Dijkhuizen Run, Ruinerwold

Door Redactie Runner's World | 6 september 2008

   





Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
JONG1, JEUGDLOOP 1 KM
1 Robin Slomp 00 Ruinerwold 3:56
2 Chris Dankelman 98 Arrien 3:57
3 Daël Kamerling 98 Meppel 4:07
4 Ferron Koezen 99 Dedemsvaart 4:10
5 Bart Heskamp 00 Ruinerwold 4:15
6 Lennart Pit 00 Ruinerwold 4:17
7 Sjors Hein 00 Ruinerwold 4:28
8 Ralph van Steenwijk 00 Gouda 4:29
9 Bram Pekel 00 Ruinerwold 4:32
10 Bas Boxem 00 Ruinerwold 4:35
11 Odette Robrand 99 Meppel 4:41
12 Marrijn Scholte Albers 99 Berkel en Rodenrijs 4:41
13 Alwin Molanus 02 Meppel 4:47
14 Silvan Kroesen 02 Dedemsvaart 4:49
15 Aeron Geerts 00 Ruinerwold 4:57
16 Wout Benak 00 Ruinerwold 4:57
17 Jonathan de Sousa 01 Ruinerwold 5:12
18 Jan Huisstra 98 Ruinerwold 5:13
19 Bas Tebberman 99 Ruinerwold 5:15
20 Ivar Jansen 00 Ruinerwold 5:17
21 Maarten Klerk 02 Ruinerwold 5:18
22 Jos Vedder 99 Ruinerwold 5:19
23 Stefan Schrauwen 02 Meppel 5:24
24 Corne Luten 98 Ruinerwold 5:26
25 Sander van der Einde 98 Ruinerwold 5:35
26 Jitse Grijs 99 Ruinerwold 5:45
27 Steijn vd Linde 01 Ruinerwold 5:46
28 Miron Krieling 97 Ruinerwold 5:52
29 Wouter Blom 02 Ruinerwold 6:15
30 Lennart Melanus 03 Meppel 7:08

MEIS1, JEUGDLOOP 1 KM
1 Vera Hulzebos 00 Zuidwolde Dr 4:17
2 Anouk Goris 99 Hoogeveen 4:18
3 Mariëlle Moes 99 Dwingeloo 4:31
4 Eva Huistra 98 Ruinerwold 4:31
5 Danique Meerzorg 00 Meppel 4:33
6 Mette Kamerling 00 Meppel 4:34
7 Claudia Heijting 00 Ruinerwold 4:47
8 Marieke Jonker 01 Ruinerwold 4:59
9 Yasmin Zandstra 00 Ruinerwold 5:00
10 Emma Mulder 99 Ruinerwold 5:00
11 Kelly van der Zee 99 Ruinerwold 5:00
12 Liset Oosterhof 99 Ruinerwold 5:01
13 Sanne Luten 99 Ruinerwold 5:08
14 Fleur Snijder 00 Zuidwolde Dr 5:10
15 Nina Hof 01 Gieterveen 5:16
16 Sanne Gebben 99 Ruinerwold 5:17
17 Melissa van der Zee 99 Ruinerwold 5:20
18 Susanne Koeling 00 Ruinerwold 5:21
19 Ilse Schrotenboer 01 Berkel en Rodenrijs 5:22
20 Janne Siebrand 02 Zwolle 5:22
21 Marit Pit 03 Ruinerwold 5:29
22 Monica Houdijk 99 Ruinerwold 5:30
23 Anne Merlijn Vriend 99 Ruinerwold 5:32
24 Merel Kol 02 Ruinerwold 5:36
25 Anoek Moes 01 Dwingeloo 5:39
26 Esther Sneijder 99 Ruinerwold 5:41
27 Isa Warnders 01 Ruinerwold 5:48
28 Ilse de Jonge 02 Ruinerwold 6:04
29 Sam Meijer 03 Ruinerwold 6:25

JONG2, JEUGDLOOP 2 KM
1 Alwin Hoorn 94 Ruinen 7:12
2 Bastiaan Zandbergen 95 Hoogeveen 7:22
3 Dave Hulzebos 96 Zuidwolde Dr 7:29
4 edwin kuiers 94 Staphorst 8:04
5 Jelmer Buit 95 Hoogeveen 8:05
6 Jurgen Hoorn 97 Ruinen 8:11
7 Joren Kamerling 97 Meppel 8:34
8 Vincent Weide 96 Ruinerwold 8:41
9 Edward Witte 96 Staphorst 8:44
10 Thijs Snijder 97 Zuidwolde Dr 8:55
11 Lars Jansen 98 Ruinerwold 9:04
12 Stef Medema 97 Ruinerwold 9:24
13 Stef Baaij 97 Ruinerwold 9:28
14 Mark Benak 97 Ruinerwold 9:40
15 Jodrey ten Oever 99 Darp 9:49
16 Julian Weide 96 Ruinerwold 9:50
17 Jean Snippert 96 Ruinerwold 9:50
18 Patrick Roelevink 97 Ruinerwold 9:51
19 Tom Pekel 98 Ruinerwold 9:55
20 Bjorn hagewoud 98 Ruinerwold 9:57
21 patrick Snippert 98 Ruinerwold 10:12
22 Joost Dankers 98 Steenwijkerwold 10:13
23 Lard Gol 02 Ruinerwold 10:23
24 Lars v. Engelenhaven 96 Ruinerwold 10:50
25 Jeroen Mulder 96 Staphorst 10:56
26 Yoram Geerts 97 Ruinerwold 11:05
27 Imre Gol 98 Ruinerwold 11:17
28 Marco Hanebergh 95 Ruinerwold 11:25
29 Michiel Schrauwen 97 Meppel 11:26
30 Mike Huberts 99 Ruinerwold 11:32
31 M. Jans 96 Ruinerwold 11:34
32 Patrick v. Spil 95 Ruinerwold 11:34

MEIS2, JEUGDLOOP 2 KM
1 Elise van den Berg Ruinerwold 8:07
2 Astrid Niezing 96 Ruinen 8:09
3 Claudia Oosterkamp 96 Steggerda 8:11
4 Maran Nijmeijer 97 Ruinerwold 8:33
5 Anouk Hof 97 Gieterveen 8:41
6 Dominiek Hulzebos 98 Alteveer gem De Wold 9:38
7 Gwen van de Belt 96 Ruinerwold 9:39
8 Mirjam Talen 96 Meppel 9:54
9 Melina vd Brug 95 Ruinerwold 10:27
10 Dyllan Kroezen 97 Ruinerwold 10:44
11 Almira v.d. burg 98 Ruinerwold 11:19
12 Lisette Kruiswijk 97 Ruinerwold 11:39

HER 5, PREST LOOP 5 KM
1 frank Everts 85 Hollandscheveld 16:07
2 Harm Jan Martens 80 Hoogeveen 16:10
3 Barry Bronsema 75 Groningen 16:40
4 Gert jan stevens 87 Noordscheschut 16:50
5 Erwin Akkerman 79 Staphorst 16:52
6 Stefan Postma 89 De Blesse 16:59
7 Erik Leusink 89 Punthorst 17:05
8 Harold Kruidhof 73 Staphorst 17:14
9 Patrick Postma 92 De Blesse 17:34
10 Gerben Tjerkstra 91 Dalen 17:44
11 Danny Giethoorn 92 Hoogeveen 19:31
12 Matthijs Mulder 93 Joure 19:35
13 Jan Akkerman 51 Staphorst 19:55
14 Edwin Schonewille 71 Hoogeveen 19:57
15 Hans Zandbergen 64 Hoogeveen 20:03
16 Jan Bloemert Staphorst 20:15
17 Willem Bloemert 82 Rouveen 20:37
18 Albert Holtland 60 Staphorst 20:41
19 Rene Diphoorn 68 Hoogeveen 20:52
20 Maarten de Boer 69 Steenwijk 20:58
21 Willem Bloemert 82 Staphorst 21:01
22 Henk Veldkamp 55 Hoogeveen 21:05
23 Arie Stuurman 78 Hoogeveen 21:21
24 Hielke Kootstra 69 Steenwijkerwold 21:31
25 Colin v.d. Veen 93 Hoogeveen 21:34
26 Jurrie Giethoorn 67 Hoogeveen 21:51
27 Geert de Witte 70 Staphorst 21:52
28 Henk Hoeben 57 Meppel 22:11
29 Patrick Dunning 91 Ruinerwold 22:17
30 Berrie Tabak 88 Ruinerwold 22:31
31 Lambert Akkerman 58 Staphorst 22:43
32 Sjef Damhuis 59 Steenwijkerwold 22:57
33 Bas Weinans 84 Ruinerwold 22:57
34 Johan Nijland Staphorst 23:16
35 Erik Zwiep 77 Beilen 23:23
36 John Sikken 86 Erm 23:41
37 Frens Tiemes 60 Ruinerwold 23:58
38 Peter Hulst 72 Kerkenveld 24:13
39 Jacco Middelveldt 64 Wapse 24:21
40 P van Dijk 68 Ruinerwold 24:22
41 Martijn Horsman 82 Meppel 24:53
42 Henk Vosmeijer 58 Meppel 24:56
43 Anne Bartelds 43 Havelte 25:08
44 Hans Goris 65 Hoogeveen 25:20
45 Jan Boessenkool 70 Staphorst 25:22
46 Johan Roelevink 66 Ruinerwold 25:45
47 F.v.d. Belt 58 Ruinerwold 25:45
48 Sep Benak 76 Meppel 26:06
49 Nico Wassens 55 Dedemsvaart 26:11
50 Jan Kemper 58 Meppel 26:23
51 Rolf Wiltinge 76 Ruinerwold 26:39
52 J Leyssenaar 53 Meppel 26:44
53 Jaap Scheper 58 Uffelte 28:14
54 Derk Kuipers 55 Beilen 28:18
55 Albert Eissen 56 Meppel 28:25
56 Jan Gruppen 56 Stuifzand 28:48
57 Karel Wilpstra 63 Hoogeveen 32:26

DAM 5, PREST LOOP 5 KM
1 Marije Hulzebos 93 Zuidwolde 18:35
2 Jacelyn Gruppen 89 Stuifzand 19:38
3 Annemiek Hulzebos 93 Zuidwolde Dr 21:36
4 Margje Timmerman 87 Staphorst 22:15
5 Alida Jansma 64 Hoogeveen 23:08
6 Tamara de Vries 85 Meppel 23:15
7 Liesbeth Hillebrand 65 Meppel 24:24
8 Hilda Mulder 69 Hoogeveen 25:34
9 Gea Schonewille 70 Kerkenveld 25:36
10 Hilleane Kuiers 92 Staphorst 25:57
11 Gea lensen 73 Ruinerwold 26:47
12 Saskia Boverhof 68 Ruinerwold 27:11
13 mirjam Boers 82 Beilen 27:22
14 Chieneke v.d.Burg Ruinerwold 27:27
15 Esther Schonewille 73 Hoogeveen 27:27
16 Heidi Zindel 69 Ruinerwold 27:28
17 Sandra Boers 76 Ruinerwold 27:36
18 Sabrina Slager 84 Ruinerwold 28:18
19 Melanie Brinkman 78 Ruinerwold 28:39
20 Anja Herskamp 72 Ruinerwold 28:43
21 Henriette Tiemes 79 Ruinerwold 28:49
22 Hennie Kats 66 Ruinerwold 30:55

HER10, DIJKHUIZENRUN
1 Jan Scheenstra 70 Zuidveen 33:41
2 Jasper Mulder 90 Joure 35:45
3 Willem Kreulen 70 Noordwolde Fr 35:57
4 Klaas Brakke 84 Staphorst 36:17
5 Bert Snijder 71 Zuidwolde Dr 37:54
6 Jan Dunnink 69 Rouveen 38:39
7 Christian Esselbrugge 76 Meppel 38:52
8 Bulent Suvan 74 Ruinerwold 39:02
9 Guido v.d. Boogaard 90 Havelte 39:23
10 Martin Luteijn 69 Zuidwolde Dr 39:27
11 Klaas Compagner 72 Staphorst 40:11
12 Egbert Vink 70 Steenwijk 40:46
13 Gerjan Bakker 79 Ruinen 40:50
14 André Kroek 75 Giethoorn 42:26
15 Tjerk Koning 85 Ruinerwold 42:34
16 Jaco Schrauwen 68 Meppel 43:14
17 Carl Benjamins 73 Hoogeveen 44:26
18 Klaasjan v. Lenthe 78 Rouveen 45:43
19 Menno Peterson 69 Meppel 46:23
20 Henk de Jonge 70 Ruinerwold 46:36
21 Albert Godeke Ruinerwold 47:45
22 Wiljan Nooren 82 Ruinerwold 47:53
23 Lennart Klooster 84 Ruinerwold 48:30
24 Frans van Dokkenburg 81 Steenwijk 49:55
25 Mark Lohues 83 Klazienaveen 52:06
26 Klaas Osinga 72 Zwolle 52:33
27 Enno Meyers 72 Aldeboarn 55:43
28 Wendel Nooren 84 Ruinerwold 1:02:04

HE10+, DIJKHUIZENRUN
1 Lamko Hulzebos 67 Zuidwolde Dr 33:16
2 Johan Hulzebos 63 Zuidwolde Dr 35:55
3 Harm Kooiker 59 Rouveen 37:21
4 Arie Prins 56 Koekange 38:03
5 Heerke Postma 60 Noordwolde Fr 38:08
6 Bert Tissingh 66 Zuidlaren 39:06
7 Jan Schra 67 Staphorst 39:13
8 Martin Spraakman 51 Nijeveen 39:50
9 Dirk Koning 51 Ruinerwold 39:52
10 Hans Scholing 57 Ruinen 40:06
11 Merlijn Kamerling 64 Meppel 40:13
12 Evert Bisschop 60 Koekange 41:00
13 Jan Roelof Steenbergen 64 Ruinen 41:15
14 Gerard Imberg 64 De Wijk 41:21
15 Albert de Boer 63 Meppel 41:23
16 Cor Kooiker 49 Rouveen 41:39
17 Henk Oosterveen 63 Ruinen 41:40
18 Henk v. Dijk 57 Hoogeveen 41:53
19 Eddy Oosterkamp 57 Steggerda 42:24
20 Egbert Kats 67 Hoogeveen 42:27
21 Roelof Sondaar 59 Staphorst 43:04
22 Levert Klooster 53 Ruinerwold 43:37
23 Jan Witte 52 Meppel 43:38
24 Albert Coelingh 67 Zuidwolde Dr 43:39
25 Robert ten Wolde 68 Nijeveen 43:46
26 Jan Lip 49 Alteveer gem De Wold 43:47
27 Jacob Dolstra 63 Tuk 43:48
28 Albert Terwisscha 65 Ruinerwold 44:33
29 Jaap Veltman 68 Ruinerwold 44:44
30 Roelof de Jonge 60 Belt Schutsloot 45:06
31 Jan Kuipers 48 Hardenberg 45:13
32 Dick van der Vegt 51 Ruinerwold 45:15
33 Tinus Wils 51 Pesse 46:04
34 Andre Pit 66 Ruinerwold 46:24
35 Peter Crediet 55 Staphorst 46:28
36 Bob v.Steenwijk 64 Gouda 46:42
37 Domien Mulder 60 Ruinerwold 47:12
38 Jan Boomsma 53 Ruinerwold 47:16
39 Jan Steenbergen 61 Ruinerwold 47:19
40 Arend Bijker 55 Pesse 47:20
41 Henk Hogenhorst 65 Ruinerwold 47:35
42 Roel Kleine 66 Hoogeveen 47:42
43 JacoB Weideman 67 Ruinerwold 48:16
44 Henk Scholte Albers 67 Berkel en Rodenrijs 48:57
45 Jan van de Boogaard 58 Havelte 49:24
46 Henk Tissingh 64 De Wijk 49:33
47 Ben Schimmel 61 Hasselt 49:59
48 Henk Wallinga 42 Hasselt 50:00
49 Karst Schonewille 56 Klazienaveen 52:45

DAM10, DIJKHUIZENRUN
1 Lizette v.d. Vegt 79 Groningen 40:45
2 Jazlin Ruinemans 78 Zwolle 40:47
3 Antien v.d. Vegt 77 Zuidwolde Dr 41:01
4 Janneke Molenhuis 77 Meppel 42:59
5 Ine Snoeken 78 Ruinen 43:21
6 Heidi Snijders 70 Zuidwolde Dr 44:35
7 Anja Bennink 65 Hollandscheveld 46:34
8 Annet Zwiep 78 Beilen 49:14
9 Christine Mos 72 De Wijk 49:33
10 Marjan Bult 61 Ruinen 50:40
11 Linda Nijmeijer 86 Ruinerwold 51:12
12 Sjoukje Oosting 73 Ruinerwold 52:37
13 Annet van Dijk 68 Ruinerwold 52:54
14 Mariska Meyer 74 Ruinerwold 54:55
15 Betsie Hollak 50 Ruinen 54:58
16 Maaike Bakker 68 Ruinerwold 54:59
17 Hennie Slomp 66 Ruinen 1:03:17









Deel dit artikel

GERELATEERD

Redactie Runner's World

Runner's World is hét meest gelezen hardloopblad ter wereld. Lees Runner's World en je loopt altijd voorop met de nieuwste apps, mooiste verhalen en opmerkelijkste trends.