Haarlemmermeer Marathon, Hoofddorp

Door Redactie Runner's World | 7 september 2008

   





Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Bruto Netto
---- ---------------------- -- -------------------- -------- --------
MSEN, MARATHON
1 Mark Olsthoorn 78 Leiden Atletiek 2:47:20 2:47:19
2 Zoltán Fajfrik 86 Hódiák SE 2:47:57 2:47:55
3 Joris van de Meent 77 De Gemzen 2:52:44 2:52:38
4 Stefaan Westerlinck 78 Kortrijk (BEL) 3:20:11 3:20:09
5 Richard Galbraith 76 Amsterdam 3:30:28 3:30:15
6 Erwin van der Ham 77 Haastrecht 3:42:47 3:42:43
7 Jan Bijl 80 Utrecht 3:47:47 3:47:39

M35, MARATHON
1 Bernard Roelen 68 Loopgroep PK 2:51:01 2:51:01
2 Gert Mertens 64 Schoten (BEL) 2:54:47 2:54:43
3 Dennis van Bakel 71 Haarlemmermeer 2:56:22 2:56:21
4 Krijn Kroezen 69 Spirit Lelystad 2:57:25 2:57:23
5 Patrick Kloek 64 Antwerpen (BEL) 2:58:30 2:58:24
6 Frans Woerden 70 De Veenlopers 2:59:44 2:59:43
7 Remco Metselaar 69 AV Aalsmeer 3:17:00 3:16:59
8 Paul Meulemans 65 De Koplopers 3:28:15 3:28:10
9 Hans van Klaveren 64 Energie 3:28:38 3:28:28
10 Poulain Franck 72 Hoofddorp 3:33:20 3:33:17
11 Ton Aker 64 AV '47 3:33:38 3:33:32
12 Pieter Huizenga 73 Alphen aan den Rijn 3:34:48 3:34:38
13 Ihor Klymenko 72 Kyiv (UKR) 3:45:57 3:45:53
14 Eduard Kreeuseler 67 Hoofddorp 3:51:23 3:51:10
15 André Colijn 65 AV Aalsmeer 3:53:13 3:52:48
16 Jos Maton 64 Benschop 4:05:15 4:04:57
17 Pascal Kwanten 66 Almere 4:17:26 4:16:58

M45, MARATHON
1 Taelman Lucien 57 Waregem (BEL) 2:50:15 2:50:11
2 Cor van Baar 61 Haarlemmermeer 3:02:24 3:02:24
3 Harm van Bruggen 57 avVN 3:04:59 3:04:57
4 Rudy van Daele 62 Sint Niklaas (BEL) 3:06:29 3:06:25
5 Giancarlo Rizzo 60 Medemblik 3:10:33 3:10:33
6 Peter Palmans 62 Neerpelt (BEL) 3:11:13 3:10:58
7 Cees Verhagen 60 Fortuna 3:12:31 3:12:28
8 Tom Hendriks 57 Haarlemmermeer 3:12:31 3:12:27
9 Wim B Tijssen 60 Loopgroep PK 3:13:37 3:13:36
10 Christiaan Pfrommer 63 AV Haarlem 3:21:04 3:21:02
11 Walter Krijger 62 Loopgroep Aart Stigt 3:23:11 3:23:09
12 André van der Zwan 59 avVN 3:26:10 3:26:07
13 Gerard Verveer 60 Energie 3:26:21 3:26:10
14 Jan Mulder 62 Kombijsport 3:31:26 3:31:18
15 Ruud Fokker 61 avVN 3:37:43 3:37:34
16 Arend Keemink 63 Leiden 3:41:16 3:41:11
17 Ferry van der Ent 59 avVN 3:47:44 3:47:38
18 Cees de Schipper 54 Hoofddorp 3:48:25 3:48:14
19 Pim van Voorst 62 Biddinghuizen 3:48:37 3:48:33
20 Peter van den Berg 57 AAV '36 3:49:04 3:48:57
21 Ton Legerstee 54 Energie 3:49:26 3:49:17
22 Ger Flokstra 56 Amsterdam 3:52:20 3:52:06
23 Frans Lambers 59 Leiderdorp 3:52:50 3:52:45
24 Ton Hoogakker 56 Haarlemmermeer 3:59:24 3:59:02
25 Markus Theissen 63 Aachen (GER) 3:59:58 3:59:23
26 Theo Woldberg 57 Kombijsport 4:02:27 4:02:26
27 Jos Cornelissen 60 Loopservice.nl 4:17:00 4:16:41
28 Nico Turenhout 54 Hillegom 4:18:19 4:17:49
29 Francis Spoelstra 56 Leiden 4:21:02 4:20:45
30 Alexander Reeders 63 Blaricum 4:26:10 4:26:07
31 Frank Mélotte 60 De Spartaan 4:26:43 4:26:18
32 Jan Verbeke 57 Blankenberge (BEL) 4:27:14 4:26:56
33 Jan Megens 60 Oud-Turnhout (BEL) 4:34:41 4:34:18
34 Jan Bruine de Bruin 56 Amstelveen 4:56:44 4:56:11

M55, MARATHON
1 Jan Schinkel 53 Ron Clarke 3:19:21 3:19:04
2 Cees van Reemst 53 TION 3:33:33 3:33:27
3 Erik ten Velden 43 avVN 3:36:05 3:36:04
4 Jan Bogaard 51 De Gemzen 3:37:10 3:37:00
5 Rob Barendregt 50 's-Gravenhage 3:41:14 3:41:06
6 Ko Halff 52 avVN 3:46:43 3:46:14
7 Mo Idriss 52 DEM 3:47:14 3:46:38
8 Mon Haemhouts 50 Westerlo (BEL) 3:57:57 3:57:35
9 Jef van Genechten 51 Herselt (BEL) 3:57:57 3:57:34
10 Henk Voorbij 51 Leiden 3:58:05 3:57:39
11 Jaap Dekker 52 Haarlemmermeer 4:07:29 4:07:08
12 Pieter Otto 45 Abbenes 4:11:25 4:10:56
13 Rob 44 Spado 4:15:22 4:14:59
14 Koos Beeres 49 Hylas 4:16:42 4:16:07
15 Henk van Bakel 43 Haarlemmermeer 4:20:10 4:20:06
16 Hans Coopmans 49 's-Gravenhage 4:25:18 4:24:51
17 Jaap de Kam 50 Loopservice.nl 4:50:27 4:50:13
18 Jos Hopman 39 avVN 4:58:52 4:58:22

VSEN, MARATHON
1 Katelijne Lodde 76 Loopgroep PK 3:57:45 3:57:42

V35, MARATHON
1 Claudia Wesselman 69 Nieuw Vennep 3:26:01 3:25:50
2 Mirjam Colijn 68 AV Aalsmeer 3:53:12 3:52:47
3 Ramona Driehuis 71 De Spartaan 4:26:43 4:26:18

V45, MARATHON
1 Yvonne Barelds-Masseli 56 Loopgroep De Lutte 3:47:18 3:47:05
2 Els Annegarn 56 Loopgroep PK 4:02:27 4:01:54
3 Marja Vester 60 NSL 4:35:18 4:34:56

V55, MARATHON
1 Coby van Beek 46 Haarlemmermeer 4:31:00 4:30:40

BUSS, MARATHON
1 Eddy Doorschodt 65 Nederland 2:58:06 2:58:05
2 Albert Meijer 59 Nederland 3:24:14 3:24:13
3 Wilfried Duijvenvoorde 63 Nederland 3:29:12 3:29:12
4 Edo Nugteren 54 Nederland 3:29:27 3:29:23
5 Sjaak van der Linden 58 Nederland 3:31:06 3:31:00
6 René Vermeulen Nederland 3:31:06 3:31:00
7 Kees van den Berg 57 Nederland 3:40:49 3:40:48
8 Marja Vleugel 59 Nederland 3:42:10 3:41:48
9 John Piters 58 Nederland 3:42:10 3:41:48
10 Eddy Vermeiren 49 Nederland 3:42:27 3:42:18
11 Patrick Stringer Nederland 3:45:20 3:44:51
12 Gerard van Es Nederland 3:49:39 3:49:27
13 Carla Rooijersa Nederland 3:49:40 3:49:28
14 Henk Krabshuis 56 Nederland 3:56:18 3:56:07
15 Jos Akkermans 50 Nederland 4:09:57 4:09:26
16 Cor de Boer 55 Nederland 4:11:16 4:11:05
17 Jojo van Niekerk 54 Nederland 4:17:05 4:16:40
18 Hanneke Snel 62 Nederland 4:21:55 4:21:33
19 Durk Jan de Bruin 63 Nederland 4:27:21 4:26:59
20 Grazyna Hendriks 57 Nederland 4:35:18 4:34:56

MSEN, HALVE MARATHON
1 Michael Woerden 75 De Veenlopers 1:12:29 1:12:29
2 Maarten Hoogkamer 74 De Spartaan 1:22:28 1:22:27
3 Robin Stroet 77 Haarlemmermeer 1:22:40 1:22:39
4 Paul den Hertog 80 Amsterdam Zuidoost 1:25:58 1:25:57
5 László Kisházi 90 Hódiák SE 1:26:30 1:26:28
6 Stefan Regalo Eggermon 83 Almere '81 1:30:30 1:30:24
7 Marcel Pool 85 Haarlemmermeer 1:31:22 1:31:22
8 Martin den Hamer 74 Waterweg 1:31:26 1:31:22
9 Sander van den Belt 83 Haarlem 1:32:23 1:32:13
10 Sander Oldenburg 76 Hoofddorp 1:32:44 1:32:31
11 Frido van Dijk 73 Noordwijk Zh 1:32:48 1:32:39
12 Hendrik Smit 82 Nieuw Vennep 1:35:40 1:35:22
13 Stefan Bijl 75 Aalsmeer 1:37:17 1:37:03
14 Randall de Boer 80 Amsterdam 1:37:43 1:37:28
15 Jorg van Tongeren 77 Duivendrecht 1:39:12 1:39:02
16 Gerard Tesselaar 87 Hoofddorp 1:40:00 1:39:58
17 Erik Alders 78 Nieuw Vennep 1:40:47 1:40:38
18 Kors van Beem 79 Zwanenburg 1:40:56 1:40:49
19 Alexander Goutbeek 74 Hoofddorp 1:42:06 1:42:01
20 Leon van der Riet 75 Hoofddorp 1:42:43 1:42:26
21 Martijn de Graaf 85 Hoofddorp 1:43:25 1:43:22
22 Silvester Pastoor 89 Loopgroep Aart Stigt 1:43:36 1:43:34
23 Douwe Smit 90 Hoofddorp 1:43:51 1:43:32
24 Nard Koppen 89 Hoofddorp 1:43:51 1:43:32
25 Job Roggeveen 79 Purmerend 1:44:27 1:44:06
26 Erik van der Veen 74 Biddinghuizen 1:44:36 1:44:32
27 Joop Vestjens 78 Amsterdam 1:44:36 1:44:23
28 Remco de Schipper 81 Nieuw Vennep 1:46:02 1:45:43
29 Ronald van Bakel 73 Hoofddorp 1:46:58 1:46:18
30 Daniel van der Krans 83 Leiden 1:47:27 1:47:08
31 Alex van Amersfoort 77 Rotterdam 1:51:01 1:50:44
32 Remco Struik 80 Hoofddorp 1:51:04 1:50:57
33 Eelco Righarts 78 Hoofddorp 1:54:04 1:53:41
34 Wesley Lischer 83 Nieuw Vennep 1:54:16 1:54:00
35 Sander Lankester 80 Nieuw Vennep 1:56:08 1:55:49
36 Pepijn Pronk 78 Hoofddorp 1:57:23 1:57:03
37 Bart Keur 75 Hoofddorp 1:57:50 1:57:26
38 Jos van Haeringen 87 Nieuw Vennep 2:00:11 1:59:52
39 Maarten Limmen 83 Hoofddorp 2:03:21 2:03:01
40 Arjan Beijen 75 Nieuw Vennep 2:04:45 2:04:21
41 Rogier De Kuyper 78 Nieuw Vennep 2:12:32 2:12:26

M35, HALVE MARATHON
1 Nico Altorf 67 NSL 1:15:41 1:15:40
2 Alfred Roelen 68 NSL 1:15:42 1:15:42
3 Herman Leeman 69 avVN 1:16:15 1:16:14
4 Remco Schram 67 Loopgroep Aart Stigt 1:18:18 1:18:16
5 Ron Kuyer 64 Lycurgus 1:19:07 1:19:06
6 Sándor Dezsó 65 Hódiák SE 1:22:33 1:22:33
7 Harry Sistermans 67 Voorhout 1:24:20 1:24:17
8 Jeroen Dodemas 69 SAV 1:25:15 1:25:15
9 Marcus Turner 68 Loopservice.nl 1:26:28 1:26:26
10 Chris Koolhaas 65 Alphen aan den Rijn 1:29:29 1:29:29
11 Ton van den Boom 64 Hoofddorp 1:29:43 1:29:39
12 Klaas Zwaan 66 Hoofddorp 1:29:44 1:29:39
13 Sander Speekenbrink 72 Kombijsport 1:30:08 1:30:01
14 Tatsuya Yamanaka 68 Amsterdam 1:30:25 1:30:23
15 Joris Vrij 69 Suomi 1:31:24 1:31:09
16 Alex van Maanen 68 Zeist 1:31:36 1:31:18
17 Arnold Kok 65 Haarlem 1:31:44 1:31:42
18 Günter Käferle 68 Traiskirchen (AUT) 1:32:17 1:32:12
19 Ed de Niet 71 Rijswijk Zh 1:32:42 1:32:36
20 Marco Delaive 67 Abbenes 1:34:29 1:34:16
21 Eric Ariens 64 Hoofddorp 1:34:38 1:34:34
22 Jippe van Eynatten 70 Amsterdam 1:34:58 1:34:50
23 Huib Bruynzeels 67 Hoofddorp 1:35:06 1:34:54
24 Bram el Hadji 72 Hoofddorp 1:36:35 1:36:20
25 Erik Jager 68 Amstelveen 1:36:47 1:36:16
26 Sargon Gewargis 68 Amstelveen 1:37:33 1:37:02
27 Floris Janse de Jonge 68 Amstelveen 1:37:34 1:37:03
28 Aad Verboom 67 Haarlemmermeer 1:37:36 1:37:33
29 Ad Wijten 64 Voorhout 1:37:42 1:37:34
30 Jeroen Butter 66 Hoofddorp 1:38:10 1:38:03
31 Rene Rutte 71 Nieuw Vennep 1:38:52 1:38:21
32 Rob Olsthoorn 68 Hoofddorp 1:38:55 1:38:36
33 Rob de Jong 69 Hoofddorp 1:39:25 1:39:14
34 Robert van der Toorn 69 Oegstgeest 1:39:44 1:39:37
35 Ron van Steijn 64 Voorhout 1:39:46 1:39:35
36 Ruud Bouman 66 Hoofddorp 1:40:31 1:40:23
37 Hans ten Brinke 66 Lisse 1:40:50 1:40:33
38 Ronald Kaldenbach 66 Hoofddorp 1:40:58 1:40:28
39 André van der Linden 72 Hoofddorp 1:41:05 1:40:49
40 Jaap Broer 64 Hoofddorp 1:42:13 1:41:59
41 Andy Foe 65 Kombijsport 1:42:26 1:42:19
42 Theo Paardekooper 68 Hoofddorp 1:43:38 1:43:30
43 Tim Nulkes 73 Hoofddorp 1:43:48 1:43:34
44 George Eeken 65 Voorhout 1:44:07 1:43:53
45 Arthur van den Heerik 70 Hoofddorp 1:44:59 1:44:25
46 Marco van Grevenbroek 71 Purmerend 1:45:12 1:44:52
47 Dirk-Jan de Bruin 71 Ameide 1:45:17 1:44:44
48 Jasper den Haan 70 Amsterdam 1:45:31 1:44:56
49 Roy Fijnhaar 66 Amsterdam 1:45:32 1:45:17
50 Paul Ruijgrok 71 Haarlemmermeer 1:45:36 1:45:04
51 Andre Bitter 67 Hoofddorp 1:45:38 1:45:31
52 Bart Bijman 68 Heemstede 1:45:38 1:45:05
53 Ronald Degenaars 66 Hoofddorp 1:45:55 1:45:47
54 Rob van Daal 69 Voorburg 1:46:14 1:45:39
55 Ronald Bohle 66 Haarlemmermeer 1:46:21 1:46:14
56 Peter van Loon 70 Haarlem 1:46:26 1:45:52
57 Marcel den Breejen 71 Hoofddorp 1:46:59 1:46:19
58 Rinie van Pijpen 67 Leiden Road Runners 1:47:05 1:46:46
59 Bas van Eijndhoven 70 Hoofddorp 1:47:22 1:46:48
60 Marcel Havers 65 Hoofddorp 1:47:46 1:47:25
61 Marco Meijer 73 Lisserbroek 1:48:00 1:47:57
62 Marco Dolieslager 70 Velsen-Zuid 1:48:03 1:47:45
63 Pieter van Veen 67 Leiden 1:48:05 1:47:33
64 Joost Bosman 70 Houten 1:48:25 1:48:00
65 Peter van de Vlugt 64 Hoofddorp 1:48:59 1:48:48
66 Dennis Vermeulen 71 Hoofddorp 1:48:59 1:48:48
67 Leo Schoonderbeek 64 Heemstede 1:49:28 1:49:14
68 Ronald van der Beek 68 Hoofddorp 1:49:36 1:49:04
69 Pauwel van Nieuwenhove 67 Nieuw Vennep 1:49:44 1:49:39
70 Rein Tigchelaar 71 Hoofddorp 1:49:53 1:49:40
71 Gijs Haarsma 64 Hoofddorp 1:49:54 1:49:47
72 Thomas Vellinga 69 Amsterdam 1:50:50 1:50:18
73 Tim de Ruiter 66 Nieuw Vennep 1:50:55 1:50:41
74 Frank van den Burgt 67 Nieuw Vennep 1:50:57 1:50:40
75 Pereira Martini 70 Nieuw Vennep 1:51:07 1:50:36
76 Joost Spoelstra 71 Hoofddorp 1:51:56 1:51:44
77 René Brands 64 Hoofddorp 1:52:07 1:51:48
78 Mario Hoogerwaard 69 Hoofddorp 1:52:25 1:51:52
79 Alex Zwetsloot 67 Nieuw Vennep 1:52:25 1:52:11
80 Robert van der Zwaan 69 Leimuiden 1:52:28 1:52:16
81 Frank Drenth 68 Haarlem 1:52:33 1:52:04
82 Bas van Haastrecht 66 Hoofddorp 1:52:38 1:52:18
83 Edwin van der Beek 67 Hoofddorp 1:52:42 1:52:11
84 Stanley Bos 64 Heerhugowaard 1:53:02 1:52:49
85 Mark Galloway 67 Hoofddorp 1:55:08 1:54:51
86 Marco Bol 73 Huizen 1:55:26 1:55:09
87 Johan Doeswijk 70 Kudelstaart 1:55:37 1:55:17
88 Johan Luijk 71 Hoofddorp 1:56:36 1:56:24
89 Danny de Rethy 65 Voorburg 1:56:46 1:56:12
90 Marcel Neeft 64 Hoofddorp 1:58:48 1:58:45
91 Otto van Diepen 63 Groningen 1:59:16 1:59:02
92 Bob Thijssen 66 Hoofddorp 1:59:20 1:58:42
93 Paul de Groot 66 Haarlemmermeer 1:59:46 1:59:13
94 Robin Smit 66 Hoofddorp 1:59:55 1:59:26
95 Eric Beliën 68 Nieuw Vennep 2:00:01 1:59:47
96 Mc Colgan 70 Hoofddorp 2:00:09 1:59:37
97 Bertrand Lombardo 73 Hoofddorp 2:00:11 1:59:53
98 Stefan Stroet 67 Assendelft 2:00:22 2:00:13
99 Rob van Meelen 68 Hoofddorp 2:01:17 2:00:46
100 Peter van Meelen 65 Hoofddorp 2:01:17 2:00:47
101 Albert Floridia 67 Aalsmeer 2:03:00 2:02:47
102 Dirk van de Kamp 65 Hoofddorp 2:03:39 2:03:33
103 Claude Jordaan 70 Hoofddorp 2:03:48 2:03:19
104 Dennis Bakker 69 Hoofddorp 2:04:46 2:04:26
105 Peter Buter 63 Bergschenhoek 2:05:05 2:04:38
106 Ronald van der Schaft 68 Hoofddorp 2:07:10 2:06:56
107 Daan van Kan 67 Nieuw Vennep 2:10:16 2:09:43
108 Ruud Bakker 69 Nieuw Vennep 2:19:33 2:19:07
109 Gert Swarts 64 Hoofddorp 2:19:55 2:19:54

M45, HALVE MARATHON
1 Jan Piersma 63 Baarn 1:29:47 1:29:43
2 Peter Klijn 56 Aalsmeerderbrug 1:31:18 1:31:13
3 Henk Braad 56 NSL 1:33:22 1:33:19
4 Frank Harms 55 Haarlemmermeer 1:34:41 1:34:39
5 Gerald Garrelts 54 Heemstede 1:34:48 1:34:35
6 Louis van der Meer 63 Leiden Road Runners 1:35:29 1:35:11
7 Jan Bos 62 Haarlemmermeer 1:36:48 1:36:37
8 Grietus Wiggers 56 Haarlemmermeer 1:36:48 1:36:41
9 Jan-Wim Derks 56 Haarlem 1:37:31 1:37:25
10 Reinier Stoltenborg 59 Hoofddorp 1:37:53 1:37:41
11 Clier ter Heege 61 Leidschendam 1:40:07 1:39:43
12 Jan Verbeij 55 Hoofddorp 1:40:36 1:40:21
13 Pieter van Broekhoven 62 Zundert 1:41:22 1:41:10
14 Jan van klink 59 Zwaanshoek 1:41:24 1:41:11
15 Peter Groot 57 Beverwijk 1:41:36 1:41:24
16 Jan Pinson 60 Nieuw Vennep 1:42:17 1:41:43
17 Ron Wipper 62 Kombijsport 1:42:37 1:42:31
18 Jan Meijer 61 Voorburg 1:42:40 1:42:31
19 Marijn Schaaf 58 Zwaanshoek 1:43:29 1:43:17
20 John Schipper 62 Spanbroek 1:43:56 1:43:40
21 Fred van der Hoorn 60 De Spartaan 1:44:13 1:43:47
22 Cor Sack 62 Hoofddorp 1:45:10 1:44:58
23 Coen Terbrack 58 Amstelveen 1:45:33 1:45:23
24 Bart Niemeijer 54 Haarlem 1:45:42 1:45:25
25 Ed van Duin 61 Hoofddorp 1:45:57 1:45:47
26 Lodewijk Oosthoek 56 Hoofddorp 1:46:27 1:46:15
27 Kees van der Giesen 61 Hoofddorp 1:46:39 1:46:26
28 Nico Swanink 57 Aerdenhout 1:46:47 1:46:23
29 Alex van Driel 56 Leiden Road Runners 1:47:05 1:46:47
30 Wim Rog 62 Zoetermeer 1:47:15 1:47:09
31 Pieter Hoogstraten 57 Leiden 1:47:20 1:46:53
32 Jan Kluft 54 IJmuiden 1:47:32 1:47:16
33 Henk de Geus 57 Leiden 1:47:33 1:47:06
34 Hugo Vrolijk 61 Woubrugge 1:47:47 1:47:41
35 René Rijkeboer 58 Mijdrecht 1:48:16 1:47:44
36 Johan Tukker 57 Hoofddorp 1:48:25 1:48:01
37 Carl Koopmans 59 Hoofddorp 1:49:12 1:49:01
38 Kees Vam 63 Leiden Road Runners 1:49:20 1:49:02
39 Johan Berkhout 60 Hoofddorp 1:49:52 1:49:36
40 Rob Bakker 57 Hoofddorp 1:49:54 1:49:33
41 Ron van Dalen 55 Hoofddorp 1:50:00 1:49:55
42 Kees van Beurden 56 Oud Beijerland 1:50:10 1:50:00
43 Ap de Nijs 62 Hoofddorp 1:50:35 1:50:31
44 Nico Weel 57 Haarlemmermeer 1:51:24 1:50:44
45 Huib de Kanter 63 Amsterdam 1:52:03 1:51:32
46 Cornelis Groot 61 NEA Volharding 1:52:26 1:52:19
47 Michel v.d. Oond 62 Nieuw Vennep 1:53:06 1:52:42
48 Anton Soethof 56 Leiden 1:53:25 1:52:55
49 Theo Voogd 61 Haarlemmermeer 1:53:48 1:53:37
50 Kes de Groot 55 Haarlemmermeer 1:54:14 1:54:03
51 Erry Bardouille 62 Oegstgeest 1:54:33 1:53:36
52 Sjaak van der Meer 58 Triathlon 1:55:00 1:54:32
53 Henk van Ewijk 58 Zwaanshoek 1:56:34 1:56:08
54 Albert Waasdorp 60 RRZ 1:56:35 1:56:15
55 Theo Homan 60 Almere 1:57:10 1:56:33
56 Rene Vrijhoef 58 Hoofddorp 1:57:10 1:56:33
57 Hinderks Krijn M 56 Hoofddorp 1:57:45 1:57:17
58 Ronald Rijks 56 Hoofddorp 1:57:56 1:57:26
59 Klaas Bruin 59 Hoofddorp 1:58:33 1:58:04
60 Leen Jan van der Kwaak 62 Sassenheim 1:58:50 1:58:38
61 Laurens Knape 63 Hoofddorp 1:59:17 1:58:59
62 Geoff Smith 59 Nieuwerkerk ad IJsse 1:59:19 1:59:08
63 Paul Dawes 61 Voorschoten 2:00:17 1:59:54
64 Marcel de Ridder 62 Amsterdam 2:00:30 2:00:16
65 Jacques Greitemann 62 Hillegom 2:02:43 2:02:30
66 Frans de Kruif 62 Hoofddorp 2:03:29 2:03:04
67 Peter Lindenbergh 54 Vijfhuizen 2:04:00 2:03:31
68 Gerard Evers 57 Hoofddorp 2:05:28 2:05:06
69 Koert Aarsen 54 Hoofddorp 2:08:21 2:08:04
70 Ruud Hoeboer 58 Bennebroek 2:09:17 2:09:00
71 Bert Mijnen 56 Wormerveer 2:09:20 2:08:53
72 Kees Heynis 58 NSAV 't Haasje 2:12:59 2:12:43
73 Gerald Vos 63 Hoofddorp 2:16:22 2:16:08
74 Fons Overwater 59 Hoofddorp 2:22:30 2:22:25
75 Louis van den Barselaa 60 Rijswijk Zh 2:23:00 2:22:31
76 s. van den hoek 58 Hoofddorp 2:24:17 2:24:00

M55, HALVE MARATHON
1 William Elfrink 51 Heemstede 1:26:46 1:26:44
2 Theo Noij 53 De Veenlopers 1:29:26 1:29:24
3 Rob Boddeke 44 Heemstede 1:35:16 1:35:14
4 Thijs Vissers 46 Hoofddorp 1:38:08 1:38:04
5 Richard Pearson 51 Zwanenburg 1:40:56 1:40:49
6 Giebert Schoone 50 Assendelft 1:41:35 1:41:12
7 Peter Darling 52 Sheffield (GBR) 1:45:17 1:45:02
8 Gerard Weijers 47 Hoofddorp 1:46:44 1:46:41
9 Frans Visser 50 Naarden 1:47:10 1:47:06
10 Machiel van der Wal 52 Zandvoort 1:49:39 1:49:32
11 Koen Fijma 46 Heemstede 1:50:06 1:49:42
12 Ton Blok 49 Hoofddorp 1:51:09 1:50:33
13 Theo Olsthoorn 50 Heemstede 1:51:35 1:51:14
14 Jan Te Paske 52 Hoofddorp 1:52:51 1:52:21
15 Gert Broerse 51 Hoofddorp 1:53:02 1:52:41
16 David McQueen 51 Hoofddorp 1:54:36 1:54:14
17 Henk Zijlmans 43 Vijfhuizen 1:55:21 1:55:15
18 Siem Kemp 50 Hoofddorp 1:55:35 1:55:07
19 Jan Stuik 50 Hoofddorp 1:55:35 1:55:07
20 Bert Kersten 48 Haarlem 1:56:24 1:56:12
21 Harry v.d. Sprong 47 Leimuiden 1:57:44 1:57:37
22 Rick Jubitana 53 Woerdense Verlaat 1:58:55 1:58:22
23 Hans Bakkenes 47 Haarlem 2:02:51 2:02:26
24 Klaas Flens 53 Oostzaan 2:05:43 2:05:21
25 Ad Rieder 51 Hoofddorp 2:07:53 2:07:37
26 Aad Wiering 51 NSL 2:08:40 2:08:17
27 Piet Aarsen 52 Nieuw Vennep 2:09:18 2:09:00
28 Albert Aandeweg 49 Zwaanshoek 2:11:15 2:11:06
29 Loet Hakkeling 51 Wassenaar 2:15:17 2:14:45
30 John van Tol 50 Leiden 2:23:00 2:22:31
31 Dick van den Bos 51 Heemstede 2:32:35 2:32:21
32 Frans Be Tjoen Swan 43 Hardloopclub Amsterd 2:32:50 2:32:22

VSEN, HALVE MARATHON
1 Johanna Varga 89 Hódiák SE 1:40:35 1:40:29
2 Annemarie Stokman 78 Hoofddorp 1:44:17 1:44:12
3 Lili Szabó 91 Hódiák SE 1:47:03 1:46:56
4 Rian Postma 74 Biddinghuizen 1:54:50 1:54:46
5 Willemijn Schneyder 78 Haarlem 1:54:53 1:54:25
6 Marielle Rutte 75 Nieuw Vennep 1:56:52 1:56:20
7 Anne Marije Hagendoorn 82 Amsterdam 1:57:28 1:57:10
8 Annemari Bonnema 79 Hellas 2:02:37 2:02:35
9 Sandy Lankhorst 74 Hoofddorp 2:06:43 2:06:19
10 Ellen de Bruin 74 Ameide 2:07:32 2:06:59
11 Esther Bannink 79 Haarlem 2:24:55 2:24:28
12 Simone van Rijn 80 Hoofddorp 2:24:55 2:24:28

V35, HALVE MARATHON
1 Anja van 't Schip 70 Loopgroep Aart Stigt 1:26:34 1:26:33
2 Ingrid Dekker 65 Haarlemmermeer 1:34:43 1:34:41
3 Anja van den Hout 69 Zeist 1:37:59 1:37:41
4 Dineke van der Vlugt 68 Hoofddorp 1:48:59 1:48:48
5 Ale Landstra 65 Leiden Road Runners 1:49:25 1:49:06
6 Mascha Roodakkers 72 Leiden Road Runners 1:49:56 1:49:37
7 Petra van Koesveld 64 AAC 1:51:51 1:51:30
8 Nancy Bras 68 Leiden Road Runners 1:53:59 1:53:41
9 Lennie Groenewegen 72 Rotterdam 1:55:20 1:55:03
10 Idalina Lima 65 Zaandam 1:56:27 1:56:21
11 Manoes Groot 71 Hoofddorp 1:57:16 1:57:01
12 Yvonne van Hilst 66 Amsterdam 2:03:48 2:03:20
13 Jacqueline van Breugel 69 Hoofddorp 2:04:11 2:03:59
14 Janet Degenhart 64 Aquilo 2:05:14 2:05:03
15 Ingrid Smits 64 Overveen 2:05:43 2:05:20
16 Maaike Verstraten 73 Hoofddorp 2:06:42 2:06:19

V45, HALVE MARATHON
1 Mary Johnson 59 Amstelveen 1:40:22 1:40:14
2 Elsa Brouwer 63 Haarlemmermeer 1:43:10 1:42:58
3 Carla Friedel 55 Loopservice.nl 1:49:10 1:49:05
4 Selma Hoeboer 62 Hoofddorp 1:49:26 1:49:10
5 Willeke Teeuwen 61 Haarlemmermeer 1:55:16 1:55:06
6 Annemarie Verbeke 55 Blankenberge (BEL) 1:55:54 1:55:38
7 Paulien Zwetsloot 62 Leiden Atletiek 1:57:00 1:56:47
8 Patty Schutte 59 Haag Atletiek 1:58:34 1:58:21
9 Mariëtte Alders 58 Hoofddorp 1:58:43 1:58:26
10 Karin van de Heuvel 63 Aalsmeerderbrug 2:02:05 2:01:59
11 Jacinta Koster 59 KAV Holland 2:02:09 2:01:43
12 Marianne Goedhart 56 Hoofddorp 2:05:33 2:05:02
13 Annette van der Sluis 62 Zaandam 2:05:43 2:05:21
14 Lenie Vonk 57 Waterweg 2:06:53 2:06:50
15 Annette Bij-Zwart 59 Hoofddorp 2:08:06 2:08:01
16 Jolanda Niewenhuis 59 Hoofddorp 2:08:49 2:08:21
17 Ellen Broere 58 Hoofddorp 2:14:32 2:14:28
18 Ella Verhagen 58 Zeist 2:17:06 2:16:39
19 Loes Reitsma 63 Hoofddorp 2:17:22 2:16:59
20 Sonja van Oort 61 Nieuw Vennep 2:31:02 2:30:24

V55, HALVE MARATHON
1 Gusti de Schipper 52 De Spartaan 1:53:29 1:53:14
2 Miranda Nugteren 53 Hoofddorp 1:53:42 1:53:22
3 Joke Vos 49 Hoofddorp 2:08:21 2:08:04

BUSS, HALVE MARATHON
1 Jeroen Plevier 70 Nederland 1:21:15 1:21:12
2 Johan Neve 57 Nederland 1:24:47 1:24:45
3 Dion Kes Nederland 1:28:25 1:28:23
4 André Koeslag 54 Nederland 1:28:58 1:28:57
5 Gustaaf Weber 65 Nederland 1:31:23 1:31:21
6 Bob Meewis 50 Nederland 1:32:10 1:32:08
7 Jeroen Hijstek 58 Nederland 1:32:36 1:32:32
8 Marcel van Dijk 70 Nederland 1:33:16 1:33:12
9 Cock Reijnders 56 Nederland 1:34:41 1:34:40
10 Ad Bominaar 65 Nederland 1:35:34 1:35:15
11 Marcel van Koningsbrug 65 Nederland 1:37:56 1:37:47
12 Allan Kaestner 70 Nederland 1:38:03 1:37:58
13 Hendrik-Jan Eijpe 66 Nederland 1:38:27 1:38:01
14 Paul Leufkens 58 Nederland 1:38:34 1:38:08
15 Hans Maarschalk Nederland 1:39:28 1:39:13
16 Arjan Draaisma 48 Nederland 1:42:46 1:42:38
17 Peter Sprang 81 Nederland 1:43:03 1:42:42
18 Antoine van den Berg 65 Nederland 1:43:39 1:43:13
19 Sjouke de Jong 54 Nederland 1:43:57 1:43:48
20 Johan Dekker 70 Nederland 1:44:49 1:44:25
21 Jon van Luling 88 Nederland 1:44:50 1:44:29
22 Bernd Groen 81 Nederland 1:44:52 1:44:32
23 Bas Mulder 72 Nederland 1:44:53 1:44:30
24 Ed Schouten 53 Nederland 1:45:59 1:45:50
25 Rene Metzelaar 63 Nederland 1:46:40 1:46:36
26 Vincent Schreurs 76 Nederland 1:46:49 1:46:24
27 Pim Smits 64 Nederland 1:47:11 1:47:01
28 Jos Captein 57 Nederland 1:48:26 1:48:16
29 Bill van der Valk 86 Nederland 1:51:00 1:50:41
30 Rob de Lange 65 Nederland 1:52:58 1:52:31
31 Hans van Fulpen Nederland 1:54:06 1:53:51
32 Fredo Draaisma Nederland 1:54:34 1:54:25
33 Paul Verboon 67 Nederland 1:54:53 1:54:30
34 Bert Koks 59 Nederland 1:55:01 1:54:40
35 Zahava Eliasi 61 Nederland 1:55:09 1:55:01
36 Hielke Pieksma 66 Nederland 1:55:22 1:54:56
37 Rik van de Werd 70 Nederland 1:56:15 1:55:51
38 Sharon Bulthuis 68 Nederland 1:56:31 1:56:22
39 Rob van Luling 59 Nederland 1:56:54 1:56:31
40 Huib Bakker Nederland 1:57:38 1:57:26
41 Peter Letschert 58 Nederland 1:58:57 1:58:31
42 Frank Post 64 Nederland 1:59:35 1:59:11
43 Marco Schreurs 69 Nederland 1:59:41 1:59:16
44 Barry Vermeulen 81 Nederland 1:59:44 1:59:23
45 Willem Haverkort 53 Nederland 2:00:12 1:59:58
46 Tineke Olijdam-Stuive 62 Nederland 2:00:15 1:59:44
47 Michel Bezuijen 66 Nederland 2:01:18 2:00:54
48 Thieu Engels 44 Nederland 2:01:58 2:01:34
49 Mike Janssen 68 Nederland 2:02:09 2:01:55
50 Paul Bakker 53 Nederland 2:03:15 2:03:10
51 Mirjam van Hal 69 Nederland 2:03:32 2:03:03
52 Elise van den Heever 72 Nederland 2:04:29 2:04:01
53 Alies Groen 51 Nederland 2:04:30 2:04:04
54 Yvonne Tolner 65 Nederland 2:09:51 2:09:21
55 Marcel Roest 57 Nederland 2:10:05 2:09:42
56 Hans Dornseiffen Nederland 2:10:39 2:10:24
57 Eric Rijkeboer 61 Nederland 2:13:48 2:13:18
58 Petra Weel Nederland 2:13:54 2:13:38
59 Hellen van der Valk 65 Nederland 2:16:20 2:15:54
60 Mieke Millenaar 61 Nederland 2:16:20 2:15:54
61 Aline van Luling 55 Nederland 2:16:20 2:15:54
62 Peter van Leeuwen 48 Nederland 2:16:20 2:15:52
63 Peter Winterink 52 Nederland 2:17:05 2:16:38

MSEN, 10 KM
1 Joey Hendriks 88 Phanos 35:53 35:53
2 Bas Regoor 75 Hoofddorp 36:50 36:47
3 Jochem Snuverink 79 Amsterdam 37:21 37:20
4 Roland van Meerten 74 Hoofddorp 38:09 38:06
5 Gerard Koeman 76 Hollandia 38:22 38:20
6 Renátó Szöllösi 91 Hódiák SE 38:35 38:26
7 Jack van de Walle 82 Suomi 39:09 39:08
8 Bart van Zessen 80 Rotterdam 40:09 40:02
9 Michiel van der Blij 77 Nieuw Vennep 40:25 40:23
10 Erik Maddox 77 Phanos 41:06 40:52
11 István Iványi 90 Hódiák SE 41:27 41:17
12 Vincent Schuddemat 77 Nieuw Vennep 41:50 41:49
13 Nick Vester 88 Zwaanshoek 42:23 42:20
14 Gert de Roder 75 Rijsenhout 43:11 43:07
15 Gerrit de Jong 75 Amsterdam 43:21 43:10
16 Martin Goedhart 76 Haarlemmermeer 43:38 43:36
17 Dennis Grimbergen 77 Hoofddorp 43:56 43:50
18 Egbert Krop 80 De Rijp 44:04 44:02
19 Daan Kassing 90 Velserbroek 44:15 43:29
20 Michiel Schut 78 Uithoorn 44:16 44:08
21 David Meijer 87 Badhoevedorp 44:20 44:15
22 Dennis Noot 75 Hoofddorp 44:33 44:23
23 Harro Oostdam 78 NSL 44:41 44:36
24 Benardo van Rijsoever 88 Hoofddorp 44:41 44:31
25 Emiel Maddox 88 De Zilk 44:46 44:31
26 Ivo van der Horst 75 Haarlemmermeer 44:46 44:45
27 Michiel Beelen 84 Hoofddorp 45:01 44:36
28 Lodewijk Reiff 77 Amsterdam 45:02 44:57
29 Stefan Woudenberg 76 Nieuw Vennep 45:09 44:44
30 Mike Rijkers 86 IJmuiden 45:14 44:29
31 Rick Kroezen 73 Hoofddorp 45:23 45:17
32 Vincent Koolbergen 85 Hoofddorp 45:39 45:13
33 Bálint Nánai 90 Hódiák SE 45:43 45:33
34 Rachid Mali 77 Hoofddorp 45:48 45:46
35 Ruben Paap 81 Haarlem 45:52 45:35
36 Martijn van de Bor 84 Haarlem 45:56 45:39
37 Fernando Knosp 82 Wormerveer 46:30 46:27
38 Max van Fulpen 88 Hoofddorp 46:50 46:43
39 Davy Stroet 74 Purmerend 46:52 46:48
40 Timo Koopstra 91 Rijsenhout 47:00 46:50
41 Jasper Beelen 94 Hoofddorp 47:15 46:49
42 Thom Ummels 78 Haarlem 47:19 47:16
43 Tim Spijker 86 Hoofddorp 47:24 46:45
44 Lennart van den Kommer 78 Amsterdam 47:33 46:52
45 Niek Schaap 74 Hoofddorp 48:35 48:24
46 Frank Zuydervliet 77 Hoofddorp 48:50 48:38
47 Richard Treur 75 Hoofddorp 48:50 48:22
48 Sjors van Fulpen 86 Hoofddorp 48:52 48:46
49 Daan Noij 91 Hoofddorp 48:54 48:40
50 Koen Moonen 78 Loopgroep Oegstgeest 49:03 48:33
51 Mathijs van den Pol 87 Haarlemmermeer 49:12 48:56
52 Menno Gerard de Haan 95 Hoofddorp 49:19 49:08
53 Andras Benke 77 Hoofddorp 49:25 49:17
54 Rens Maijenburg 82 Wormer 50:01 49:59
55 Dominic Knosp 80 Hoofddorp 50:03 50:00
56 Bas Romijn 81 Zwaanshoek 50:06 49:39
57 Juan Vervuurt 78 Amsterdam 50:08 49:54
58 Dave Groenland 75 Leiderdorp 50:09 50:02
59 Joost Zijlmans 78 Amsterdam 50:09 49:38
60 Alexander Bus 73 Hoofddorp 50:38 50:04
61 Patrick de Vries 79 Hoofddorp 50:46 50:40
62 Bastiaan van Ingen 79 Nieuw Vennep 50:54 50:30
63 Mark keizer 75 Hoofddorp 51:53 51:11
64 Frank Vink 75 Hoofddorp 52:06 51:24
65 Pascal Moen 74 Oude Meer 52:15 51:51
66 Mike Vink 75 Hoofddorp 52:24 51:58
67 Rick Terpstra 79 Amsterdam 52:36 51:55
68 Rene Roelfsema 75 Hoofddorp 52:51 52:31
69 Mark van Egmond 78 Rijsenhout 53:08 52:37
70 Rick Stijnman 85 Wormer 53:25 53:19
71 Marc Geyteman 79 Sint Pancras 53:29 52:48
72 Lennert Maassen 85 Hoofddorp 53:46 53:21
73 Paul van de Hoef 84 Hoofddorp 54:05 53:49
74 Gerhard Sijtsma 74 Hoofddorp 54:17 53:53
75 Stefan Piotrowsky 78 Hoofddorp 54:22 53:54
76 André van Kooten 76 Vijfhuizen 54:39 54:26
77 Jippe Holwerda 81 's-Gravenhage 55:01 54:32
78 Rob Harting 74 Nieuw Vennep 55:52 55:30
79 Maxim Van der Spek 96 Hoofddorp 55:58 55:28
80 Mark Vargas 79 Amsterdam 56:10 56:04
81 Lucas Bleumink 91 Hoofddorp 56:17 55:37
82 Sander Visser 79 Lisse 56:38 56:32
83 Almer Veenendaal 86 Hoofddorp 56:50 56:04
84 Mike Wolters 86 Hoofddorp 56:56 56:16
85 Olivier Wallien 75 Amsterdam 57:21 56:45
86 Gideon van Dalen 78 Haarlem 58:25 57:50
87 Randy Leon 92 Rijswijk Zh 58:31 57:46
88 Sumanth GOLI 80 Hoofddorp 59:53 59:10
89 Michel Heijnen 75 Lisse 1:00:41 1:00:05
90 Pascal Osinga 79 Hoofddorp 1:01:00 1:00:33
91 Tom de Haas 80 Hoofddorp 1:01:06 1:00:39
92 Glenn Rood 86 AAC 1:01:29 1:00:54
93 Michaël Landman 74 Hoofddorp 1:02:23 1:01:48
94 Zyron Cybulkiewicz 81 Amsterdam 1:03:21 1:02:37
95 David Breuer 84 Hoofddorp 1:05:07 1:04:45
96 Péter Kiss 74 Nieuw Vennep 1:06:16 1:05:33

M35, 10 KM
1 Wannes den Toonder 64 avVN 37:13 37:13
2 Paul Wolters 64 Waterweg 37:42 37:41
3 Martijn Kroonenberg 68 Startbaan 38:13 38:12
4 Jaap Koning 65 Kombijsport 39:26 39:24
5 Robin Honig 64 Wijk aan Zee 39:38 39:34
6 Juriaan Simonis 65 avVN 40:06 39:59
7 D.F. Frijmersum 72 Phanos 41:07 41:05
8 Richard vd Maden 70 Hoofddorp 41:21 41:18
9 Bas Edelaar 68 Hoofddorp 42:57 42:54
10 Alex Grootveld 72 Naarden 43:55 43:52
11 Erik Pol 68 Amsterdam 44:03 43:57
12 Mart Trautwein 68 Hoofddorp 46:07 45:52
13 Ruud Bijster 65 Hoofddorp 46:13 46:10
14 Richard Haarman 66 Hoofddorp 46:15 46:14
15 Frank Trustfull 68 Amsterdam 46:26 45:51
16 Arno de Wit 67 Haarlem 46:44 46:42
17 Doeke van der Molen 69 Senningerberg (LUX) 47:07 46:31
18 Arjan Minck 70 Nieuw Vennep 47:21 46:44
19 Eddy Jansen 64 Hoofddorp 47:51 47:43
20 Idsert Hartendorf 72 Hoofddorp 47:55 47:13
21 Patrick Eleveld 70 Hoofddorp 48:02 47:43
22 Ruud Brandehof 67 Haarlemmermeer 48:16 48:12
23 Stefan van Keulen 72 Haarlem 48:17 48:12
24 Theo de Vos 70 Bennebroek 48:34 48:27
25 Henk Vreeswijk 64 Hoofddorp 48:47 48:43
26 Maarten Veen 66 Hoofddorp 49:06 48:53
27 Robert van Sprosen 69 Hoofddorp 49:18 49:10
28 Edwin van Dijk 69 Nieuw Vennep 49:22 49:10
29 Ronald van Diest 65 Hoofddorp 49:31 49:12
30 Jeroen Muller 71 Hillegom 49:31 49:12
31 Jeroen Bisschops 73 Velserbroek 49:36 49:31
32 Paul Motshagen 64 Amstelveen 49:45 49:31
33 Freek Kelderman 66 IJmuiden 49:46 49:39
34 Marcel v d Veldt 67 Nieuw Vennep 50:00 49:35
35 Kees de Roder 64 Rijsenhout 50:01 49:56
36 Remko van Geest 70 Hoofddorp 50:04 49:50
37 John Trustfull 69 Delta Lloyd Running 50:06 49:32
38 Jos Scholts 64 Abcoude 50:08 49:50
39 Albert de Lange 69 Aalsmeer 50:29 50:20
40 Harold Teuwen 65 Hoofddorp 50:30 50:23
41 Dirkjan Hupkes 72 Alphen aan den Rijn 50:30 50:05
42 Arjan Hooiveld 71 Haarlem 50:35 50:34
43 Lek Kongsil 67 Hoofddorp 50:40 50:37
44 Marc Boogert 71 Aalsmeerderbrug 50:41 50:01
45 Brian Lancaster 72 Hoofddorp 51:15 50:45
46 Menno Geltink 67 Leiden 51:24 51:17
47 Alex Neeleman 64 Hoofddorp 51:24 51:00
48 Coenraad Groenewald 67 Hoofddorp 51:28 50:58
49 Pedro-Antonio Kerstjen 66 Alkmaar 51:31 51:09
50 Richard van Deursen 68 Hoofddorp 51:31 51:05
51 Rob den Braber 71 Hoofddorp 51:33 51:06
52 Mohamed Slaby 68 Hoofddorp 51:33 51:32
53 Luc Ribberink 69 Nieuw Vennep 51:43 50:59
54 Henno Wiertz 69 Amstelveen 51:49 51:35
55 Wouter Wiebes 73 Kudelstaart 51:52 51:26
56 Fred Mooij 67 Beverwijk 51:56 51:38
57 Danny de Vries 69 Hoofddorp 52:07 52:03
58 Guido Menge 69 Breukelen Ut 52:18 51:28
59 Martin de Vos 65 Hoofddorp 52:37 52:07
60 Klaas Terpstra 70 Hoofddorp 53:05 52:38
61 Bert Kaldenbach 63 Hoofddorp 53:18 52:30
62 Marc Balijon 71 Hoofddorp 53:28 52:58
63 Luuk Blijboom 64 Amsterdam 53:28 52:59
64 Lothar de Graaff 69 Parthenon 53:45 53:17
65 Lazlo Moerkerken 72 Hoofddorp 53:48 53:18
66 Frank Alta 69 Nieuw Vennep 54:18 53:59
67 Frank Fesevur 69 's-Gravenhage 54:32 54:19
68 Marcel de Groot 69 Hoofddorp 54:44 54:40
69 Geert Ravenshorst 66 Delfgauw 54:47 54:37
70 Arthur Kuijper 71 Hoofddorp 54:53 54:45
71 Ton Verstraten 70 Hoofddorp 54:58 54:35
72 Martijn van Steen 68 Hoofddorp 55:12 55:02
73 Raymond van der Werf 69 Leiden 55:27 54:40
74 André van Rhijn 69 Hoofddorp 55:39 55:14
75 Arjan van den Broeck 70 Hoofddorp 55:42 55:11
76 Peter Boerman 69 Hoofddorp 55:45 55:34
77 Frank Kaldenbach 71 Hoofddorp 56:00 55:17
78 Kees van Duin 65 Haarlem 56:15 55:46
79 Bart Moerenhout 65 Hoofddorp 56:27 56:07
80 Rene Oosterbaan 64 Hoofddorp 56:47 56:37
81 Michael Boelhouwer 67 Vijfhuizen 57:36 56:55
82 Frans Alberts 70 Nieuw Vennep 57:37 57:32
83 Osiris Marcune 70 Zwolle 57:39 57:14
84 Arjan Leeuwrik 69 Hoofddorp 57:53 57:20
85 Paul Jansen 66 Hoofddorp 58:31 58:18
86 Bart Looze 67 Hoofddorp 58:32 58:22
87 Kees van Zijp 65 Hoofddorp 58:36 58:31
88 Rob Schouten 71 Nieuw Vennep 58:37 57:57
89 Marc van Zanten 69 Noordkop 58:38 58:20
90 Rob Oyevaar 66 58:41 58:05
91 Blaise van der Zwaal 69 Bergen Nh 59:03 58:36
92 Alfons Selier 67 Hoofddorp 59:08 58:22
93 Teunis de Haas 69 Vijfhuizen 59:14 58:54
94 Maarten Verburg 66 Haarlemmermeer 59:19 59:08
95 Rene Kamphues 67 Nieuw Vennep 1:00:16 1:00:16
96 Peter Rison 71 Hoofddorp 1:00:21 1:00:15
97 Corné de Jong 70 Hoofddorp 1:01:19 1:01:03
98 Remko Roelvink 66 Hoofddorp 1:01:50 1:01:28
99 Rob Horsting 65 Purmerend 1:02:00 1:01:22
100 Herman van Eekeres 66 Nieuw Vennep 1:02:03 1:01:53
101 Jan van Haeringen 67 Hoofddorp 1:02:56 1:02:34
102 Peter Lablans 68 Hoofddorp 1:03:07 1:03:01
103 Hans Kerkhoff 68 Hoofddorp 1:03:50 1:03:13
104 Michel Eikelenboom 68 Hoofddorp 1:04:14 1:03:57
105 Kees de Kooker 65 Nieuw Vennep 1:04:42 1:04:08
106 Jeroen Janssen 72 Utrecht 1:04:48 1:04:11
107 Walter Groeneveld 67 Hoofddorp 1:05:15 1:04:38
108 Marinus Bakker 67 Hardenberg 1:06:25 1:06:01
109 Aniel Ramdjanamsingh 72 Hoofddorp 1:06:34 1:05:57
110 Raoul Mulier 65 Almere 1:07:27 1:07:01
111 Ivan Mulier 68 Aalsmeer 1:12:52 1:12:27

M45, 10 KM
1 Ton ten Kate 60 Waterweg 39:26 39:25
2 Steven LermerBerry 63 Haarlemmermeer 40:09 40:04
3 Geert van Schijndel 61 Rosmalen 40:51 40:51
4 Alfred Bosker 62 Loopgroep PK 41:15 41:13
5 Adrie Tol 63 AV Haarlem 41:26 41:24
6 Gilles Visser 62 Kombijsport 41:30 41:28
7 Jose Xavier 59 Sparta 44:59 44:59
8 Vincent Haaker 59 Badhoevedorp 45:45 45:40
9 Stefan Veldheer 62 Hoofddorp 45:57 45:53
10 Albert Flohil 62 Hoofddorp 46:05 46:03
11 Erwin Bos 61 IJmuiden 47:41 47:26
12 Leon Zegers 63 Haarlemmermeer 47:52 47:41
13 Lex Niekel 57 Lisserbroek 48:25 48:15
14 Willem Zwanenburg 59 Rijnsoever 48:30 48:28
15 Burny Vols 61 Hoofddorp 48:47 48:37
16 Ruud Brabander 59 Hoofddorp 49:01 48:57
17 Gerard Mooij 60 IJmuiden 49:19 49:04
18 Richard Kuijper 61 Hoofddorp 49:29 49:22
19 Fred Zonneveld 63 Hoofddorp 49:30 49:24
20 Robert Strebus 61 Hoofddorp 49:44 49:32
21 Mark Hoogstad 55 Hoofddorp 49:47 49:31
22 Nanne de Haan 58 Hoofddorp 49:52 49:40
23 Rob Huisman 63 KAV Holland 49:56 49:39
24 Patrick Winkel 59 Loopgroep PK 49:57 49:31
25 Rob Vreenegoor 60 Phanos 49:57 49:35
26 Martin Hoogkand 57 Hoofddorp 50:04 49:36
27 Nico Hoek 57 Heemstede 50:06 49:55
28 Ron Jansen 54 Hoofddorp 50:42 50:15
29 Bert Kranenburg 54 Zwanenburg 51:03 50:23
30 Ernst Heeneman 56 Phanos 51:14 51:08
31 Walter Dhuyvetter 61 Haarlem 51:36 51:18
32 Leo van der Veek 61 Hoofddorp 51:42 51:39
33 Martin Pouw 59 Amstelveen 51:51 51:36
34 Ewoud Kraaij 55 Loopgroep Oegstgeest 51:54 51:25
35 Michel G Dashorst 62 Nieuw Vennep 51:59 51:47
36 Giovanni L Marcune 60 Hoofddorp 52:16 51:47
37 Joan Meekel 59 Hoofddorp 52:45 52:22
38 Peter Pool 55 Hoofddorp 52:48 52:34
39 Juan Vrijs 53 Leiden 52:58 52:41
40 Gerrit-Jan de Haan 55 Haarlemmermeer 53:13 52:51
41 Michel Nooij 61 Hoofddorp 53:13 53:10
42 Danny Broere 60 Hoofddorp 53:47 53:33
43 Erik van der Beek 56 Hoofddorp 53:51 53:15
44 Wim Pieterse 61 Hoofddorp 54:18 54:04
45 Ted Henneman 53 Hoofddorp 54:39 54:19
46 Niek van der Spek 58 Hoofddorp 54:51 54:21
47 Christopher Kokhuis 54 Hoofddorp 55:12 54:47
48 Ruud van Brevoort 55 Zuidveen 55:14 54:45
49 Paul Keizer 58 Amsterdam 55:18 55:01
50 Pierre van Zwieten 59 Nieuw Vennep 55:23 54:49
51 Geston van Roode 60 Hoofddorp 55:30 55:15
52 Stef van Aalst 54 Hoofddorp 55:30 54:59
53 Eric Sekreve 62 Hoofddorp 56:18 56:17
54 Pierre Stumpf 55 Hoofddorp 56:52 56:38
55 Evert Kussing 56 Velserbroek 57:01 56:19
56 Wout Kind 54 Velserbroek 57:04 56:39
57 Ramond den Bouvrie 55 Noordwijkerhout 57:05 56:36
58 Arie Noomen 55 Vijfhuizen 57:26 56:58
59 Ron van Biezen 63 Noordkop 57:27 57:10
60 Theo List 55 AVV 57:33 57:11
61 Ronald Spaan 63 Haarlemmermeer 57:42 57:23
62 Egge van Huizen 62 Nieuw Vennep 57:50 57:34
63 Aart-Jan Noorda 63 Amsterdam 58:11 57:38
64 Peter Groot 54 Haarlemmermeer 58:15 57:48
65 Johan van Mil 55 Hoofddorp 58:36 58:23
66 Hans Crum 63 Hoofddorp 58:48 58:32
67 Niek Aarsman 60 Zwanenburg 58:51 58:34
68 Wouter Paul Kuivenhove 62 Leiden 58:58 58:25
69 Wim van Leeuwen 62 Hoofddorp 59:26 58:56
70 Hans Smit 56 Krommenie 59:26 59:12
71 Aad van Dam 56 Heemskerk 59:31 59:19
72 Ger Baarslag 63 Hoofddorp 1:00:20 59:59
73 Koos van Tubergen 53 Noordwijk Zh 1:00:23 59:53
74 André Piëst 56 Uithoorn 1:00:29 59:51
75 Martin de Goede 57 Hoofddorp 1:01:13 1:00:52
76 Gijs Pontier 57 Hoofddorp 1:01:43 1:01:25
77 Eddy Kist 63 Amsterdam 1:02:03 1:01:29
78 Hans Niewenhuis 57 Hoofddorp 1:02:12 1:01:46
79 Paul Bartman 62 Nieuw Vennep 1:03:20 1:03:00
80 Gerard van der Meij 57 Overveen 1:05:54 1:05:53
81 Ronald van Santen 63 Hoofddorp 1:07:56 1:07:28
82 Sjoerd Vermeer 58 Hoofddorp 1:08:11 1:08:07
83 Gijs Oudshoorn 54 De Spartaan 1:09:11 1:08:52
84 Winand Breuer 57 Hoofddorp 1:10:15 1:09:53
85 Andy Deru 61 Hoofddorp 1:10:58 1:10:46
86 Keith Masefield 57 Hoofddorp 1:17:03 1:16:56

M55, 10 KM
1 Henk Schaap 47 Haarlemmermeer 38:12 38:11
2 Leo Peters 50 AV Aalsmeer 47:11 47:02
3 Cees Pastoor 50 Maarssen 49:34 49:31
4 Gijs Zandbergen 52 Hoofddorp 49:36 49:33
5 Cor Jansma 46 Amsterdam 51:10 51:04
6 William Miller 50 IJmuiden 51:46 51:13
7 George Stuijfzand 43 avVN 51:51 51:39
8 Rob van Staveren 46 Kombijsport 53:23 53:00
9 Jan van der Velde 51 Sassenheim 54:05 54:01
10 Bram Schuijf 46 Hoofddorp 54:55 54:24
11 Coos Ernens 53 Loopgroep PK 54:59 54:34
12 Jaap Uithoven 47 Hoofddorp 55:08 54:45
13 Frans Roos 46 Oegstgeest 55:54 55:40
14 H.v.d.Lugt 45 Hoofddorp 55:55 55:27
15 Wim Kooter 43 Hoofddorp 56:06 56:00
16 Ed Langereis 49 Hoofddorp 56:09 55:43
17 Jan van Voorst 50 Hoofddorp 56:32 55:55
18 Henk Manders 48 Haarlemmermeer 57:00 56:48
19 Peter Kierkels 53 Hoofddorp 57:19 57:16
20 Chris Groothand 52 Nieuw Vennep 58:04 57:24
21 Willem de Groot 51 Hardloopclub Amsterd 58:36 58:23
22 Hugo Rol 50 Hoofddorp 58:42 58:37
23 Adriaan van Poppel 51 Loopservice.nl 59:08 58:39
24 Hans v/d Burg 50 Hoofddorp 59:17 59:06
25 Theo Luigjes 48 Hoofddorp 1:00:00 59:39
26 Han harms 45 Hoofddorp 1:00:06 59:51
27 Robert Streckfuss 49 Amstelveen 1:00:18 1:00:14
28 Peter Rethans 51 Hoofddorp 1:01:58 1:01:26
29 Frans Bijnsdorp 51 Hoofddorp 1:01:58 1:01:25
30 Teun Bogaard 53 Haarlemmermeer 1:01:59 1:01:35
31 Jan Jonkman 50 Hoofddorp 1:02:21 1:01:48
32 Quakernaat R 50 Nieuw Vennep 1:02:37 1:02:18
33 Henk Hagemeijer 38 Spaarndam 1:03:04 1:03:04
34 Johan Bogaard 47 Hoofddorp 1:03:15 1:02:51
35 Bert van Es 53 Hoofddorp 1:03:48 1:03:08
36 Bas Maassen 38 Haarlemmermeer 1:04:25 1:04:02
37 Loet van Dijk 51 Hoofddorp 1:07:31 1:07:10
38 Pieter Holst 43 Hoofddorp 1:09:00 1:08:13
39 Simon Pols 52 Startbaan 1:09:25 1:08:51
40 Pieter Hollander 47 Woerden 1:09:25 1:09:02
41 Rob Langenhorst 52 Zwanenburg 1:12:06 1:11:23
42 Peter Gorka 48 Hoofddorp 1:17:03 1:16:56

VSEN, 10 KM
1 Bethlehem Teklemedhin 89 KAV Holland 41:15 41:14
2 Ibolya Tóth 92 Hódiák SE 42:36 42:26
3 Inge Pouw 74 Triathlon 43:35 43:32
4 Maartje Hilte 80 Utrecht 44:27 44:11
5 Beáta Vári 79 Hódiák SE 47:01 46:50
6 Wietse van Egmond 78 Haarlem 48:38 48:07
7 Sharma van Eer 77 Amsterdam 50:10 49:39
8 Meerten van Duin 93 Haarlem 50:39 50:12
9 Charmaine Henriquez 73 Almere 51:16 51:10
10 Danielle van Rieven 75 Amsterdam 51:51 51:23
11 Desirée van der Veen 81 Amsterdam 52:17 51:44
12 Ilona Keesoom 77 Lisserbroek 52:45 52:05
13 Jet Steevens 75 Hoofddorp 52:53 52:35
14 Astrid Lermerberry 77 Lisserbroek 53:10 52:30
15 Ellen Boekhorst 74 Purmerend 53:13 53:06
16 SPC van Cappelle-Buijs 78 Hoofddorp 54:33 54:09
17 Petra Kieboom 80 Hoofddorp 54:35 54:08
18 Mieke Hermans 79 Haarlemmermeer 55:30 55:22
19 Marieke Westmaas 84 Hoofddorp 55:36 55:13
20 Celia Groenendijk 74 Beinsdorp 55:45 55:28
21 Nicole Sentse 74 Amsterdam 56:17 56:05
22 Inez Rieder 81 Hoofddorp 56:28 55:51
23 Carolien Romijn 76 Nieuw Vennep 57:23 56:56
24 Kirsten Hoejenbos 78 Lisse 57:34 57:01
25 Sharon Kustarjo 80 Hoofddorp 58:06 57:46
26 Kim Duzink 79 Hoofddorp 58:09 58:04
27 Nathalia Kustarjo 79 Hoofddorp 58:17 57:57
28 Nadine Olsthoorn-Bos 78 Vijfhuizen 58:25 57:50
29 Marit Bleumink 84 Hoofddorp 58:33 57:54
30 Mariska Meijer 74 Hoofddorp 58:47 58:22
31 Monique Borsboom 76 Kudelstaart 58:58 58:54
32 Christa van Dam 81 Hoofddorp 59:33 59:21
33 Jolanda van der Maden 74 Nieuw Vennep 59:40 59:27
34 Frauke Wieringa 78 Hillegom 59:42 59:10
35 Roosmarijn Oldert 79 Haarlemmermeer 1:00:45 1:00:21
36 Jocea Gerritsen 78 Hoofddorp 1:01:14 1:00:44
37 Tamara Kruys Voorberge 79 Hoofddorp 1:02:29 1:02:02
38 Emilie Pedersen 81 Hoofddorp 1:02:44 1:02:42
39 Loes Alink 81 Amsterdam 1:03:35 1:03:01
40 Cynthia Büchner 88 Hoofddorp 1:04:28 1:04:22
41 Margarita Ribeiro 73 Hoofddorp 1:07:03 1:06:38
42 Nancy Dienst 74 Hoofddorp 1:07:03 1:06:38
43 Shelley Liu 75 Rotterdam 1:09:24 1:08:50
44 Ilse Kaastra 84 Sint Pancras 1:12:13 1:11:32
45 Ineke Scholte 79 Amstelveen 1:12:51 1:12:27
46 Antoinette Verkruisen 77 Hoofddorp 1:14:41 1:14:17
47 Ciska Sijtsma-Boera 75 Hoofddorp 1:14:42 1:14:18

V35, 10 KM
1 Gien San Tan 66 Phanos 42:59 42:56
2 Ada van der Meulen 64 Rijnsoever 45:43 45:41
3 Hortense Nollet 67 Kombijsport 48:36 48:33
4 Jose van Vliet 65 Hoofddorp 48:54 48:25
5 Linda Bakkenhoven 73 Hoofddorp 49:03 48:44
6 Caroline Clay 68 Hoofddorp 50:14 50:00
7 Helen Feelders 71 Hoofddorp 51:17 51:13
8 Mariska Velmans 70 Amsterdam 51:59 51:45
9 Karin Kion 71 Amsterdam 52:22 52:08
10 Marga v.d. Molen 69 Senningerberg (LUX) 53:47 53:12
11 Esther Burry 68 Hoofddorp 54:34 54:07
12 Karin Raven 69 Hoofddorp 55:26 55:10
13 Eva van Spanje 71 Haarlem 56:30 55:53
14 Maria Bennett 71 's-Gravenhage 56:58 56:47
15 Caroline van der Flier 68 Haarlemmermeer 57:11 57:03
16 Nynke Jensma 67 Hoofddorp 57:15 56:46
17 Sandra Romijn 72 Bennebroek 57:23 56:56
18 Monique Koopman 67 Haarlemmermeer 58:21 58:13
19 Pauline Lap 64 Haarlemmermeer 58:25 57:40
20 Anita van der Meer 73 Amsterdam 58:56 58:52
21 Willeke van Eijndhoven 72 Hoofddorp 59:03 58:59
22 Mirjam Nijssen 69 Haarlemmermeer 59:13 59:04
23 Marjolijn Vaessen 69 Haarlemmermeer 59:13 59:04
24 Elma de Jong 67 Nieuw Vennep 59:17 59:01
25 Barbara Romijn 73 Almere 59:27 59:23
26 Michelle Koning 71 Amsterdam 59:42 59:09
27 Jackie Weldon 63 Nieuw Vennep 59:51 59:29
28 Maaike Steijger 67 Hoofddorp 59:59 59:46
29 Caroline Coleman 67 Loopservice.nl 1:00:14 59:57
30 Theya Tjoe-Fat 68 AAC 1:00:16 59:48
31 Bettina de Jong-Kamper 70 Hoofddorp 1:00:18 1:00:07
32 Karin Baarslag 67 Hoofddorp 1:00:22 1:00:02
33 Sandra Zuijdendorp 71 Hoofddorp 1:00:27 1:00:16
34 Monique van Schoonevel 64 Hoofddorp 1:00:27 1:00:13
35 Cora van Reysen 73 Haarlemmermeer 1:00:33 1:00:23
36 Henriette Hoogendam 67 Hoofddorp 1:00:35 1:00:10
37 Elly Bus 65 Nieuw Vennep 1:00:44 1:00:15
38 Rosa Prosee 67 Amsterdam 1:01:13 1:01:06
39 Anita Buenting 72 Hoofddorp 1:01:37 1:01:22
40 Yolanda Bolleurs 72 Kombijsport 1:01:44 1:01:07
41 Ellen Teunissen 68 Hoofddorp 1:01:50 1:01:29
42 Sandra de Graaf 66 Kombijsport 1:01:59 1:01:45
43 Lisette Floors 72 Zwanenburg 1:02:19 1:01:57
44 Janneke van der Werff 67 Nieuw Vennep 1:02:34 1:01:58
45 Sandra de Nijs 67 Hoofddorp 1:02:52 1:02:37
46 Ilona Tulen 64 Hoofddorp 1:02:59 1:02:33
47 Anet Lablans 71 Hoofddorp 1:03:07 1:03:01
48 Lenneke Frese 69 De Spartaan 1:03:31 1:02:59
49 Sonja van Zwieten 63 De Spartaan 1:03:51 1:03:18
50 Shirine Reichert 70 Amsterdam 1:04:05 1:03:44
51 Marion Allegro 68 Badhoevedorp 1:04:05 1:03:44
52 Ingeborg Verduijn 72 Hoofddorp 1:04:35 1:04:24
53 Irene de Kooker 66 Nieuw Vennep 1:04:42 1:04:09
54 Irma Deumer 68 Hoofddorp 1:04:43 1:04:27
55 Monique Eikelenboom 71 Hoofddorp 1:04:44 1:04:27
56 Frauke Pieters 64 Hoofddorp 1:05:13 1:04:34
57 Miranda van Hal 67 Lisserbroek 1:05:28 1:04:57
58 Kim Kiss 72 Nieuw Vennep 1:06:25 1:05:41
59 Renske Molenwijk 68 Amstelveen 1:06:29 1:06:06
60 Frederike Sandbergen 68 Amstelveen 1:07:36 1:06:58
61 Hetty van Geldorp 64 Hoofddorp 1:07:55 1:07:27
62 Astrid Bosveld 72 Hoofddorp 1:08:07 1:07:43
63 Sandra Kroezen-de Vos 71 Hoofddorp 1:08:14 1:08:08
64 Anita Swarts 64 Hoofddorp 1:09:46 1:09:29
65 Tanja Lopulalan 64 Nieuw Vennep 1:10:41 1:10:02
66 Angelique Smink 69 Rijsenhout 1:12:06 1:11:43
67 Astrid Keessen 71 Zwanenburg 1:12:06 1:11:23
68 Sylvia van Beek 70 Halfweg Nh 1:12:12 1:11:42
69 Martine Ijbema 73 Hoofddorp 1:14:42 1:14:18

V45, 10 KM
1 Frederike Sieders 61 Pallas '67 43:49 43:48
2 Yvonne Zwanenburg 62 Rijnsoever 48:30 48:28
3 Irene Hoogstad 57 Hoofddorp 51:40 51:24
4 Jolanda Lucassen 60 Haarlemmermeer 52:30 52:24
5 Mieke van Ballegooijen 61 Hoofddorp 56:03 55:51
6 Helma Grutters 59 Haarlemmermeer 56:06 55:58
7 Petra van Attekum 60 Hoofddorp 56:41 56:17
8 Ria van der Mark 54 Hoofddorp 57:09 56:50
9 Karen Notoprajitno 59 Hoofddorp 58:19 58:03
10 Mary Verbakel 53 Hoofddorp 58:21 57:58
11 Jacqueline Stumpf 62 Hoofddorp 58:36 58:24
12 Monique Cecile Roeland 62 Nieuw Vennep 58:39 58:28
13 Carla Kollee 60 Hoofddorp 58:46 58:12
14 Ellen Voskuilen 61 Hoofddorp 59:05 58:52
15 Edith Martijnse-Lagewe 63 Haarlemmermeer 59:13 59:04
16 Linda Ouwehand 60 IJmuiden 59:23 58:58
17 Monique Groeneveld 62 Heemstede 59:30 58:54
18 Annelies Frankfoorder 59 Haarlemmermeer 59:32 59:15
19 M.J.C. Kuijper 59 Kombijsport 1:01:19 1:00:56
20 Kelley Doering 62 Amsterdam 1:01:48 1:01:05
21 Anja Windhouwer 59 Alkmaar 1:01:57 1:01:13
22 Marthy Conijn 61 Nieuw Vennep 1:03:21 1:03:01
23 Paulien Molenaar 63 Hoofddorp 1:03:50 1:03:40
24 Ellen de Ridder 61 Amsterdam 1:03:55 1:03:42
25 Betty Dekker 61 Hoofddorp 1:04:27 1:04:11
26 Sally Deekman 59 Nieuw Vennep 1:06:48 1:06:10
27 Jeannette Buijs 61 Hoofddorp 1:06:48 1:06:18
28 Olga Buijs 60 Halfweg Nh 1:06:57 1:06:35
29 Marleen van Es 59 Haarlemmermeer 1:08:26 1:07:41
30 Monica Sandbergen 63 Hoofddorp 1:10:00 1:09:21
31 Yolanda Waser 62 Nieuw Vennep 1:10:21 1:09:36
32 Ineke Hermans 60 Lisserbroek 1:14:37 1:14:06
33 Saskia Schweig 59 Hoofddorp 1:14:57 1:14:55

V55, 10 KM
1 Leny vd Plas-Barnhoorn 50 Rijnsoever 44:08 44:07
2 Hanneke Lieverse 52 avVN 44:29 44:27
3 Els Raap 47 Kombijsport 44:39 44:38
4 Nel Stoffels 53 Bergen op Zoom 52:47 52:29
5 Truus Thuis 49 Hoofddorp 55:03 54:57
6 Yvonne Meijer 52 Hardloopclub Amsterd 55:43 55:30
7 Astrid Meester 53 KAV Holland 56:58 56:37
8 Thea van der Maden-Boe 53 Hoofddorp 58:02 57:57
9 Jentiena Maria Lavertu 47 Haarlemmermeer 58:26 58:15
10 Frederika Groeneveld 37 Hoofddorp 58:41 58:31
11 Yt Stap 48 Haarlemmermeer 59:07 58:59
12 Margriet Termeer 48 Oudenbosch 1:00:55 1:00:21
13 Flora Visscher 51 Hoofddorp 1:01:50 1:01:28
14 Gea van Hof 52 Haarlemmermeer 1:02:41 1:02:23
15 Annie Schrijvers 43 Hoofddorp 1:05:19 1:04:58
16 Mieke Haaijer 50 Halfweg Nh 1:10:32 1:10:02

BUSS, 10 KM
1 Nico Krijgsman Nederland 35:54 35:52
2 Menno van der Meer Nederland 36:29 36:28
3 Hans Boer 63 Nederland 39:12 39:10
4 Fabrice Gonton 73 Nederland 39:13 39:12
5 Marcel de Romph 68 Nederland 39:40 39:38
6 Frank Uges Nederland 43:56 43:18
7 Sander Koekenbier 74 Nederland 44:13 43:43
8 Lesley Pete 71 Nederland 44:30 44:27
9 Marco Scholten Nederland 44:40 44:24
10 Jaap de Groot 82 Nederland 44:43 44:35
11 Jeffrey Krijgsman Nederland 45:14 45:12
12 Erik Molendijk 82 45:26 45:08
13 Mark Haenen 45:31 45:04
14 Martijn Monster 82 Nederland 45:41 45:12
15 Adrie van Hoekelen 75 Nederland 45:44 45:37
16 José Flaskamp Nederland 45:46 45:41
17 Rob Venneker 64 Nederland 45:54 45:26
18 Walter Dekens 81 46:38 46:16
19 Paul Hijstek Nederland 46:46 46:27
20 Karel van Valen Nederland 46:49 46:25
21 Andre van Driel 76 46:51 46:32
22 Ruud de Jong Nederland 47:06 46:36
23 Jeffery Kaaij 78 Nederland 47:17 47:08
24 Jan Jorna Nederland 47:22 47:04
25 Onno Hoekstra Nederland 47:38 47:19
26 Martin Goverde Nederland 47:49 47:20
27 Mario Vrouwenvelder Nederland 48:00 47:51
28 Wouter Koning 94 Nederland 48:10 48:08
29 Harry Sievers 59 Nederland 48:12 48:03
30 Jacco van Schie 81 Nederland 48:12 47:41
31 Michael Hek Nederland 48:33 48:13
32 Rene Molendijk 48:41 48:22
33 Harry Winnubst Nederland 48:47 48:38
34 Hugo Koning 78 Nederland 49:10 49:08
35 Martijn Harting 76 Nederland 49:13 48:46
36 André van der Grift Nederland 49:16 48:56
37 Martijn van Huizen Nederland 49:19 48:43
38 Rian Faay 60 Nederland 49:20 49:18
39 Arnold van Es 50 Nederland 49:21 49:11
40 Eric Cornelissen Nederland 49:39 49:07
41 Jack de Mooij Nederland 49:49 49:10
42 Vincent Post 87 Nederland 50:21 50:19
43 Bas de Best 68 Nederland 50:55 50:47
44 Johan Bergman 75 Nederland 51:04 50:56
45 Kees Ypes Nederland 51:04 50:48
46 Jan van Saase 47 Nederland 51:05 50:34
47 Marjolijne Vergouwen 69 Nederland 51:14 50:57
48 Henk Keijzer 54 Nederland 51:45 51:27
49 Jan Ravensberg 69 Nederland 51:47 51:38
50 Sebastiaan Koerts Nederland 52:01 51:44
51 Madelein Post 84 Nederland 52:11 52:09
52 Johan Kooistra Nederland 52:15 51:39
53 Erwin Wessels Nederland 52:23 52:04
54 Harry Langeveld 66 Nederland 52:34 52:25
55 Muriël 't Hart 52:34 52:26
56 Elly Pommer Nederland 52:45 52:22
57 Reserve Acht Nederland 52:49 52:31
58 Nico Warmerdam 67 Nederland 52:50 52:41
59 Marc van Eijndthoven 68 Nederland 52:57 52:47
60 Richard Fickert 53:13 52:46
61 Max Sordam 53:19 53:10
62 Frank van Velsen 60 Nederland 53:23 52:56
63 Ricky Stolk Nederland 53:28 53:05
64 Paul Demmendaal Nederland 53:33 52:55
65 Paul Ceunink Nederland 53:34 52:55
66 Martin Kaatman 76 Nederland 53:38 53:30
67 Marino Lemmer Nederland 53:49 53:17
68 Anton de Mooij Nederland 53:59 53:22
69 Margreet Smit Nederland 54:20 53:58
70 Wim Koevoet 60 Nederland 54:29 53:56
71 Hans Joosten Nederland 54:32 54:04
72 Wim Tesselaar Nederland 54:41 54:02
73 Ronald Jansen 61 Nederland 54:50 54:34
74 Lia Kooter Nederland 55:15 54:52
75 Dennis van der Geer 77 Nederland 55:27 55:18
76 Marco Jansen Nederland 55:28 54:56
77 Carolien Edwards van M 58 Nederland 55:30 55:14
78 Bert Hogenbirk Nederland 55:38 55:06
79 Kees van der Klaauw 65 Nederland 55:39 55:25
80 Wim de Vries Nederland 55:46 55:39
81 Madzy Deekman 62 Nederland 56:07 55:29
82 Lineke Dogger Nederland 56:08 55:39
83 Eva Kleinmann Nederland 56:49 56:34
84 Eugène van Loon 61 Nederland 57:02 56:57
85 Ton Mooijekind 60 Nederland 57:04 56:58
86 Herman Koning 49 Nederland 57:14 56:58
87 Jeffrey So 85 Nederland 57:48 57:40
88 Henry de Jongh 58:12 57:38
89 Jolanda Lommers Nederland 58:18 57:56
90 José Deelissen 60 Nederland 58:23 58:08
91 Els Brinkkempen 63 Nederland 58:23 58:07
92 Anneke Wensink Nederland 58:24 57:53
93 Joan Mulder 64 Nederland 58:26 58:00
94 Didi Faay 91 Nederland 58:41 58:40
95 Karen Maassen 80 Nederland 58:42 58:15
96 Arnold van Stade 82 Nederland 59:00 58:53
97 Karin de Goeij 60 Nederland 59:06 58:53
98 Rene Schreuder Nederland 59:09 58:37
99 Lieke van der List 58 Nederland 59:14 58:42
100 Piet-Jan Slot 59 Nederland 59:28 58:49
101 Sandra Peeters 80 Nederland 59:38 59:07
102 Anne de Romph 69 Nederland 59:46 59:33
103 Ron Bijkersma 59 Nederland 59:57 59:54
104 Maureen Hertog 62 Nederland 1:00:38 1:00:24
105 Agnita van Roode Nederland 1:00:55 1:00:24
106 Sjoukje Robijn 79 Nederland 1:00:56 1:00:24
107 Simone de Best 71 Nederland 1:01:04 1:00:52
108 Marcel Pelzer Nederland 1:01:07 1:00:33
109 Sandra van den Brink 63 Nederland 1:01:12 1:00:56
110 Wendy Davelaar Nederland 1:01:30 1:00:55
111 Eduard Haarsma 59 Nederland 1:01:51 1:01:12
112 Sanne Vermeulen Nederland 1:01:57 1:01:23
113 Froukje Locher 80 1:02:27 1:02:07
114 Bregtje van Staveren 76 1:02:27 1:02:08
115 Rogier Verkruisen 76 Nederland 1:03:09 1:02:30
116 Laurens-Jan Ribbens 59 Nederland 1:03:51 1:03:11
117 Elisabeth van den Berg 78 Nederland 1:04:19 1:04:04
118 Caroline van Dijk Nederland 1:04:55 1:04:32
119 Michelle Brugts Nederland 1:05:17 1:04:39
120 Betty van Maris 56 Nederland 1:06:19 1:06:03
121 Charlotte Hayden 61 Nederland 1:07:21 1:07:08
122 Judy Bruin 62 Nederland 1:07:49 1:07:04
123 Hugo Muller 66 Nederland 1:08:20 1:08:01
124 Elly van de Veek Nederland 1:09:10 1:09:06

MSEN, 5 KM
1 Maxim Moinat 91 Haarlemmermeer 17:18 17:18
2 Mathijs Wiggers 92 Haarlemmermeer 17:23 17:22
3 Lars Rademaker 93 Haarlemmermeer 18:11 18:10
4 Robbert Rooth 94 Hoofddorp 18:16 18:16
5 Rene de Jong 86 Hoofddorp 19:52 19:47
6 Folkert Brolsma 75 Haarlem 20:01 20:00
7 Paul Bonnema 87 Haarlemmermeer 20:24 20:23
8 Ruben Pleijster 94 De Spartaan 20:51 20:51
9 Jordi Minnema 94 Hoofddorp 21:32 21:31
10 Robbert Wijten 94 Voorhout 21:58 21:51
11 Robert Kuipers 94 Hoofddorp 22:13 22:13
12 Kevin Blom 93 Nieuw Vennep 22:17 22:15
13 Max Teuwen 94 Hoofddorp 22:34 22:33
14 Tim Rademaker 92 Haarlemmermeer 22:48 22:47
15 Johan van Lunenburg 88 Heemskerk 22:49 22:45
16 Daan Vreeswijk 99 Hoofddorp 22:52 22:47
17 Christian Haarsma 95 Hoofddorp 23:03 23:01
18 Remco Bouchier 94 Hoofddorp 23:18 23:16
19 Darryl Paalvast 95 Hoofddorp 23:27 23:26
20 Edwin van der Spek 95 KAV Holland 23:48 23:47
21 Jeffrey van der Flier 95 Haarlemmermeer 24:09 24:08
22 Jasper Meekel 92 Hoofddorp 24:14 24:13
23 Jelle Zwaan 95 Haarlemmermeer 24:15 24:14
24 Kevin van Hal 95 Hoofddorp 24:24 24:23
25 Wout de jongh 96 Nieuw Vennep 25:17 25:11
26 Ruben Duwel 98 Nieuw Vennep 25:41 25:35
27 Tijmen van Grieken 98 Hoofddorp 26:06 26:03
28 Dani Gomes 98 Nieuw Vennep 26:09 26:04
29 Julius Lindenbergh 87 Vijfhuizen 26:26 26:21
30 Daan Kostelijk 95 Nieuw Vennep 26:31 26:22
31 Stijn Vermeulen 96 Haarlemmermeer 26:41 26:36
32 David Geroedts 99 Haarlemmermeer 26:42 26:33
33 Cas de Jong 96 Hoofddorp 26:47 26:46
34 Bart Schaper 99 Hoofddorp 26:51 26:40
35 Ronald van Bakel 73 Hoofddorp 27:27 27:14
36 Sean van der Hert 89 Nieuw Vennep 27:38 27:36
37 David Lemaire 79 Alphen aan den Rijn 27:52 27:43
38 Dion Hesp 00 Hoofddorp 28:19 28:18
39 Dennis Neeleman 87 Hoofddorp 28:24 28:18
40 Gert-Jan Bonter 85 Hoofddorp 28:28 28:17
41 Robbert van Koersveld 97 Hoofddorp 29:44 29:42
42 Hidde Bruin 96 Hoofddorp 29:50 29:43
43 Koen van Etten 96 Hoofddorp 29:55 29:50
44 David Koopman 84 Hoofddorp 30:45 30:34
45 Joep Assendelft 95 Hillegom 31:00 30:52
46 Lars van der Veldt 97 Hoofddorp 43:58 43:50

M35, 5 KM
1 Martin Hoogervorst 64 Loopgroep PK 18:06 18:05
2 Fabian Ernst 71 Haarlemmermeer 18:29 18:27
3 Richard Halderman 69 Haarlem 18:32 18:32
4 Gerard van der Molen 66 Leiden Atletiek 23:04 23:01
5 Rik Groenenberg 67 Hoofddorp 23:11 23:10
6 Danny Emanuels 64 KAV Holland 23:22 23:17
7 Wim van der Werff 64 Nieuw Vennep 23:55 23:53
8 Valerio Sormani 72 Hoofddorp 25:24 25:17
9 Mehmet Ali Mentes 65 Hoofddorp 25:47 25:45
10 Bernie Duwel 66 Nieuw Vennep 26:09 26:03
11 Marco Nooij 71 Nieuw Vennep 26:41 26:38
12 Marcel den Breejen 71 Hoofddorp 27:27 27:15
13 Fetze Venema 65 Santpoort-Noord 27:27 27:24
14 Alan Hollander 66 Hoofddorp 27:30 27:15
15 Marcel van der Flier 66 Hoofddorp 27:35 27:33
16 Edwin Hornung 70 Noordwijk Zh 27:56 27:48
17 Peter Venema 69 Amsterdam 28:19 28:14
18 Marcel Gerrits 73 Hoofddorp 28:30 28:24
19 Rob van Grieken 70 Hoofddorp 29:03 29:00
20 Mart Vergouwen 68 Hoofddorp 29:08 29:05
21 Richard van der Elst 71 Utrecht 29:31 29:22
22 Hans Wilmink 64 Hoofddorp 29:47 29:38
23 Harry Bastiaan 64 Moerkapelle 30:38 30:36
24 Ronald Wijbenga 65 Hoofddorp 32:07 32:00

M45, 5 KM
1 Ruud Kempe 62 Hoofddorp 24:42 24:40
2 Leo Paalvast 55 Hoofddorp 25:18 25:16
3 Willem Blom 58 Nieuw Vennep 25:20 25:17
4 Arno van Lent 61 Hoofddorp 28:00 27:49
5 Peter van der Veldt 56 Hoofddorp 43:58 43:50

M55, 5 KM
1 Albert v/d Ven 52 Hoofddorp 27:08 26:59
2 Wim van Etten 51 Hoofddorp 30:10 30:04
3 Ritske-Jacob Stap 49 Hoofddorp 30:26 30:16
4 Harry Komen 53 Hoofddorp 30:44 30:36

VSEN, 5 KM
1 Jolice van den Berg 87 Haarlemmermeer 22:43 22:43
2 Ivanka Groenenberg 98 Haarlemmermeer 23:10 23:10
3 Sophie Veenstra 87 Haarlemmermeer 24:05 24:04
4 Ashley Paalvast 93 Hoofddorp 24:08 24:07
5 Bowien Jansen 98 Hoofddorp 26:31 26:30
6 Demi Meloen 97 Hoofddorp 26:36 26:35
7 Sabrina van Velsen 97 Haarlemmermeer 27:54 27:50
8 Joelle Goudsmid 94 Hoofddorp 28:42 28:41
9 Robin Vermeulen 96 Hoofddorp 29:15 29:10
10 Anoesjka Lechner 75 Haarlem 29:19 29:09
11 Emma Kostelijk 98 Nieuw Vennep 29:46 29:37
12 Famke Wilmink 98 Hoofddorp 29:47 29:37
13 Margot Stap 83 Hoofddorp 30:12 30:03
14 Chantal Schreurs 84 Hoofddorp 30:28 30:22
15 Tecla van Vastenhoven 89 Hoofddorp 30:47 30:36
16 Liset van de Sanden 84 Hoofddorp 31:15 31:11
17 Daphne de Wit 92 Haarlemmermeer 31:16 31:14
18 Kim Vermeulen 98 Hoofddorp 31:17 31:12
19 Willemijn Strebus 93 Hoofddorp 31:20 31:18
20 Martine Enthoven 82 Hoofddorp 31:26 31:17
21 Marijke Wildenburg 82 Uithoorn 31:37 31:33
22 Marloes Griekspoor 86 Nieuw Vennep 31:45 31:42
23 Lieke Wijbenga 97 Hoofddorp 31:54 31:48
24 Judith Grimbergen 79 Hoofddorp 32:02 31:56
25 Marieke Limmen 86 Hoofddorp 32:50 32:40
26 Joanna Rijsdam 77 Hoofddorp 33:10 33:01
27 Suzanne Verton 81 Haarlem 33:16 33:10
28 Yvonne Bakker 75 Amstelveen 33:30 33:19
29 Eva Louise Bakker 78 Hoofddorp 33:30 33:19
30 Corrina van den Bos 77 Hoofddorp 34:47 34:41
31 Annemarie Rus 79 Haarlem 34:49 34:40
32 Nina Kraak 98 Haarlemmermeer 45:01 44:58

V35, 5 KM
1 Christine Rebello 72 Hilversum 20:46 20:43
2 Saskia Kuiper 69 Amstelveen 25:02 24:55
3 Ingeborg van Kints 72 Utrecht 25:28 25:19
4 Hanneke Jansen-Tode 64 Hoofddorp 28:25 28:23
5 Linda Berkhof 71 Haarlem 28:46 28:41
6 Iris Lenssen 67 's-Gravenhage 29:10 29:08
7 Bianca de Blaeij 70 Nieuw Vennep 29:30 29:27
8 Ella van Triest 68 Koudekerk aan den Ri 29:32 29:30
9 Sandra van der Prijt 69 Beinsdorp 29:53 29:50
10 Gitte lamberts 63 Hoofddorp 30:18 30:14
11 Wilma Sonneveld 68 Hoofddorp 30:24 30:14
12 Bianca Nicolai 69 Hoofddorp 30:31 30:24
13 Joyce Gulikers 70 Hoofddorp 30:56 30:50
14 Nicole van den Bos 69 Nieuw Vennep 33:25 33:20
15 Dulce Xavier Catarrinh 68 Haarlemmermeer 33:49 33:47
16 Marian Teunissen 64 Heemskerk 33:50 33:44
17 Karin Bosman 70 Houten 35:27 35:23
18 Paula van Tienderen 66 Nieuw Vennep 35:29 35:25
19 Jolanda HartogBoot 70 Hoofddorp 38:23 38:18
20 Sally Cahalan 72 De Spartaan 39:14 39:04

V45, 5 KM
1 Aukje Lonhard 62 Hoofddorp 31:18 31:13
2 Caroline Krippendorf 63 Hoofddorp 31:27 31:21
3 Jose Strengers 56 Haarlemmermeer 31:48 31:45
4 Diane Lakerveld 62 Haarlemmermeer 32:27 32:21
5 Angeline de Graaff 59 Nieuw Vennep 32:38 32:32
6 Marjon Esman 57 Nieuw Vennep 32:38 32:32
7 Ellen van der Beek 59 Hoofddorp 33:24 33:20
8 Marlou Stap-Koperdraat 54 Hoofddorp 34:08 33:59
9 Renske Stap 53 Almere 34:13 34:03
10 Trudie Dütting-Abeelen 58 Almere 37:16 37:07

V55, 5 KM
1 Tineke Elstgeest 53 Hoofddorp 31:47 31:44
2 Elly Kraak 46 Amsterdam 45:01 44:58

BUSS, 5 KM
1 Jip van Groeningen Nederland 21:52 21:51
2 Erwin Versteeg Nederland 23:43 23:42
3 Archie Dorog 80 Nederland 24:35 24:33
4 Sanneke Don 85 Nederland 25:50 25:44
5 Bianca Bogaard Nederland 26:58 26:56
6 Ewout van Noort Nederland 26:58 26:57
7 Leo Libradilla 85 Nederland 28:20 28:18
8 Henk Koning 50 Nederland 28:48 28:45
9 Cathelijne Swarte Nederland 28:50 28:43
10 Erik van der land Nederland 28:50 28:44
11 Milanda Vacher-Koopman Nederland 29:40 29:30
12 Dick Cohen Nederland 29:40 29:31
13 Neftali Arag 88 Nederland 30:18 30:15
14 Miranda Bosse 72 Nederland 30:36 30:31
15 Joram Ootjers Nederland 31:03 30:56
16 Jeanet Mast 81 Nederland 31:57 31:52
17 Brenda Schreurs 71 Nederland 31:59 31:52
18 Marnienke van der Maal 88 Nederland 32:13 32:06
19 Anne Vermeeren 82 Nederland 32:26 32:22
20 Joke van der Heide 61 Nederland 32:37 32:30
21 Jojanneke van Mourik Nederland 33:00 32:51
22 Annemarie Zuidweg Nederland 33:00 32:52
23 Kirsten Rijken 79 Nederland 34:35 34:31
24 Melanie van Middendorp 73 Nederland 35:19 35:16
25 Melanie Lo 79 Nederland 38:53 38:49
26 Rosanne van der Maal 64 Nederland 40:37 40:29

MJUN, JEUGDLOOP 1
1 Ivar Moinat 97 Hoofddorp 3:56
2 Joost Kok 97 Lutjebroek 3:59
3 Maxim van der Spek 96 Hoofddorp 4:01
4 Amedeo Proto 96 Hoofddorp 4:07
5 Gervaino Rijssel 97 Hoofddorp 4:10
6 Sten Stoltenborg 96 Hoofddorp 4:17
7 Twan van der Werff 97 Nieuw Vennep 4:25
8 Remco van der Flier 99 Hoofddorp 4:32
9 Stefan Kok 99 Lutjebroek 4:33
10 Niels van der geest 97 Hoofddorp 4:39
11 Casper Ijoa 97 Hoofddorp 4:39
12 Joost Koldijk 99 Hoofddorp 4:46
13 Rinze Bakker 98 Hoofddorp 4:47
14 Omar Haggag 96 Nieuw Vennep 4:50
15 Luciano Berkhoff 99 Nieuw Vennep 4:51
16 Jeroen Klinkspoor 97 Hoofddorp 4:54
17 Thijs de Moes 98 Hoofddorp 4:55
18 Nick van Santen 99 Hoofddorp 4:56
19 Max Huiberts 99 Hoofddorp 4:56
20 Jasper van Eikeren 97 Hoofddorp 5:01
21 Sander Behage 98 Hoofddorp 5:02
22 Remco van Roijen 98 Hoofddorp 5:03
23 Jens Walraven 99 Nieuw Vennep 5:03
24 Jip van der Beek 97 Hoofddorp 5:04
25 Joey Krop 99 Nieuw Vennep 5:05
26 Tim Kuijpers 98 Hoofddorp 5:06
27 Jan-paul v Tienderen 99 Nieuw Vennep 5:08
28 Marco v.d. Stoop 97 Hoofddorp 5:08
29 Rik van den Bos 99 Hoofddorp 5:09
30 Arthur Bhatti 97 Nieuw Vennep 5:10
31 Noah Martins 99 Nieuw Vennep 5:10
32 Arthur Platschorre 97 Hoofddorp 5:13
33 Gianluca Schram 99 Nieuw Vennep 5:14
34 Zerno Oosterbaan 96 Hoofddorp 5:16
35 Timo Brandehof 98 Hoofddorp 5:18
36 Dylan de Vos 99 Hoofddorp 5:19
37 Douwe Koldijk 99 Hoofddorp 5:20
38 Pim van den Bos 96 Hoofddorp 5:21
39 David van Haeringen 98 Hoofddorp 5:22
40 Jelle de Moes 97 Hoofddorp 5:33
41 Wouter Olsthoorn 99 Hoofddorp 5:36
42 Cedric Kramer 99 Hoofddorp 5:39
43 Xavier van der Elst 98 Hoofddorp 5:40
44 Marco Bokhorst 99 Nieuw Vennep 5:42
45 Roy Gerritsen 99 Nieuw Vennep 5:46
46 Darryl Polman 99 Nieuw Vennep 6:01
47 Dylan Schreurs 98 Hoofddorp 6:03
48 Robert Raubos 97 Nieuw Vennep 6:11

VJUN, JEUGDLOOP 1
1 Kim Traas 98 Hoofddorp 4:41
2 Eveline Melotte 96 Lisse 4:57
3 Armitha Karimi Birgani 96 Hoofddorp 5:11
4 Femke Pijpers 99 Sassenheim 5:13
5 Jessie Lourenburg 98 Hoofddorp 5:16
6 Nikki Heskes 96 Hoofddorp 5:17
7 Iris Wesselman 96 Nieuw Vennep 5:18
8 Joyce Wesselman 98 Nieuw Vennep 5:19
9 Sylke van der Heiden 97 Hoofddorp 5:23
10 Nadine Haggag 97 Nieuw Vennep 5:25
11 Julique Karimi Birgani 99 Hoofddorp 5:28
12 Esmee Broekhuuizen 98 Hoofddorp 5:31
13 Chantal Vissers 97 Hoofddorp 5:39
14 Lauren Heske 98 Hoofddorp 5:44
15 Hedwig Overwater 96 Hoofddorp 6:04
16 Mechteld Overwater 99 Hoofddorp 6:09
17 Esmee Brouwer 99 Hoofddorp 6:10
18 Melissa van Leeuwen 97 Hoofddorp 6:12
19 Shara Khosnhnoodi 98 Hoofddorp 6:13
20 Rozemarijn van Aken 98 Hoofddorp 6:14
21 Loes Duivenvoorden 97 Hoofddorp 6:28

MJUN, JEUGDLOOP 2
1 Samuel van Huiden 99 Hoofddorp 4:52
2 Arif Mentes 00 Hoofddorp 4:58
3 Loïc NEVEU 00 Hoofddorp 5:04
4 Willem Olsthoorn 01 Hoofddorp 5:15
5 Matthijs van der Molen 99 Senningerberg (LUX) 5:17
6 Jules Platschorre 99 Hoofddorp 5:23
7 Onno de Moes 99 Hoofddorp 5:24
8 Keyman Senteur 00 Hoofddorp 5:25
9 Wessel van Roijen 00 Hoofddorp 5:26
10 Mikhail Haarsma 00 Hoofddorp 5:27
11 Damie Wakker 99 Hoofddorp 5:32
12 Thijs Haarman 99 Hoofddorp 5:33
13 Mathijn Jansen 02 Hoofddorp 5:34
14 Joost Bastiaansen 01 Hoofddorp 5:37
15 Joey de Vos 02 Hoofddorp 5:38
16 Koen Hindriks 01 Hoofddorp 5:40
17 Tom Schreurs 01 Hoofddorp 5:43
18 Timo Wakker 00 5:51
19 Sven Ariens 01 Hoofddorp 5:53
20 Martijn Vissers 00 Hoofddorp 5:58
21 Mike de Vos 02 Hoofddorp 6:07
22 Martijn Roubos 00 Nieuw Vennep 6:11
23 Tom Borger 01 Hoofddorp 6:21
24 Kamiel Verkruisen 03 Hoofddorp 6:27
25 Stef van Schie 00 Hoofddorp 6:32
26 Arthur Trautwein 01 Hoofddorp 6:34
27 Kevin Brouwer 02 Hoofddorp 6:36
28 Pascal de Kuyper 02 Nieuw Vennep 6:38
29 Nick van Delden 00 Hoofddorp 6:43
30 Joost Boerman 02 Hoofddorp 6:44
31 Tobias Smits 00 Hoofddorp 6:52
32 Gelled Hulsbos 01 Aalsmeerderbrug 6:55
33 Thieme van der Linden 03 Hoofddorp 7:20
34 Emilio Otte 02 Hoofddorp 7:23
35 Steven Ravenshorst 04 Delfgauw 7:29
36 Michel Laanbroek 02 Haarlem 7:37
37 Justin Paardekooper 03 Hoofddorp 8:00
38 Forest lathers 03 Hoofddorp 8:42
39 Sem van der Putten 04 Nieuw Vennep 9:05
40 Tygo van der Putten 07 Nieuw Vennep 9:11
41 Hugo van der Marel 04 Hoofddorp 9:13
42 Viggo Vellema 03 Hoofddorp 9:14
43 Quint van der Riet 04 Hoofddorp 9:22
44 Daan Borger 03 Hoofddorp 10:55

VJUN, JEUGDLOOP 2
1 Ilse Rolf 00 Nieuwveen 5:07
2 Madinja Groenenberg 99 Hoofddorp 5:26
3 Linda Behage 00 Hoofddorp 5:44
4 Maartje van Diest 00 Hoofddorp 5:45
5 Linde van der Beek 99 Hoofddorp 5:48
6 Eveline de Jong 01 Hoofddorp 5:53
7 River Lathers 00 Hoofddorp 5:54
8 Rowanne Hisp 03 Hoofddorp 5:56
9 Mila Brandehof 01 Hoofddorp 5:59
10 Lynley Vrolijk 02 Hoofddorp 6:04
11 Maartje van Diest 00 Hoofddorp 6:13
12 Iris v Tienderen 01 Nieuw Vennep 6:16
13 Lisa Sijtsma 01 Hoofddorp 6:20
14 Meyke Noot 00 Hoofddorp 6:22
15 Julia Martins 02 Nieuw Vennep 6:23
16 Lisa Veling 00 Hoofddorp 6:37
17 Larisse Groenewald 00 Hoofddorp 6:46
18 Iris v Tienderen 01 Nieuw Vennep 6:50
19 Hélène van Haeringen 01 Hoofddorp 6:51
20 Lianne Pijpers 02 Sassenheim 6:53
21 Annelieke Jacobs 02 Lisse 6:57
22 Amy Lynn Felix 03 Hoofddorp 7:01
23 Shanice Rijssel 03 Hoofddorp 7:03
24 Myrthe de Graaf 03 Hoofddorp 7:04
25 Simone Huiberts 02 Hoofddorp 7:26
26 Nikki van Haasteren 00 Hoofddorp 7:48
27 Lilian Paardekooper 00 Hoofddorp 7:55
28 Sara Slaby 01 Hoofddorp 7:57
29 Maaike van Kempen 01 Hoofddorp 8:16
30 Lotte van Kempen 03 Hoofddorp 8:19
31 Iris Ravenshorst 02 Delfgauw 8:19
32 Carmen de Jong 01 Hoofddorp 8:20
33 Sanne Meijer 02 Hoofddorp 8:29
34 Pien Tepaske 02 Badhoevedorp 8:36
35 Suut Boerman 04 Hoofddorp 10:12







Deel dit artikel

Redactie Runner's World

Runner's World is hét meest gelezen hardloopblad ter wereld. Lees Runner's World en je loopt altijd voorop met de nieuwste apps, mooiste verhalen en opmerkelijkste trends.