 Ballast Nedam Bouw O 50:38 50:10
110 Sander van Gogh 73 Oosterbeek 50:40 48:41
111 Egbert Vrieling 64 Arnhem 50:41 49:39
112 Eddy van Horssen 67 Van Wijnen Arnhem B. 50:41 50:23
113 Peter Garstenveld 64 Ciko '66 50:48 49:55
114 Rene van Anen 69 Didam 50:49 49:11
115 Ronny Kolenbrander 71 Wageningen 50:50 49:47
116 Rik van der Jagt 65 Zaandam 50:53 49:55
117 Michel Rodink 66 Arnhem 50:57 50:22
118 Bart Kersten 67 Quadraam 51:02 48:55
119 Rob Kool 68 Arnhem 51:10 49:24
120 Johan Cornelisse 69 Arnhem 51:11 50:28
121 Gorden Philips 74 Leeuwarden 51:13 50:04
122 Kishan Budhu Lall 69 Interstap 51:16 50:33
123 Mark Slotboom 74 Winterswijk 51:24 48:39
124 Edgar Berkhout 72 Colbond bv 51:29 50:16
125 Paul Tjallinks 67 Nijmegen 51:33 51:20
126 Edwin Schuurman 65 Velp Gld 51:33 51:18
127 Alfons Giesen 67 Doetinchem 51:34 51:07
128 Rick Holtman 69 AV Nijkerk 51:35 50:24
129 Gerbert van Moerkerk 67 Bemmel 51:41 49:46
130 Rogé Roebroeks 71 Wyler(Kranenburg) (G 51:48 50:18
131 Robert Bouwman 69 51:52 49:25
132 Jacq Top 69 Arnhem 51:53 50:34
133 Jacco van de Velden 65 Arnhem 51:55 51:04
134 Eddy Janssen 66 Haalderen 51:56 51:27
135 Xander Smit 70 Arnhem 51:57 49:48
136 Avdries Tukker 66 Huizen 52:11 50:41
137 Marc van Kempen 74 Zetten 52:15 51:06
138 Mark Salari 73 Bemmel 52:23 51:45
139 Rob Veger 68 TION 52:23 51:38
140 John Hijmans 74 Lent 52:25 52:06
141 Jeroen Zwiers 74 Ballast Nedam Bouw O 52:30 52:02
142 Patrick Nagtegaal 72 Oosterhout gem Nijme 52:37 51:28
143 Peter Twilt 67 Arnhem 52:46 51:47
144 Ed Friesen 68 Varsseveld 53:03 52:44
145 Frank van den Broek 68 Elspeet 53:10 51:46
146 Edze Visscher 73 Colbond bv 53:15 51:55
147 Fret Verwije 65 Renkum 53:21 52:59
148 Hans van der Horst 64 Valburg 53:39 52:08
149 Jeff Goble 72 Schaijk 53:46 51:38
150 Machiel de Winkel 69 Arnhem 53:55 53:45
151 John Haumersen 65 Apeldoorn 53:57 51:09
152 Jeroen Rams 68 Menzis 53:59 51:25
153 Clemens Thonen 70 Nijmegen 54:00 51:45
154 René Wolters 66 Elst Gld 54:06 52:11
155 Nicolay Campschroer 73 Oosterbeek 54:06 51:58
156 Vincent Straten 71 Malden 54:16 53:21
157 Ronald Tukker 69 Colbond bv 54:20 53:07
158 Arnold Bodenkamp 69 Arnhem 54:22 51:50
159 Harrie Kuizenga 69 Zutphen 54:22 52:55
160 Marcel Meijer 68 Oosterbeek 54:23 53:19
161 Ido Harmens 67 54:30 53:04
162 Harold van Kraaij 74 Oosterhout gem Nijme 54:32 52:49
163 Xander Teunissen 65 Nijmegen 54:38 54:18
164 Karsten Hoogenraad 64 Siza Dorp Groep 54:38 51:55
165 Vincent Rutte 70 Nijmegen 54:49 53:54
166 Jaime van Gorp 67 Almere '81 54:51 53:44
167 Arno Schuring 67 Running Team Gemeent 54:51 54:05
168 Martin Ouderkerken 73 Menzis 54:59 52:36
169 Marco van Rijs 66 AVA '70 55:01 53:38
170 Léon Lucas 64 Arnhem 55:03 53:21
171 Patrick Zonderop 67 Leiden Road Runners 55:06 54:15
172 Menno Tomassen 70 Arnhem 55:10 54:10
173 Arjan Konings 67 Arnhem 55:13 53:44
174 Erwin van Helvoirt 70 Arnhem 55:14 54:46
175 Jan-Henk Janssen 68 Running Team Gemeent 55:15 53:31
176 Martin Ruiter 73 Nijmegen 55:18 53:34
177 Herbert Martin 66 Huissen 55:19 53:57
178 John Willemsen 64 Zevenaar 55:24 53:11
179 Frank Pouels 67 Bennekom 55:25 53:24
180 Kees van Roozendaal 65 Running Team Gemeent 55:26 54:39
181 Ronald van Dijk 65 Arnhem 55:38 53:50
182 Ronald van Heek 67 Arnhem 55:42 52:55
183 Rene Borgers 68 Running Team Gemeent 56:09 55:03
184 Frank van Heumen 69 Elst Gld 56:11 55:00
185 Erik Keereweer 66 Velp Gld 56:19 55:24
186 Eric van Lankveld 66 Huissen 56:33 55:40
187 Manfred Voß 65 Colbond bv 56:38 55:18
188 Oskar van de Bosch 70 Tandheelkundig Centr 56:43 55:35
189 Johan Verweel 68 Doorwerth 56:45 55:55
190 Marcel Bossink 67 Terborg 57:01 56:29
191 Henk Meijer 65 Duiven 57:31 55:53
192 Robin van Gorkum 67 Arnhem 57:37 54:50
193 Jeroen van Hunnik 74 Arnhem 57:46 55:24
194 Arjan van den Bosch 67 Nederhorst den Berg 57:47 57:05
195 Tuncay Irmak 68 Nijmegen 57:51 55:59
196 Jan Willem Groenendijk 70 Putten 57:52 56:22
197 Walter Hendriks 69 Colbond bv 58:01 56:40
198 Danny Blom 69 Interstap 58:05 57:08
199 Michel Herms 70 AV '34 58:11 56:40
200 Ronald Taling 68 Oosterbeek 58:13 57:28
201 Berry Elmers 68 Arnhem 58:13 56:11
202 Marcel de Bruijn TenneT 3 58:16 57:41
203 Alexander te Brake 72 Arnhem 58:26 55:45
204 Ron Camps 71 Wageningen 58:26 56:52
205 Auke van Drimmelen 69 Delft 58:27 56:14
206 Maarten Clardij 73 Arnhem 58:27 56:16
207 Hugo Van den Berg 65 Arnhem 58:28 57:35
208 Nick van den Heuvel 68 Arnhem 58:34 57:26
209 Simon van Wijk 67 Krommenie 58:38 56:08
210 Stefan van Tend 72 Zevenaar 58:40 58:03
211 Eric Rieswijk 67 Groningen 58:49 56:53
212 Eric Kosterman 70 Arnhem 58:53 57:38
213 Gert Assink 72 Dieren 59:13 57:19
214 Dennis Schiricke 73 Arnhem 59:33 59:09
215 Arnold Brinkhuis 71 Tandheelkundig Centr 59:39 58:37
216 Martin Reins 70 Zwolle 59:45 58:10
217 Ap van Bottenburg 66 Bemmel 59:48 59:09
218 Herald Bruin 68 Bemmel 1:00:06 58:10
219 Geert Ravenshorst 66 Delfgauw 1:00:12 58:38
220 Wilbert de Haan 68 Ciko '66 1:00:15 57:42
221 Jan-Willem Huijssoon 66 Wageningen 1:00:27 58:27
222 Sjack Elings 65 Huizen 1:00:41 59:07
223 Patrick Hoogenbosch 66 Arnhem 1:00:49 58:13
224 Wim van Hulzen 68 Valburg 1:00:49 1:00:04
225 Gewald Maassen 66 De Liemers 1:01:03 59:09
226 Ronald Scholten 66 Arnhem 1:01:03 58:30
227 Harold Jansen 67 Ede Gld 1:01:06 58:47
228 Mark Meerbeek 71 Doetinchem 1:01:16 1:00:10
229 Pascal Gödden 71 Arnhem 1:01:16 59:53
230 Edwin Baars 67 Doetinchem 1:01:18 59:15
231 Rengert Siezen 73 Arnhem 1:01:29 59:32
232 Peter Aarnink 66 Van Wijnen Arnhem B. 1:01:29 1:00:18
233 Dave Zuuring 73 Huissen 1:02:07 59:36
234 Mike Louis 66 Interstap 1:02:58 1:02:02
235 Gaico Timmen 67 Lathum 1:03:20 1:00:41
236 Rene de Lange 66 Elst Gld 1:03:26 1:01:13
237 Jeroen Kroes 67 Deventer 1:03:52 1:01:23
238 Cyrille Liebau 72 Roosendaal 1:03:52 1:02:06
239 Marco Vermaas 68 Pannerden 1:04:02 1:02:21
240 Peter van de Koppel 66 Oosterbeek 1:04:04 1:02:06
241 Peter Blom 72 Deventer 1:04:58 1:02:30
242 Jeffrey de Graaf 70 Elst Gld 1:04:59 1:03:40
243 Karst Mulder 69 Elst Gld 1:05:13 1:03:18
244 Twan Janssen TenneT 7 1:05:19 1:04:43
245 Mark Pieta 69 Arnhem 1:05:44 1:03:50
246 Karel Post 67 Ballast Nedam Bouw O 1:06:00 1:05:24
247 Oscar van der Poel 74 Arnhem 1:07:14 1:04:35
248 Erroll Hetharia 69 Quadraam 1:07:18 1:05:13
249 Nils van Dijk 74 Eiffel 1:08:32 1:07:10
250 Arthur Wolleswinkel 72 Barenbrug Holland B. 1:08:50 1:06:36
251 Martijn Quak 71 Van Wijnen Arnhem B. 1:10:54 1:08:12
252 Pascal Dauphin 73 Wijchen 1:17:12 1:14:54

M45, 10 K
1 Paul van Rooyen 60 run2day 36:15 36:14
2 Rob van Kooten 59 Ede Gld 37:11 37:07
3 Paul Oomen 59 Nijmegen 37:45 37:42
4 Han Janssen 57 Gendt 38:42 38:37
5 Wim van Hilst 63 Siza Dorp Groep 38:59 38:54
6 Henny Blanke 56 Siza Dorp Groep 39:12 39:10
7 Rob Laport 63 Ciko '66 39:55 39:49
8 Eddy van Bemmel 61 Climax 40:03 39:59
9 Rob Wieten 58 Siza Dorp Groep 40:07 40:03
10 Rinus Groen 56 Apeldoorn 40:09 40:08
11 Marcel Top 57 Quadraam 40:45 40:39
12 Peter van Oosten 59 Nijmegen 40:47 40:44
13 Joost den Otter 58 De Kempenaer Advocat 40:52 40:36
14 Ap Overkamp 56 Hanzesport 41:35 41:29
15 Peter van Steen 63 Bennekom 41:40 41:28
16 Jan Lenferink 64 De Kempenaer Advocat 42:12 41:56
17 Ed Derksen 62 Driel 42:59 42:40
18 GE Ooosterbroek 61 Westervoort 43:29 43:05
19 Henk Leferink 58 Climax 43:39 43:34
20 Ton Fransen 55 Cool Region (Stadsre 43:58 43:26
21 Peter Paul Boonekamp De Kempenaer Advocat 44:44 44:22
22 Hans Rietberg 60 Ciko '66 45:30 45:09
23 John Pelgröm 61 Twello 45:58 45:53
24 Adri Elsen 56 De Kempenaer Advocat 46:02 45:37
25 Reinder Sanders 55 Politie Gelderland-m 46:13 45:02
26 Roel de Hondt 59 Ciko '66 46:19 45:33
27 Peter Kok 62 Nijmegen 46:20 46:00
28 Pepijn Zeevenhooven 64 Haarlem 46:53 46:44
29 Tonny Jansen 56 Deventer 47:07 46:39
30 Jos Jager 63 Barenbrug Holland B. 47:17 47:10
31 Peter Waterkoort 55 De Kempenaer Advocat 47:28 47:05
32 Peter Kiers 62 Quadraam 47:35 47:02
33 David Wells 60 's-Gravenhage 47:47 45:57
34 Rien Bunk 58 Quadraam 47:47 47:15
35 Martin Sterk 58 Westervoort 48:13 47:57
36 Henk Tollenaar 57 Barenbrug Holland B. 48:33 47:45
37 Rob Peters 64 Colbond bv 48:36 48:24
38 Govert Riksen 61 Oosterbeek 48:48 48:40
39 Robert Bijmolt 63 Uden 49:10 48:57
40 Adriaan Fokker 56 Lathum 49:11 48:25
41 Tom Aalders 62 Nijmegen 49:19 49:00
42 Bert Kikkert 58 Hoogeveen 49:20 49:07
43 Paul Breuk 62 Arnhem 49:28 47:43
44 Eric Baltus 64 Arnhem 49:32 49:22
45 Harm van der Sleen 54 Hollandscheveld 49:35 49:23
46 Marcel Willemsen 58 Westervoort 49:40 47:47
47 Ben aan den Boom 60 Nijmegen 49:48 48:29
48 Jaap Mes 56 Running Team Gemeent 49:48 48:56
49 Sjraar van Rijswijck 58 Maasbree 49:55 49:04
50 Han van der Kamp 56 Lindenhout 49:59 49:03
51 Nico Arts 63 Cool Region (Stadsre 50:04 48:02
52 Jan Willem Wagter 63 Westervoort 50:09 49:46
53 Peter de Boer 59 Loopgroep Beilen 50:09 49:07
54 Ron Postma 60 Breukelen Ut 50:13 48:21
55 Han van Eerten 61 Arnhem 50:24 50:06
56 Willi Röth 61 Kleve (GER) 50:29 48:51
57 Michel Hondong 56 Ciko '66 50:31 49:00
58 Gerrit Elbertsen 62 Oosterbeek 50:35 49:03
59 Heniu Dabrowski 57 Arnhem 50:36 50:04
60 Eric Boers 60 Ciko '66 50:47 49:35
61 Carlo Kok 63 Doetinchem 50:48 49:59
62 Frans van Megen 55 Doesburg 50:49 49:58
63 Johan Kolenbrander 59 Doetinchem 50:50 49:57
64 Gerard Peters 55 De Kempenaer Advocat 51:00 50:32
65 Pierre Kersten 64 Millingen aan de Rij 51:02 49:53
66 Hans Theloosen 58 Valburg 51:03 50:06
67 Leo Hol 55 avVN 51:09 50:12
68 Geert van Horck 63 Running Team Gemeent 51:09 50:23
69 Jorg van Daelen 62 Oosterhout Gld 51:19 50:42
70 Frans Horstink 58 Arnhem 51:27 50:57
71 Harold Zoet 61 Westervoort 51:27 49:04
72 Paul van de Kamp 62 Siza Dorp Groep 51:28 50:20
73 Dick Hogeweg 59 Arnhem 51:37 51:09
74 Rombout Swanborn 60 Oosterbeek 51:39 50:55
75 Marcel Migchels 62 Berg en Dal 51:40 49:44
76 Michiel van Wijhe 56 Zevenaar 51:41 51:23
77 Harry Pruijs 58 Quadraam 51:45 49:56
78 Gillis Geschiere 57 Schottheide (GER) 51:47 49:36
79 Marius de Boer 61 Quadraam 51:55 50:07
80 James Holman 61 Arnhem 51:58 50:03
81 Raymond van Karnebeek 62 Quadraam 51:59 49:58
82 Tom Beek 59 Nijmegen 52:01 50:22
83 Dirk Speelman 58 Vaassen 52:01 51:30
84 Jos van Heusden 59 Quadraam 52:03 49:56
85 Arthur Verstegen 64 Running Team Gemeent 52:05 50:30
86 Jan Hoekzema 59 Elst Gld 52:06 50:24
87 Clemens de Jager 63 Gaanderen 52:12 52:04
88 Pim Schouten 55 Huissen 52:12 50:18
89 Bram de Vries 64 Roermond 52:17 51:36
90 Jan Heikens 62 De Kempenaer Advocat 52:24 51:59
91 Bert Logtenberg 60 Arnhem 52:26 51:32
92 Johan Plamont 59 Nijmegen Atletiek 52:28 52:21
93 Jan De Kleijn 59 Druten 52:29 51:52
94 Gerard van de Mast 60 Apeldoorn 52:33 52:28
95 Edwin Nicasie 63 Velp Gld 52:38 52:07
96 Harry Nienhuis 56 Menzis 52:41 50:07
97 Ron van Laar 63 Loo Gld 52:50 51:59
98 Jan van de Wetering 58 Siza Dorp Groep 52:55 52:02
99 Jan Hekman 60 Groningen 53:01 51:45
100 Remko Mathijssen 63 Elst Gld 53:02 51:22
101 Jos Haas 61 Rijn IJssel 53:06 50:30
102 Franklin Derksen 58 Atletico '73 53:07 51:38
103 Eduard Coblijn 55 Arnhem 53:07 52:40
104 Ignas Rijsemus 59 Huissen 53:15 52:36
105 Willem Martens 63 Renkum 53:20 52:59
106 Jacques van Dijk 62 Beuningen Gld 53:23 53:09
107 Ton de Vos 57 Arnhem 53:23 51:22
108 Thijs Patist 61 De Meern 53:30 52:10
109 Rob Elst 63 Arnhem 53:43 51:38
110 Jos Stokkel 60 Huissen 53:43 52:56
111 Guus van Kleef 57 Arnhem 53:44 52:42
112 Gerrit Hilhorst 62 Politie Gelderland-m 53:44 52:30
113 Gijs van den Top 64 Barneveld 53:46 53:26
114 Hans Volgers 58 Didam 53:51 51:30
115 Frans Witjes 64 Zevenaar 54:00 51:57
116 Frank van der Woude 58 Rotterdam 54:12 53:48
117 Titus Gelsing 55 Berg en Dal 54:18 52:22
118 Alex Sons 64 Duiven 54:19 53:48
119 Christ van den Berg 57 Running Team Gemeent 54:25 53:55
120 Roy Agema 63 Apeldoorn 54:27 51:42
121 Antoine Wildenberg 56 Lutten 54:29 53:19
122 Mart van de Leur 57 Ciko '66 54:31 52:35
123 Maarten van der Wouden 59 Ciko '66 54:42 53:32
124 René de Jong 62 Menzis 54:43 52:10
125 Dick Mol 59 Rijn IJssel 54:52 54:39
126 Rob van der Valk 59 Colbond bv 54:58 53:40
127 Ger Oosterbaan 59 Ciko '66 55:13 54:05
128 Jelle Zijlstra 57 Arnhem 55:27 54:26
129 Aj ten Berge 57 Doetinchem 55:32 54:50
130 Tom Kampschreur 56 Arnhem 55:50 54:29
131 Gerrie Overkamp 61 Westervoort 55:51 54:22
132 Hans Evers 60 Huissen 55:52 54:54
133 Michiel Dijkman 62 Bisnez Management B. 55:58 53:51
134 Fred Stout 61 Arnhem 56:01 54:13
135 Fred van den Heuvel 60 Westervoort 56:04 54:39
136 Heniu van Prooije 56 Arnhem 56:07 53:19
137 Mathias Scheffer 56 Arnhem 56:09 54:53
138 Mark JJ van Haaren 58 Ciko '66 56:30 54:16
139 Willem Scholten 56 Ciko '66 56:31 56:14
140 Wim Witjes 63 Duiven 56:37 55:32
141 Appie Schouten 61 Barenbrug Holland B. 56:42 54:25
142 Lex Roolvink 57 Cool Region (Stadsre 56:46 54:45
143 Theo Aaldering 60 Huissen 56:47 56:11
144 Jos Wolters 57 Arnhem 56:48 55:24
145 Hans Markhorst 60 Quadraam 56:54 54:39
146 Marcel Jansen 64 Westervoort 56:55 55:06
147 Piet Jansen 60 Tholen 56:57 55:05
148 Peter Keultjes 64 Lathum 57:01 55:02
149 Richard de Keyzer 60 Arnhem 57:20 55:12
150 Henk van Zuilekom 56 Doetinchem 57:23 55:01
151 Bennie Helmink 61 Wichmond 57:28 55:25
152 Rob Simons 56 Elst Gld 57:32 56:05
153 Rinus Baak 54 Politici Gemeente Ar 57:41 56:28
154 Reinder Boomsma 64 Hoogeveen 58:06 56:59
155 Arnold Janssen 61 De Liemers 58:08 57:06
156 Aart van Winkoop 56 Arnhem 58:10 56:49
157 Paul Aaldering 64 Huissen 58:15 57:36
158 Henk van Elk 58 Arnhem 58:19 56:51
159 Walter Burghout 59 Duiven 58:39 56:11
160 Edwin van der Aa 59 Duiven 58:41 57:08
161 Peter van der Mark 59 Arnhem 58:43 57:28
162 Nico Wiggers 55 Politici Gemeente Ar 58:47 57:35
163 Hans Harbers 55 Apeldoorn 58:51 56:44
164 Henk Habers 64 Heteren 58:51 56:42
165 Ad Heijnen 57 Arnhem 58:55 56:32
166 Gerard Heijligers 62 Nijmegen 59:10 57:00
167 Gilbert Sneep 60 Arnhem 59:22 58:42
168 Ferry Lekatompessy 64 Arnhem 59:30 57:09
169 Bob de Rijcke 56 Doetinchem 59:46 57:59
170 Kees van het Hof 63 Oosterbeek 59:58 57:34
171 Ab Lam 64 Barneveld 1:00:00 59:40
172 Wim Gijsbertsen 63 Running Team Gemeent 1:00:33 59:48
173 Jos Schrauwen 62 Doetinchem 1:00:41 58:18
174 Ronald Dietz 62 Arnhem 1:00:46 58:29
175 Gerrit van Dijkhuizen 55 Wageningen 1:00:50 59:02
176 Joseph Brey 57 Westervoort 1:00:58 58:54
177 Theo Pijnappel 58 Menzis 1:01:05 58:33
178 John Rijsdijk 64 Menzis 1:01:12 58:49
179 Jeroen Trynes 62 Arnhem 1:01:17 58:39
180 Herman van Haarlem 56 Politie Gelderland-m 1:02:40 1:01:28
181 Wilfred Goedmakers 61 Arnhem 1:02:47 1:01:11
182 Wim van Sint Annaland 55 Arnhem 1:03:05 1:01:38
183 Fred de Witte 61 Duiven 1:03:17 1:00:50
184 Chris van Horssen 54 Arnhem 1:03:40 1:03:11
185 Gerrit Rekittke 64 Arnhem 1:04:25 1:02:12
186 Guido Nuyens 63 Duiven 1:05:28 1:03:48
187 Hans Veerbeek 63 Elst Gld 1:05:41 1:04:01
188 Willem Koopman 56 Driel 1:05:43 1:03:50
189 Lucas Maatita 59 Arnhem 1:06:05 1:04:58
190 Erik Maier 62 Arnhem 1:07:49 1:05:05
191 Arnold van Oudvorst 54 Wijk aan Zee 1:08:37 1:07:57
192 Hans Bodd 62 Arnhem 1:08:43 1:06:05
193 Peter Otten 62 Arnhem 1:12:20 1:12:13
194 Richard Scrhijver 64 Arnhem 1:16:53 1:15:28

M55, 10 K
1 George van Gorkum 51 run2day 39:19 39:19
2 Paul van Dijk 54 De Kempenaer Advocat 43:26 43:10
3 Theo Gerritsen 53 Elst Gld 43:55 43:49
4 Hans Menting 53 De Kempenaer Advocat 45:57 45:36
5 Gerard van Miltenburg 54 Siza Dorp Groep 45:58 45:06
6 Bram Blom 52 AV Nijkerk 46:34 46:13
7 Wim Hulshof 54 Hengelo Gld 46:45 45:41
8 Ben groot Hemmink 54 Ron Clarke 46:46 46:37
9 Frits Peters 48 Altis 48:03 47:26
10 Roel Ribbink 46 avVN 48:23 48:14
11 Martijn van Oene 76 Arnhem 48:30 46:02
12 Paul Wilmink 54 De Kempenaer Advocat 49:19 48:59
13 Pieter Oostendorp 50 Astylos 49:20 48:28
14 Jan Baan 49 Arnhem 49:40 48:52
15 Theo de Wit 54 Nijmegen 50:17 49:34
16 Ad van der Linden 47 Arnhem 50:26 49:47
17 Jan Peter Wullink 76 Arnhem 51:16 48:46
18 Martin van Meurs 51 Politici Gemeente Ar 51:26 50:14
19 Thijs Scholten 49 Huissen 51:38 50:45
20 Frans Loriaux 48 Arnhem 51:55 51:38
21 Julius Monte 77 Arnhem 52:23 49:51
22 Geert van de Boer 49 Driel 52:36 51:18
23 Leen de Waal 52 Cool Region (Stadsre 52:42 51:59
24 Wilbert Houweling 54 Arnhem 53:04 50:16
25 Rembrand Rietveld 42 Zetten 53:15 52:36
26 Rudie Gorter 51 Arnhem 53:21 51:57
27 Jos Nabuurs 54 Rijn IJssel 53:25 50:50
28 Reinier Weers 40 Oosterbeek 53:41 52:55
29 Ben Vink 52 De Steeg 53:47 52:15
30 Ger van Bernebeek 45 Loopgroep PK 53:50 52:57
31 Maarten Wullink 79 Arnhem 54:01 51:31
32 Rob van Ginkel 41 Arnhem 54:19 54:04
33 Peter Gehring 48 Arnhem 54:24 52:25
34 Martin Raanhuis 52 Siza Dorp Groep 54:38 51:53
35 Jean Pierre Portier 52 Huissen 54:45 53:08
36 Wim Frits 48 Huissen 54:45 53:08
37 Bert Schaart 53 Arnhem 54:45 53:45
38 Tom Jansen 51 Arnhem 54:51 54:16
39 Johan Alferdinck 51 Arnhem 54:56 53:26
40 Johan van Santen 53 avVN 54:57 54:35
41 Wim Kemperman 50 Elst Gld 55:13 53:48
42 Engelbert Sonntag 49 Aalten 55:26 53:07
43 Gert Jan Hoolwerf 54 Politie Gelderland-m 55:27 54:09
44 Jan Pieter Wepster 52 Arnhem 55:35 54:29
45 Juan Vrijs 53 Leiden 55:37 54:47
46 Jacques de Vries 47 Doorwerth 56:08 54:27
47 Jozef Tomesen 53 Argo 56:11 55:14
48 Herman Straten 47 Malden 56:31 55:35
49 Hans van der Brugge 47 Tandheelkundig Centr 56:33 55:25
50 Gert Harmsen 50 Climax 56:53 55:49
51 Peter van der Steege 54 Hanzesport 57:14 54:48
52 Jelle Brouwer 50 Almelo 57:25 55:19
53 Marc Barends 51 Oosterbeek 57:25 55:44
54 Hans Garretsen 49 Winterswijk 57:36 57:15
55 Arno Brouwer 51 Arnhem 57:43 56:33
56 Carel Gerrits vd Ende 54 Quadraam 57:49 55:45
57 Henk Fleskes 50 Loo Gld 59:07 58:25
58 Bern Lauriks 53 Running Team Gemeent 59:08 57:55
59 Geert Verhoeven 53 Gendt 59:57 59:24
60 Antoon Schiphorst 35 Beek gem Montferland 1:00:23 58:16
61 Bert Holkamp 54 Menzis 1:00:43 58:11
62 Dennis van de Pas 83 Arnhem 1:01:01 58:15
63 Joop Oordijk 51 Druten 1:01:13 1:00:28
64 Jimmy Vesters 51 Elst Gld 1:01:19 59:28
65 Johan Wijnstra 46 Arnhem 1:01:28 1:00:40
66 Heimen van Andel 46 Vaassen 1:01:30 59:57
67 Ruud Weers 54 Flevo Delta 1:01:43 1:00:01
68 Carel Sweens 48 Nijmegen 1:01:43 1:00:02
69 Jan Vink 50 Velp Gld 1:01:56 59:39
70 Theo Gerritsen 50 Ballast Nedam Bouw O 1:02:18 1:00:08
71 Paul van Mierlo 46 Nijmegen 1:02:20 1:00:38
72 Wim van Dijk 50 Ballast Nedam Bouw O 1:02:26 1:01:49
73 Cor van der Meij 47 Ciko '66 1:02:53 1:00:33
74 Gé Velders 40 Deventer 1:02:59 1:00:39
75 Fred Driesse 52 Arnhem 1:03:51 1:02:26
76 Cor Tuit 49 Ciko '66 1:04:06 1:02:38
77 Nico Ressing 46 LVG 1:04:18 1:03:38
78 Ko Lorist 36 Groenlo 1:04:18 1:03:39
79 Gerard Arts 44 Wijchen 1:04:31 1:03:21
80 Roel Gerressen 53 Duiven 1:04:41 1:03:15
81 Ad van Hoesel 44 Arnhem 1:05:12 1:03:24
82 No Sijben 46 Velp Gld 1:05:20 1:04:30
83 Flip van Meeteren 50 Arnhem 1:06:18 1:05:52
84 Tom Berends 53 Renkum 1:07:03 1:04:58
85 Rene Holslag 54 Arnhem 1:07:23 1:06:55
86 Henk Rullmann 46 Nijmegen 1:07:44 1:06:01
87 Jan Hermsen 53 Arnhem 1:07:49 1:05:12
88 Jan van de Pol 39 Tilburg 1:08:29 1:05:43
89 Tom Beumer 47 Lemele 1:09:30 1:08:49

VSEN, 10 K
1 Josien Aarntzen 87 Seven Hills Running 40:06 40:01
2 Alies de Wit 79 Arnhem 43:07 42:39
3 Kim Fairley 85 Nijmegen Atletiek 43:14 43:09
4 Marly Kroef 78 Tandheelkundig Centr 46:37 46:23
5 Irma van Rijswijck 88 Arnhem 46:47 46:20
6 Suzanne van Staveren 90 Nijmegen Atletiek 46:53 46:48
7 Kim Wellenberg 78 Siza Dorp Groep 47:46 47:41
8 Ellen Berg 86 Utrecht 48:00 47:45
9 Monique Nijkamp 82 Oosterhout gem Nijme 48:27 47:48
10 Sanne van Steenbergen 89 Bennekom 48:46 48:17
11 Alie van der Schaaf 77 Ciko '66 48:47 48:13
12 Alice van Steenbergen 86 Bennekom 48:47 48:17
13 Pleuni Basten 82 Arnhem 49:14 48:51
14 Dorthe Schunselaar 80 Arnhem 49:21 48:38
15 Roos Pellen 76 Elst Gld 49:53 48:59
16 Marjolein Mulder 77 Running Team Gemeent 50:47 50:01
17 Imke Nabben 75 Nijmegen 50:51 49:57
18 Laura Faut 84 NSAV 't Haasje 51:18 49:17
19 Danielle van Oijen 79 Wageningen 51:22 49:47
20 Tiuu Heuvel 76 Arnhem 51:42 49:32
21 Heike Hollink 75 Arnhem 51:52 49:20
22 Lorraine Valembois 88 Arnhem 52:10 51:44
23 Stefanie Etzel 75 Arnhem 52:18 51:59
24 Pleuni Corton 76 Oosterbeek 52:23 52:02
25 Vera van Staveren 92 Nijmegen Atletiek 52:28 52:22
26 Thu Hien Nguyen 75 Tandheelkundig Centr 52:30 51:30
27 Jelly van der Brugge 75 Tandheelkundig Centr 52:34 51:32
28 Gaby Korfage 75 Beek Ubbergen 52:38 50:26
29 Judy Lijdsman 81 Arnhem 52:43 50:33
30 Marlies Mulder 81 Amsterdam 52:53 52:46
31 Annet de Grunt De Kempenaer Advocat 52:55 52:29
32 Sarah Driesprong 80 Amsterdam 53:00 52:16
33 Esther Hilebrand 74 Apeldoorn 53:17 52:52
34 Marjon Jansen 76 Arnhem 53:19 53:08
35 Maaike Janssen 87 De Kempenaer Advocat 53:23 52:57
36 Anika Klunder 81 Utrecht 53:32 51:39
37 Ilse Wicherts 79 Zwolle 53:38 52:10
38 Noor Groenen 95 Arnhem 53:40 52:05
39 Monique van Drie 82 Arnhem 54:03 51:42
40 Wieke van der Leij 84 Eiffel 54:07 54:00
41 Eva van Loon 76 Oosterbeek 54:26 54:18
42 Ilona Annema 84 Arnhem 54:33 52:16
43 Suzan 77 Politie Gelderland-m 54:40 53:30
44 Annerieke Schumaker 75 Arnhem 54:41 52:45
45 Channa E Schmeink 83 Arnhem 54:56 52:34
46 Stefanie Boland 86 Bochalt (GER) 54:59 52:58
47 Aniek van den Munckhof 85 Arnhem 55:02 52:21
48 Heleen Fritschy 93 Nijmegen Atletiek 55:03 54:49
49 Sabina Svensek 77 Didam 55:12 54:31
50 Femke van der Winkel 78 Arnhem 55:14 53:56
51 Kiki Schmeink 84 Arnhem 55:22 53:01
52 Mariska Engels 81 Arnhem 55:23 54:05
53 Sandra de Boer Tennet 2 55:27 54:52
54 Denise Swanborn 92 Oosterbeek 55:28 54:43
55 Suze Siebes 77 Colbond bv 55:29 54:09
56 Laura Lutters 85 Arnhem 55:33 55:10
57 Teske Schoffelen 85 Nijmegen 55:41 55:06
58 Rafke Schoffelen 83 Nijmegen 55:41 55:06
59 Corine Fleskes 81 Duiven 55:44 55:03
60 Maaike de Glee 84 Arnhem 55:54 53:34
61 Eva Corton 82 Arnhem 55:54 55:32
62 Sander Mol 78 Arnhem 55:55 54:49
63 Ieneke Voets 83 Elst Gld 55:59 53:54
64 Marieke Legtenberg 78 Van Wijnen Arnhem B. 56:01 55:06
65 Fannie van der Sluis 78 Siza Dorp Groep 56:11 53:28
66 Iris Hakbijl 81 Arnhem 56:14 55:04
67 Marieke de Boer 77 Arnhem 56:16 54:47
68 Lieke Hermans 77 Siza Dorp Groep 56:18 54:32
69 Tanneke Groenendijk 82 Arnhem 56:39 55:09
70 Judith Albers 83 Aalten 56:41 54:20
71 Lee-Ann Coutinho 77 Arnhem 56:47 54:24
72 Sanne Wemekamp 82 Siza Dorp Groep 56:47 55:01
73 Grietsje Schokker 79 Ciko '66 56:50 56:18
74 José van Gijzen 78 Arnhem 56:52 54:54
75 Renate Schoester 82 Nijmegen 56:52 56:17
76 Hannah Hübner 78 Colbond bv 56:57 55:37
77 Sanne Heymann 84 Nijmegen 57:07 55:55
78 Simone Eurlings 80 Arnhem 57:19 54:32
79 Nienke Harbers 85 Doetinchem 57:26 56:21
80 Femke Pijnenburg 81 Utrecht 57:32 57:21
81 Neeltje Rosmalen 80 Siza Dorp Groep 57:40 54:56
82 Laura Verdooren 83 Arnhem 57:41 55:19
83 Ellen Wieleman 75 Arnhem 57:46 55:57
84 Irene Iniguez 80 Arnhem 57:51 56:18
85 Lobke de Waal 82 Siza Dorp Groep 57:53 57:10
86 Nicky Nillesen 75 Arnhem 58:03 56:52
87 Leonie Noordam 76 Ede Gld 58:05 56:50
88 Annabelle Kubler 79 Arnhem 58:22 55:57
89 Annelies Boonman 78 Nijmegen 58:26 56:45
90 Laiying Wang 85 Rotterdam 58:36 57:46
91 Lies Wijnveld 75 Velp Gld 58:37 57:40
92 Jet Jansen 82 Ciko '66 58:38 57:14
93 Alied v Roekel-Kamerli 76 Arnhem 58:39 57:25
94 Anke Zegers 81 Arnhem 58:48 57:22
95 Monique van 't Erve 77 Hanzesport 58:57 56:22
96 Arlene Schoondorp 79 Arnhem 58:57 58:00
97 Nienke Ziengs 78 Ellecom 59:03 57:30
98 Mandy van Dasler 87 Arnhem 59:04 58:14
99 Anouk Kerkhof 77 Arnhem 59:13 56:47
100 Niloe Jafari 88 Arnhem 59:20 58:57
101 Karin Molenaar 84 KAV Holland 59:26 57:58
102 Willemijn Eindhoven 84 Arnhem 59:26 57:58
103 Sophie Bijloos 82 Eiffel 59:43 58:28
104 Larissa Oostenrijk 80 Arnhem 59:44 58:18
105 Marga Bouts 75 Nijmegen 59:48 59:01
106 Natascha Biervliet 80 Arnhem 1:00:03 57:58
107 Martine Berkelder 83 Arnhem 1:00:09 57:50
108 Wendy Wieleman 82 Arnhem 1:00:10 57:51
109 Tineke Burgers 83 Colbond bv 1:00:21 59:04
110 Dian Agustini 76 Arnhem 1:00:26 59:28
111 Magdalena Veenhof 86 Politie Gelderland-m 1:00:28 59:18
112 Corine Kroft 83 Alphen aan den Rijn 1:00:42 58:19
113 Nelleke Koster 83 Eindhoven 1:00:43 58:25
114 Ilona de Witte 88 Duiven 1:00:44 58:18
115 Femke Volgers 81 Ciko '66 1:00:46 58:26
116 Judith Reindersma 82 Arnhem 1:01:00 58:25
117 Lisa Catz 89 Duiven 1:01:05 58:40
118 Loes Broods 81 Siza Dorp Groep 1:01:07 1:00:08
119 Caroline van den Brand 76 Arnhem 1:01:09 59:26
120 Elsbeth Verdonk 81 Ciko '66 1:01:12 59:33
121 Eva Verhoeven 82 Cool Region (Stadsre 1:01:15 59:16
122 Lonneke de Waal 79 Arnhem 1:01:19 58:48
123 Hanneke Simmelink 81 PEC 1910 1:01:22 59:44
124 Annelies van Wijngaard 83 Arnhem 1:01:23 1:00:02
125 Fleur Jakobs 82 Arnhem 1:01:28 59:07
126 Rosemarijn van Andel 82 Ciko '66 1:01:30 59:56
127 Bettine van Droffelaar 84 Arnhem 1:01:34 59:32
128 Nora Tijman 81 Arnhem 1:01:35 1:00:46
129 Sarah Broekhoven 85 Amsterdam 1:01:41 1:00:54
130 Annet Bolt 79 Arnhem 1:01:42 1:00:34
131 Vera Eisink 82 Arnhem 1:01:45 1:00:12
132 Kirsten Oisterhaus 75 Quadraam 1:01:48 59:04
133 Irene Degen 82 Nijmegen 1:02:07 1:00:40
134 Marloes Meynen 83 Cool Region (Stadsre 1:02:20 1:00:21
135 Karin Toonen 80 Wijchen 1:02:20 59:52
136 Kiki Janssen 78 Arnhem 1:02:28 1:00:16
137 Nienke Jansen 80 Arnhem 1:02:37 1:01:38
138 Henriette Algra-Schepe 76 Leusden 1:02:38 1:00:58
139 Saskia Hoks 81 Amsterdam 1:02:40 1:01:59
140 Annouchka Veerman 73 Arnhem 1:02:50 1:00:14
141 Elke Marijnusse 77 Velp Gld 1:03:15 1:01:31
142 Silvie Poelmann 75 Nijmegen 1:03:26 1:02:11
143 Neila Chahed 82 Elst Gld 1:03:31 1:01:47
144 Arline Meijer 74 Apeldoorn 1:03:37 1:02:20
145 Lonneke Schaars 83 Arnhem 1:03:40 1:01:27
146 Katja Nass 81 Arnhem 1:03:40 1:01:21
147 Marleen Karstens 79 Zoeterwoude 1:03:42 1:03:07
148 Hanneke Bisperink 85 Arnhem 1:03:46 1:02:46
149 Jamie Gunsing 85 Heesch 1:03:47 1:01:34
150 Roos Jansen 87 Ciko '66 1:03:49 1:02:25
151 Samiera Sultan 85 Arnhem 1:03:52 1:03:02
152 Christel Pennings 81 Elst Gld 1:03:52 1:01:12
153 Anita Elzinga 76 Zwolle 1:04:13 1:03:24
154 Remske Noordzij 85 Arnhem 1:04:17 1:02:13
155 Saskia van Wijk 76 Arnhem 1:04:18 1:01:55
156 Marlies Jansen 80 Arnhem 1:04:22 1:03:03
157 Anna Koster 80 Quadraam 1:04:26 1:02:08
158 Esther Meijerman 78 Eiffel 1:04:45 1:04:36
159 Sonja Hartjes 79 Arnhem 1:04:45 1:02:34
160 Karlijn Edink 86 Nijmegen 1:04:46 1:02:55
161 Renske Janssen 87 Groesbeek 1:04:46 1:02:55
162 Moniek van den Elzen 77 Mill 1:04:55 1:03:11
163 Marike Kupers 75 Huissen 1:05:04 1:02:48
164 Hanneke Peelen 78 Van Wijnen Arnhem B. 1:05:04 1:04:09
165 Marja van de Boer 84 Tilburg 1:05:53 1:03:40
166 Samantha Wulterkens 78 Arnhem 1:05:59 1:04:13
167 Marit Peters 83 Arnhem 1:06:01 1:03:36
168 Reina Bijsterveld 83 Groningen 1:06:14 1:03:57
169 Nienke Visser 85 Eindhoven 1:06:22 1:04:39
170 Marianne Reedijk 75 Ochten 1:06:23 1:04:40
171 Carolien Derickx 83 Arnhem 1:06:25 1:04:39
172 Ellis Lesterade 81 Politie Gelderland-m 1:07:02 1:05:45
173 Sanne Elsman 81 Quadraam 1:07:23 1:04:38
174 Angela Rietdijk 82 Deventer 1:07:33 1:05:36
175 Daphne Goossens 80 Borculo 1:07:38 1:07:23
176 Simone Raben 78 Arnhem 1:07:45 1:05:18
177 Jorieke Verheul 84 Arnhem 1:07:51 1:05:48
178 Tessa Zwanenburg 83 Arnhem 1:07:51 1:05:28
179 Irma Vermeulen 83 Arnhem 1:08:12 1:05:42
180 Melanie Boelhouwer 74 Eiffel 1:08:26 1:07:03
181 Marlies Lam 80 Arnhem 1:08:48 1:07:47
182 Petra Gerritsen TenneT 1:08:49 1:08:16
183 Mathilde Mastebroek 77 Nijmegen 1:09:08 1:08:07
184 Anke van de Locht 83 Nijmegen 1:09:31 1:07:28
185 Loes van der Meulen 79 Arnhem 1:10:17 1:07:48
186 Jayme Blans 79 Arnhem 1:12:43 1:10:03
187 Marjolijn van der Scho 81 Arnhem 1:14:42 1:12:33
188 Startnummer I5 88 Arnhem 1:15:17 1:12:37
189 Leanne Schrijver 90 Arnhem 1:16:53 1:15:28

V35, 10 K
1 Ali Hassan 70 Arnhem 41:10 40:56
2 Kirsten Timmers 73 Quadraam 44:47 44:32
3 Nancy Achterkamp 70 Westervoort 45:38 45:29
4 Christien van Trigt 71 Quadraam 47:25 47:06
5 Ursula Driessen 69 Ciko '66 47:38 47:21
6 Berna van Eerten-Brand 65 Ciko '66 48:02 47:54
7 Marlies Heetebrij 70 Running Team Gemeent 48:11 47:53
8 Anita Mostert 67 Arnhem 48:23 47:18
9 Niki van Dreumel 73 Arnhem 49:19 48:55
10 Lucienne Vrijhoef 65 Wageningen 49:23 49:11
11 Sabine van Heertum 65 Lindenhout 50:10 49:14
12 Anke van 't Klooster 70 Interstap 50:11 49:17
13 Marijke de Bruin 70 Nunspeet 50:35 49:03
14 Reina van den Bosch 69 Nederhorst den Berg 50:41 50:01
15 Ellen Messing 69 Elst Gld 51:06 50:11
16 Bea van Daelen 64 Oosterhout Gld 51:17 50:40
17 Suze Beerten 67 Interstap 51:20 50:22
18 Marian Thunnissen 71 Oosterbeek 51:21 50:47
19 Katinka Vons 66 Running Team Gemeent 51:29 50:55
20 Heidi Steggerda 66 Oosterbeek 52:01 49:52
21 Odette Zonnenberg 73 Barenbrug Holland B. 52:04 49:50
22 Mieke Akkermans 65 Lent 52:13 51:42
23 Corien van Andel 68 GAC Hilversum 52:49 52:23
24 Lonneke Kranendonk 68 Arnhem 52:54 51:56
25 Nicole Sander 72 Zetten 53:15 52:37
26 Carla Horstink 64 Hengelo Gld 53:16 52:02
27 Kirsten Verpaalen 74 Nijmegen 53:35 52:07
28 Caroline Swanink 65 Velp Gld 53:41 52:04
29 Nicole Lamers 71 Nijmegen 53:55 53:17
30 Jolanda Golembiewski 65 De Liemers 54:46 53:45
31 Noor Markus 72 Arnhem 54:54 53:54
32 Liesbeth Koster-Willem 73 Huissen 55:19 53:57
33 Gerke Dooijeweerd 71 Arnhem 55:45 53:18
34 Ingeborg Keereweer 68 Velp Gld 56:19 55:24
35 Solomon Berbicks 64 Amsterdam 56:23 54:17
36 Sarah Reijenga 73 Warnsveld 56:41 54:07
37 Henriette Bussink 66 Zelhem 56:43 55:38
38 Dorothee Coßmann 67 Pulheim (GER) 56:46 55:07
39 Emma Wells 66 's-Gravenhage 56:46 54:56
40 Terry Brouwer 70 Lindenhout 56:48 55:10
41 Els Schrijber 70 Arnhem 56:50 55:16
42 Hubert Jansen 71 Tandheelkundig Centr 56:51 55:44
43 Bianca van Berkel-Vink 71 Arnhem 56:52 54:53
44 Eugénie Hagenbeek 65 Halle 56:54 54:12
45 Patricia Kemper 72 De Liemers 56:55 54:31
46 Judith Tijhof-Looman 73 Lindenhout 57:09 55:32
47 Carmen van Dam 74 Deventer 57:14 55:34
48 Juliette Vaal 68 Siza Dorp Groep 57:18 54:45
49 Jolanda Marring 68 Apeldoorn 57:18 56:54
50 Corlina Speijers 72 Driel 57:20 54:40
51 Dorethea Bil 66 Rozendaal 57:24 56:13
52 Annemarieke Maltha 66 Colbond bv 57:32 56:16
53 Marieke Delen 71 Arnhem 57:49 55:12
54 Patricia de Keijzer 73 Nijmegen 57:54 56:02
55 Hilda Hartholt 65 De Liemers 57:56 55:22
56 Diana Engelen 65 Westervoort 58:05 57:15
57 Vera Willemsen 68 Running Team Gemeent 58:19 56:55
58 Barbara Sol 73 Arnhem 58:20 55:51
59 Cindy Bakarbessy 65 Running Team Gemeent 58:25 56:48
60 Kalinka Verbaan 73 Arnhem 58:25 55:44
61 Barbara Heezen 73 Nijmegen 58:26 56:12
62 Marieke Graven 70 Arnhem 58:27 56:04
63 Annette van der Meer 69 Elst Gld 58:30 56:36
64 Liduine de Jong 66 Ciko '66 58:38 56:09
65 Jennifer Demeijer 73 Menzis 58:41 56:08
66 Ingeborg Pluim 72 Nijmegen 58:53 58:05
67 Joke Konink 70 Lindenhout 59:09 57:32
68 Cella Addink 65 Zaandam 59:16 58:19
69 Manja Jansen 72 Tandheelkundig Centr 59:17 58:14
70 Monique Croes 71 Pheidippides 59:18 58:52
71 Angelique Burgzorg-Sij 70 Driel 59:23 57:10
72 Silvia Barendse 73 Herveld 59:33 59:08
73 Susan Hartsuiker 71 Amersfoort 59:40 58:22
74 Hester de Feiter 70 Running Team Gemeent 59:47 58:10
75 Yvette Kinwel 70 Arnhem 59:55 58:25
76 Maaike Kapoen 73 Huissen 1:00:02 57:33
77 Sheila Torrance 69 Arnhem 1:00:03 57:34
78 Heleen Mandemaker 66 Apeldoorn 1:00:03 58:07
79 Eva Alink 67 Oosterbeek 1:00:14 58:24
80 Mathilda Meek 70 Ballast Nedam Bouw O 1:00:31 59:55
81 Venessa Rijsdijk 74 Bisnez Management B. 1:00:38 58:28
82 Olga Schouten 71 Bisnez Management B. 1:00:40 58:30
83 Dianne Polman-Opgenoor TenneT 11 1:00:50 1:00:17
84 Dian Te Witt 64 Duiven 1:01:03 1:00:14
85 Tjinta Jacobs 70 Siza Dorp Groep 1:01:06 1:00:09
86 Marijke Wiegers 68 Arnhem 1:01:10 1:00:15
87 Miriam Kobussen 66 Huissen 1:01:14 58:50
88 Christel Mechelen 69 Politie Gelderland-m 1:01:17 1:00:03
89 Ank Greijmans 69 Lent 1:01:24 59:08
90 Annemarie de Jong 70 Oosterhout gem Nijme 1:01:28 59:12
91 Petra Herrel 66 Arnhem 1:01:33 1:00:10
92 Marielle Bodd-Moolhuyz 65 Arnhem 1:01:37 59:00
93 Winnyfred Tersteeg 66 Sinderen 1:01:45 59:41
94 Lilian Teeuw 73 Arnhem 1:01:52 1:00:00
95 Nicole Delaroy 71 Arnhem 1:02:03 59:23
96 Wilma Verhofstad 67 's-Hertogenbosch 1:02:05 1:00:56
97 Loes Kulk 69 Roosendaal 1:02:06 1:00:21
98 Gisella van Helteren 74 Groesbeek 1:02:20 59:52
99 Anja Schot 64 Ciko '66 1:02:23 59:52
100 Marleen Beenen 71 Duiven 1:02:23 1:00:47
101 Anneke Triemstra 65 Sint Annaparochie 1:02:25 1:00:19
102 Helmie Vos 65 Nijmegen 1:02:32 1:00:49
103 Jaqueline Goldenbeld 67 Running Team Gemeent 1:02:44 1:00:33
104 Sonja Uitterdijk 70 Arnhem 1:03:12 1:01:28
105 Susanne Willemsen 72 Oss 1:03:29 1:01:54
106 Maaike Arts 73 Wijchen 1:03:53 1:02:40
107 Bianca Visschers 73 Gent (BEL) 1:03:56 1:01:16
108 Lenna Aden 72 Arnhem 1:04:02 1:03:11
109 Khrista Algra-Brouwer 72 Nijmegen 1:04:08 1:02:28
110 Olga Kropman 67 Arnhem 1:04:13 1:01:58
111 Liesbeth Leuvelink 66 Arnhem 1:04:19 1:01:40
112 Joanne Schoneveld 72 Elst Gld 1:04:23 1:02:10
113 Ester Evers 67 Duiven 1:04:28 1:03:57
114 Gea Vredenbregt 65 Arnhem 1:04:32 1:03:48
115 Monique Derksen 70 Oosterhout gem Nijme 1:04:45 1:03:25
116 Jolanda van 't Land 65 De Liemers 1:04:55 1:03:53
117 Lia Patist 69 De Meern 1:04:56 1:03:36
118 Alice Heintzbergen 69 Lindenhout 1:05:01 1:03:23
119 Alda Versteeg 72 Siza Dorp Groep 1:05:05 1:02:32
120 Judith Huting 73 Bemmel 1:05:44 1:04:13
121 Erna Vinke 66 Lindenhout 1:05:54 1:04:17
122 Sandra van den Berg 67 Velp Gld 1:06:20 1:05:13
123 Jolanda Flodderus 71 Lent 1:06:34 1:04:48
124 Saskia Rooijakkers 71 Lent 1:06:34 1:04:49
125 Marloes Janssen 70 Arnhem 1:07:03 1:05:11
126 Dorenda Vinke 67 Arnhem 1:07:06 1:05:23
127 Nathalie Giannakopoulo 70 Arnhem 1:07:26 1:04:51
128 Marieke Muskee 72 Eiffel 1:07:39 1:06:22
129 Petra Koolen 73 Bemmel 1:08:07 1:06:36
130 Nienke Pool 68 Arnhem 1:08:12 1:05:33
131 Judith Lorist 70 Wijk aan Zee 1:08:37 1:07:57
132 Janneke Hoogstraaten 63 Arnhem 1:08:40 1:06:16
133 Priscilla Korver 70 Elst Gld 1:08:58 1:07:38
134 Linda van der Meer 73 Velp Gld 1:09:01 1:06:25
135 Liane Bannink 70 Geesteren Gld 1:09:05 1:06:54
136 Jolande Hartskeerl 68 Nijmegen 1:09:12 1:08:10
137 Patricia Zollinger 72 Pheidippides 1:09:16 1:07:02
138 Margriet Glazenborg 72 Arnhem 1:09:20 1:07:44
139 Audrey Davies 72 Arnhem 1:09:26 1:07:40
140 Edith Kamphuis 67 Heteren 1:09:37 1:07:30
141 Cindy Bouwmeester 73 Borculo 1:09:57 1:07:46
142 Natasja Piek 74 Van Wijnen Arnhem B. 1:10:02 1:08:51
143 Hellen IJsselstijn 68 Lathum 1:10:16 1:08:17
144 Desiree vd Boom 69 Siza Dorp Groep 1:10:34 1:07:50
145 Corien van der Poll 69 Ciko '66 1:10:52 1:08:16
146 Ellen Quak - Van Dam 72 Van Wijnen Arnhem B. 1:10:55 1:08:13
147 Karin Jansen 70 Ballast Nedam Bouw O 1:10:57 1:10:20
148 Esther Kats 68 Nijmegen 1:11:00 1:08:43
149 AsilaTastekin 71 Siza Dorp Groep 1:11:02 1:08:16
150 Ingrid Westerbroek 65 Apeldoorn 1:11:17 1:09:21
151 Petrousjka Marres 69 Running Team Gemeent 1:11:40 1:09:28
152 Tini Janssen 68 Barenbrug Holland B. 1:11:45 1:09:31
153 Alethia Archer 71 Arnhem 1:12:35 1:10:09
154 Yvette Bruijns 72 Roosendaal 1:12:51 1:11:05
155 Merlijne Boeracker 72 Nijmegen 1:16:58 1:14:55
156 Esther Dauphin 71 Wijchen 1:17:11 1:14:54

V45, 10 K
1 Gitta Jabroer 60 Taxandria 45:38 45:27
2 Herma Inklaar 61 Ciko '66 47:09 46:51
3 Ans van Veenendaa; 53 Loopgroep Aart Stigt 47:11 46:23
4 Ank van de Wiel 64 De Kempenaer Advocat 48:17 47:55
5 Korrie Hoekstra 56 Arnhem 49:21 48:58
6 Aukje Otten 58 Velp Gld 49:43 49:36
7 Petra Diederiks 61 Siza Dorp Groep 51:37 48:54
8 Alie Ribbink 53 avVN 52:21 52:10
9 Ans Moorman 61 Zevenaar 52:23 51:38
10 L Roetert-Lageman 59 Arnhem 53:04 51:57
11 Karin Berkhout 59 De Kempenaer Advocat 53:19 52:53
12 Hetty Kronemeijer 63 Arnhem 53:26 52:11
13 Agnes Spikker 56 Ciko '66 54:03 53:38
14 Patricia de Vries 57 Climax 54:13 53:17
15 Angelica Burgers 63 Startbaan 54:28 53:35
16 Henriëte Waterkoort 56 De Kempenaer Advocat 54:34 54:08
17 Corrie Oostendorp 48 Astylos 54:55 53:09
18 Erna Peperkamp 62 Herveld 55:19 54:39
19 Elly Neijland 54 Deventer 55:36 53:18
20 Miranda Yzerman 59 Oosterbeek 55:53 54:17
21 Carla Uijterlinde 61 Breukelen Ut 56:18 54:25
22 Betty van den Berg 57 Lathum 56:45 55:14
23 Marga van der Voort 61 Westervoort 57:07 56:18
24 Marijke Willemsen 64 Slijk Ewijk 57:21 56:41
25 Tanja van Veenendaal 62 Elst Gld 57:32 56:05
26 Martha Voncken 59 Elst Gld 57:46 57:35
27 Annie Hagen 57 Deventer 58:17 55:59
28 Anja Damen 62 Running Team Gemeent 58:18 56:54
29 Wilna Hooijer 63 Interstap 58:26 57:27
30 Annelies Stokkel-Roelo 59 Huissen 58:41 57:54
31 Mia Willemsen 64 Oosterhout gem Nijme 58:52 57:17
32 Rita Brinks 61 Argo 58:52 57:07
33 Maria van Gils 51 Westervoort 59:05 56:49
34 Lia Polman 61 Loo Gld 59:05 58:21
35 Corien Aarntzen 63 Bemmel 59:07 56:33
36 Therese Beekhuis-Fleur 48 Arnhem 59:07 56:32
37 Dina Heijligers 60 Nijmegen 59:10 57:00
38 Marja Janssen 55 Huissen 59:11 57:17
39 Raba Sonneveldt 53 Ellecom 59:29 58:04
40 Mary Pel 62 Arnhem 59:30 58:02
41 Joke Samallo 62 Arnhem 59:35 57:14
42 Carolien Reilink 62 Oosterbeek 59:51 58:02
43 Anita van der Sleen 59 Hollandscheveld 1:00:01 58:56
44 Meriam Löwik 64 Arnhem 1:00:10 58:40
45 Ineke Wouters 50 Arnhem 1:00:18 1:00:07
46 Elly 54 Elst Gld 1:01:15 59:24
47 Rachel van Beusekom 55 Lathum 1:01:44 1:00:54
48 Jolanda Grauwelman 63 Tiel 1:02:05 1:00:59
49 Andrea van den Berg 57 Bisnez Management B. 1:02:27 1:00:17
50 Ans Achterkamp 58 Daventria 1:02:59 1:00:40
51 Elsbeth van Genuchten 61 Huissen 1:03:06 1:00:51
52 Hanneke Nagel 58 Arnhem 1:03:14 1:01:39
53 Merijn Wilde 57 Running Team Gemeent 1:03:15 1:01:33
54 Annette Heijblom-Burge 47 Athlos 1:03:42 1:02:42
55 Ria Nijenhuis 58 Velp Gld 1:03:50 1:01:18
56 Petra van Horik 63 Barenbrug Holland B. 1:04:19 1:02:04
57 Marianne Post-Pesch 60 Menzis 1:04:36 1:02:03
58 Liesbeth Spaan 61 Velp Gld 1:04:41 1:03:52
59 Marian Wensink 51 Arnhem 1:04:46 1:02:31
60 Petra Pijnappel 62 Menzis 1:04:57 1:02:24
61 Sylvia Molenberg 60 Hoogeveen 1:04:59 1:03:53
62 Marian ten Westenend-K TenneT 16 1:05:28 1:04:56
63 Ellen Veerbeek 63 Elst Gld 1:05:41 1:04:01
64 Ilta van der Mast 63 Arnhem 1:06:40 1:04:52
65 Brigit Adolfsen 60 Arnhem 1:06:43 1:04:04
66 Annelies Garttener 62 Arnhem 1:07:26 1:04:51
67 Caroline Bruin 57 Ciko '66 1:08:08 1:05:31
68 Karin Verberkt 61 Cuijk 1:08:16 1:06:01
69 Jacqueline Sardjoe 62 Arnhem 1:08:19 1:05:45
70 Anja Verhoeven 61 Arnhem 1:08:48 1:07:46
71 Petra de Smit 58 Rijn IJssel 1:09:01 1:06:25
72 Lucy van der Peet 64 Heteren 1:09:43 1:07:36
73 Rianne Koskamp 63 Doetinchem 1:10:08 1:07:45
74 Rinie Dijkstra 63 Ballast Nedam Bouw O 1:12:48 1:12:03
75 Marie-louise Hoogveld 55 Siza Dorp Groep 1:13:54 1:11:08

M15, 5K
1 Tommy Staal 94 Delta Sport 16:22 16:22
2 Melvin Seevinck 94 De Liemers 17:26 17:25
3 Jurriaan Scholten 94 Loopgroep PK 17:43 17:43
4 Yassine Loulcili 96 Zeist 18:42 18:42
5 David van Bergen 94 Argo 19:16 19:13
6 Bart Maas 97 Ciko '66 19:31 19:30
7 Marc Op den Kamp 96 Arnhem 20:19 20:09
8 Daniël van Deutekom 95 Arnhem 20:39 20:37
9 Yoran van Meeuwen 96 Ciko '66 21:30 21:29
10 Mitchell overklift Vau 94 Oss 21:49 21:43
11 Pepijn van der Aa 94 Arnhem 21:51 21:47
12 Marco Bisseling 93 Elst Gld 21:55 21:40
13 Rob Maas 99 Ciko '66 22:03 22:01
14 Jacob van de Beeten 93 Aerdt 22:07 21:37
15 Dion Honings 96 Cuijk 22:15 21:48
16 Jorn Heinst 96 De Liemers 23:30 22:56
17 Quincy overklift vaupe 97 Oss 23:42 23:35
18 Rens Beijleveld 94 Rheden 23:55 22:44
19 Bjorn Reurings 94 Argo 24:11 24:07
20 Yord Yedema 94 Arnhem 24:12 22:54
21 Mannes Dreef 94 Arnhem 24:18 23:47
22 Niek van der Sluis 95 Arnhem 24:33 23:17
23 Sander Veger 98 TION 24:44 24:40
24 Jesse Jeunink 97 Gelre 24:45 24:25
25 Alex Schoones 94 Van Wijnen Arnhem B. 24:54 23:58
26 Mees Krabbben 97 Arnhem 25:02 24:57
27 Jaap Wildeman 97 Arnhem 25:17 24:08
28 Joost van Gelder 96 Ede Gld 25:40 25:31
29 Jeroen Heveling 93 Arnhem 27:09 34:41
30 Nick Schreurs 98 AV '34 27:35 26:25
31 Pim Maas 01 Arnhem 27:35 27:32
32 Jelle de Boer 01 Arnhem 27:54 27:19
33 Mike de Reuver 97 Arnhem 28:05 27:00
34 Tim de Reuver 95 Arnhem 29:21 28:16
35 Sander IJdo 98 Heteren 29:29 29:19
36 Ruben Scheffer 96 Arnhem 29:33 28:41
37 Maarten Laport 97 Arnhem 30:18 29:27
38 Jasper Twilt 96 Arnhem 30:28 29:37
39 Mickey Heimans 94 Huissen 31:01 29:27
40 Jorn Heinst 96 De Liemers 33:10 22:56
41 Sijmen Fokker 98 Arnhem 33:11 33:11
42 Jesse Goed 99 Ciko '66 34:04 32:03
43 Jasper de Graaf 98 Arnhem 35:08 33:06
44 Hessel Willemsen 98 Arnhem 35:08 33:06
45 Mees Willemsen 96 Arnhem 35:08 33:06
46 Jeroen Heveling 93 Arnhem 35:34 34:41

M1617, 5K
1 Sten Schaper 92 Argo 16:21 16:21
2 Tim Bolink 92 Hellas 16:32 16:32
3 Ayoub Benchaabane 92 Atos 17:21 17:21
4 Joeri Mul 93 Heteren 18:29 18:25
5 Wessel Willemsen 92 Huissen 20:05 20:03
6 Sven Willems 92 Van Wijnen Arnhem B. 22:28 21:37
7 Carlo Jessurun 91 oosterbeek 22:28 21:58
8 Joris van der Meer 92 Siza Dorp Groep 33:04 32:09

M1819, 5K
1 Jesper van der Wielen 91 Nijmegen Atletiek 14:54 14:54
2 Terence Mesaki 91 Arnhem 20:01 19:54
3 Floris van der Giessen 89 Nijmegen 21:47 21:17
4 Timo Calamé 90 Arnhem 22:55 21:28
5 Tom Geurken 91 Sportbedrijf Arnhem 23:35 23:03
6 Frank Smits 91 Zevenaar 24:28 23:43
7 Kilian Kuiper 89 Arnhem 25:31 24:15

MSEN, 5K
1 Tijs Groen 85 run2day 15:11 15:11
2 Jeroen Brandts 81 Loopgroep PK 16:00 16:00
3 Ralph Uenk 88 Climax 16:31 16:28
4 Guido Engelen 80 Indufil BV 16:52 16:51
5 Ruud Nefkens 77 Loopgroep PK 17:17 17:15
6 Sander Hilferink 79 Ciko '66 17:37 17:35
7 Floris Wardenaar 80 Arnhem 17:53 17:52
8 Roger Geurts 83 Arnhem 18:35 18:34
9 Martin van den Berg 84 Phoenix 18:41 18:40
10 Paul van Schijndel 87 Nijmegen 18:52 18:47
11 Stijn van Ewijk 88 Enschede 19:18 19:06
12 Lars Slingerland 94 Apeldoorn 19:20 19:18
13 Maurice Scholten 77 Arnhem 19:27 19:24
14 Youri Lentjes 83 Nijmegen 19:31 19:20
15 Frank Janssen 75 Doetinchem 19:44 19:41
16 Michiel Tros 80 Ressortsparket Arnhe 19:50 19:44
17 Pim Visscher 89 Kronos 19:54 19:48
18 Johan van Dijk 84 Kronos 19:55 19:51
19 Bart Soetendaal 88 run2day 20:06 20:06
20 Peter Madlener 85 Tiel 20:15 20:06
21 Sander Ogink 88 run2day 20:16 20:10
22 Rene Willemink 81 Kronos 20:17 20:13
23 Jan Willem Spoelstra 76 Arnhem 20:18 20:13
24 Ken Madlener 83 NSAV 't Haasje 20:46 20:37
25 Sander Grefte 80 Rheden 21:01 20:41
26 Joshua Risakotta 85 Arnhem 21:07 21:02
27 Jan Hermsen 80 Nijmegen 21:08 21:01
28 Bart Staassen 87 Arnhem 21:12 21:06
29 Filin Henderiks 94 Arnhem 21:18 21:15
30 Freek Stöcker 80 Groessen 21:23 21:19
31 Gijs Koning 80 Arnhem 21:23 20:54
32 Jan van Esch 80 Duiven 21:25 21:06
33 Dennis Overbeek 81 Arnhem 21:29 21:02
34 Ruben Tienersma 77 Haarlem 21:49 21:44
35 Bart Mestrom 85 Arnhem 21:50 21:40
36 Jeroen Baron 75 Arnhem 21:57 21:05
37 Matthias Kruisselbrink 89 Arnhem 22:00 21:51
38 Sander Ettema 74 Arnhem 22:04 21:52
39 Pepijn Kemperman 82 Van Wijnen Arnhem B. 22:04 21:57
40 Stef van Es 80 Wolfheze 22:09 21:28
41 Tom Vergeer 89 Arnhem 22:09 21:57
42 Joost Lenting 87 duiven 22:13 21:56
43 Roy Niels 83 Arnhem 22:16 22:10
44 Edwin van Gastel 79 Sportbedrijf Arnhem 22:19 21:31
45 Camiel Richard 74 Deventer 22:41 22:33
46 Nick Dorland 82 Tandheelkundig Centr 22:42 21:00
47 Sim Kersten 96 Oosterbeek 22:42 22:32
48 Remie Kemfers 79 Doetinchem 22:43 21:41
49 Johan van Leeuwen 84 Veenendaal 22:46 22:06
50 Dennis ter Wal 86 Arnhem 22:50 22:32
51 Wout van Maanen 77 Ede Gld 22:52 22:15
52 Marius Verweij 81 Veenendaal 22:54 22:35
53 Wouter Oorthuis 78 Arnhem 23:00 22:54
54 Joost Reesink 83 Velp Gld 23:04 22:08
55 Wing-Hoo Li 79 Arnhem 23:06 22:40
56 Ivo Schaap 79 Nijmegen 23:08 22:49
57 Mark van der Horst 81 Arnhem 23:12 22:41
58 Karim van de Zande 77 Arnhem 23:15 22:59
59 Jos Maassen 84 Arnhem 23:17 23:08
60 Thomas Busking 84 Arnhem 23:17 23:08
61 Ernst Jolink 75 Arnhem 23:23 22:54
62 Wesley van IJzendoorn Emmerich (GER) 23:26 23:17
63 Bas Tiemens 74 Arnhem 23:27 22:52
64 Tom de Graaff 79 Winterswijk 23:40 23:09
65 Buddy Wensink 78 Deventer 23:45 23:32
66 Patrick Vos Duiven 24:00 23:45
67 Daan Brakenhoff Huissen 24:10 23:43
68 Ramon Groenen Wijchen 24:12 23:58
69 Volcmar VIsser 75 Zevenaar 24:13 23:27
70 Hamza Ozcan Arnhem 24:16 23:49
71 Stef Clevers 80 's-Gravenhage 24:25 24:17
72 Marco Hagedoorn 81 Hoogeveen 24:25 23:39
73 (W de Vos) run2day 24:26 24:02
74 Sander Willemsen Lobit 24:31 24:21
75 Ben Dekker 83 Almelo 24:32 23:39
76 Jasper Pricker Elst 24:36 24:09
77 Marcel Hartjes 83 Arnhem 24:39 23:51
78 Maarten Massink 81 Arnhem 24:42 23:35
79 Joost van Deelen 82 Arnhem 24:42 23:34
80 Guido Jansen 81 Van Wijnen Arnhem B. 24:43 24:35
81 Ramon Falasco 79 Huissen 24:44 24:40
82 Tom Zwaan Wijchen 24:47 24:32
83 Johnny Blijdestein 78 Ede Gld 24:51 24:09
84 Joost Vos 75 Apeldoorn 25:01 22:58
85 Edwin Lazeroms 80 Nijmegen 25:02 24:04
86 Danny Rayson Loo 25:09 24:53
87 Willem Peters 76 Arnhem 25:12 24:30
88 Jos de Kleuver 76 Ochten 25:14 24:35
89 Jan Willem Vinke 82 van Amerongen Facili 25:19 24:56
90 Nico Pieter van Zand 74 Arnhem 25:22 25:03
91 Robin van de Water 80 Nijmegen 25:24 25:04
92 Matthijs Holtman 84 Arnhem 25:27 25:18
93 Herwin Thole 84 Groningen 25:28 24:06
94 Peter de Kleuver 82 VAV 25:30 24:52
95 Pjotr Paaijmans Oosterbeek 25:37 25:16
96 Robin Heimans Huissen 25:40 25:19
97 Eduardo Roesink 80 Ubbena 25:41 25:12
98 Gerrie Elfrink 74 Politici Gemeente Ar 25:47 25:23
99 Joey Sanders Westervoort 25:48 25:31
100 Benno van Weelden Arnhem 25:50 25:38
101 Hans Kuiken 83 Utrecht 25:51 23:48
102 Niels Gertsen Groessen 25:51 25:38
103 Niels Roede 93 woerden 25:52 25:15
104 Machiel Albers Arnhem 25:59 25:47
105 Wouter Oudemans 88 Groningen 26:00 25:56
106 Robin van Yperen Oosterbeek 26:01 25:41
107 Kevin Jansen Zevenaar 26:04 25:38
108 Max Thuis Arnhem 26:09 25:42
109 Miguél Kewilaa Zevenaar 26:10 25:46
110 Anton Roodzand 89 Wolfheze 26:10 25:37
111 Johan Jansen 80 PSH Media Sales 26:11 24:32
112 Martijn de Munnik 78 Aequor 26:13 25:11
113 Denzel Zichem Zevenaar 26:15 25:49
114 Oscar Willemsen 75 Arnhem 26:31 26:11
115 Jan Hanegraaf 77 Nijmegen 26:32 25:34
116 Franko Henkel 82 Wijchen 26:38 25:45
117 Juril Bergonje 82 Wijchen 26:44 25:51
118 Roy Milder 84 Arnhem 26:45 26:05
119 Rick Hermsen 87 Arnhem 26:59 26:13
120 Jonik Derksen 97 Duitsland 27:05 26:32
121 Mark Lauriks 82 Ressortsparket Arnhe 27:13 27:07
122 Michael Groot Nuelend 76 ROI Achterhoek Rivie 27:21 27:12
123 Olaf Heller 79 Arnhem 27:40 26:38
124 Robert Vrij 80 Utrecht 27:45 26:52
125 Peter Anbeek 77 Veenendaal 27:55 26:54
126 Leon Barten 75 Apeldoorn 27:58 26:13
127 Daan Wolthuis 82 Arnhem 28:05 27:22
128 Max Vernooij Haalderen 28:12 27:58
129 Dennis Peters Lingewaard 28:16 28:03
130 Rob van der Vlies 76 Arnhem 28:17 26:29
131 Vincent ten Bhomer 77 Arnhem 28:19 27:39
132 Diederick van Gorkum Arnhem 28:22 28:09
133 Frank Kokkeler 86 Arnhem 28:23 26:58
134 Chris van der Meulen 84 PSH Media Sales 28:23 26:44
135 Karel Stoks Westervoort 28:25 28:06
136 Yorick Buiskool Arnhem 28:26 28:05
137 (M Derksen) Siza Dorp Groep 28:45 27:19
138 Robert Fokkens 78 Arnhem 28:45 27:44
139 Richard de Geest 81 Deventer 28:51 28:39
140 Bastiaan Gosselink 74 Wolfheze 29:04 28:21
141 Mark Lieskamp 80 Wolfheze 29:04 28:21
142 Marek Schellingerhout 88 Utrecht 29:11 29:05
143 Theo van Veenendaal 86 Apeldoorn 29:20 27:34
144 Geoffrey Schuil Huissen 29:20 29:08
145 Dennis Rutten 78 Arnhem 29:21 27:42
146 Nicolas Bernard 99 Arnhem 29:22 28:31
147 Patrick Verweijen Westervoort 29:22 29:06
148 Roman Venema 98 Arnhem 29:24 28:33
149 Patrick Zijlstra 81 Duiven 29:30 27:37
150 Mert Ekici 76 Running Team Gemeent 29:33 29:10
151 Michiel Nederlof 80 Arnhem 29:38 27:43
152 Sander Campschroer Arnhem 29:56 29:42
153 Kevin de Bruin Gendt 30:19 30:06
154 Twan Pater Gendt 30:19 30:05
155 Joost Hijl 84 PSH Media Sales 30:20 28:39
156 Wouter van Dun Arnhem 30:25 29:56
157 Rolf Hordijk Randwijk 30:25 29:56
158 André Kuenen 76 Arnhem 30:28 29:15
159 Valentijn Peters 78 Soest 30:45 30:11
160 Machiel Albers Arnhem 30:59 25:47
161 (M Balk) Rijn IJssel 31:12 29:16
162 Joost Lenting 87 duiven 31:18 21:56
163 Barry Arends 78 Arnhem 31:18 29:54
164 Tom Spek 81 Indufil BV 31:24 30:19
165 Chiel Lukassen 94 Ulft 31:26 29:27
166 William Groothand 76 Arnhem 31:41 29:57
167 Marco Smeenk 76 Arnhem 31:41 29:56
168 Benoni Budding 78 Arnhem 32:05 30:19
169 Alex Lenting 85 FMC/CDS Engineering 32:08 30:10
170 Martijn Fienieg 80 Boxtel 32:27 31:12
171 Bjorn Kassens 76 Arnhem 32:37 31:54
172 Richard de Ruiter 78 Arnhem 32:43 31:44
173 Leroy Jurriëns Velp 32:53 32:37
174 Avrael Ummels Arnhem 32:53 32:39
175 Nathan Meijer 82 Doesburg 33:49 33:03
176 Martijn Zandman 75 Arnhem 33:52 33:12
177 Thijs Geurts 88 Oosterbeek 34:00 33:27
178 Jos Bogaers Oosterbeek 34:25 34:01
179 René Jansen Oosterbeek 34:30 34:07
180 Bauke Visser 81 Arnhem 34:31 32:51
181 Henri Willigenburg 79 FMC/CDS Engineering 34:46 32:49
182 Devi Damen 85 Arnhem 34:52 33:22
183 Sander Wendels 92 Ellecom 35:03 33:02
184 Loek Swennenhuis 77 Arnhem 35:47 33:54
185 Jesper Rutjes Babberich 36:22 35:57
186 Theo Neyenhuis 76 Huissen 36:31 35:42
187 Marhan Meffert Arnhem 38:12 38:00
188 Jalmar van Straten Elst 38:12 38:02
189 Robert de Geus Nijmegen 38:40 38:27
190 Milanco van Eijck Arnhem 51:10 50:59
191 Marvin Moerland Zevenaar 51:10 50:54
192 Ricardo de Vries Zevenaar 51:10 50:54

M35, 5K
1 Daan Kers 68 Oosterbeek 16:19 16:19
2 Bart van Gastel GSF 19:28 19:22
3 Pieter Hoekema 68 Oosterbeek 19:50 19:38
4 Arjen van Druten 68 Aequor 19:54 19:28
5 Bernhard Bade 65 Arnhem 19:58 19:57
6 Rob Paijmans 69 Veluwe 20:36 20:35
7 Marcel Hendriks 67 AV '34 20:42 20:17
8 Erik Delpeut 69 Arnhem 21:01 20:38
9 Ron Boerkamp 72 Arnhem 21:48 21:42
10 Remmert van den Berg 65 Arnhem 22:01 21:47
11 Rob Dirksen 65 Putten 22:25 22:06
12 Pat Barefoot 72 Arnhem 22:32 22:27
13 Cris Lenting 72 Politici Gemeente Ar 22:35 22:33
14 Eddy van Ditshuizen 67 Van Wijnen Arnhem B. 22:41 21:50
15 Roger Hollman 70 FMC/CDS Engineering 22:55 21:42
16 Sander Hengeveld 69 Arnhem 22:58 22:44
17 Hein Kwint 70 Arnhem 23:07 23:02
18 Patrick Ruumpol 71 Indufil BV 23:16 22:20
19 Thomas Davids Arnhem 23:19 23:15
20 Hans Wittenberg 66 Sportbedrijf Arnhem 23:30 22:41
21 André Heinst 69 De Liemers 23:32 22:58
22 André Bosveld 66 Velp Gld 23:34 23:10
23 Patrick Nootebos 69 Indufil BV 23:39 22:33
24 Ferry Euverman 74 Arnhem 23:48 22:21
25 Karl Pulleman 70 Veenendaal 23:55 23:37
26 Ronald Tijhuis 71 Arnhem 24:05 24:03
27 Jeroen Jansen 67 Apeldoorn 24:11 23:49
28 Arno van Geel 68 Running Team Gemeent 24:28 24:19
29 Ruud Tuithof 66 Arnhem 24:36 24:05
30 Andre Jacobs 65 van Amerongen Facili 24:38 24:14
31 Jacco Methorst 69 Nunspeet 24:42 24:24
32 Robert Wezendonk 74 Huissen 24:45 24:00
33 Rinco Schipper 70 Arnhem 24:49 23:19
34 Ton van Alfen 66 Doorwerth 24:55 24:10
35 Huib Jacobs 69 Laren Gld 24:59 24:41
36 Stephan Lindner 72 Houten 25:01 24:29
37 Jeroen Kastrin 69 Arnhem 25:20 25:17
38 Egon Kooi 73 Oosterbeek 25:33 25:21
39 Marc Krabben 66 Arnhem 25:33 25:28
40 Frits Lindeman 67 Arnhem 25:36 25:25
41 Frank van Strien 68 Bemmel 25:37 24:12
42 Jeroen Hoftijzer 70 Arnhem 25:42 25:01
43 Mark Olderlaan 69 Arnhem 25:42 24:59
44 Willem-Jan Ruseler 68 Almere 25:48 25:11
45 Mark van Bener 71 Arnhem 25:49 25:21
46 Nanko Gerritsen 68 Apeldoorn 25:53 24:18
47 Arno van Asselen 71 Wolfheze 25:57 25:16
48 Michiel van Dam 65 Arnhem 26:02 25:47
49 Koen Kleinleugenmors 67 Arnhem 26:04 25:47
50 Eddy Samson 70 Siza Dorp Groep 26:09 25:15
51 Joost van der Locht 73 Lent 26:16 25:34
52 Cornald van Strien 65 Elst Gld 26:34 25:10
53 André Kooij 68 Arnhem 26:52 26:20
54 Ton Lonij 69 FMC/CDS Engineering 26:54 24:57
55 Robin van den Brink 70 Arnhem 26:55 25:37
56 Ton Seegers 65 PSH Media Sales 26:56 25:16
57 Frank Klaassen 71 Huissen 27:04 26:57
58 Robbert Vissers 74 Van Wijnen Arnhem B. 27:07 26:12
59 Mark Mol 68 Lochem 27:08 24:56
60 Jasper Knoef 71 Arnhem 27:16 26:34
61 A van Oorschot 71 Nijmegen 27:37 26:56
62 Jasper Meijerink 70 Arnhem 27:38 26:35
63 Michel Tijsterman 72 Arnhem 27:43 26:50
64 Erik Kersten 65 Loenen Gld 27:45 27:02
65 Demy Radstaat 74 Ede Gld 27:46 26:25
66 Rob Rosbag 66 Arnhem 27:49 26:50
67 Wim Vleeming 65 Arnhem 27:55 26:57
68 Marc van den Boom 68 Van Wijnen Arnhem B. 28:02 27:08
69 Jered Heesters 71 Renkum 28:04 27:12
70 Edwin Kaak 66 's-Heerenberg 28:26 28:07
71 Ralf Simons 74 Arnhem 28:29 27:14
72 Edwin Huygens 65 Ciko '66 28:30 26:27
73 Arie van Loopik 66 PSH Media Sales 28:35 26:53
74 Joost Kriele 68 Arnhem 28:38 27:40
75 Berry de Reuver 68 Arnhem 28:47 27:41
76 Bert van de Kamp 70 Arnhem 28:49 28:03
77 Rob Warbroek 64 Arnhem 28:50 28:10
78 Raphaël Petersen 70 Elst Gld 29:02 27:39
79 Robert Merkies 64 Breda 29:06 28:30
80 Martijn Penning 73 PSH Media Sales 29:08 27:26
81 Paul Garritsen 71 Arnhem 29:08 27:47
82 Jacco Koot 68 Wijchen 29:13 28:02
83 Hans Smele 66 Wolfheze 29:15 28:30
84 Roy Koenen 71 van Amerongen Facili 29:17 28:52
85 Arjan Reerink 70 Hengelo Ov 29:30 28:21
86 Rob IJdo 65 Heteren 29:31 29:21
87 Martijn Brander 69 De Wijk 29:34 28:31
88 Jeroen Jazet 72 Colmschate 29:35 28:59
89 Henk de Vries 71 Arnhem 29:37 28:30
90 Jouko Bomer 69 Wolfheze 29:40 28:55
91 Ruud Staijen 65 Driebergen-Rijsenbur 29:57 29:43
92 Rik Radema 66 Assen 29:58 28:41
93 Wally van Eenenaam 67 Weurt 30:07 29:52
94 Frank Lukassen 67 Ulft 30:09 28:10
95 Wim Heerbaart 68 Arnhem 30:11 27:59
96 Marc Wildeman 73 Arnhem 30:17 28:53
97 Boudewjn Vossen 70 Huissen 30:21 29:29
98 Peter van Dieten 68 Elst Gld 30:27 29:24
99 Huub van Haeren 64 ROI Achterhoek Rivie 30:34 30:23
100 Roy Reerink 72 Veldhoven 30:47 29:39
101 Ilja Starrowsky 70 Arnhem 30:51 29:52
102 Henk Boss 67 ROI Achterhoek Rivie 30:56 30:45
103 Patrick Willems 72 Arnhem 31:16 30:23
104 Ramon Wouters 70 Huissen 31:25 30:24
105 Cor de Leeuw 66 Arnhem 32:27 30:56
106 Dolf Nibaele 68 Arnhem 32:28 31:11
107 Maurice de Does 67 PSH Media Sales 33:10 31:27
108 Rick van de Kamp 72 Arnhem 33:14 32:27
109 Jan van Lochem 65 Arnhem 33:19 31:47
110 Albert Brussen 69 Arnhem 33:42 31:58
111 Dave Clifford 72 Arnhem 33:42 32:41
112 Edwin Schrijver 68 Loo Gld 33:42 32:42
113 Marlo Sinay 73 FMC/CDS Engineering 33:43 31:43
114 Jules Jansen 72 Arnhem 34:16 33:42
115 Rudy Pfaff 69 Arnhem 35:07 34:17
116 Pieter Dagevos 70 Hooglanderveen 35:55 35:11
117 Peter van 't Land 67 Duiven 38:10 36:59
118 Ewald Weijers 70 Duiven 40:37 39:22

M45, 5K
1 Berry Turk 62 Ciko '66 18:34 18:33
2 Evert Dorregeest 62 Ciko '66 19:11 19:10
3 Marco Onnink 63 Barendrecht 19:42 19:41
4 Tonnie Mol 63 Climax 19:52 19:50
5 Marc van Gelder 61 Rhenen 19:57 19:52
6 Geert Geurken 62 Sportbedrijf Arnhem 20:06 20:01
7 Ton van den Born 59 Aequor 20:08 20:02
8 Paul Bus 62 De Liemers 20:23 20:20
9 Rob Blesgraaf 55 Ciko '66 20:41 20:38
10 Henk Woolschot 63 Zelhem 20:45 20:41
11 Corné Spil 62 Lindenhout 20:52 20:45
12 Henk Willemsen 62 Running Team Gemeent 21:18 21:11
13 Gert Boer 58 Arnhem 21:28 21:24
14 Marcel van Harn 63 Arnhem 21:34 21:31
15 Bhjd Oosting 63 Wageningen 21:36 21:31
16 Wim Grooters 59 Aequor 22:00 21:49
17 Albert Dreise 63 Ciko '66 22:07 21:46
18 Jean-Paul van Rie 62 Aequor 22:36 22:10
19 Jan van Heugten 62 Rhenen 22:46 22:41
20 Henri van Aalst 60 Atletico '73 22:52 22:21
21 Gerard Willemsen 60 Huissen 23:06 23:02
22 Perry van Vliet 60 Oostzaan 23:07 22:40
23 Mart Renique 58 Tilburg 23:16 23:10
24 Theo Yedema 62 Arnhem 23:23 23:03
25 Gerrit Massen 62 Westervoort 23:26 23:00
26 Wilbert Berijs 62 Arnhem 23:41 23:13
27 Ron Janssen 61 Arnhem 23:42 23:37
28 Jan van Lieshout 58 Elst Gld 23:57 23:27
29 Arjen Buitendijk 60 Apeldoorn 24:09 24:01
30 Carlo van der Kraan 55 Sportbedrijf Arnhem 24:46 24:27
31 William Swaters 61 Babberich 24:51 24:18
32 Theunis Kalsbeek 64 Running Team Gemeent 25:00 24:03
33 Bram Noordhoek 63 Siza Dorp Groep 25:10 23:44
34 Servie Timmermans 61 Arnhem 25:18 24:19
35 Wilfried van Oijen 63 Van Wijnen Arnhem B. 25:19 24:27
36 Peter Hut 61 Almelo 25:19 24:36
37 Ron van Stralendorff 57 ROI Achterhoek Rivie 25:21 25:13
38 Albert Stoter 59 Ciko '66 25:32 25:11
39 Robèr Goed 64 Arnhem 25:40 25:31
40 Cor Uittenbogerd 55 Nijmegen 25:52 25:37
41 Ruud van Dijk 62 Sportbedrijf Arnhem 25:58 25:07
42 Paul Platell 64 Aequor 26:05 25:01
43 Frank Abbenhuis 61 Arnhem 26:07 25:41
44 Herman Dreef 57 Arnhem 26:15 25:44
45 Robert de Jong 56 van Amerongen Facili 26:39 26:13
46 Rob van de Beeten 55 Aerdt 26:40 25:20
47 Winfred Milder 60 Heteren 26:45 26:06
48 John van Overdijk 61 Aequor 27:03 26:01
49 Bob Hendrikse 61 Heelsum 27:04 26:04
50 Victor Droop 63 Arnhem 27:13 26:08
51 Chris de Mey 61 Doetinchem 27:27 26:54
52 Wim Wielinga 56 Arnhem 27:28 26:52
53 Toon Schoones 61 Van Wijnen Arnhem B. 27:30 26:35
54 Erik Oostrik 61 Eerbeek 28:03 27:34
55 Veli Yucesan 62 Rijnstad 28:28 26:51
56 Peterhans Petersvannij 63 Arnhem 28:29 27:16
57 Max Wolters 57 Quadraam 28:49 27:07
58 Hans Jansen 58 De Liemers 28:51 27:20
59 Cees van de Giessen 56 Berghem 29:09 27:34
60 Harke Cleveringa 60 hevendorp 29:23 28:54
61 Klaas Venema 63 Arnhem 29:24 28:32
62 Maurits Derksen 64 Ede Gld 29:27 29:10
63 Nick Bugter 57 Quadraam 29:27 27:46
64 Chris Meijs 56 Ressen 29:55 28:43
65 Hans Takke 55 Arnhem 29:56 29:12
66 Eric Driessen 60 Arnhem 30:14 29:32
67 Wim Michels 63 Malden 30:16 28:47
68 Ben Eickhoff 56 Arnhem 30:19 28:32
69 Jaap Wildeman 63 Arnhem 30:32 29:21
70 Kees Muskitta 62 Arnhem 30:39 29:22
71 Jacob Hukuboen 62 Arnhem 30:39 29:22
72 Wouter Groothedde 60 Rijn IJssel 31:33 29:36
73 Jan Gerth 62 Oss 31:46 30:06
74 Piet Hermsen 54 Arnhem 32:03 31:18
75 Hans Klaassen 61 Arnhem 32:14 31:52
76 Jan Kurmasela 64 Arnhem 32:27 31:09
77 Ray Stapel 64 Arnhem 32:43 31:39
78 Juul Wolff 64 Arnhem 32:50 30:51
79 Marcel Mouton 58 Arnhem 33:09 32:22
80 Ron Fokker 62 Arnhem 33:12 32:35
81 Wessel Vissser 60 BureauTaal 33:15 31:19
82 Arie cornelis Huysman 62 Arnhem 33:20 31:15
83 Joost Lanke 64 Doetinchem 33:39 31:38
84 Carel Rink 55 Rijn IJssel 33:48 31:50
85 Kars Sterenborg 55 Didam 33:58 32:08
86 Hans Spruijt 60 Zevenaar 34:41 33:14
87 Sam Polderman 54 Ede Gld 34:46 33:47
88 Philip Hogeboom 61 Arnhem 35:21 34:11
89 Jitze Ramaker 56 Rijn IJssel 35:41 33:44
90 Gerard Gerressen 61 Arnhem 36:48 35:34
91 Peter Vister 61 ROI Achterhoek Rivie 37:22 35:32
92 Gerard Taat 58 Arnhem 37:30 35:36
93 Cees van Gelder 62 Ede Gld 39:23 39:03

M55, 5K
1 Jos Ruiter 50 Running Team Gemeent 23:35 23:31
2 Leo Brouwer 50 Westervoort 24:25 24:02
3 Martin van Leeuwen 53 Arnhem 24:43 24:28
4 Hennie van Diest 51 Bemmel 25:16 25:11
5 Toon Verkerk 54 avVN 25:24 25:09
6 Ton Whien 49 De Liemers 25:34 24:52
7 Wiet Huisman 51 Westervoort 25:39 25:05
8 Bauke Tijmstra 41 Velp Gld 25:41 25:23
9 Max de Mey 52 Zevenaar 25:50 25:16
10 Ben Winkelmolen 52 Heilig Landstichting 26:05 25:49
11 Herman Futselaar 54 Westervoort 26:19 25:56
12 Robert Eekhof 49 Ede Gld 27:19 26:23
13 Hans Brandts 53 Huissen 27:22 27:19
14 Paul Jongenelen 51 Huissen 27:23 27:05
15 Roel Kipp 48 Apeldoorn 27:49 26:59
16 Willem Hermsen 52 Arnhem 28:04 27:22
17 Ferry Bergmans 49 De Liemers 28:04 27:11
18 Gert van Ballegoijen 46 Renkum 28:12 27:35
19 Peter van der Vooren 51 Elst Gld 28:15 27:35
20 Herman Kleijn 53 Arnhem 28:44 27:41
21 Wiebe Uithof 51 Running Team Gemeent 28:57 28:34
22 René Westenberg 50 De Liemers 29:15 28:23
23 Piet van der Veer 48 Zeist 29:25 28:53
24 Van Zand 44 Arnhem 30:15 29:55
25 Hans ter Beek 48 Rheden 30:20 29:06
26 Seph Heijmans 51 Siza Dorp Groep 30:58 30:08
27 Michiel Grasdijk 53 Westervoort 31:22 30:17
28 Evert de Boer 43 Maarn 31:42 30:28
29 Joop Zwartkruis 38 Elst Gld 32:31 31:02
30 Herman de Lange 31 Velp Gld 32:55 31:59
31 Martin van Alst 50 Zevenaar 34:48 33:11
32 Ben Lebbink 45 Argo 35:37 34:48
33 Ruud Rutten 48 Siza Dorp Groep 36:00 34:52
34 Aart Vijge 36 Rhenen 36:57 36:32

V15, 5K
1 Corinde van Es 97 Energie 19:50 19:50
2 Diane van Es 99 Energie 19:53 19:51
3 Jamie-lee Overklift Va 96 Oss 23:48 23:41
4 Jasmijn Koot 97 Wijchen 25:26 24:17
5 Tari Simonis 96 Ciko '66 27:27 26:11
6 Fleur Koot 95 Wijchen 28:14 27:03
7 Hanneke Beijleveld 96 Rheden 28:35 27:23
8 Simone Klijntjes 94 Arnhem 28:55 27:27
9 Pip van Uum 94 Arnhem 29:34 28:21
10 Juul Kruse 95 Arnhem 29:36 28:23
11 Nikki Herremans 99 Arnhem 31:08 31:00
12 Seda van Faassen 98 Wolfheze 31:50 31:22
13 Ilene Cleveringa 98 Doorwerth 31:50 31:23
14 Djara Sebregts 97 Spado 33:18 31:46
15 Celien van Lochem 96 Arnhem 33:18 31:47
16 Sanne van Engelenburg 97 Arnhem 35:09 34:12
17 Anne Kool 98 Arnhem 35:31 35:31
18 Manon van der Wals 94 Arnhem 35:49 35:15
19 Renske Taat 96 Arnhem 37:30 35:36

V1617, 5K
1 Jamie van Lieshout 92 AAA 18:33 18:33
2 Saskia van Bergen 92 Argo 21:39 21:35
3 Tara Vossers 92 Hengelo Gld 28:46 28:00
4 Nikkie Taat 93 Arnhem 32:33 30:41
5 Lisa Gerressen 93 Arnhem 36:47 35:33

V1819, 5K
1 Renske Dickhout 90 run2day 21:44 21:43
2 Linda Hulsbeek 89 Climax 22:10 22:08
3 Jessica Pel 90 Arnhem 26:56 26:13

VSEN, 5K
1 Dorien van der Schot 84 Phoenix 18:45 18:44
2 Jeanine vd Klashorst 91 Houten 18:55 18:55
3 Simone Gauw 87 Huizen 19:33 19:31
4 Karin Gorter 83 Atletiek Maastricht 19:45 19:43
5 Esmee Schilp 76 Nijmegen 21:04 21:02
6 Jory Scharphof 78 Nijverdal 21:25 21:19
7 Bart de Hartog 88 Rotterdam 22:16 21:58
8 Manon Wittenaar 82 Nijmegen 22:17 22:06
9 Floor de Vries 78 Phanos 22:34 22:32
10 Barbara Beijen 81 Arnhem 23:02 22:55
11 Kaisy Staring 88 Lichtenvoorde 24:07 23:17
12 Saskia Jansen 80 Nijmegen 24:15 23:38
13 Annet Mol 79 Arnhem 24:24 24:12
14 Aafke van Ewijk 85 Leiden 24:39 24:27
15 Charlotte van Haastert 81 's-Gravenhage 25:16 25:09
16 Loes Eggink 81 's-Heerenberg 25:17 24:29
17 Brenda Brandsma 86 Arnhem 25:22 23:59
18 Elles Segerink 76 Giesbeek 25:24 24:52
19 Cindy de Leeuw- Verhoe 74 Duiven 25:31 25:09
20 Leontien Thewissen 81 Zwolle 25:33 24:35
21 Janine Scherpenkate 78 Terborg 25:38 25:30
22 Mirjam Aerts 76 Arnhem 25:52 25:44
23 Sunniva Witjes 84 Arnhem 25:56 25:39
24 Laura Verborg 79 Ressortsparket Arnhe 25:57 25:50
25 Rixt Zomerman 81 Ressortsparket Arnhe 25:57 25:46
26 Frieke Ortmans-Verbrug 77 Elst Gld 26:03 25:46
27 Rinske Groot Nibbelink 82 ROI Achterhoek Rivie 26:09 26:00
28 Odeth Bloemberg 76 Groessen 26:10 25:46
29 Audry Arends 75 Huissen 26:12 25:29
30 Anke Smeets 79 Arnhem 26:16 25:47
31 Lotte Gerritsen 85 Utrecht 26:22 25:21
32 Nicolette Callaars 87 Veenendaal 26:29 25:50
33 Marjolein van Etten 81 Deventer 26:48 25:29
34 Barbara Best 82 Siza Dorp Groep 26:54 26:25
35 Hilde Wolzak 81 Utrecht 27:10 26:20
36 Sandra Grefte-vd Valk 80 Rheden 27:14 26:52
37 Ilona Krijgsheld 84 Duiven 27:22 26:21
38 Nienke Hendriks 86 Nijmegen 27:25 26:57
39 Faisca Knüfken 86 Ciko '66 27:29 27:18
40 Medie Janssen 85 Huissen 27:30 27:02
41 Cindy Vroon 75 Oosterhout gem Nijme 27:36 26:13
42 Bregje van Geffen 81 Arnhem 27:50 27:00
43 Lotte Wienke 84 Velp Gld 27:56 27:02
44 Jettie Zonneveld 82 Velp Gld 28:05 27:21
45 Janneke Alberts 86 Nijmegen 28:11 27:17
46 Loes van Wolferen 77 Nijmegen 28:11 27:03
47 Inge Leenders 82 BureauTaal 28:12 26:19
48 Suzanne ten Bhomer 76 Arnhem 28:19 27:39
49 Gidi Thijssen 84 Arnhem 28:19 27:00
50 Marjolein Jansen 78 Arnhem 28:20 27:42
51 Lisette Hetterschijt 83 Duiven 28:24 28:05
52 Natasja Thuis 75 Rijnstad 28:29 26:56
53 Simone Lip 76 Arnhem 28:36 28:14
54 Esther ter Horst 83 Rijnstad 28:42 27:08
55 Bregje Rutten 86 Zevenaar 28:43 28:25
56 Hellen Dieleman Running Team Gemeent 28:48 27:00
57 Sabine van Amerongen 75 van Amerongen Facili 28:50 28:26
58 Mariska de Kleuver 84 Veenendaal 28:57 28:20
59 Birgit Donkers 81 Running Team Gemeent 28:58 28:36
60 Mariea Serrano 78 Arnhem 29:00 27:50
61 Paulien Flierman 77 Arnhem 29:04 27:44
62 Larisa Lentjes GSF 29:04 27:29
63 Wendy Wildeman 76 Arnhem 29:13 27:50
64 Daphne Huisman 81 Arnhem 29:16 28:14
65 Esther Lahey 79 Aequor 29:19 28:14
66 Kim Sterenborg 83 Utrecht 29:24 27:34
67 Yvonne Verlinde 81 Arnhem 29:25 27:37
68 Hilde Kluitmans 87 Vught 29:28 28:13
69 Loes Sanderink 85 Arnhem 29:29 29:20
70 Simone Straten 84 Malden 29:31 28:55
71 Dafne van der Meer 78 Arnhem 29:36 29:03
72 Wies Huisman 82 Arnhem 29:36 28:25
73 Jacqueline Eilers 75 Arnhem 29:42 28:54
74 Sanja van de Kamp 78 Arnhem 29:46 28:35
75 Jolanda van Lent 81 Van Wijnen Arnhem B. 29:49 28:57
76 Karin Uilen 83 Dalfsen 29:52 28:49
77 Reny Stark 89 Bemmel 29:59 29:41
78 Michelle Melskens 76 Grave 30:03 29:03
79 Else Kuenen 79 Arnhem 30:07 28:54
80 Karen Wammes 77 Oosterbeek 30:11 29:04
81 Bianca Driesse 79 Arnhem 30:11 29:05
82 Lisette van Velzen 83 Delft 30:15 28:25
83 Joanneke Overmans 81 Arnhem 30:18 29:02
84 Colinda Callaars 85 Veenendaal 30:19 29:42
85 Marielle ter Beek 76 Enschede 30:20 29:07
86 Ilja de Wit 78 Arnhem 30:22 29:28
87 Marloes Kos 80 Cito 30:23 28:31
88 Carin Meijs 82 Maastricht 30:24 29:40
89 Tessa Hardin Duiven 30:27 30:15
90 Hilda van der Weg Running Team Gemeent 30:28 28:40
91 Femke Mooij 76 Arnhem 30:33 29:40
92 Anoek Meurs 77 Pannerden 30:33 29:05
93 Femke Grolman 78 Huissen 30:35 30:28
94 Chantal Elout 79 Arnhem 30:36 28:51
95 Ineke de Jong 79 Cito 30:37 28:53
96 Anke Meijs 84 Maastricht 30:51 30:08
97 Deddy Hartman 80 Siza Dorp Groep 30:54 30:26
98 Lisette de Hoop 78 Arnhem 30:57 29:47
99 Willemijn Huiszoon 86 Utrecht 30:57 29:52
100 Stefanie van der Leer 83 Arnhem 30:58 30:41
101 Sylvia Lammers 83 Arnhem 30:58 30:41
102 Juliëtte Hofman 76 Aalten 31:00 29:04
103 Bennelien Blankenstein 82 Nijmegen 31:01 29:57
104 Deborah Engelen 83 Indufil BV 31:02 29:56
105 Lisanne Wiggers 98 Arnhem 31:05 30:47
106 Yorinde de Wit 85 Groningen 31:06 30:53
107 Kley Anna-Bo 99 Arnhem 31:07 30:59
108 Diane van Moerkerk 74 Arnhem 31:09 30:42
109 Sanne Berendhaus 92 Terborg 31:09 31:00
110 Sandra Timmer 80 Arnhem 31:11 30:05
111 Marije van Solinge 84 Arnhem 31:13 29:51
112 Linda Nijenhuis 87 Dieren 31:15 29:58
113 Mirelle Hesselink 74 Arnhem 31:16 30:24
114 Peggy van Uum 81 Indufil BV 31:18 30:13
115 Miranda Gerritsen 79 Indufil BV 31:27 30:21
116 Eveline Hund 79 Arnhem 31:33 30:46
117 Faith Rouw 76 Arnhem 31:34 30:47
118 Annemiek Jansen 82 Oosterbeek 31:36 30:57
119 Linda Hendrix 75 Arnhem 31:40 30:28
120 Annelein Huisman 83 Arnhem 31:40 30:31
121 Paulien Maasdamme 78 Maarssen 31:44 30:34
122 Judith van der Winden 83 Siza Dorp Groep 31:45 30:15
123 Laura de Winter 85 Arnhem 31:47 29:58
124 Christel Rosbag 78 Arnhem 31:48 31:18
125 Ingrid Woestenenk 76 Harderwijk 31:51 30:28
126 Elizabeth van der Laan 75 Arnhem 32:00 30:39
127 Lieke Rebergen 83 Amsterdam 32:01 30:51
128 Marije Rebergen 83 Maastricht 32:01 30:51
129 Suzan Nieuwenhuis 78 Doornenburg 32:03 30:30
130 Marianne van Dijken 78 Arnhem 32:06 30:19
131 Angela van der Haak 87 Siza Dorp Groep 32:11 30:47
132 Claudia Huisman 82 Arnhem 32:13 31:17
133 Corine Uittenbogerd 88 Nijmegen 32:13 31:57
134 Ilse Roelofs 78 Arnhem 32:14 31:04
135 Tessa Murre 78 Arnhem 32:18 31:01
136 Arlette van der Gun 79 Arnhem 32:29 31:59
137 Dominique Goderis 78 Arnhem 32:31 31:30
138 Karlijn Geerdinck 86 Arnhem 32:35 31:09
139 Maaike Cuppen 86 Arnhem 32:35 31:09
140 Gabi Breuker 78 Grave 32:36 31:36
141 Jacomien Crezee 75 Arnhem 32:37 31:18
142 Brigitte Everhartz 78 Arnhem 32:38 31:05
143 Suzan Eickhoff 88 Arnhem 32:40 30:53
144 Marjolein Vels 86 Groningen 32:41 30:37
145 Yolanda Schwarz 84 Nijmegen 32:43 31:44
146 Amanda Theeuwes 75 Siza Dorp Groep 32:47 31:14
147 Manon van der Vlist 76 Lindenhout 32:47 30:47
148 Brenda Uittenbogerd 85 Nijmegen 32:51 32:35
149 Anke Franssen 79 PSH Media Sales 32:53 31:11
150 Shimora Laarman 85 Tandheelkundig Centr 32:55 31:12
151 Sandra Paans 79 Ede Gld 33:05 32:24
152 Ellen Welbergen 87 Elst Gld 33:09 32:22
153 Karlijn Peters 80 Bemmel 33:10 31:22
154 Els Burgmeijer 79 Running Team Gemeent 33:16 31:24
155 Marjolein Hoefsloot 80 Running Team Gemeent 33:16 31:24
156 Sabrina Wannet Arnhem 33:18 33:09
157 Sophie Boland 81 Arnhem 33:24 31:36
158 Dorienke de Weger 85 Colmschate 33:24 32:48
159 Pennie Lincewicz 77 Arnhem 33:26 32:39
160 Anke Aalvanger 86 's-Heerenberg 33:27 31:39
161 Anouk Slegt 82 Zeddam 33:27 31:39
162 Judith Körmeling 80 Arnhem 33:30 31:39
163 Michelle vd Hengel 80 Arnhem 33:40 32:00
164 Joyce Verhoeven 79 Uden 33:41 32:23
165 Saskia Sliedrecht 76 Lindenhout 33:49 32:41
166 Diana Ruiz 82 Rijnstad 33:50 32:14
167 Saskia Velthuizen 79 Arnhem 33:50 32:55
168 Asha Keijzer 86 Tandheelkundig Centr 33:52 32:09
169 Marjan Heyink 74 Arnhem 33:52 33:12
170 Anne-Will Dekker 87 Arnhem 33:54 33:09
171 Vera Welling 75 Bemmel 33:54 32:04
172 Renske van den Berg 75 Ciko '66 34:03 32:17
173 Inger Spin 77 Arnhem 34:06 32:47
174 Dorien Onnink 76 Velp Gld 34:08 32:46
175 Candy Verwey 84 Arnhem 34:13 32:35
176 Romana Verwey 75 Arnhem 34:13 32:36
177 Nicole Bloem 87 Ellecom 34:18 32:17
178 Danielle Ylstra 83 Velp Gld 34:20 33:34
179 Ilse Wissink 84 Arnhem 34:22 33:13
180 Sarah Beernink 81 Zwolle 34:27 33:22
181 Manuela Fles 86 Arnhem 34:42 34:23
182 Kim de Boer 84 Arnhem 34:47 32:54
183 Fleur van Deventer 85 Arnhem 34:52 33:21
184 Diana van Amerongen 83 van Amerongen Facili 34:53 33:15
185 Sabiene van Beersum 75 Duiven 35:01 33:37
186 Bianca Ouwerling 81 Huissen 35:03 33:22
187 Jorien Abbenhuis 82 Arnhem 35:03 33:22
188 Nancy Tutuarima 75 Eiffel 35:07 34:37
189 Jolijn Werkman 76 Arnhem 35:09 34:12
190 Marleen van Veenendaal 79 Apeldoorn 35:10 33:25
191 Sandra van Broekhoven 79 Arnhem 35:17 33:26
192 Margje de Vries 84 Arnhem 35:38 33:45
193 Nelleke Heijink 85 Ressortsparket Arnhe 35:44 35:34
194 Patty Heijnen 93 Arnhem 35:49 35:15
195 Ellemieke Prinsen 80 Arnhem 35:52 35:19
196 Dian Pluim 82 Arnhem 35:53 35:19
197 Joyce Nap 87 Siza Dorp Groep 35:59 34:52
198 Marie-Louis Vlemminx 82 Rijnstad 36:04 34:28
199 Linda Scheuter 83 Tandheelkundig Centr 36:13 34:30
200 Licinda Laarman 83 Tandheelkundig Centr 36:13 34:30
201 Shirley van de Giessen 86 Nijmegen 36:14 34:36
202 Melisa Veltman Lobith 36:22 35:57
203 Tessa Nagel 84 Groningen 36:35 35:13
204 Roxana Spiewsma 93 Arnhem 36:52 36:04
205 Jacintha Schepers 77 Arnhem 36:53 35:17
206 Wendy Coenraadts 75 Arnhem 37:02 35:08
207 Chantal van Wessel 85 ROI Achterhoek Rivie 37:20 35:30
208 Mirella Taankink 79 Rijnstad 37:30 35:55
209 Margot van Brandenburg 81 Arnhem 37:46 36:42
210 Janneke Knuiman 77 Arnhem 37:49 37:32
211 Anneke Jager 78 Arnhem 37:54 36:20
212 Salem Gebrehiwot 80 Arnhem 38:12 36:13
213 Cai Xia Tung 80 Zwolle 38:12 36:14
214 Ineke van de Boer 80 BureauTaal 38:14 36:20
215 Marloes Vrok 89 Harderwijk 38:15 36:37
216 Linda Vork 87 Harderwijk 38:16 36:37
217 Imre van den Dop 85 BureauTaal 38:31 36:37
218 Kimberley Heusschen 82 Arnhem 38:35 36:42
219 Floor van Loon 02 Arnhem 38:39 37:35
220 Renate Koot Nijmegen 38:40 38:30
221 Rianne de Baaij 80 Cito 39:21 37:38
222 Angela Aagenborg-Stege 79 Arnhem 39:25 37:47
223 Janneke Reijnders 83 FMC/CDS Engineering 39:41 37:42
224 Cindy Dupiré 79 Cito 39:59 38:16
225 Natasja Roesink 78 's-Heerenberg 40:24 39:59
226 Anouk Ooms 79 Eiffel 40:25 39:54
227 Raffaela Oosting 78 Eiffel 40:26 39:54
228 Bernadette Meurs 82 Elst Gld 42:25 41:02
229 Merina Meijer 82 Arnhem 42:25 41:03
230 Stefanie Jongeling Arnhem 51:11 50:59

V35, 5K
1 Madelinde Bos 71 Deventer 20:02 20:02
2 Esther Tanck 71 run2day 20:15 20:13
3 Jannemien Bosman 70 DE LOPER 21:21 21:18
4 Sylvia van Mullem 71 Gelderse Sport Feder 21:47 21:45
5 Monique de Kock 67 Zeddam 23:57 23:24
6 Linda Medendorp 69 Aequor 24:45 23:46
7 Mariëlle van Dijk 74 Arnhem 24:53 24:45
8 Lynn Leeman 73 Arnhem 25:17 23:49
9 Alet Ludwig 73 Ciko '66 25:23 24:53
10 Mieke Evers 66 Lindenhout 25:36 24:29
11 Renate Simons 64 Oosterbeek 25:55 24:54
12 Nelleke Fokker 65 Arnhem 25:57 25:32
13 Pia Bremer 68 Siza Dorp Groep 26:10 24:50
14 Sophie Koppes 71 Oosterbeek 26:11 25:58
15 Anja Meeuwsen 73 Huissen 26:19 25:53
16 Angelique Creemers 68 Oosterhout gem Nijme 26:29 26:13
17 Petra van Kleef 67 Huissen 26:39 26:13
18 Ellen overklift vaupel 64 Oss 26:53 26:45
19 Chantal Neervoort 73 Arnhem 27:12 26:52
20 Ellen Maas GSF 27:16 26:30
21 Margit Brusse 69 Ciko '66 27:34 27:03
22 Josan Schram 72 Arnhem 27:41 27:04
23 Jacqueline van Eenenaa 64 NSL 27:42 27:30
24 Simone van Ditshuizen 71 Van Wijnen Arnhem B. 27:45 26:55
25 Eugenie Hofstad 73 Doesburg 27:50 27:02
26 Anne-Marie Witteveen 71 Arnhem 27:50 27:24
27 Manon Löwik Blijleven 73 Arnhem 27:54 26:25
28 Firien Dubben 69 Arnhem 28:00 27:18
29 Regine van Heest 68 Sportbedrijf Arnhem 28:01 27:10
30 Godelieve Breedenbeek 64 Ede Gld 28:02 27:30
31 Esther Straetemans 73 Nijmegen 28:08 27:30
32 Mariken Arends 67 Babberich 28:10 27:37
33 Mechthild Passerschröe 65 Winterswijk 28:12 26:55
34 Marianne van Braak-Obb 70 De Liemers 28:13 27:19
35 Nicole van der Velden 73 Ressortsparket Arnhe 28:14 28:04
36 Simo Goddijn 69 BureauTaal 28:14 26:19
37 Shannon McKenzie 67 Apeldoorn 28:20 27:57
38 Marjolein van der Wel 73 Arnhem 28:30 28:16
39 Astrid Peerenboom 68 Uden 28:33 28:28
40 Diana van Oijen 65 Van Wijnen Arnhem B. 28:38 27:49
41 Anita Elsjan 66 Elst Gld 29:10 28:34
42 Jonathan Simonis 68 Arnhem 29:28 28:12
43 Sema Daymaz 64 Oosterbeek 29:38 28:39
44 Cisca Stokkink 67 Velp Gld 29:44 29:33
45 Jeanette van Hoogen 72 Arnhem 29:46 28:26
46 Mandy Daams 67 Arnhem 29:47 29:05
47 Petra van Blijderveen 70 Elst Gld 29:50 28:22
48 Karin Schreuder 73 Elst Gld 29:52 28:41
49 Kathelijn Hof 73 Elst Gld 29:53 28:42
50 Ellen Dulos 68 Elst Gld 29:58 28:30
51 Martine Willemsen GSF 30:08 28:33
52 Hermien Koolstra 68 Wolfheze 30:08 29:24
53 Yvette Snijder 71 Arnhem 30:13 29:19
54 Esther Vos 71 Arnhem 30:13 29:31
55 Marieke van der Lelie 71 Arnhem 30:14 29:22
56 Petra vd Brink 69 Ciko '66 30:18 29:37
57 Yehudi Verbeek 74 Lelystad 30:20 29:48
58 Emma Berendsen 67 Westervoort 30:20 29:52
59 Bianca Venus 68 Arnhem 30:30 29:20
60 Manon Pleijsant-Lucas 71 Arnhem 30:36 29:38
61 Janita de Meij 69 Elst Gld 30:37 28:55
62 Monique Jansen 69 Velp Gld 30:46 28:51
63 Saskia Hofmeijer 72 Arnhem 30:46 29:17
64 Mariska van Oorschot 73 Nijmegen 30:47 30:07
65 Monique Morel 69 Arnhem 30:50 29:35
66 Eef van Druyten 67 Arnhem 30:58 30:22
67 Miranda Logtenberg 73 Arnhem 31:01 29:53
68 Heleen van de Water 65 Siza Dorp Groep 31:06 29:39
69 Norma Aarts 68 Aequor 31:09 30:06
70 Patrice Kielstra 68 Elst Gld 31:20 31:16
71 Marjolijn Zwiers GSF 31:26 29:53
72 Belinda Rozenhart 64 Elst Gld 31:39 29:51
73 Eline Jurg 73 Triathlon 31:40 31:21
74 Marieke van Dillen 73 Oss 31:46 30:06
75 Shahana Kok 73 Arnhem 31:50 30:43
76 Jolanda Ubels 71 Stadskanaal 31:53 30:30
77 Angela Kreeftmeijer 73 Arnhem 31:56 30:04
78 Miriam van Norel 72 Harderwijk 32:00 30:38
79 Chris Marije Spaargare 74 Arnhem 32:00 30:39
80 Hester van Sprang 72 Deventer 32:01 30:47
81 Erica de Haas 73 FMC/CDS Engineering 32:08 30:09
82 Nicole Derksen 70 Emmerich-Elten (GER) 32:08 31:34
83 Rolendis Stemerdink 74 Van Wijnen Arnhem B. 32:10 31:18
84 Pauline van Willigen 66 Arnhem 32:11 30:20
85 Tjienta van Pelt 73 Gelderse Sport Feder 32:17 29:43
86 Carla Bots 69 Arnhem 32:18 31:01
87 Rolande Wouda 71 Arnhem 32:26 31:24
88 Ellen Blom 70 Arnhem 32:27 30:32
89 Karin Wolfs 69 Arnhem 32:28 30:43
90 Bianca Moorlag 74 Arnhem 32:28 31:05
91 Yvonne Hogen Esch 65 Bemmel 32:29 31:58
92 Sabine Heesters 73 Renkum 32:30 31:36
93 Astrid Abbenhuis 67 Arnhem 32:34 32:06
94 Gea Verkerk-Hofstede 71 De Steeg 32:36 30:55
95 Jolanda Bouma 64 Ugchelen 32:36 30:33
96 Inge Bodt 70 Arnhem 32:37 31:42
97 Thea Penninga 69 Arnhem 32:37 31:35
98 Hanny Nagtegaal 69 Duiven 32:45 31:20
99 Mariëlle Bonenkamp 71 Duiven 32:45 31:20
100 Judith Graafsma 70 Ciko '66 32:45 31:55
101 Monique Giezen 68 Arnhem 32:49 30:51
102 Brenda Vegt Smith 74 Arnhem 32:56 31:44
103 Mirjam Rijks 68 Siza Dorp Groep 33:12 31:47
104 Wilma Meulenbeek 66 Apeldoorn 33:14 32:31
105 Yvonne Croes 70 Bemmel 33:15 32:06
106 Harriët Streppel 68 Duiven 33:17 31:32
107 Mariette vd Brink 69 Bergen op Zoom 33:17 31:45
108 Carmen Willems 68 Arnhem 33:18 32:40
109 Dorine Bakker 73 Arnhem 33:20 32:46
110 Suzanne Geeris 71 Arnhem 33:43 32:29
111 Natascha van den Steen 69 Arnhem 33:49 32:31
112 Esther de Boer 70 Velp Gld 33:52 32:37
113 Kirsten Spin 74 Arnhem 33:53 32:35
114 Margreet Kobessen 73 Siza Dorp Groep 33:56 32:47
115 Ineke Smit 68 Sneek 34:03 32:29
116 Door Krekelberg 65 Arnhem 34:04 32:18
117 Hester Kielstra 69 Arnhem 34:10 32:35
118 Tamara Baert 73 Arnhem 34:10 32:35
119 Carla Tijhuis 68 Oosterbeek 34:16 33:01
120 Annelouk Aberson 70 Beek Ubbergen 34:23 32:35
121 Dagmar Scholten 74 Arnhem 34:41 33:20
122 Karin Hoefnagels 73 Zevenaar 34:45 33:19
123 Martine van Alst 73 Bemmel 34:48 33:12
124 Jessica Derksen 73 Arnhem 34:56 33:27
125 Margo Stapel 67 Arnhem 35:04 34:02
126 Natasja Jansen 72 Siza Dorp Groep 35:10 34:13
127 Esther Albers 70 van Amerongen Facili 35:15 33:35
128 Ingrid Hulsebos 71 Veenendaal 35:16 34:16
129 Diana van der Velde 66 Doornenburg 35:16 34:56
130 Ethel Puttman 69 Arnhem 35:18 33:21
131 Natalie Rapallini 68 Arnhem 35:18 33:22
132 Carine Kool 68 Arnhem 35:35 34:41
133 Wilma Oostendorp 73 Running Team Gemeent 35:36 33:49
134 Irina Wams 72 Running Team Gemeent 35:51 34:05
135 Patricia Slappendel 71 Arnhem 35:59 34:35
136 Sandra Spierenburg 70 Arnhem 36:12 34:27
137 Saskia Koerntjes 67 Duiven 36:23 34:29
138 Margot Brinkhof 74 Huissen 36:30 35:42
139 Belinda Panka 70 Arnhem 36:49 36:00
140 Manon van Eijden 66 Arnhem 36:49 36:00
141 Sabine Andeweg 72 Arnhem 37:02 35:07
142 Charly Smith 72 Arnhem 37:05 36:15
143 Suzan Cuppen 72 Doorwerth 37:08 35:55
144 Mar-Janne van Velthove 65 Nijmegen 37:26 35:49
145 Chantal Dieperink 69 Arnhem 37:49 36:20
146 Iris Cammelbeek 71 Arnhem 37:49 36:21
147 Anneke de Vries 69 Arnhem 37:53 36:23
148 Ingeborg Verheij 71 Arnhem 37:53 36:23
149 Marjolijn Moester 67 Zutphen 38:08 36:18
150 Saskia Moester 71 Arnhem 38:09 36:18
151 Chantal Lucassen 73 Arnhem 38:25 36:47
152 Sabine Verstijnen 74 BureauTaal 38:31 36:36
153 Monique Stoverink 68 Arnhem 38:40 37:36
154 Esther Leonards 73 FMC/CDS Engineering 39:08 37:09
155 Karin van Boven 66 Doorwerth 39:10 37:31

V45, 5K
1 Jeanette Langeberg 64 Ciko '66 21:01 20:54
2 Jeannine Liebrand 53 Cifla 21:23 21:20
3 Dianne van Druten 62 Loopgroep PK 22:16 22:14
4 Lucie Erinkveld 58 Doetinchem 22:16 22:14
5 Anja Kalsbeek 64 Running Team Gemeent 22:23 21:49
6 Lida Seevinck 62 Didam 23:46 23:42
7 Nel van den Hengel 56 AV '47 24:20 22:40
8 Hanneke de Peuter 55 Arnhem 24:25 23:19
9 Anja Kalsbeek 64 Running Team Gemeent 24:59 21:49
10 Gerda van Weij 63 Hanzesport 25:04 24:34
11 Maranka Verkerk 62 avVN 25:24 25:13
12 Maria Davids 60 Arnhem 25:46 25:24
13 Liesbeth Gerritsen 60 De Liemers 26:28 25:34
14 Ellen Schellekens 64 Oosterbeek 27:38 26:38
15 Geurts Simone 61 Quadraam 27:53 26:15
16 Jopie Langewisch 63 Arnhem 28:00 27:15
17 Ute Harmeling 64 Rhede (GER) 28:12 26:55
18 Sylvia Glashouwer 64 Elst Gld 28:44 28:27
19 Marian Besteman 57 Arnhem 28:45 28:01
20 Yvonne Vallen 58 Arnhem 29:03 28:08
21 Wieneke de Waard 58 Politici Gemeente Ar 29:05 27:23
22 Monique de Goede 56 Arnhem 29:08 27:48
23 Yvonne Thewissen 54 Arnhem 29:13 28:15
24 Jeannette Oosterbroek 62 Westervoort 29:18 28:13
25 Jacqueline de Vrij 61 Duiven 29:23 28:37
26 Josje Blesgraaf 59 Ciko '66 29:36 28:51
27 Marja van der Zwaag 58 Stadskanaal 29:44 28:13
28 Annelies Veurman 61 Arnhem 29:54 28:51
29 Ceciel Banning 58 Siza Dorp Groep 30:00 28:34
30 Viola de Nijs 64 Arnhem 30:14 29:32
31 Irene Rensink 62 Arnhem 30:15 29:53
32 Toos de Groot 60 Arnhem 30:24 28:51
33 Caroline Vos 60 Lindenhout 30:33 29:26
34 Ria Kalf 48 Rijnstad 30:35 29:01
35 Paulien van Aalst-Zeve 59 Atletico '73 30:58 30:28
36 Monique van Schip 53 Siza Dorp Groep 30:58 30:09
37 Sandra Jansen 63 De Liemers 31:23 30:44
38 Anneke Zoet 57 Arnhem 31:36 30:16
39 Ans Hermans 61 Zevenaar 31:50 31:15
40 Mien van den Brand 51 Siza Dorp Groep 31:55 30:25
41 Astrid Hartogsveld 63 Arnhem 32:01 30:52
42 Carla Harmelink 57 Siza Dorp Groep 32:15 31:19
43 Diny Teunissen 53 Rijnstad 32:16 30:43
44 Ciel Bruggeman 57 DE LOPER 32:23 31:01
45 Corinda Coenraadts 63 Arnhem 32:25 31:31
46 José van Dijk 56 Siza Dorp Groep 32:26 30:53
47 Barbara van Hall 56 Bennekom 32:27 31:48
48 Jeanette van den Berg 64 Arnhem 32:31 32:16
49 Thalma Wolthuis 51 De Liemers 32:55 31:55
50 Renate van den Hoorn 52 Boxmeer 32:58 32:23
51 Mieneke Calis 64 Lindenhout 33:01 31:01
52 Trees Wesselingh 62 Arnhem 33:03 31:18
53 Rozemieke van Elk 53 Pannerden 33:06 31:38
54 Joke Gijsbers 50 Arnhem 33:23 32:45
55 Marijke Weijers 55 Doetinchem 33:24 31:56
56 Petra Herbrink 61 Lindenhout 33:25 32:20
57 Ria Esselink 53 Arnhem 33:26 31:59
58 Rita Oldenhave 58 Arnhem 33:26 32:00
59 Paulien Blanken 54 Arnhem 33:27 31:59
60 Els van Veelen 52 Siza Dorp Groep 33:30 32:21
61 Caroline Laurense 63 Dwingeloo 33:34 31:50
62 Saskia Westerveld 64 Rijn IJssel 33:40 31:45
63 Mieke de Riemer 61 Arnhem 33:40 31:56
64 Lenie Arts 50 Eindhoven 33:49 32:37
65 Corry Maasdamme-Huffel 50 avVN 33:49 32:37
66 Mariska Kruitwagen 59 Arnhem 33:50 32:55
67 Dini Maas 60 Duiven 33:53 32:18
68 Willy Sijbrandi 57 Arnhem 33:53 32:44
69 Brenda Leliveld 64 Ede Gld 34:46 33:48
70 Wiesje Groenhof 57 Arnhem 34:51 33:11
71 Hilde Scholtens 63 Velp Gld 34:53 33:29
72 Anita van Duren 63 Running Team Gemeent 35:09 33:21
73 Richt Hempenius 49 Emmeloord 35:12 33:55
74 Carolien Peters 64 Quadraam 35:16 33:37
75 Berna Lebbink-Bosveld 45 Argo 35:36 34:48
76 Corrine van Horssen 63 Arnhem 35:42 35:15
77 Klaske de Boer 59 Oosterbeek 35:52 34:40
78 Ria Peters 54 Politici Gemeente Ar 35:59 34:17
79 Marina Eickhoff 57 Arnhem 36:12 34:25
80 Mary de Jong 59 van Amerongen Facili 36:27 34:48
81 Marjan in 't Veld 63 Arnhem 37:02 35:08
82 Anita Woltering 61 PSH Media Sales 37:25 35:43
83 Odilia van Paridon 63 Lelystad 37:56 36:07
84 José Haanappel 63 Arnhem 37:59 36:06
85 Marian Loeters 58 ROI Achterhoek Rivie 38:14 37:25
86 Ella van der Nat 60 Apeldoorn 39:12 38:24
87 Mia Steggerda 49 Rijnstad 39:16 37:40
88 Louise Soser 57 Quadraam 39:35 37:57
89 Rita Weeda 48 Politici Gemeente Ar 39:39 37:57
90 Alice Berk 54 PSH Media Sales 40:20 38:38
91 Ciska Wobma 55 Westervoort 40:37 39:24

M5, 1K
1 Hidde Simons 03 4:32 4:32
2 Thijs vd Griendt 03 4:46 4:40
3 Zoe Smith Arnhem 4:49 4:45
4 Timo Alink 03 Oosterbeek 4:53 4:51
5 Julian Van Der Zee 04 Huissen 4:56 4:56
6 Gijs Oomen 04 Arnhem 5:47 5:45
7 Quinten Pere 04 Arnhem 5:49 5:47
8 Joshua van der Poll 03 Arnhem 5:52 5:49
9 Marian Hamidu 05 5:58 5:58
10 Didier Braam 04 Arnhem 6:00 5:57
11 Steijn Elst 04 Arnhem 6:09 5:54
12 Robin vd Hoogen 03 6:11 5:57
13 Sem Haagsmans 04 Arnhem 6:20 6:18
14 Steven Ravenshorst 04 Delfgauw 6:20 6:08
15 Okke Herremans 04 Arnhem 6:25 6:23
16 Ezra Loeff 04 Arnhem 6:34 6:33
17 Elie Dutilh 04 Arnhem 6:37 6:34
18 Mick Pieta 04 Arnhem 6:43 6:34
19 Yaro Rijsenburg 05 Arnhem 7:01 6:58
20 Hans de Vries 04 7:21 7:17
21 Britt Sanders 04 7:22 7:22
22 Floris Colijn 04 Arnhem 7:25 7:11
23 Tennis Vollipuram 05 8:21 8:16

M6-7, 1K
1 Koen van Zwam 01 Ciko '66 3:50 3:50
2 Michael de Vries 01 Isala '96 4:18 4:17
3 Fedor de Pagter 02 Hanzesport 4:26 4:26
4 Jente Baars 03 Doesburg 4:31 4:29
5 Pascal Terpstra 01 Wageningen 4:35 4:33
6 Fedor Venema 01 Arnhem 4:36 4:32
7 Leander ten Hoedt 02 Arnhem 4:44 4:44
8 Frank Taat 02 4:46 4:42
9 Robin Koolen 02 Bemmel 4:48 4:47
10 Arwid vd Hoogen 02 4:51 4:47
11 Gijs Jakobs 02 Arnhem 4:52 4:45
12 William de Meij 02 Elst Gld 4:58 4:56
13 Jochem Dreise 01 Huissen 4:58 4:53
14 Mika Couweleers 02 Beek Ubbergen 5:02 5:01
15 Simon Wouters 02 Huissen 5:04 5:02
16 Melvin Brouwer 02 Lobith 5:04 5:04
17 Aled Elings 02 Zuidwal 5:08 5:04
18 Bjorn Hulsebos 03 Veenendaal 5:10 5:08
19 Davy Bekkers 02 Arnhem 5:14 5:14
20 Yoeri van Norel 03 Harderwijk 5:14 5:14
21 Wiebe Medendorp 02 Elst Gld 5:16 5:09
22 Jari van der Kolk 02 Arnhem 5:19 5:18
23 Esli Ririhena 03 Arnhem 5:20 5:20
24 Jelle Koster 02 Elst Gld 5:21 5:17
25 Daan van Kraaij 02 Arnhem 5:25 5:24
26 Divyan Thambirajah 03 5:27 5:25
27 Tom van 't Hoff 02 Arnhem 5:27 5:20
28 Sten Steenbarbon 02 Arnhem 5:28 5:27
29 Lukas Nieuweboer 03 Arnhem 5:29 5:29
30 Koen van den Heuvel 03 Arnhem 5:35 5:35
31 Yanick Brouwer 03 Lobith 5:46 5:46
32 Sem Rodink 03 Arnhem 5:49 5:45
33 Lucas Guilband 03 Arnhem 5:49 5:46
34 Simon Konency 02 Arnhem 5:50 5:49
35 Yacin Barry 02 Arnhem 5:55 5:45
36 Jesse van der Zee 02 Huissen 5:57 5:57
37 Teun Dreise 03 Huissen 6:08 6:01
38 Lana Velthuis 03 6:09 6:09
39 Lucas Mongula 01 6:26 6:26
40 Tim Kool 02 Arnhem 6:37 6:27
41 Meindert Schrijber 02 Arnhem 6:43 6:30
42 Mik van Lieshout 03 Arnhem 6:47 6:33
43 Niels Dalderop 03 Arnhem 6:53 6:51
44 Juara Jansen 01 6:55 6:43
45 Anne ten Berge 02 Bemmel 6:58 6:54
46 Jade Brink 02 7:04 7:04
47 Britt de Jonge 03 7:08 7:08
48 Faas Fokkers 02 Arnhem 7:11 6:59
49 Stijn vd Vorst 02 Arnhem 7:13 7:10
50 Job de Leeuw 03 Duiven 7:25 7:18
51 Levi vd Berg 02 7:42 7:42
52 Herman Nahar 01 Arnhem 7:49 7:36
53 Degani Rambonnet 01 8:01 8:01
54 Teus van der Sluijs 03 Doesburg 8:06 7:56
55 Imme Trijnes 02 Arnhem 12:21 6:40

M8, 1K
1 Sieb Mostert 00 Pallas '67 3:50 3:50
2 Thijs van Miltenburg 01 BAV 4:11 4:11
3 Victor van Gerven 01 Arnhem 4:28 4:24
4 Ricardo de Knegt 01 4:31 4:29
5 Jelle van Miltenburg 01 BAV 4:38 4:35
6 Ruben Simon 00 Arnhem 4:39 4:37
7 Mitchel van Espen 01 Arnhem 4:39 4:39
8 Nigel Derksen 01 Arnhem 4:48 4:47
9 Matthijs Westmijze 01 Arnhem 4:48 4:46
10 Dylan Radt 01 Arnhem 4:52 4:49
11 Julius de Waele69 00 Arnhem 4:54 4:51
12 Floris Bergacker 01 Arnhem 4:58 4:56
13 Jan-Pim Kroon 01 Gorinchem 4:59 4:56
14 Frank van Ree 5:10 5:04
15 Isa van de Kerkhof 01 Oosterbeek 5:17 5:14
16 Simon Nieuweboer 00 Arnhem 5:19 5:15
17 Tobias Guilband 01 Arnhem 5:23 5:23
18 Guus Nijhof 00 Arnhem 5:29 5:25
19 Victor Korsten 01 Arnhem 5:30 5:30
20 Tasmin Shaikh 01 5:49 5:32
21 Tijn Wiersma 01 Elst Gld 6:07 6:02
22 Bjorn Jansen 01 Arnhem 6:07 6:02
23 Mila Dorland 00 Arnhem 6:08 5:59

M9, 1K
1 Robert Los 99 Kampen 3:47 3:44
2 Sven Haalboom 00 Veenendaal 3:50 3:49
3 Raf van Oosterhout 00 Arnhem 3:51 3:47
4 Wiepe van Ligten 99 Velp Gld 4:00 4:00
5 Sven Hellendoorn 00 Kampen 4:02 3:59
6 Mirko de Pagter 00 Hanzesport 4:03 4:02
7 Gijs Tolmeijer 99 Arnhem 4:09 4:09
8 Juri Hillebrink 00 Elst Gld 4:13 4:10
9 Finn Garritsen 00 Argo 4:15 4:13
10 Luuk Jakobs 00 Arnhem 4:16 4:14
11 Idse Bruinsma 00 Utrecht 4:19 4:18
12 Marc van Tergouw 99 Utrecht 4:25 4:25
13 Jeroen Veger 00 Enschede 4:25 4:24
14 Huub Pennings 99 Arnhem 4:30 4:29
15 Reinier Westmijze 99 Arnhem 4:36 4:33
16 Marijn Pleijsant 99 Arnhem 4:47 4:43
17 Pascal Bodde 99 Arnhem 4:47 4:47
18 Xander Hanou 00 De Liemers 4:48 4:42
19 Pjotr Kriele 99 Arnhem 4:49 4:45
20 Meinte Koster 99 Elst Gld 4:51 4:48
21 Ivo Stapel 00 Arnhem 4:53 4:47
22 Ramon Olde Keizer 00 Arnhem 5:02 4:59
23 Bas Caldenhoven 00 Arnhem 5:04 5:02
24 Cas de Jager 99 Gaanderen 5:09 5:09
25 Guus Kooij 00 Arnhem 5:17 5:15
26 Adriaan Lips 00 Arnhem 5:19 5:15
27 Jurre Nieuwenhuis 00 Arnhem 5:27 5:25
28 Sergio Siedziako 00 5:43 5:43
29 David Michels 99 Malden 5:54 5:49
30 Daan Wiersma 99 Elst Gld 6:07 6:03

M1011, 1K
1 Elias Loukili 98 Zeist 3:23 3:23
2 Brian Versluis 99 Atverni 3:28 3:28
3 Sven van Miltenburg 98 BAV 3:30 3:30
4 Jurrian Kooiman 98 Arnhem 3:36 3:35
5 Lex Bolderheij 97 Energie 3:37 3:37
6 Victor Aris 99 Loopgroep Aart Stigt 3:42 3:41
7 Richard Meuleman 99 Isala '96 3:43 3:41
8 Hugo Korsten 97 Arnhem 3:45 3:44
9 Colin Wegman 98 Leusden 3:49 3:47
10 Julian Hellendoorn 99 Kampen 3:53 3:52
11 Marten Kooiman 99 Arnhem 3:55 3:55
12 Lucas van Gerven 98 Arnhem 3:56 3:54
13 Marciano Olde Keizer 98 Arnhem 4:02 4:01
14 Lars van Bergen 98 Doetinchem 4:02 3:59
15 Sven Hillebrink 97 Elst Gld 4:03 4:01
16 Jaap Nijhof 98 Arnhem 4:07 4:06
17 Joost Balk 99 Den Burg 4:15 4:13
18 Jochem Westhoff 98 Arnhem 4:15 4:14
19 Pieter Vierdag 99 Gendringen 4:19 4:17
20 Hendrik van der Vaart 98 Arnhem 4:30 4:27
21 Gideon van Heugten 98 Rhenen 4:32 4:32
22 Gijs Werkman 98 Arnhem 4:33 4:29
23 Daan Kooij 98 Arnhem 4:33 4:32
24 Luuk Ruijfrok 98 Arnhem 4:37 4:33
25 Tom van de Wijs 98 Arnhem 4:40 4:37
26 Dylan de Vries 99 Kampen 4:43 4:41
27 Jarne Kompier 99 Hanzesport 4:46 4:43
28 Gudo van Kooten 99 Arnhem 4:46 4:45
29 Joshua Amato 97 Arnhem 4:47 4:45
30 Robin Acad 98 Arnhem 4:47 4:46
31 Bram Meussen 97 Elst Gld 4:55 4:50
32 Sven van Ginkel 99 De Liemers 4:55 4:54
33 Sebastien Guilband 97 Arnhem 4:56 4:53
34 Menno Mulder 98 Elst Gld 4:59 4:54
35 Frank Stapel 98 Arnhem 4:59 4:54
36 Victor Marbus 98 Arnhem 5:02 5:02
37 Samori Kokay 98 Arnhem 5:07 5:04
38 Merijn Nieuwenhuis 98 Arnhem 5:09 5:07
39 Eline van der Griendt 99 5:09 5:07
40 Noor vd Pol 99 5:09 5:07
41 Garek Koriara 98 Arnhem 5:15 5:13
42 Nikolai vd Dingen 99 5:17 5:13
43 Jisse van Ophoven 99 Arnhem 5:43 5:37
44 Mathijs Hofman 99 7:16 7:16
45 Marlon Gerarts 01 Arnhem 7:25 7:16
46 Arman Shaikh 99 8:03 8:03

M1213, 1K
1 Thomas Potma 96 Energie 3:11 3:10
2 Lovan Aarts 96 Arnhem 3:29 3:28
3 Anton Borgstijn 96 AAV '36 3:30 3:27
4 Bart Maas 97 Ciko '66 3:36 3:35
5 Jelle Hamersma 95 VAV 3:40 3:39
6 Raf van Uum 97 Arnhem 3:44 3:43
7 Erwin Hulsbeek 95 Climax 3:51 3:47
8 Bas Groenewegen 96 Arnhem 3:55 3:54
9 Mias Veldhuis 97 Arnhem 3:57 3:56
10 Rob Schepens 97 Tiel 4:00 3:59
11 Pieter Werkman 95 Arnhem 4:17 4:15
12 Mike Haalboom 97 Veenendaal 4:20 4:20
13 Koen Böhmer 97 Arnhem 4:46 4:41
14 Stefan Simon 96 Arnhem 4:53 4:49
15 Justin Simon 97 Arnhem 4:54 4:48

V5, 1K
1 Stella Pelgrom 04 Twello 5:03 5:02
2 Kyra de Vries 04 Kampen 5:24 5:23
3 Eline Schumaker 04 Arnhem 5:52 5:50
4 Babet Meurs 04 Pannerden 6:02 5:54
5 Anouk Termaat 04 Arnhem 6:27 6:16
6 Lucie Tromp 04 Nijmegen 6:32 6:27
7 Claire van Amstel 04 Arnhem 7:02 6:48
8 Iwan Woolschot 04 Zelhem 7:02 6:55
9 Myrthe Renshof 05 Barneveld 7:03 6:52
10 Nina vd Vorst 04 Arnhem 7:13 7:07
11 Nienke Bergacker 04 Arnhem 7:13 6:57
12 Isa Mussche 03 Arnhem 7:14 6:58
13 Nina Platell 04 Nijmegen 7:15 7:10
14 Eyin Trunes 04 Arnhem 7:15 6:58
15 Jonna Muntjewerff 04 Arnhem 7:17 7:08
16 Anna Wouters 03 Huissen 7:18 7:02
17 Mariame Ella Barry 04 Arnhem 7:30 7:18
18 Anna Huygens 04 Arnhem 7:33 7:23
19 Emma van Aabt 05 Geldrop 7:40 7:35
20 Madison Valk 03 Arnhem 7:52 7:52
21 Milan van Laan 04 Arnhem 8:04 7:55
22 San Tuithof 06 Arnhem 8:05 7:59
23 Carmen vd Heuvel 05 Arnhem 8:06 7:48
24 Gaia de Waele 04 Arnhem 8:18 8:09
25 Sativa Wenker 04 Arnhem 8:29 8:17
26 Ranka Wenker 06 Arnhem 8:29 8:17

V6-7, 1K
1 Kaddy Stevelmans 01 AVON 4:34 4:34
2 Laurel Woolschot 01 Zelhem 4:42 4:41
3 Rikske Herremans 01 Arnhem 4:44 4:41
4 Dilara Acygun 01 4:47 4:47
5 Mijrte Vierdag 02 Gendringen 4:53 4:52
6 Sara Hoogakker 02 Arnhem 5:05 5:02
7 Terra Muntjewerff 01 Arnhem 5:06 5:05
8 Mei Tuithof 02 Arnhem 5:06 5:05
9 Merel Bakker 02 Arnhem 5:08 5:04
10 Sohie van Bergen 02 Doetinchem 5:08 5:07
11 Annelot de Bruin 03 Arnhem 5:27 5:24
12 Kirsten Schreurs 02 Apeldoorn 5:29 5:26
13 Doortje Koldeweij 02 Arnhem 5:29 5:27
14 Ilse van Haveren 03 Ede Gld 5:51 5:50
15 Laura Veger 01 Enschede 6:02 5:55
16 Iris Ravenshorst 02 Delfgauw 6:04 5:52
17 Eva Dorland 03 Arnhem 6:11 6:02
18 Kim Ruseler 03 Arnhem 6:12 6:05
19 Sofie te Brake 02 Arnhem 6:18 5:59
20 Suze Pennings 02 Arnhem 6:20 6:01
21 Isis Loeff 03 Arnhem 6:20 6:17
22 Eline Korsten 02 Arnhem 6:28 6:13
23 Merel Karnebeek 02 Doesburg 6:33 6:31
24 Madelief Bakker 02 Arnhem 6:35 6:34
25 Lucia Bakker 03 Arnhem 6:37 6:33
26 Liza Zieren 02 Westervoort 6:38 6:19
27 Mila Siedziako 03 6:45 6:45
28 Sofia Nap 03 6:47 6:47
29 Noor van Regteren 02 Arnhem 6:50 6:41
30 Mette Geerling 03 Arnhem 6:54 6:45
31 Geaney Marissen 03 7:00 7:00
32 Mo Nijbroek 02 Elst Gld 7:03 6:53
33 Moniek Meeringa 02 Elst Gld 7:04 6:52
34 Ellen Meeringa 02 Elst Gld 7:04 6:54
35 Bojan Winsschenk 02 7:21 7:21
36 Monique Westerop 03 Arnhem 7:29 7:23
37 Paula Huygens 03 Arnhem 7:29 7:19
38 Floor van Loon 02 Arnhem 7:39 7:27
39 Sharuja Vollipuram 02 7:49 7:49
40 Sascha Valk 02 Arnhem 7:52 7:52
41 Meike Schennink 01 Wehl 8:06 7:40
42 Marleen Schennink 01 Wehl 8:08 7:47
43 Jelita van den Bijlaar 02 Maarssen 8:32 8:26

V8, 1K
1 Kyra Keurentjes 00 Argo 4:23 4:21
2 Charlotte Hummel 00 AV '34 4:24 4:21
3 Manyima Stevelmans 00 AVON 4:32 4:30
4 Manon Los 01 Kampen 4:32 4:30
5 Linette Linders 01 Lopersgroep Deurne 4:38 4:36
6 Sverre van der Sluijs 01 Doesburg 4:49 4:46
7 Anna Vierdag 00 Gendringen 4:50 4:47
8 Fleur van Haveren 01 Ede Gld 5:01 4:59
9 Rosalie Prins 00 Haaksbergen 5:04 5:01
10 Ilse Martinez Hofmans 01 Beek Ubbergen 5:13 5:11
11 Eva Medendorp 01 Elst Gld 5:16 5:08
12 Luna Knoef 01 Arnhem 5:21 5:17
13 Renée Pel 01 Arnhem 5:28 5:22
14 Kiara Buitenhuis 01 Silvolde 5:29 5:22
15 Renske Mulder 00 Elst Gld 5:31 5:24
16 Fenna Rasing 01 De Liemers 5:32 5:29
17 Nikki Alink 01 Oosterbeek 5:33 5:26
18 A Sijbing 00 Arnhem 5:55 5:51
19 Anke Jesse 01 Arnhem 5:56 5:51
20 Luka Simonis 01 Arnhem 5:57 5:52
21 Maxim Gödden 01 Arnhem 5:57 5:53
22 Lyonne Lakeman 01 Arnhem 6:08 6:08
23 Jet Veenemans 01 Oosterbeek 6:11 6:08
24 Rozemarijn Bakker 01 Arnhem 6:27 6:23
25 Megan Nuy 01 Huissen 6:46 6:42
26 Lieke Nijland 00 Arnhem 6:53 6:45

V9, 1K
1 Bregje Sloot 00 De Liemers 3:56 3:56
2 Roos van Zwam 99 Ciko '66 4:04 4:04
3 Christel Heuseveldt 00 Climax 4:10 4:08
4 Sophie van 't Hoff 99 Ciko '66 4:12 4:11
5 Naomi Mols 00 Nijmegen Atletiek 4:14 4:13
6 Marit de Jong 00 De Liemers 4:26 4:25
7 Milou Mattijssen 00 De Liemers 4:30 4:29
8 Janelle Groenendijk 00 Putten 4:37 4:35
9 Mees van der Spek 99 4:37 4:37
10 Marjolein Kroon 00 Gorinchem 4:40 4:38
11 Iris Bokkers 00 Megchelen 4:50 4:46
12 Harmke Rasing 00 De Liemers 4:51 4:50
13 Stéphanie Kok 00 Argo 4:52 4:49
14 Dewi Müller 00 Wehl 4:53 4:50
15 Esmee overklift vaupel 00 Oss 4:54 4:53
16 Manouk Homines 99 Cuijk 4:58 4:55
17 Yanouk Vernooij 00 Gendt 5:00 4:57
18 Amber van Regteren 00 Arnhem 5:16 5:15
19 Linde Karnebeek 99 Doesburg 5:17 5:14
20 Simone Wolters 00 Elst Gld 5:24 5:18
21 Dennis Li 99 5:30 5:27
22 Leanne Cleveringa 00 Doorwerth 6:03 6:01
23 Merit Janssen 00 Arnhem 6:06 5:59
24 Esmee Rietbergen 00 Arnhem 6:34 6:32
25 Lisa Beek 99 Arnhem 6:48 6:45
26 Nadia de Knegt 99 7:02 6:59

V1011, 1K
1 Irene Bijman 99 Isala '96 3:39 3:39
2 Diane van Es 99 Energie 3:40 3:38
3 Pim Tolmijer 97 Arnhem 3:48 3:48
4 Bente Lutteke 98 Zutphen 3:50 3:48
5 Suzan Werps 99 AV Weert 4:02 4:01
6 Michelle Musumeci 97 Nijmegen Atletiek 4:03 4:02
7 Linda Schepens 99 Tiel 4:04 4:03
8 Willemijn ter Avest 98 Zevenaar 4:07 4:06
9 Koen Bruning 97 Arnhem 4:20 4:20
10 Maxime Vernooij 97 Gendt 4:22 4:19
11 Britt Rosmulder 99 Ciko '66 4:32 4:28
12 Ivana Nagtegaal 98 Arnhem 4:32 4:29
13 Juul Tak 98 Arnhem 4:33 4:33
14 Fin van Uum 98 4:33 4:31
15 Indy Kersten 99 Oosterbeek 4:47 4:43
16 Bram Storm v Gravensan 98 4:48 4:47
17 Lianne Sijbring 98 Arnhem 4:55 4:52
18 Roos Arends 98 Babberich 4:57 4:54
19 Milou Reurings 98 Argo 4:58 4:50
20 Isabel Prins 98 Haaksbergen 4:58 4:55
21 Desiree Karssens 99 Arnhem 5:03 4:59
22 Emma de Roon 99 Nijmegen Atletiek 5:07 5:05
23 Isa Walraven 99 Tilburg 5:08 5:06
24 Eva Meussen 99 Elst 5:12 5:07
25 Lisanne Wiggers 98 Arnhem 5:37 5:34
26 Tij Nijbroek 99 Elst Gld 5:50 5:45
27 Tessa Meeringa 98 Elst Gld 5:51 5:46
28 Wessel Twijnstra 98 5:52 5:52
29 Kelsey Trompetter 98 Arnhem 6:14 6:10
30 Marlijn Jesse 99 Arnhem 6:30 6:26
31 Sterre de Vries 99 Arnhem 6:33 6:23
32 Stephanie Bakker 97 Arnhem 6:47 6:43
33 Givanny Schoof 99 7:49 7:37
34 Bedihan Kazanc 98 AAC 8:18 8:17

V1213, 1K
1 Tess Wegman 96 Altis 3:30 3:27
2 Eline de Jong 97 De Liemers 3:35 3:35
3 Mikaela Lee 97 Zevenaar 3:54 3:52
4 Julie Kemmink 97 Arnhem 4:01 3:58
5 Dennis Lankveld 95 Silvolde 4:23 4:18
6 Priscilla Huisman 96 Nederland 4:23 4:19
7 Anne de Vries 97 Arnhem 5:22 5:18
8 Kelly Willeyms 97 Arnhem 5:40 5:38
9 Christa van Leeven 96 Elst Gld 5:56 5:50
10 Chelsey van der Heijde 97 Arnhem 6:08 6:05

MSEN, 10 K GALA
1 Said Hayek 80 Eindhoven 31:01 31:01
2 Abdi Nageeye 89 Apeldoorn 31:01 31:01
3 Wouter Jansen 87 Groesbeek 31:58 31:58
4 Joost van den Ende 88 Nijmegen 32:07 32:07
5 Fransua Woldemariam 89 Almere 32:22 32:22
6 Jorrit Cleij 87 Nijmegen 34:18 34:17

M35, 10 K GALA
1 Neals Strik 73 Baarn 31:22 31:22
2 Abrham Zewdie 66 Bilthoven 31:53 31:53
3 Jay Sauer 72 Nijmegen 32:55 32:54
4 John Aalbers 65 Nijmegen 33:09 33:08

M45, 10 K GALA
1 Chris Henet 59 Bemmel 35:16 35:16
2 Marcel Klamer 61 Denekamp 35:55 35:54

VSEN, 10 K GALA
1 Corrine Spaans 76 Arnhem 36:06 36:05

V45, 10 K GALA
1 Ingrid Prigge 63 Arnhem 36:57 36:55
2 Karin Klamer 61 Arnhem 42:20 42:19









Bron: www.uitslagen.nl

Deel dit artikel

Redactie Runner's World

Runner's World is hét meest gelezen hardloopblad ter wereld. Lees Runner's World en je loopt altijd voorop met de nieuwste apps, mooiste verhalen en opmerkelijkste trends.