Trimloop4Daagse, Meppel

Door Redactie Runner's World | 3 juni 2008

   




Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
---- ---------------------- -- -------------------- --------
1000M, JEUGD 1 KM.
1 Anke Hasper 97 Meppel 4:18
2 Meike Robaard 97 AV De Sprinter 4:23
3 Daphe Dikkers 99 AV De Sprinter 4:36
4 Laura Heinhuis 95 Havelte 4:37
5 Odette Robaard 99 Meppel 4:42
6 Maran Kremer 00 AV De Sprinter 4:47
7 Manon Heinhuis 98 Havelte 5:01
8 Lisa Mareianne de Jong 01 Eext 5:17
9 Lotte Knipmeijer 98 Meppel 5:31
10 Sanne Nadie de Jong 01 Eext 6:34

1000J, JEUGD 1 KM.
1 Jurgen Hoorn 97 Ruinen 3:55
2 Daniel Koot 96 Meppel 3:58
3 Marius Boom 99 Meppel 4:02
4 Alwin Molanus 02 Meppel 4:41
5 Christian Koot 99 AV De Sprinter 5:09
6 Michiel Schrauwen 97 AV De Sprinter 5:28
7 Youri Piket 00 Meppel 5:36
8 Stefan Schrauwen 02 Meppel 5:45

3000M, JEUGD 3 KM.
1 Astrid Niezing 96 AV De Sprinter 12:26
2 Cynthia Meier 94 AV De Sprinter 13:17
3 Hannnah Harmens 93 Meppel 13:21
4 Daphne Zanting 95 AV De Sprinter 13:42
5 Sophie Leijenaar 92 Meppel 14:40
6 Syrina Westerbeek 93 Meppel 14:43
7 Leoni Vogelsang 93 Meppel 15:00
8 Noushka Piket 95 AV De Sprinter 15:16

3000J, JEUGD 3 KM.
1 Alwin Hoorn 94 AV De Sprinter 10:44
2 Jordy Dikkers 94 AV De Sprinter 10:49
3 Alexander Boom 95 Meppel 12:42
4 Nico Steinhaus 92 Meppel 13:44
5 Wessel Steinhaus 00 Meppel 14:19
6 Simon Koot 95 AV De Sprinter 14:28
7 Wietse Hasper 94 Meppel 14:42
8 Maurice Jongerhuis 95 AV De Sprinter 15:08
9 Martin Kampherbeek 96 Meppel 15:15
10 Pjotr Piket 93 Meppel 15:16
11 Jouke Furda 95 Meppel 16:04
12 Ben Terpstra 95 Meppel 16:05

6000D, 6 KM.
1 Margje Timmerman 82 AG '85 25:39
2 Akkie Greijdanus 56 HAC '63 27:20
3 Liesbeth Hillebrand 65 AV De Sprinter 28:42
4 Femmie Emmink 64 AV De Sprinter 28:58
5 Paula Kip 86 Noordscheschut 29:20
6 Johanneke Wierda 78 Meppel 29:28
7 Grietje Klomp 60 AV De Sprinter 31:05
8 Ciska Muller 80 AV De Sprinter 32:11
9 Annelien van Zanten 79 AV De Sprinter 32:16
10 Carla Dikkers 62 AV De Sprinter 32:40
11 Karin Boeve 80 Zwolle 32:42
12 Mariëlle Luft 70 AV De Sprinter 33:19
13 Annet Dubbelink 63 AV De Sprinter 33:25
14 Lies van Zanten 51 AV De Sprinter 34:07
15 Martine Mulder 65 AV De Sprinter 34:43
16 Hennie Reurink 55 AV De Sprinter 34:45
17 Ester Valken 76 Meppel 34:47
18 Marianne Alberts 86 AV De Sprinter 36:24
19 Hennie Weltevreden 53 AV De Sprinter 36:26
20 Diana Stol 66 Meppel 36:43
21 Janneke Valkema 81 Meppel 39:04

6000H, 6 KM.
1 Egbert Vink 70 Start '78 20:30
2 Marc Boom 91 Meppel 20:36
3 Gerjan Petter 87 Start '78 22:24
4 Cristian Esselbrugge 76 AV De Sprinter 22:57
5 Ronald Kruidhof 72 Staphorst 23:20
6 Bert Veijer 81 Staphorst 23:39
7 Willem Bloemert 82 Staphorst 23:56
8 Arnold Mulder 90 Staphorst 24:23
9 Michiel Frankema 76 Meppel 24:30
10 Arjan Zwiers 66 AV De Sprinter 24:36
11 Bert Huls 87 Staphorst 25:02
12 Jaques Esenkbrink 68 Meppel 25:10
13 Jan Talen 81 Staphorst 25:33
14 Eric Steinhaus 61 Meppel 25:35
15 Dick Bloemert 87 Staphorst 26:14
16 Jacques Scholte 65 AV De Sprinter 26:20
17 Gerrit Lijkendijk 58 Hoogeveen 26:31
18 Daan Steinhaus 91 AV De Sprinter 26:45
19 Hans Noord 72 Meppel 27:45
20 Jan Hup 58 AV De Sprinter 27:46
21 Mas Boom 56 Meppel 28:01
22 Herman Mulder 88 Staphorst 28:28
23 Arnoud Bijl 91 AV De Sprinter 30:39
24 Jan Boessenkool 70 Staphorst 30:50
25 Jeroen Kolhoff 75 Tuk 31:00
26 John Klinge 70 Meppel 32:31
27 Jan Haagsma 43 Friesland 32:55
28 Eissen 56 Reestrunners 34:07
29 Wiebo Walstra 75 Meppel 39:04

10D, 10 KM.
1 Ine Snoeken 78 Loopgroep Ruinen 44:38
2 Janneke Molenhuis 77 AV De Sprinter 44:39
3 Mirella Makkinga 76 AG '85 46:39
4 Renate Bosman 75 AV De Sprinter 48:34
5 Alien Flik 73 HAC '63 49:00
6 Els Murris 81 AV De Sprinter 51:18
7 Anneke Mooy 62 Nijeveen 51:28
8 Mirjam Weiters 82 Oldekerk 52:31

10D3+, 10 KM.
1 Petra Hasper 63 Meppel 39:42
2 Ada Folio 67 AV De Sprinter 50:13
3 Sylvia Talen 62 AV De Sprinter 51:20
4 Jenny Boverhuis 62 AV De Sprinter 52:00
5 Diny Gelderman 57 AG '85 52:19
6 Anet van den Berg 60 AV De Sprinter 55:16
7 Wilma Eisinga 55 LGR '88 56:33
8 Harma Koster-Hoorn 64 AV De Sprinter 1:01:07

10H, 10 KM.
1 Jan Scheenstra 70 Start '78 33:35
2 Gilles Hainselin 75 Loopgroep PK 34:33
3 Harold Kruidhof 73 AG '85 36:23
4 Erwin Akkerman 79 AG '85 36:49
5 Willem Kreulen 70 AV De Sprinter 36:57
6 Albert Mussche 70 AG '85 39:26
7 Nick van der Werf 86 Zwolle 41:55
8 Arndrik Westenbrink 79 Reestrunners 42:18
9 Jeroen Vink 72 Nijeveen 42:30
10 Jaco Schrauwen 68 Meppel 43:19
11 Klaasjan van Lenthe 78 AG '85 44:04
12 Wim Uiterwijk 71 AG '85 44:21
13 Menno Peterson 69 Meppel 46:23
14 Tom de Keijzer 89 Meppel 46:47
15 Jack Flik 68 Ruinen 47:15
16 Berry Koens 69 Zwolle 57:17

10H4+, 10 KM.
1 Harm Kooiker 59 AG '85 36:58
2 Freddie Bouma 61 Start '78 38:50
3 Stef Riemens 63 Zwolle 38:54
4 Arend jan van de Hoek 67 AG '85 38:55
5 Klaas de Haan 60 Start '78 40:00
6 Jan Schra 67 AG '85 40:04
7 Evert Bisschop 60 Reestrunners 40:52
8 Willem Brinkman 58 Reestrunners 42:02
9 Roelof Sondaar 59 AG '85 42:16
10 Albert de Boer 63 AG '85 42:39
11 Evert Heinhuis 66 Havelte 43:00
12 Cor Knipmeijer 62 AV De Sprinter 43:42
13 Kees-Herman Mulder 60 Meppel 44:23
14 Klaas Kanning 64 Loopgroep Nienoord 44:55
15 Hans Paul Visschetr 68 Zwolle 45:25
16 Bert Slagter 59 Start '78 45:34
17 Johan van Aalderen 67 Zwolle 45:43
18 Gerard Inberg 64 Reestrunners 45:53
19 Dick Metselaar 64 AV De Sprinter 47:05
20 Jan Kroonenburg 63 Havelte 48:15
21 Simon Dragt 63 Havelte 48:25
22 Geert Zanting 62 AV De Sprinter 48:34
23 MeineGeert Alserda 68 Loopgroep Nienoord 48:47
24 Popke Gerlofs 66 Beilen 49:31
25 Ronald Katoele 62 Meppel 52:36

10H5+, 10 KM.
1 Ad Roodhuizen 56 Start '78 37:48
2 Klaas van der Veen 58 Start '78 37:55
3 Dirk Koning 51 LGR '88 40:01
4 Jan Akkerman 51 AG '85 40:10
5 Mans Veldsink 57 Dedemsvaart 41:07
6 Cor Kooiker 43 AG '85 41:53
7 Jelco Bosma 57 AV De Sprinter 44:12
8 Bram Breddels 51 Tuk 44:22
9 Harm Horstede 57 AG '85 44:42
10 Jan Witte 52 Reestrunners 44:46
11 Henk Nimeijer 52 Koekange 44:56
12 Herman Lakerveld 57 Meppel 46:03
13 Bert Klevringa 53 AV De Sprinter 46:31
14 Henk Doornebosch 54 avVN 46:38
15 Gunther Runow 52 Reestrunners 46:52
16 Jan Fransen 43 Hasselt 47:21
17 Frits Lautenbag 48 Hattem 47:21
18 Aad van der Klauw 58 Staphorst 47:42
19 Frans Scheuneman 51 Friesland 48:41
20 Dick Telman 56 AG '85 49:54
21 Joop Bomert 41 Wanneperveen 49:59
22 Bernard Dekker 44 Vollenhove 50:05
23 Klaas Visscher 52 AV De Sprinter 51:14
24 Stein van Ittersum 44 AV De Sprinter 55:24
25 Frans de Keizer 58 Meppel 57:16
26 Carel de Vries 50 Meppel 1:02:38
27 Gerrit Wouda 29 AV De Sprinter 1:12:31










Deel dit artikel

Redactie Runner's World

Runner's World is hét meest gelezen hardloopblad ter wereld. Lees Runner's World en je loopt altijd voorop met de nieuwste apps, mooiste verhalen en opmerkelijkste trends.