Bridge to Bridge, Arnhem

Door Redactie Runner's World | 14 september 2008

   





Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Bruto Netto
---- ---------------------- -- -------------------- -------- --------
10EMM, 10 ENGELSE MIJL
1 Orphan van Faassen 83 Lycurgus 55:22 55:22
2 Tom Egging 77 Ciko '66 59:33 59:33
3 Stefan Blonk 59 De Liemers 59:46 59:45
4 Olivier Diels 81 Arnhem 59:52 59:50
5 George van Gorkum 51 Rozendaal 1:00:34 1:00:34
6 Arnold van Sonsbeek 58 Reek 1:01:43 1:01:37
7 Jos Bruens 64 avVN 1:01:53 1:01:52
8 André Hermsen 64 Hellas 1:03:06 1:03:05
9 Harry van Ginkel 60 Huissen 1:03:34 1:03:24
10 Mark Claassen 62 Arnhem 1:03:38 1:03:35
11 Robin Hoogveld 85 Arnhem 1:04:09 1:03:54
12 Antonio Iniguez 53 Loopgroep Papendal 1:04:11 1:04:11
13 Peter de Boer 65 PEC 1910 1:05:13 1:04:22
14 Ferdy Lankwarden 67 Arnhem 1:04:33 1:04:25
15 Hans Hagedoorn 74 Duivendrecht 1:06:18 1:04:28
16 Theo Franchimon 59 Den Burg 1:04:35 1:04:34
17 Arjan Hoenselaar 77 Kleve (GER) 1:05:19 1:04:44
18 Mehmet Dag 81 Arnhem 1:08:16 1:04:45
19 Robby Ribbink 76 Lent 1:04:53 1:04:51
20 Lubèrt Mulder 60 Voorthuizen 1:04:59 1:04:57
21 Wim Brinkman 59 Aalten 1:05:31 1:05:26
22 John van Opstal 57 Molenhoek Lb 1:05:29 1:05:28
23 Lambert-Jan Koops 75 Bemmel 1:07:57 1:06:23
24 Manfred Hooy 70 Elst Gld 1:06:46 1:06:45
25 Joost Vernooij 75 Ede Gld 1:06:53 1:06:51
26 Paul van Os 60 Climax 1:07:26 1:07:11
27 Johan van Beek 63 Ede Gld 1:07:25 1:07:22
28 Ton van Werven 43 Arnhem 1:08:26 1:07:29
29 Ben Petersen 65 Voorthuizen 1:07:41 1:07:37
30 Hans Boer 59 Arnhem 1:07:49 1:07:39
31 Pieter Bloemberg 76 Groessen 1:07:54 1:07:39
32 Ton Lubbers 66 Duiven 1:08:17 1:07:49
33 Ralph Schielen 66 Arnhem 1:07:51 1:07:49
34 Geo Boumann 60 Huissen 1:08:06 1:07:54
35 Jankees Cappon 53 Rhenen 1:08:13 1:08:03
36 Maarten Meeuwsen 71 Winssen 1:08:12 1:08:09
37 Gino Giugie 81 Deventer 1:08:14 1:08:13
38 Niels Siebelink 80 Arnhem 1:08:29 1:08:14
39 Jozef Kersten 62 Oosterbeek 1:08:21 1:08:15
40 Richard de Ruiter 78 Arnhem 1:11:45 1:08:18
41 Roy Hennekes 52 Arnhem 1:08:49 1:08:39
42 Marcel Zeelen 66 Steijl 1:10:21 1:08:39
43 Arnold Daals 68 Ulft 1:10:15 1:08:54
44 Wim van der Linden 62 Ciko '66 1:09:26 1:09:03
45 Guido Brokking 67 Nijmegen 1:09:54 1:09:18
46 Patrick Vledder 72 Arnhem 1:10:18 1:09:22
47 Iwan te Brake 71 Arnhem 1:10:50 1:09:23
48 Henk Bijsterbosch 66 Arnhem 1:09:38 1:09:34
49 Sjef Weling 58 Arnhem 1:09:44 1:09:34
50 William Schothuis 71 SISU 1:10:00 1:09:51
51 Marco van Alst 69 Duiven 1:10:06 1:09:55
52 Roelf Werkman 61 Arnhem 1:10:08 1:10:02
53 Romke Janssen 82 Arnhem 1:10:46 1:10:02
54 Michel Manintveld 80 Veluwe 1:10:09 1:10:04
55 Just Bennis 62 Pallas '67 1:11:06 1:10:05
56 Renzo Lippinkhof 73 Arnhem 1:10:08 1:10:05
57 Marc van Uden 76 Deventer 1:10:17 1:10:09
58 Richard Hendriks 71 Elst Gld 1:12:56 1:10:32
59 Rob ten Brinck 67 Duiven 1:10:39 1:10:32
60 Joop Tindemans 79 Eindhoven 1:11:36 1:10:37
61 Cor Ceelen 67 Voorthuizen 1:10:46 1:10:42
62 Remco Kemperman 86 Delfgauw 1:13:30 1:10:50
63 Teus Heikamp 62 Oosterbeek 1:11:01 1:10:53
64 Joey de Laat 83 Apeldoorn 1:10:55 1:10:53
65 Hubert van Wingaarden 70 Arnhem 1:11:51 1:10:57
66 Wietse Bouwknegt 90 AV '34 1:11:03 1:11:03
67 Eric Arissen 63 Angeren 1:13:17 1:11:11
68 Martijn Mussche 71 Arnhem 1:12:44 1:11:20
69 Juri Hertog 75 Veenendaal 1:11:36 1:11:21
70 Eric Catz 64 Duiven 1:13:32 1:11:23
71 Kees Krechting 58 Westervoort 1:12:29 1:11:24
72 Ruud Wilkens 59 Heeten 1:11:44 1:11:31
73 Joost Sperber 55 Pheidippides 1:12:09 1:11:36
74 Max van Leusden 73 Pheidippides 1:14:22 1:11:37
75 Armand Goossens 67 Arnhem 1:11:44 1:11:39
76 Marco Lusing 59 Arnhem 1:12:26 1:11:43
77 Hans Marsman 61 Dieren 1:11:49 1:11:44
78 Tobi Lusing 89 Arnhem 1:12:29 1:11:45
79 Freek van der Donk 67 Zaltbommel 1:12:06 1:11:52
80 Patrick Braam 77 Arnhem 1:13:12 1:11:53
81 Jan Wammes 55 Nijmegen 1:12:22 1:12:04
82 Huub van Hout 65 Bussum 1:12:30 1:12:06
83 Remco Jesterhoudt 72 Isala '96 1:12:23 1:12:08
84 Martijn van Leeuwen 76 Harderwijk 1:12:45 1:12:14
85 Rene Ten Hoeve 54 Arnhem 1:13:09 1:12:17
86 Albert Branderhorst 67 Diepenveen 1:12:41 1:12:28
87 Richard vander Reijden 69 Elst Gld 1:15:26 1:12:37
88 Jan-Jaap van der Poel 78 Ede Gld 1:14:32 1:12:39
89 Erik Eijrond 59 Loopservice.nl 1:12:56 1:12:40
90 Henk Bos 55 Loopservice.nl 1:13:05 1:12:45
91 Hans Buyter 53 Huissen 1:13:08 1:12:45
92 Bart Krechting 54 Westervoort 1:15:21 1:12:48
93 Peter van Eyck 50 Renkum 1:13:14 1:12:58
94 Leo Emerenciana 67 Arnhem 1:14:25 1:12:58
95 Klaas Molenaar 40 STAP 1:13:28 1:13:06
96 Sander Hendriks 79 Elst Gld 1:14:04 1:13:07
97 H Leenen 57 Arnhem 1:14:31 1:13:13
98 Erik During 72 Deventer 1:13:48 1:13:13
99 Gerard Begieneman 53 De Liemers 1:13:46 1:13:17
100 Rob Rosmulder 63 Arnhem 1:13:52 1:13:46
101 Bas van de Bug 72 Harderwijk 1:14:20 1:13:49
102 Wim van Breukelen 59 De Meern 1:14:18 1:13:51
103 Freek Tjassens Keiser 69 Zutphen 1:15:10 1:13:54
104 Toon van den Brink 52 Arnhem 1:14:11 1:13:58
105 Jeroen Jansen 63 Arnhem 1:16:46 1:14:01
106 Diederik Heij 70 Oosterbeek 1:15:47 1:14:02
107 Joost den Hertog 65 Angerlo 1:14:36 1:14:17
108 Guido den Hertog 69 Argo 1:14:36 1:14:18
109 Gerrit Prinsen 54 Huissen 1:14:42 1:14:20
110 Laurens Bouw 64 Rheden 1:15:10 1:14:30
111 Pieter Wiersma 45 Zetten 1:15:13 1:14:33
112 Marcel Stein 53 Friesland 1:14:46 1:14:35
113 Laurentiu Enuica 66 Nijmegen 1:16:01 1:14:38
114 Emil Bode 86 Enschede 1:15:34 1:14:40
115 Philip Graat 64 Nijmegen 1:14:58 1:14:40
116 Jan Vullings 60 Ciko '66 1:15:12 1:14:45
117 Arie de Vries Arnhem 1:14:47 1:14:46
118 Sander Grefte 80 Rheden 1:17:46 1:15:01
119 Govert Riksen 61 Oosterbeek 1:16:49 1:15:04
120 Frans van Huizen 55 Ciko '66 1:15:57 1:15:04
121 Wouter Ribbink 79 Dieren 1:16:15 1:15:05
122 Geerhard Ronde 44 Stroe 1:15:25 1:15:12
123 Bas van Eck 85 Bennekom 1:16:19 1:15:13
124 Cor van Hekken 45 Amsterdam 1:15:22 1:15:15
125 Jos Sanders 51 avVN 1:16:11 1:15:17
126 Jan Fokke Oosterhof 75 Nijmegen Atletiek 1:15:19 1:15:18
127 Henk Lammers 63 Nijmegen 1:15:47 1:15:20
128 Falco van den Boom 68 Arnhem 1:17:44 1:15:35
129 Arno van der Aa 77 Wageningen 1:18:09 1:15:40
130 Edwin den Exter 61 Beek gem Montferland 1:16:12 1:15:41
131 Koen Warmink 72 Utrecht 1:16:17 1:15:48
132 Manolito Hulsebos 83 Deventer 1:16:26 1:15:48
133 Etienne Journee 70 Arnhem 1:16:17 1:15:55
134 Erik Hoppenbrouwer 65 Utrecht 1:17:01 1:16:00
135 Robert de Graaff 61 Duiven 1:16:28 1:16:05
136 Robert Portengen 48 Heteren 1:17:28 1:16:09
137 Rene Goedhart 68 Hanzesport 1:17:30 1:16:14
138 Ron Blom 60 Huissen 1:17:27 1:16:16
139 Cas van Gompel 54 De Liemers 1:17:45 1:16:17
140 Addy de Wilt 71 DAK 1:17:16 1:16:21
141 Läslo Brouwer 69 Arnhem 1:18:11 1:16:26
142 Oscar Mathijssen 60 Tiel 1:16:33 1:16:31
143 Michiel Stiemer 69 's-Graveland 1:18:25 1:16:38
144 Bernard Pluim 64 Tonden 1:18:22 1:16:38
145 Onno van Dijk 84 Wageningen 1:18:36 1:16:48
146 Eric Rietveld 51 Arnhem 1:18:02 1:17:02
147 Dick Brouwer 57 Westervoort 1:17:42 1:17:04
148 Willie Luttikholt 62 Nijmegen 1:18:07 1:17:12
149 Harm van Hal 77 Millingen aan de Rij 1:17:50 1:17:16
150 Rob Simons 56 Elst Gld 1:17:29 1:17:17
151 Charles Le Poole 55 Arnhem 1:20:21 1:17:18
152 Gerrit van Mourik 63 Statina 1:17:33 1:17:29
153 Geertjan Reuser 51 Lent 1:18:00 1:17:33
154 Mark Janssen 64 Hilversum 1:18:38 1:17:35
155 Niek Beikes 57 Amsterdam 1:20:01 1:17:36
156 Marco van der Kooij 64 Oosterhout gem Nijme 1:18:24 1:17:37
157 Jef Aarts 68 Meppel 1:18:24 1:17:37
158 Raymond de Nier 62 Oosterbeek 1:18:19 1:17:42
159 Marco Halman 70 Arnhem 1:18:09 1:17:45
160 Wim Verburgt 54 Westervoort 1:20:00 1:17:45
161 Jan Dirk Romein 61 Zetten 1:18:29 1:17:48
162 Bart vd Lustgraaf 54 Oosterbeek 1:19:34 1:17:50
163 Marcel Kemperman 57 Driel 1:20:00 1:17:55
164 Martin Ekhardt 65 Arnhem 1:18:38 1:17:57
165 Perry Arentsen 88 Arnhem 1:20:23 1:18:00
166 Robert Vermeer 68 Rheden 1:18:07 1:18:03
167 Gordon Abraham 60 Ciko '66 1:19:22 1:18:10
168 Joeri Baal 91 Arnhem 1:20:41 1:18:13
169 Henk Brouwer 63 Arnhem 1:19:59 1:18:14
170 Evert Koolma 48 avVN 1:18:27 1:18:18
171 Theo Janssen 52 Arnhem 1:19:22 1:18:29
172 Frans Hendriks 58 Pannerden 1:19:01 1:18:30
173 Dennis Bakker 68 Arnhem 1:18:31 1:18:30
174 Herbert Könning 61 Didam 1:21:07 1:18:31
175 Jan Wildeman 56 Millingen aan de Rij 1:20:45 1:18:33
176 Ronald Fecken 64 Pheidippides 1:20:20 1:18:38
177 Bob Timmer 63 Doetinchem 1:19:43 1:18:41
178 David Sonntag 44 Oeding (GER) 1:21:33 1:18:43
179 Jorre Vink 78 Doetinchem 1:20:18 1:18:44
180 Wouter Vos 69 Oosterbeek 1:21:01 1:18:45
181 Erik Sanders 77 Duiven 1:20:18 1:18:46
182 Berend Wolters 59 Elst Gld 1:20:07 1:18:49
183 Joost Barneveld 72 Arnhem 1:19:32 1:18:53
184 Tuncay Irmak 68 Nijmegen 1:20:11 1:18:57
185 Jacco Dijkshoorn 73 Hooglanderveen 1:20:34 1:18:57
186 Hans Kroon 61 De Liemers 1:20:51 1:19:02
187 Tonny Noya 66 Goes 1:19:23 1:19:07
188 Roberto Mejia 64 Bemmel 1:19:31 1:19:13
189 Marc Verhaegh 64 Huissen 1:20:31 1:19:13
190 Marco Buitebhuis 80 Apeldoorn 1:22:18 1:19:16
191 Arie Kooiman 65 Arnhem 1:19:46 1:19:22
192 Ben Nieuwhof 60 Arnhem 1:21:53 1:19:23
193 Peter van der Woude 54 De Liemers 1:19:38 1:19:24
194 Arnold Jummon 49 Arnhem 1:21:05 1:19:26
195 Jan de Block 54 Malden 1:22:21 1:19:27
196 Henk Kolstee 53 Huissen 1:20:41 1:19:28
197 Piet Gerrits 43 avVN 1:20:58 1:19:35
198 Martijn Boers Arnhem 1:19:52 1:19:43
199 Eli te Winkel 71 Westervoort 1:23:01 1:19:56
200 Jorg van Daelen 62 Oosterhout Gld 1:20:24 1:19:57
201 Jeroen van der Aa 80 Wageningen 1:20:44 1:20:00
202 Jos van Lavieren 56 Nijmegen 1:23:00 1:20:08
203 Lourens Schipper 57 Arnhem 1:20:21 1:20:09
204 Frank Water 64 Loopservice.nl 1:20:23 1:20:11
205 Marco Klompenhouwer 70 Nijmegen 1:22:49 1:20:13
206 Halil Bulut 57 Nijmegen 1:22:33 1:20:14
207 Richard van Klooster 66 Leusden 1:21:49 1:20:22
208 RJP Berendsen 67 Westervoort 1:21:27 1:20:22
209 Danny Boegheim 73 Ciko '66 1:23:46 1:20:26
210 Piet Buitendijk 57 Nijmegen 1:20:35 1:20:27
211 Walter Veerman 70 Arnhem 1:22:48 1:20:34
212 Leo Vereschildt 54 Arnhem 1:22:31 1:20:37
213 Van Ham 65 Arnhem 1:21:39 1:20:41
214 Patrick van Meeuwen 67 Ciko '66 1:21:03 1:20:46
215 Roy Wevers 76 Elst Gld 1:21:22 1:20:50
216 Jan Autsema 61 Arnhem 1:21:03 1:20:53
217 Gerhard Nijhof 68 Arnhem 1:23:47 1:20:53
218 Anthony van Maanen 69 Nijmegen 1:24:04 1:21:00
219 Bouwe van Dijk 56 De Keien 1:21:33 1:21:01
220 Jan Koolwijk 44 Pheidippides 1:22:43 1:21:02
221 Frank Simon 65 Arnhem 1:23:59 1:21:06
222 Ad van Oirschot 54 Arnhem 1:24:05 1:21:10
223 Jasper van Amstel 64 Arnhem 1:24:06 1:21:11
224 Nikele Hubers 77 Arnhem 1:23:53 1:21:12
225 Joris Derksen 81 Arnhem 1:22:22 1:21:12
226 Frans Assmann 57 Culemborg 1:22:59 1:21:23
227 Johan Voorhorst 71 Apeldoorn 1:23:08 1:21:25
228 Frans Kroesen 74 Amersfoort 1:24:45 1:21:26
229 Rene van Arem 65 Ede Gld 1:24:14 1:21:30
230 Ids Hoogland 65 Apeldoorn 1:22:26 1:21:37
231 Peter Schrauwen 60 Braamt 1:23:18 1:21:38
232 H j Mandje 55 Zevenaar 1:23:36 1:21:42
233 Pieter van Alphen 42 avVN 1:22:38 1:21:45
234 Marcel Koeslag 67 Elst Gld 1:23:04 1:21:49
235 Kees Stust 62 Oosterbeek 1:22:42 1:21:58
236 Ben Vink 52 De Steeg 1:23:15 1:21:59
237 Marco Huidink 78 Deventer 1:22:36 1:21:59
238 Edwin Bakker 66 Hera 1:24:21 1:22:01
239 Jos Veelen 58 Westervoort 1:22:39 1:22:03
240 Frank van Aalten 69 Pheidippides 1:23:43 1:22:03
241 Eric Brouwer 70 Ciko '66 1:24:04 1:22:05
242 Toon Balduk 57 Beek gem Montferland 1:22:37 1:22:05
243 Hans van der Horst 64 Valburg 1:23:38 1:22:25
244 Abm van Zijl 72 Apeldoorn 1:23:35 1:22:27
245 René Ros 72 Nijverdal 1:25:36 1:22:32
246 Wilco Vrijenhoeff 59 Harderwijk 1:24:31 1:22:33
247 Martin Eimers 68 Oosterbeek 1:24:53 1:22:38
248 Marcel Cremers 77 Nijmegen 1:22:38 1:22:38
249 Ipe van der Deen 51 Arnhem 1:25:21 1:22:41
250 Ronald Koops 58 Arnhem 1:25:07 1:22:42
251 Tobias Korte 87 Arnhem 1:24:18 1:22:43
252 Anton de Vries 83 Rijssen 1:24:27 1:22:45
253 Rik Seisveld 79 Warnsveld 1:23:44 1:22:45
254 Maico Bongers 70 Arnhem 1:23:54 1:22:46
255 Dick van Regteren 67 Arnhem 1:24:23 1:22:46
256 Ton Smit 62 VAV 1:23:25 1:22:46
257 Richard Zwart 69 Zwolle 1:24:23 1:22:46
258 Job Smit 66 Veenendaal 1:23:25 1:22:47
259 Boudewijn Dijkstra 59 AV Gouda 1:23:43 1:22:47
260 Ben Pas 53 Oosterbeek 1:25:30 1:22:49
261 Gerrit Elbertsen 62 Oosterbeek 1:23:39 1:22:53
262 Albert Brouwer 51 Zwolle 1:23:09 1:22:56
263 Ferrie Isselmann 83 Ede Gld 1:26:13 1:22:56
264 Marco Hengeveld 67 Arnhem 1:23:42 1:23:00
265 Peter Renden 81 Putten 1:25:08 1:23:01
266 Ralf Piepers 58 Wageningen 1:25:17 1:23:01
267 Werner Nijbroek 71 Elst Gld 1:24:49 1:23:05
268 Hans Arentsen 60 Arnhem 1:24:57 1:23:06
269 Kees van Gastel 32 avVN 1:23:22 1:23:08
270 Harold Derksen 64 Duiven 1:23:52 1:23:08
271 Jan Eskes 61 Argo 1:25:09 1:23:10
272 Marco van Diepen 67 Amersfoort 1:23:54 1:23:11
273 Frank Hengeveld 69 Oosterbeek 1:23:57 1:23:15
274 Ronald Swaen 61 Ede Gld 1:25:02 1:23:15
275 Jacco van der Vinne 71 Arnhem 1:23:56 1:23:18
276 Mike Kevenaar 73 Dieren 1:26:42 1:23:19
277 Lî Gielen 69 Elst Gld 1:24:48 1:23:19
278 Klaas-Jan Spek 71 Zaltbommel 1:23:35 1:23:19
279 Welmer Jagerman 66 Amsterdam 1:26:26 1:23:20
280 Adri Noordijke 41 avVN 1:23:31 1:23:23
281 Rob Sanders 60 Ciko '66 1:24:07 1:23:26
282 Evert Eekhoff 74 Beek Ubbergen 1:25:17 1:23:27
283 Ronald Weenk 64 Borculo 1:25:31 1:23:29
284 Jord Kuiken 70 Utrecht 1:23:50 1:23:33
285 Gerrit Jan Donderwinke 76 Doetinchem 1:26:03 1:23:45
286 Rui-Paulo Cunha 73 Amersfoort 1:26:12 1:23:51
287 Piet de Jager 55 De Liemers 1:25:41 1:23:51
288 Frits Terwijn 61 Elst Gld 1:27:10 1:23:59
289 Oscar Willemsen 70 Doetinchem 1:24:58 1:24:00
290 Ronald Rademaker 49 Ciko '66 1:26:31 1:24:07
291 Frans van de Visse 59 Ermelo 1:27:17 1:24:11
292 Reinier Aartsen 70 Arnhem 1:26:55 1:24:13
293 Barend de Haas 65 Oosterbeek 1:26:59 1:24:15
294 Ben Schuurmans 56 Arnhem 1:26:33 1:24:16
295 Léon Quint 80 Veenendaal 1:25:54 1:24:21
296 Piet van Riel 59 AV Holten 1:25:35 1:24:24
297 Gerard Peters 55 Nijmegen 1:27:49 1:24:41
298 Olaf van der Horst 83 Amersfoort 1:27:21 1:24:43
299 Ewald Glezer 68 Lelystad 1:26:36 1:24:48
300 Herbert van Kraaij 67 Arnhem 1:25:40 1:25:03
301 Mick Zieren 61 Westervoort 1:27:19 1:25:06
302 Geert Pel 58 Loopservice.nl 1:27:57 1:25:06
303 Leon Matser 66 Westervoort 1:27:48 1:25:16
304 Gerrit Wensink 51 Doetinchem 1:25:49 1:25:19
305 Jan Boot 56 Westervoort 1:26:03 1:25:23
306 Michel Vervaet 67 Arnhem 1:27:47 1:25:30
307 Bertus Otten 52 Kampen 1:25:58 1:25:33
308 Piet Panis 48 Heteren 1:28:18 1:25:34
309 Peter van Gemert 54 Arnhem 1:26:05 1:25:42
310 Henk Neerings 50 Amsterdam 1:27:21 1:25:42
311 Robbie Lange 78 Arnhem 1:26:57 1:25:56
312 Aart Jan Goor 64 Voorthuizen 1:29:24 1:26:03
313 Peter de Gijsel 73 Elst Gld 1:28:24 1:26:03
314 Theo Koster 64 Putten 1:28:51 1:26:04
315 Rene Artz 91 Arnhem 1:26:07 1:26:06
316 Peter Broere 70 Nijmegen 1:27:24 1:26:09
317 Peter Hafkamp 60 Arnhem 1:27:55 1:26:09
318 Engelbert Sonntag 49 Oeding (GER) 1:29:03 1:26:13
319 Anne Brouwer 63 Hengelo Ov 1:28:21 1:26:26
320 Erwin Ykema 67 Oosterbeek 1:29:39 1:26:37
321 Ab Weiermans 46 Arnhem 1:28:01 1:26:42
322 Rene Gerritsen 67 Arnhem 1:28:50 1:26:47
323 Martijn Duijts 71 Arnhem 1:28:53 1:26:51
324 Henk Stoker 58 Marathon Pim Mulier 1:27:26 1:26:52
325 Stephan Buitenhuis 71 Atletico '73 1:28:37 1:27:00
326 Jan Wenmaekers 62 Veluwe 1:29:47 1:27:15
327 Fred Lourens 51 Arnhem 1:30:18 1:27:17
328 Frans Boddé 63 Arnhem 1:28:20 1:27:17
329 Andre Kamphuis 68 Heteren 1:28:49 1:27:18
330 Wieland Koenders 63 Eerbeek 1:30:16 1:27:20
331 Pieter Lammers 60 Duiven 1:29:24 1:27:25
332 Joop Kemp 56 Ciko '66 1:30:42 1:27:28
333 Elowy Groot 71 Lent 1:29:59 1:27:28
334 Martijn Bottinga 74 Veenendaal 1:29:00 1:27:30
335 Wido Kelderman 76 Ede Gld 1:30:20 1:27:37
336 Otto Meijering 37 Ciko '66 1:30:55 1:28:08
337 Rodney van het Oocr 65 Arnhem 1:31:23 1:28:13
338 Frits Stegen 67 Maarssen 1:29:37 1:28:14
339 Eric Raben 70 Didam 1:30:52 1:28:15
340 Jeroen Lanters 75 Gaanderen 1:31:37 1:28:25
341 André Polman 68 Didam 1:31:06 1:28:30
342 Kees Baars 48 De Liemers 1:31:22 1:28:42
343 Stijn Ehren 68 Velp Gld 1:31:24 1:28:49
344 Ben Wiskerke 57 Arnhem 1:31:54 1:28:49
345 Mark Bouwman 66 Arnhem 1:30:33 1:28:58
346 Maarten de Vries 66 Arnhem 1:30:33 1:28:59
347 Herbert Elsman 66 Hengelo Gld 1:29:56 1:29:06
348 Gert van Kooten 55 Arnhem 1:32:27 1:29:06
349 Ben van Thiel 53 Apeldoorn 1:29:50 1:29:08
350 Ben van Heumen 63 Arnhem 1:32:28 1:29:13
351 Manuel Garcia 59 Amstelveen 1:31:24 1:29:13
352 Rik de Weerd 61 Barneveld 1:32:34 1:29:32
353 Bob van Hasselt 59 Sandfirden 1:31:45 1:29:39
354 Frans 39 Bemmel 1:30:47 1:29:40
355 Wim van Baal 59 Arnhem 1:31:14 1:29:42
356 Roy Koenen 71 Arnhem 1:33:16 1:29:53
357 Rob Vonk 57 Arnhem 1:31:30 1:30:04
358 Albèr Giezen 63 Hanzesport 1:32:54 1:30:12
359 Sander Belgraver 59 Ede Gld 1:31:25 1:30:21
360 Eric Berendsen 62 Zelhem 1:31:19 1:30:28
361 Jack van Oijhuizen 63 Arnhem 1:33:33 1:30:34
362 Roy Boesveld 67 Arnhem 1:33:33 1:30:35
363 Ger Grob 44 Duiven 1:31:55 1:30:38
364 Walter de Bie 60 Arnhem 1:33:13 1:30:39
365 Peter Sonder 62 Enschede 1:32:36 1:30:41
366 Pieter Slootweg 54 Ede Gld 1:31:19 1:30:46
367 Gerrit Roessink 59 Argo 1:32:01 1:31:12
368 Addo Kranendonk 59 Nijmegen 1:33:11 1:31:15
369 Jelle van der Meer 90 Harderwijk 1:33:23 1:31:23
370 Jeroen van der Meer 88 Harderwijk 1:33:23 1:31:23
371 Bert-Jan Pit 60 Velp Gld 1:34:01 1:31:26
372 Caspar Landweer 73 Amersfoort 1:34:51 1:31:31
373 Edwin de Baay 66 Doetinchem 1:32:09 1:31:32
374 Willem van der Wal 57 Nijmegen 1:34:56 1:31:47
375 Yves Koerselman 48 Elst Gld 1:35:22 1:31:50
376 Ger van Hattum 58 Zeddam 1:33:27 1:32:20
377 Frano Bebseler 69 Oosterbeek 1:33:05 1:32:36
378 Eric Poll 55 Nijmegen Atletiek 1:32:49 1:32:37
379 Sjaenny ter Haar 52 Bemmel 1:32:58 1:32:39
380 Michel Rijnaarts 70 Arnhem 1:35:40 1:32:39
381 Bert Odendaal 53 Arnhem 1:35:57 1:32:40
382 Evert Klomp 46 Apeldoorn 1:35:10 1:32:41
383 Jan van der Hoek 51 Friesland 1:33:17 1:32:45
384 Herman Winnemuller 70 Arnhem 1:34:35 1:32:54
385 Marcel Reurink 71 Winterswijk-Henxel 1:36:14 1:33:07
386 Marcel klein Goldewyk 61 Beltrum 1:34:48 1:33:10
387 Ed Laar 58 Argo 1:34:02 1:33:14
388 Nico Spaans 49 Loopservice.nl 1:36:09 1:33:21
389 Joppe Verhoeks 82 Wageningen 1:34:46 1:33:42
390 Martijn Liebrand 73 Arnhem 1:35:49 1:34:07
391 Wim Mudde 62 Rhenen 1:37:08 1:34:11
392 Thants Oosterhoff 78 Eindhoven 1:37:11 1:34:16
393 Jan Teunissen van Mane 62 Rhenen 1:37:19 1:34:22
394 Arno de Bond 64 Zutphen 1:35:55 1:34:38
395 Bert Peters 52 Argo 1:36:54 1:34:42
396 Han Berndsen 59 Eindhoven 1:36:50 1:34:43
397 Sjors Groeneveld 88 Nijmegen 1:36:08 1:34:54
398 John Guit 63 Assen 1:38:00 1:35:46
399 Richard Bang 75 Wijchen 1:38:02 1:35:47
400 Leo Mommels 42 Duiven 1:39:10 1:35:54
401 Mark Broeder 71 Arnhem 1:38:49 1:36:04
402 Piet Post 58 Arnhem 1:38:34 1:36:13
403 Roel Helms 57 Berkel en Rodenrijs 1:37:38 1:36:14
404 Gert Janssen 49 Velp Gld 1:39:25 1:36:24
405 Pieter van der Poel 62 Velp Gld 1:39:37 1:36:33
406 Herman Ytsma 66 Naarden 1:38:43 1:36:46
407 Brett Bannink 64 Utrecht 1:38:44 1:36:46
408 Fenno Meijer 63 Oosterhout gem Nijme 1:39:27 1:36:59
409 Gert Jan vd Hazel 87 Rekken 1:40:08 1:37:20
410 Marc van Baardewijk Huissen 1:39:44 1:37:29
411 Marco Steffen 71 Arnhem 1:39:44 1:37:30
412 Alex van Zanten 59 Vaassen 1:39:21 1:37:35
413 Dirk Speelman 58 Vaassen 1:39:21 1:37:35
414 Wim van St Annaland 55 Arnhem 1:40:43 1:37:38
415 Floris Rothman 81 Zutphen 1:38:44 1:37:42
416 Marcel Hinssen 64 Loopservice.nl 1:41:01 1:37:42
417 JOhn Kobussen 64 Eerbeek 1:41:35 1:38:35
418 Marcel Mensink 79 Zutphen 1:39:11 1:38:37
419 Mark Mieras 76 Arnhem 1:39:12 1:38:38
420 Henk Heijting 60 Loopservice.nl 1:39:34 1:38:40
421 Tonnie Haagsma 60 Arnhem 1:40:07 1:38:46
422 Cor Overveld 60 Ulft 1:41:11 1:39:06
423 Richard Koraag 59 Rheden 1:39:46 1:39:25
424 Silvester van Haren 68 Wijchen 1:42:21 1:40:17
425 Dennie van Kuijl 90 Rekken 1:43:08 1:40:20
426 Mart van der Meijden 56 Altis 1:42:40 1:40:23
427 Henk Stuurman 50 Loopgroep Marathon U 1:43:51 1:40:29
428 Alex Wijsman 48 De Lat 1:43:19 1:40:54
429 Wil Kling 50 Duiven 1:42:40 1:41:41
430 Jeroen Ayele 69 Rekken 1:45:18 1:42:29
431 Andre Maalderink 64 Rekken 1:45:18 1:42:30
432 Koen van Ligten 97 Ciko '66 1:44:00 1:42:59
433 Roel Admiraal 50 Harderwijk 1:44:07 1:43:16
434 Danny Wilting 74 Wijchen 1:45:58 1:43:54
435 Hofman Henk 49 Holten 1:47:16 1:44:07
436 Richard van der Dolder 64 Arnhem 1:47:07 1:44:45
437 Berry Eimers 68 Arnhem 1:47:12 1:45:31
438 Robert de Jong 56 Arnhem 1:48:48 1:45:32
439 Toon Gierman 59 Eerbeek 1:49:39 1:46:40
440 Kemeth Sonntag 97 Huijbergen 1:48:23 1:46:44
441 Jeroen Scholten 70 Arnhem 1:49:02 1:47:06
442 Rob Derks 58 Deil 1:47:37 1:47:12
443 Wim van Hulzen 68 Valburg 1:48:59 1:48:02
444 Joop de Gijsel 43 Westervoort 1:50:51 1:48:31

10EMV, 10 ENGELSE MIJL
1 Marly Kroef 78 Arnhem 1:08:36 1:08:34
2 Jeanne Vermeulen 63 Ochten 1:09:39 1:09:19
3 Barbara van der Bark 75 Arnhem 1:12:19 1:11:12
4 Gea Nusselder-Batteram 66 Doetinchem 1:14:52 1:14:26
5 Ineke Wolters 59 Loopgroep PK 1:14:36 1:14:32
6 Bea van Daelen 64 Oosterhout Gld 1:15:44 1:15:20
7 Brigit Overveld 65 Atletico '73 1:18:11 1:16:06
8 Yvonne Doorduyn 80 Bilthoven 1:17:07 1:16:12
9 Corrie Nusselder 64 Argo 1:16:31 1:16:12
10 Maria Peters 50 Arnhem 1:17:07 1:16:38
11 Will Elsman 59 Hengelo Gld 1:16:54 1:16:40
12 Danielle van der Vijve 72 Friesland 1:17:22 1:16:58
13 Bertha van der Starre 63 Arnhem 1:18:09 1:17:43
14 M Groothuis-Imkamp 60 Bergen op Zoom 1:18:38 1:18:05
15 Angelika Hampe 64 Huissen 1:19:20 1:18:33
16 Susan Zweers 71 Argo 1:19:32 1:19:07
17 Isabelle van Riet 68 Arnhem 1:21:41 1:21:12
18 Joke Toepoel 45 Arnhem 1:24:05 1:21:13
19 Karin Geurts 62 Atletico '73 1:22:40 1:21:16
20 Jellie van der Meer 66 Ciko '66 1:24:09 1:21:47
21 Margot Groenendijk 67 Argo 1:23:05 1:22:29
22 Diny Schutte 60 Gelre 1:23:20 1:22:31
23 Astrid Sparenburg 68 Zevenaar 1:26:33 1:23:32
24 Diana de Wolff 59 Arnhem 1:26:51 1:23:35
25 Caroline van Polen 62 Dieren 1:24:29 1:23:42
26 Petra Keizer 57 Gelre 1:25:13 1:24:24
27 Hendrien Minkhorst 65 Argo 1:26:23 1:24:25
28 Carla van Lint 60 Ron Clarke 1:24:53 1:24:27
29 Gabi Natrop 56 Atletico '73 1:26:29 1:25:05
30 Mathilde Menting 58 Wehl 1:25:43 1:25:08
31 Suzanne Heijmans 77 Arnhem 1:27:19 1:25:11
32 Sandra Hendriks 71 Veenendaal 1:26:31 1:25:23
33 Liesbeth Gerritsen 71 Rozendaal 1:27:14 1:25:37
34 Paulien Poelarends 88 Arrien 1:26:44 1:25:55
35 Elisa Jochims 65 De Liemers 1:28:56 1:25:59
36 Alinda Laar-Keen 67 Winterswijk 1:26:35 1:26:13
37 Grace Roetert-Lageman 59 Arnhem 1:29:58 1:27:12
38 Sandra van Buuren 79 Ciko '66 1:30:42 1:27:29
39 Yodit Kebede 83 Wageningen 1:29:39 1:27:46
40 Sjoukie ten Broede 68 Elsr 1:30:57 1:27:47
41 Reinou Thijssen 59 De Liemers 1:28:49 1:27:57
42 Ingrid Ketelaar 62 Atletico '73 1:29:51 1:28:25
43 Anke Rewinkel 68 Atletico '73 1:29:51 1:28:25
44 Angelique van Schagen 66 Loo 1:31:41 1:28:31
45 Paulien van der Ven 65 Westervoort 1:31:41 1:28:32
46 Vesna Iniguez-Najdanov 54 Loopgroep Papendal 1:31:09 1:28:35
47 Elma Bos 75 Nijmegen 1:29:49 1:28:45
48 Susan Smit 72 Valburg 1:29:46 1:28:47
49 Jenny Poelen 80 Nijmegen 1:31:04 1:29:16
50 Maria van Gils 51 Westervoort 1:30:19 1:29:27
51 Ilse de Vries 78 Ciko '66 1:32:30 1:29:31
52 Els van der Linden 56 Wijk bij Duurstede 1:29:58 1:29:32
53 Alexandra van Agt 57 Nijmegen 1:32:36 1:29:39
54 Alie Ribbink 53 Dieren 1:31:59 1:29:55
55 Annelies Dickhout 58 Cifla 1:30:58 1:30:04
56 Joyce Helen Jardim 60 Etten-Leur 1:32:11 1:30:19
57 Marije Eleveld 77 Ede Gld 1:31:57 1:30:29
58 Rian Karnebeek 69 Delden 1:32:39 1:30:35
59 Margo Visser 70 Babberich 1:33:02 1:30:36
60 Ingrid Jansink 62 Berkel en Rodenrijs 1:32:11 1:30:50
61 Barbara van Gorkum 54 Rozendaal 1:33:51 1:31:05
62 Henny van Mourik 71 Apeldoorn 1:33:14 1:31:35
63 Nellie Janssen 57 Huissen 1:32:47 1:31:36
64 Marit Klaassen 77 Amsterdam 1:32:03 1:31:43
65 Marianne Voets 56 Elst Gld 1:31:51 1:31:44
66 Judith Kupers 73 's-Heerenberg 1:33:19 1:31:52
67 Marlies Tenback 59 Amsterdam 1:34:22 1:31:55
68 Monique Scholten 69 Arnhem 1:33:52 1:31:56
69 Hanneke van der Oest 69 Arnhem 1:35:25 1:32:27
70 Mieneke Veven 62 Oosterbeek 1:33:18 1:32:33
71 Ans van Eck-Leeuwis 46 Argo 1:34:59 1:32:50
72 Conny Ariaans 60 Oosterhout gem Nijme 1:33:00 1:32:52
73 Heike Axmann 66 Ede Gld 1:35:29 1:33:27
74 Annelies Links 60 Ciko '66 1:36:46 1:33:33
75 Jacqueline van der Mee 66 Harderwijk 1:35:33 1:33:33
76 Nienke Peek 78 Deventer 1:33:56 1:33:36
77 Hester Pardoel 75 Nijmegen Atletiek 1:35:06 1:33:37
78 Angelika Komarek 62 Arnhem 1:34:49 1:33:50
79 Saskia Husken 72 De Liemers 1:37:02 1:34:06
80 Saskia Overbeek 81 Maarssen 1:36:25 1:34:20
81 Annemieke Overbeek 83 Maarssen 1:36:49 1:34:44
82 Tessa Hotman 84 Oosterbeek 1:36:05 1:35:20
83 Martine van Loghem 68 Ciko '66 1:39:03 1:35:50
84 Ria de Vries 59 Atletico '73 1:37:23 1:35:56
85 Marieke van Kessel 80 Arnhem 1:38:49 1:36:03
86 Jeanne Corbeek 68 Rozendaal 1:38:42 1:36:08
87 Annerieke Stap 59 Argo 1:38:47 1:36:34
88 Ellen Kolkman 59 Heteren 1:38:56 1:37:47
89 Lotte Agterkamp 83 Nijmegen 1:39:21 1:38:08
90 Esther Schenkelaars 67 Nijmegen 1:41:11 1:38:20
91 Karin Leidelmeijer 65 Nijmegen 1:41:11 1:38:45
92 Janneke Haagsma 88 Arnhem 1:40:07 1:38:46
93 Irene Weenk de Jonge 67 Borculo 1:41:11 1:39:10
94 Esther Koree 79 Arnhem 1:41:43 1:40:32
95 Yvonne Heg 71 Arnhem 1:43:20 1:40:42
96 Miranda Mom 72 Westervoort 1:43:20 1:40:42
97 Carola van der Gun 69 Arnhem 1:43:20 1:40:42
98 Marianne Hettinga 46 Ciko '66 1:42:30 1:40:58
99 Marieke Havekes 68 Eerbeek 1:44:16 1:41:16
100 Trees Thuss 60 Eerbeek 1:44:16 1:41:18
101 Conny van de Spreng 65 Eerbeek 1:45:25 1:42:25
102 Petra Schmitz 80 Eindhoven 1:45:41 1:42:43
103 Yvonne Kleijne-Hendrik 61 Pannerden 1:44:01 1:42:54
104 Simone de Best 71 Sneek 1:43:59 1:42:58
105 Tanja van Ligten 64 Velp Gld 1:43:59 1:42:58
106 Melanie van Heumen 73 Arnhem 1:44:00 1:42:59
107 Saskia Valen 82 Arnhem 1:45:39 1:43:08
108 Anja IJzendoorn-Been 55 Arnhem 1:43:45 1:43:28
109 Adriana Boesveld 69 Arnhem 1:43:58 1:43:29
110 Elise Schnitzler 56 Arnhem 1:43:58 1:43:31
111 Rikie Peters-Buunk 54 Argo 1:46:02 1:43:52
112 Alina Nubé 72 Leiden 1:46:23 1:45:01
113 Janneke Boekhorst 77 Amersfoort 1:47:38 1:45:10
114 Lotte Lemmink 86 Nijmegen 1:47:03 1:45:49
115 Charlotte van der Knaa 87 Nijmegen 1:47:12 1:45:59
116 Yvonne Derks 61 Deil 1:47:37 1:47:12
117 Cindy van den Berg 89 Arnhem 1:48:54 1:48:01
118 Karien Helmink 78 Doetinchem 1:56:34 1:53:22
119 Christianne vd Hoogen 79 Gaanderen 1:56:34 1:53:22

10EMB, 10 ENGELSE MIJL
1 Frank Reintjes Run2day team 2 56:19 56:19
2 Paul van Rooyen Run2day team 2 59:37 59:37
3 Eef Lijster Run2day team 2 1:01:24 1:01:24
4 Wim van Hilst 63 Siza Dorp Groep team 1:04:44 1:04:39
5 Ronald van Aalten 66 Siza Dorp Groep team 1:04:46 1:04:43
6 Rob Wieten Siza Dorp Groep team 1:07:21 1:07:16
7 Bart Soetendaal Run2day team 2 1:08:55 1:08:55
8 Peter Jesse Menzis 1:10:49 1:10:19
9 Jan Steegh Rijn IJssel Runners 1:12:31 1:11:26
10 Cordien Schreurs Run2day team 2 1:11:55 1:11:32
11 Nick Palapessy Eiffel 10 1:13:09 1:11:36
12 Chiel Ellenbroek Run2day team 2 1:11:56 1:11:55
13 M van Koppenhagen Politie GelderlandMi 1:15:27 1:12:37
14 T Mol Politie GelderlandMi 1:15:45 1:12:51
15 Sander Evers Menzis 1:14:57 1:14:06
16 Gerrit Bosgoed 53 Rijn IJssel Runners 1:15:15 1:14:10
17 Bert Portier Menzis 1:17:50 1:17:04
18 Chris Keen 62 Menzis 1:17:51 1:17:06
19 Frank Eikenaar Eiffel 16 1:18:40 1:17:11
20 Petra Diederiks Siza Dorp Groep team 1:18:25 1:17:27
21 Jaap Bosch Bisnez Management 10 1:19:47 1:17:36
22 B Cloosterman Politie GelderlandMi 1:20:43 1:17:52
23 Augustin Garcia Rodrig Eiffel 16 1:21:01 1:18:21
24 Frank van Duinhoven 64 Rijn IJssel Runners 1:20:26 1:18:35
25 John Duteweert Van Wijnen team 3 1:20:44 1:19:25
26 Hans Vieth Rijn IJssel Runners 1:21:33 1:19:41
27 Marc Mulders 65 Menzis 1:21:34 1:19:42
28 Rob Brugman Menzis 1:22:38 1:20:50
29 Jos Nabuurs 54 Rijn IJssel Runners 1:23:00 1:21:10
30 Arno Lodders 63 Rijn IJssel Runners 1:24:10 1:22:13
31 Ruud van Megen Siza Dorp Groep team 1:26:21 1:24:28
32 Ben Pronk Bisnez Management 10 1:27:05 1:24:55
33 Arie de Klerck Bisnez Management 10 1:27:23 1:25:06
34 Pieterjan Willemse 72 Van Wijnen team 3 1:27:12 1:25:51
35 Gonny van Dijk 63 Tempo-Team 10 mile 1:29:11 1:26:37
36 Debby Gosselink Siza Dorp Groep team 1:28:52 1:27:15
37 Hedwig van Herwaarden Rijn IJssel Runners 1:28:42 1:28:01
38 B Hulzink Politie GelderlandMi 1:30:59 1:28:07
39 Toon Welbergen 60 Menzis 1:30:17 1:28:24
40 Willemien van den Broe Tempo-Team 10 mile 1:32:38 1:30:08
41 L Visser Politie GelderlandMi 1:33:07 1:30:12
42 Henny Ruiter Van Wijnen team 3 1:31:50 1:30:29
43 Mario van Andel Bisnez Management 10 1:33:39 1:31:27
44 Ad Smits Rijn IJssel Runners 1:34:00 1:32:09
45 Gerrit van Ginkel Eiffel 16 1:33:59 1:32:27
46 Henk Steenbruggen Siza Dorp Groep team 1:34:25 1:33:10
47 Fritz vd Pol 61 Rijn IJssel Runners 1:36:39 1:33:22
48 Yvonne Beekhuis Rijn IJssel Runners 1:37:02 1:33:47
49 Henri Spanjers 61 Tempo-Team 10 mile 1:37:12 1:34:37
50 Dick van Kleef 62 Tempo-Team 10 mile 1:37:12 1:34:40
51 Lex van Noordenburg 60 Tempo-Team 10 mile 1:37:12 1:34:42
52 Jan van Vugt Bisnez Management 10 1:38:42 1:36:30
53 Jaap Kuijters Eiffel 16 1:38:26 1:36:53
54 Ferry Wustenhoff Bisnez Management 10 1:39:13 1:37:02
55 Petra de Smit Rijn IJssel Runners 1:42:34 1:39:21

10KMM, 10 KILOMETER
1 David Heunslede 79 Arnhem 32:30 32:29
2 Niels Staring 79 AV Wijchen 34:19 34:18
3 Melchior van de Pol 67 AV '34 35:07 35:06
4 Theo Van Den Wielen 57 Wijchen 36:31 36:31
5 Michiel Kallenberg 83 NSAV 't Haasje 37:38 37:10
6 Dick Leseman 61 Ciko '66 37:41 37:39
7 Bert Jansen 50 Arnhem 37:45 37:41
8 Han Janssen 57 Gendt 37:45 37:42
9 Martijn Vergeer 78 AV Wijchen 37:55 37:54
10 Gert-Jan Haze 74 Loopgroep Aart Stigt 38:05 38:03
11 Geert Wevers 60 Aalten 38:10 38:08
12 Arjen de Boer 71 Oosterhout gem Nijme 38:24 38:21
13 Martin Wocknitz 66 Emmerich (GER) 39:30 38:42
14 Marek Wiacek 61 Wroclaw (POL) 39:21 39:15
15 Evert Dorregeest 62 Ciko '66 39:28 39:26
16 Jan Keemink 76 Ciko '66 42:24 39:36
17 Leon Schelfhout 50 Cifla 39:48 39:44
18 Peter Lentjes 70 Elst Gld 40:09 39:59
19 Dirk Wolbers 85 Arnhem 41:37 40:02
20 Hans Nibbelink 82 NSAV 't Haasje 40:35 40:02
21 Henk van der Meijde 50 Loopgroep PK 40:14 40:12
22 Peter van de Pol 66 Ciko '66 40:14 40:12
23 Eddy van Bemmel 61 Climax 40:22 40:16
24 Hans Overbeek 63 Polsbroek 40:18 40:16
25 Jay Sauer 72 Cifla 40:18 40:17
26 Marco Onnink 63 Barendrecht 40:34 40:29
27 Jeroen Lückers 79 Nijmegen 40:43 40:33
28 Jacob Stolp 78 Nijmegen 41:44 40:46
29 Bob Takken 73 Bemmel 41:07 40:55
30 Herbert van den Brink 68 Ciko '66 42:10 41:18
31 Jorik Huizinga 77 Pannerden 41:55 41:20
32 Kenneth Bouwman 74 Gendt 41:36 41:24
33 Peter van Steen 63 Bennekom 41:54 41:30
34 Jan Willem Welberg 90 Wehl 44:11 41:37
35 Hans Doornbos 63 Dieren 41:52 41:38
36 Jeroen Meijer 80 Westervoort 47:00 41:46
37 Ruben Vlaander 81 's-Gravenhage 42:36 41:46
38 Patrick Aris 56 Wijk bij Duurstede 41:59 41:49
39 Laurens van Waadenburg 73 rheden 42:00 41:49
40 Adrie Honders 53 Loopgroep PK 41:56 41:49
41 Robert Loeff 71 Arnhem 42:19 41:50
42 Edwin van der Nat 72 Duiven 44:35 41:51
43 Jaap Fransen 68 Arnhem 45:43 42:04
44 Rutger Thung 73 Vlaardingen 42:13 42:11
45 Rene Kok 73 Apeldoorn 42:16 42:12
46 Marcel van den Berg 64 Arnhem 43:16 42:17
47 Taco Hanou 69 De Liemers 42:31 42:19
48 De Mol 68 Bilthoven 42:41 42:33
49 Toine Bolhaar 87 Ophemert 44:36 42:43
50 Erik de Leeuw 86 Zetten 44:09 42:48
51 Roland Boontje 85 Phoenix 43:06 42:52
52 Wilfried Gebbinck 64 Zeddam 43:35 43:02
53 Riny Crul 60 Bemmel 44:56 43:06
54 Hendrik Daan Kamphuis 81 Delft 48:36 43:14
55 Tim Visser 91 Arnhem 43:43 43:16
56 Martijn Brandts 91 Arnhem 43:45 43:17
57 René Dingemans 66 Bemmel 44:37 43:18
58 Tonnie Mol 63 Climax 43:26 43:22
59 Fred Methorst 67 ATHLOI 49:05 43:36
60 Frank Deenen 73 Westervoort 47:43 43:38
61 Sander Greter 86 Oosterbeek 44:04 43:43
62 Wiebe van Eijsden 85 Amsterdam 46:17 43:58
63 Jürgen Döppers 66 Rees (GER) 51:15 43:59
64 Wim Leewis 77 Arnhem 49:39 44:00
65 Henk Kinnaer 57 Zeddam 44:59 44:02
66 Maurice Bosscher 71 Arnhem 46:52 44:07
67 Hans van Brummelen 60 Barneveld 44:27 44:12
68 Danny Huisman 83 Tilburg Road Runners 44:21 44:15
69 Albert Driese 63 Arnhem 48:11 44:22
70 Cees de Kramer 64 Ciko '66 47:44 44:25
71 Wim Nabbe 58 De Liemers 49:54 44:26
72 Marcel Janssen 52 Gendt 44:41 44:27
73 Frans van Megen 55 Doesburg 44:48 44:29
74 Guido Coumans 60 Oosterbeek 44:39 44:36
75 Henk Lammers 58 AVA '70 44:44 44:41
76 Alberto Palsgraaf 64 Zeddam 45:42 44:44
77 David Wells 60 's-Gravenhage 48:44 44:47
78 Patrick Logger 82 Badhoevedorp 46:27 44:47
79 Maarten Schut 72 Hoogmade 45:01 44:49
80 Mike Kok 84 Arnhem 49:47 44:49
81 Sander de Graaff 78 Velp Gld 48:06 44:51
82 Vincent Mandemaker 71 Ciko '66 47:36 44:54
83 Ed van Riessen 72 Arnhem 45:41 44:56
84 Arrien Sietsma 78 Arnhem 46:50 44:56
85 Rik Bezemer 65 Arnhem 48:54 44:57
86 Stefan van der Kolk 76 Arnhem 45:44 45:12
87 Pepijn Zeevenhooven 63 Haarlem 49:16 45:13
88 Stephan Smoorenburg 90 Bemmel 51:16 45:13
89 R de Hondt 59 Arnhem 48:08 45:15
90 Chris Zeevenhooven 52 Arnhem 49:20 45:16
91 Jorrit Talsma 73 Duiven 46:19 45:25
92 Martijn Talens 74 Arnhem 45:45 45:27
93 Jos Bogaarts 67 Arnhem 46:22 45:28
94 Albert jan van Schaik 79 Arnhem 49:51 45:32
95 Richard ter Maat 70 Doetinchem 47:56 45:34
96 Sjon van Konten 55 Wageningen 48:14 45:34
97 Ben groot Hemmink 54 Ron Clarke 45:49 45:36
98 Benno Roelofsen 70 Zetten 51:13 45:37
99 Edwin Castelein 63 Arnhem 46:20 45:39
100 Fred Beijleveld 62 Rheden 47:46 45:40
101 Van Campen 81 Arnhem 46:21 45:40
102 Mark de Kort 64 Loopgroep PK 47:33 45:41
103 Edwin Pietersma 72 Oosterbeek 45:54 45:43
104 Guy de la Haye 75 Arnhem 48:17 45:43
105 Henk Bruggeman 53 De Liemers 45:46 45:44
106 Maarten van Alphen 66 Ciko '66 46:18 45:47
107 Marcel van Wees 76 Delta Lloyd Running 50:51 45:48
108 Sierk Keaning 81 Arnhem 51:20 45:50
109 Dick Derksen 63 Arnhem 47:27 45:53
110 Joost de Graaff 76 Arnhem 51:30 45:56
111 Rob Roelofsen 59 De Liemers 46:12 45:59
112 Rob Jansen 51 Duiven 51:14 46:00
113 Gijs Bonestroo 62 Nunspeet 50:29 46:01
114 Erik Steenbergen 59 Babberich 47:29 46:04
115 Marcel Janssen 59 Bemmel 49:20 46:06
116 Cornelis Richter 81 Harmelen 49:15 46:06
117 Sander van der Waal 78 Nijmegen 49:14 46:08
118 Riny Jansen 63 Oosterbeek 51:31 46:09
119 Henk Jansen 57 Elst Gld 46:59 46:11
120 Frank Vlems 61 Eersel 49:16 46:11
121 Edwin Ekelschot 70 Amersfoort 51:11 46:12
122 Sjaak Poelen 62 Groesbeek 46:44 46:13
123 Tim Cuppen 88 Arnhem 51:38 46:13
124 Ben aan den Boom 60 Nijmegen 51:15 46:13
125 Henk Baltus 57 De Liemers 46:52 46:14
126 Mart Bruil 78 Doetinchem 50:49 46:17
127 Mark Derksen 84 Arnhem 51:55 46:18
128 Ronald Hollander 72 Arnhem 50:58 46:20
129 Johan Plamont 59 Oosterhout Gld 46:26 46:23
130 Vincent Schreurs 76 Nieuw Vennep 49:39 46:32
131 Eduard Jan Richter 79 Nijmegen 49:39 46:33
132 Raymon Hageman 76 Delft 51:51 46:33
133 Eriz Frekisen 63 Arnhem 51:17 46:34
134 Sander Bos 64 Oosterbeek 52:00 46:38
135 Michel Deegens 66 Arnhem 49:02 46:41
136 Marco van Rijs 66 AVA '70 48:01 46:45
137 Chios Slijkhuis 75 Westervoort 53:26 46:46
138 René Trieling 68 Wijchen 47:14 46:48
139 Albert Willemsen 63 Goor 47:23 46:49
140 Van Amerongen 78 Arnhem 51:01 47:00
141 Jan Straatman 65 Wageningen 47:49 47:01
142 Dick van Hilten 50 Climax 50:13 47:01
143 Remco Nieuwenbroek 80 Oosterhout gem Nijme 50:40 47:02
144 Noël Meijers 70 Nijmegen 47:56 47:03
145 Peter van den Hooff 52 Aalten 51:13 47:03
146 Tonny Jansen 56 Deventer 52:25 47:03
147 Bas Bloem 67 Nijmegen 48:26 47:04
148 Michael Craanenu 66 Arnhem 47:22 47:07
149 Rene Meijer 57 Westervoort 48:46 47:07
150 Peter van der Aa 61 Arnhem 47:18 47:13
151 Hans Barenbrug 82 Arnhem 53:44 47:22
152 Emiel Peltenburg 70 Doorwerth 47:50 47:22
153 Han Polman 68 Nijmegen 50:22 47:26
154 Sterk Luuk 94 Westervoort 50:13 47:30
155 Sterk Martin 58 Westervoort 50:16 47:33
156 Ronald Makkreel 68 Triathlon 51:19 47:35
157 Johan Derriks 63 Ede Gld 50:52 47:35
158 Patrick Schumaker 74 Arnhem 49:33 47:40
159 Hugo Boschker 47 Duiven 48:55 47:40
160 Leo van den Steen 67 Arnhem 48:14 47:53
161 Frits Witjes 64 Elst Gld 55:06 47:53
162 Eelco Jansen 74 Arnhem 48:16 47:54
163 Marcel Heijink 68 Doetinchem 48:29 47:55
164 Stephan van Noorden 71 Zevenaar 49:38 47:57
165 Mark Leppink 79 Arnhem 51:18 48:03
166 Andre Klein Hulse 67 Lochem 48:20 48:12
167 Ruud Werker 63 Nijmegen 54:32 48:15
168 Bob Janssen 69 Huissen 51:09 48:16
169 Fred Plaschek 56 Arnhem 49:03 48:25
170 Marcel de Jonge 65 Deventer 50:42 48:26
171 Menco van der Leeden 77 Arnhem 52:05 48:28
172 Ben van den Broek 62 Beuningen Gld 52:07 48:35
173 Micha Rodink 66 Arnhem 51:59 48:37
174 Luc van Es 63 Nijmegen 53:04 48:39
175 Willem Brugman 61 Westervoort 48:52 48:39
176 Bram Blom 52 AV Nijkerk 53:15 48:40
177 Raymond Spenkelink 87 Duiven 53:32 48:47
178 Arien Veenhuizen 70 Ede Gld 54:15 48:55
179 Ramon Ahuluheluw 73 Arnhem 52:51 48:56
180 Clemens Thonen 70 Nijmegen 51:55 48:58
181 Willy Kloosterman 51 Groesbeek 49:55 49:00
182 Dick Hofman 55 Oosterbeek 50:18 49:03
183 Michiel de Haas 74 Oost-Souburg 53:11 49:07
184 Michiel de Boer 78 Arnhem 56:22 49:07
185 De Bruin 59 Ede Gld 50:20 49:07
186 Fred Zeelen 68 Arnhem 50:06 49:09
187 Heniu Dabrowski 57 Arnhem 55:16 49:09
188 Roy Agema 63 Apeldoorn 56:11 49:14
189 Erik Janssen 71 Oosterhout gem Nijme 49:42 49:20
190 Fred Rosmalen 70 Oosterhout gem Nijme 49:44 49:22
191 Albert Jansen 66 Arnhem 51:00 49:25
192 Frans Horstink 58 Arnhem 50:23 49:26
193 Eddy Janssen 66 Haalderen 52:32 49:29
194 Bart Wamsteker 78 Arnhem 54:10 49:29
195 Jos Bernolsen 63 Arnhem 50:18 49:30
196 Jeroen Vrolijks 67 Elst Gld 52:33 49:30
197 René Derksen 57 Elst Gld 51:20 49:31
198 Bas IJzendoorn 75 Arnhem 50:29 49:32
199 Frank Portzgen 57 Arnhem 55:01 49:34
200 Frank Pouels 67 Bennekom 56:21 49:37
201 Arjen Pakker 75 Arnhem 56:24 49:38
202 Serge Nijhuis 75 Arnhem 56:26 49:39
203 Fred Zweere 66 Apeldoorn 53:59 49:39
204 Rembrand Rietveld 42 Zetten 51:53 49:40
205 Wilfried Röth 61 Kleve (GER) 55:30 49:42
206 Joost Kleinen 67 Arnhem 54:46 49:46
207 Edwin Bonsma 69 Huissen 50:47 49:49
208 Bert Schaart 53 Arnhem 54:45 49:52
209 Evert Snetselaar 54 Ciko '66 53:57 49:52
210 Camiel Lentjes 81 Huissen 54:33 49:54
211 Rico van Houten 77 Arnhem 56:06 49:54
212 Gillis Geschiere 57 Schottheide (GER) 52:49 49:54
213 Wilco Meijer De Steeg 56:19 49:56
214 Quinten Swanborn 94 Oosterbeek 55:09 50:00
215 Marko Buist 77 Aalten 53:47 50:15
216 Meine Jacobi 70 Utrecht 56:13 50:16
217 Jens Dekker 79 Rheden 54:41 50:24
218 Thijs Patist 61 De Meern 54:56 50:25
219 Eric Groot 58 Arnhem 53:10 50:27
220 Derk de Bes 49 Arena 54:54 50:39
221 Jos Zonneveld 83 Wijchen 56:05 50:41
222 Joop van de Sande 62 's-Heerenberg 50:53 50:42
223 Arthur Adriaensen 63 Oosterhout gem Nijme 55:03 50:50
224 Remy van Brink 67 Rheden 54:57 50:50
225 Remco Neeter 70 Amersfoort 54:38 50:51
226 Cor van Bavel 52 Westervoort 53:50 50:55
227 John Janssen 66 Elst Gld 54:00 50:57
228 Kees Afman 76 Arnhem 57:59 51:01
229 Paul de la Combé 65 Doesburg 52:43 51:01
230 Henk-jan Laanstra 83 Ede Gld 53:43 51:02
231 Bardo van Dooren 79 Arnhem 56:20 51:03
232 Roberto Tacke 65 Duiven 52:17 51:03
233 Theo Bos 65 Elst Gld 55:08 51:06
234 Marcel van Harn 63 Arnhem 55:07 51:06
235 Donald Koskamp 75 Dieren 51:35 51:12
236 Danny Braem 73 Arnhem 52:48 51:13
237 Johan 59 Doetinchem 54:17 51:16
238 Bernard van Dalen 65 Arnhem 55:13 51:16
239 Onno van Zelst 79 Arnhem 55:26 51:22
240 Ton de Vos 57 Arnhem 54:58 51:22
241 Richard Stoelinga 72 Velp Gld 51:55 51:22
242 Dick Kwint 58 Elst Gld 54:35 51:24
243 Michel Hondong 56 Ciko '66 57:34 51:30
244 Hans-Peter Westerbeek 64 Velp Gld 56:48 51:31
245 Eduard Coblijn 55 Arnhem 54:05 51:37
246 Pascal Huinink 67 Cifla 57:30 51:38
247 Paul van de Kamp 62 Westervoort 55:34 51:42
248 Rob Kool 68 Arnhem 57:53 51:44
249 Hans Freriksen 55 Hengelo Ov 56:32 51:48
250 Ferry Westdijk 79 Apeldoorn 57:35 51:51
251 Frank Beunder 75 Arnhem 54:30 51:52
252 Paul Koetsier 60 Veenendaal 57:39 51:53
253 Ron van Laar 63 Loo Gld 58:32 51:53
254 Martijn Verhagen 77 Oosterhout gem Nijme 52:12 51:54
255 Melle Mulder 81 Zwolle 58:55 51:58
256 Henk Breel 65 Arnhem 57:12 52:00
257 Theo Thijssen 59 Zevenaar 55:27 52:00
258 Jacques van Dijk 62 Beuningen Gld 53:31 52:11
259 Tijs Ahlers 81 Arnhem 58:57 52:12
260 Frits van Dam 36 Pheidippides 57:15 52:13
261 Machiel Wetselaar 67 Laag Soeren 53:59 52:16
262 Gert van Veldhuizen 65 Arnhem 56:13 52:16
263 Jurgen Immink 73 Arnhem 58:41 52:19
264 Fred Kleinee 58 Arnhem 54:29 52:19
265 Fred Kampschoer 51 Westervoort 52:50 52:20
266 Robert van Ramshorst 70 Ede Gld 57:20 52:20
267 Pim Schouten 55 Huissen 58:53 52:21
268 Maarten Glaser 76 Arnhem 53:03 52:22
269 Eric Boom 73 Vaassen 54:16 52:23
270 Gerard van de Mast 60 Apeldoorn 52:35 52:28
271 Kasper Alberda 93 Ellecom 54:13 52:33
272 Gerard Metz 75 Nijmegen 55:36 52:38
273 Evert-Jan Gerritsen 72 Dieren 53:24 52:38
274 Hugo Eikmans 88 Groningen 55:48 52:38
275 Jan willem te Boekhors 68 Arnhem 58:15 52:39
276 Rob van der Hulst 65 Axel 56:32 52:40
277 Han van Eerten 61 Arnhem 53:23 52:43
278 Bas Baan 68 Amersfoort 54:28 52:44
279 Martin Putman 76 Huissen 53:16 52:44
280 Michel van Eekert 64 Ankeveen 55:14 52:52
281 Tijmen Vos 80 Amsterdam 53:45 52:52
282 Willem-Jan Ruseler 68 Almere 56:03 52:56
283 Jelle Zijlstra 57 Arnhem 57:32 52:57
284 Chi Shing Chang 72 Amersfoort 1:00:09 52:57
285 Marco Horst 71 Triathlon 56:46 52:58
286 Mart van de Leur 57 Ciko '66 53:53 52:58
287 Sjoerd van Gelder 83 Ede Gld 55:41 52:59
288 Jelle Brouwer 50 Arnhem 54:12 53:00
289 Herbert Martin 66 Huissen 54:00 53:02
290 Rob Bonsma 66 Dieren 54:04 53:05
291 Rombout Swanborn 60 Oosterbeek 58:17 53:08
292 Wilbert Vink 62 Arnhem 57:06 53:11
293 Carlo van den Berg 73 Nijmegen 56:15 53:17
294 Martijn Storms 78 Arnhem 58:37 53:18
295 Michael Biljardt 63 Arnhem 57:49 53:27
296 Hans Evers 60 Huissen 57:40 53:27
297 Jos Stokkel 60 Huissen 1:00:20 53:28
298 Arno van Kraay 67 Elst Gld 56:47 53:29
299 Charley van der Straat 72 Amsterdam Zuidoost 55:13 53:32
300 Maurice Helms 87 Berkel en Rodenrijs 54:49 53:37
301 Eric Aartsen 61 Arnhem 1:00:15 53:41
302 Jan Frederik Langendoe 75 Veldhoven 53:57 53:41
303 Jan Hissink 58 Bemmel 54:48 53:42
304 Marco Hamelink 62 Zetten 59:33 53:45
305 Ronny Rouwenhorst 66 Arnhem 59:11 53:46
306 Timo de Witte 91 Duiven 58:33 53:49
307 Radboud Marijnissen 65 Arnhem 58:25 53:49
308 Eelco van der Meer 73 Arnhem 59:42 53:50
309 Jurriaan Hommes 71 Oosterhout gem Nijme 59:23 53:51
310 Juan Vrijs 53 Leiden 58:52 53:54
311 Jos van Beek 50 Arnhem 57:57 53:54
312 Frodo Jansen 72 Arnhem 59:55 53:56
313 Tom Kampschreur 56 Arnhem 1:00:59 54:01
314 Frank Deuss 56 Nijmegen 1:00:29 54:02
315 Hermans Straten 47 Malden 59:58 54:08
316 Peter Dousma 61 Ede Gld 55:54 54:09
317 Edwin Vink 59 Westervoort 59:46 54:15
318 Gerald Juliaans 69 Duiven 1:01:30 54:17
319 Gert Emmens 57 Arnhem 55:26 54:17
320 Rick Rijsenburg 67 Arnhem 1:01:29 54:20
321 Paul Kuijten 72 Driel 56:06 54:22
322 Gert-Jan Jochoms 75 Arnhem 1:00:46 54:24
323 Peter van der Steege 54 Hanzesport 1:00:55 54:26
324 Johan Tiecke 41 Bathmen 56:12 54:27
325 Johan van Haften 63 Apeldoorn 1:01:03 54:27
326 Armando Turba 65 Arnhem 59:29 54:28
327 Jan Hekman 60 Groningen 1:00:26 54:30
328 Robin Pieplenbosch 62 Westervoort 56:12 54:31
329 Rob van Ginkel 41 Arnhem 56:21 54:32
330 Ron Camps 71 Wageningen 57:46 54:34
331 Arthur Koopman 91 Driel 55:52 54:34
332 Marco Onstenk 65 Huissen 59:24 54:36
333 Rien Walk 44 Grave 57:51 54:36
334 Henk Damen 52 Bemmel 57:54 54:38
335 Arjen Versluis 97 Doorwerth 56:37 54:40
336 Jeroen Trynes 62 Arnhem 56:42 54:47
337 Wim Witjes 63 Duiven 57:48 54:50
338 Berrie Geurtsen 66 Driel 56:45 54:57
339 Paul Berendsen 56 's-Heerenberg 59:28 54:58
340 Wilbert de Haan 68 Ciko '66 56:44 55:01
341 Koen Heikens 84 Enschede 1:01:31 55:03
342 Rick Hartgers 79 Arnhem 1:01:20 55:03
343 Remco Kruiswijk 86 Nederhorst den Berg 59:39 55:04
344 Gert Bogers 62 Bennekom 1:00:30 55:05
345 Ben Schipper 55 Dieren 58:52 55:05
346 Gerrit Nauta 62 Elst Gld 59:38 55:11
347 Jos Schrauwen 62 Doetinchem 1:01:11 55:11
348 Joseph W Brey 57 Westervoort 1:00:18 55:12
349 Ate Laanstra 58 Ede Gld 57:49 55:13
350 Jan Jansen 46 Arnhem 55:39 55:13
351 Wim Sondern 64 Amstelveen 56:57 55:20
352 Harry Callenbach 67 Ede Gld 58:06 55:29
353 Rengert Siezen 73 Arnhem 1:01:22 55:30
354 Michel Kleipoel 65 Ciko '66 56:49 55:32
355 Henk Tukker 69 Arnhem 59:26 55:34
356 Jacob Lubben 53 Doetinchem 1:01:55 55:40
357 Jody Kevenaar 77 Arnhem 1:02:54 55:44
358 Henk van der Meer 48 Arnhem 1:01:01 55:48
359 Paul Zonneveld 55 Wijchen 1:01:10 55:48
360 Herman Futselaar 54 Westervoort 58:41 55:48
361 Bert Aalbers 64 Renkum 1:02:17 55:51
362 Pierre Kersten 64 Millingen aan de Rij 58:55 55:53
363 Pim Jansen 80 Arnhem 1:01:36 55:58
364 Eddy Jolij 64 Zutphen 57:40 56:04
365 Frank Abbenhuis 61 Arnhem 1:02:58 56:07
366 Arthur van der Windt 66 Arnhem 59:31 56:10
367 Cees Hagoort 71 Heteren 1:02:53 56:16
368 Erwin Diepenbroek 63 Arnhem 1:03:10 56:16
369 Gordon Muller 66 Arnhem 56:50 56:20
370 Frank van Cronenberg 65 Arnhem 1:00:21 56:20
371 Johan Menig 52 Atverni 58:20 56:20
372 Bart de Graaff 48 Dieren 1:01:53 56:21
373 Jaap Stramrood 62 Arnhem 1:02:35 56:23
374 Casper Brasser 76 Utrecht 1:02:30 56:24
375 Gerrit-Jan Souvernijn 60 Netterden 1:00:51 56:28
376 Hans Klijntjes 62 Arnhem 1:02:51 56:30
377 Ronald Dreijer 74 Arnhem 1:03:15 56:32
378 Stef M de Bont 64 Arnhem 1:01:08 56:32
379 B Smit 49 Huissen 58:41 56:34
380 Fred Stout 61 Arnhem 1:02:40 56:41
381 Reinout Besters 82 Arnhem 1:02:14 56:55
382 Rex Franzen 55 Arnhem 1:02:25 57:06
383 Henk Wanders 54 Arnhem 1:03:51 57:16
384 Victor Landesbergen 55 Ede Gld 1:03:52 57:18
385 Frank van Zwieten 64 Wijchen 59:44 57:24
386 Max Krol 60 Gendt 1:03:06 57:32
387 Geert Theloosen 56 Oosterhout gem Nijme 1:01:15 57:34
388 Nard van Kessel 73 Huissen 1:01:02 57:36
389 Maurice Besselink 64 Arnhem 58:12 57:57
390 John Nagel 54 Naarden 58:59 58:13
391 Wim Gijsbertsen 63 Rheden 1:01:57 58:13
392 Paul Beekman 52 Doorwerth 1:03:45 58:14
393 Rob de Geest 77 Deventer 1:04:55 58:16
394 Gilbert Sneed 60 Arnhem 59:12 58:16
395 Chris van Horssen 54 Arnhem 1:03:20 58:16
396 Vincent Marsman 74 Veenendaal 1:04:11 58:28
397 Arne de Muijnck 82 Arnhem 1:04:11 58:28
398 Janjaap Zolliger 73 Huissen 1:05:20 58:34
399 Fred de Witte 61 Duiven 1:04:13 58:34
400 Richard Visser 72 Apeldoorn 1:05:14 58:39
401 Remy Heuvink 75 Apeldoorn 1:04:29 58:46
402 Richard Boerhout 50 Apeldoorn 1:04:29 58:47
403 Jan Vernaaij 63 Gendt 1:03:44 59:05
404 Reggie Pal 54 Arnhem 1:04:10 59:07
405 Max de Mey 52 Zevenaar 1:03:34 59:11
406 Gaico Timmer 67 Lathum 1:03:57 59:14
407 Theo Corbeek 59 Rheden 1:03:02 59:19
408 Henk Horlings 62 Arnhem 1:04:02 59:20
409 Jan-Willem Huijssoon 66 Wageningen 1:06:06 59:23
410 Rik van der Jagt 65 Zaandam 1:03:39 59:39
411 Peter Visser 68 Arnhem 1:05:48 59:41
412 Chris de Mey 61 Doetinchem 1:04:03 59:43
413 Frank Hendriks 77 Nijmegen 1:01:48 59:44
414 Ronald Nolten 51 Arnhem 1:00:08 59:52
415 Hans Graat 68 Oeffelt 1:06:10 1:00:00
416 Jasper de Graaf 98 Arnhem 1:01:13 1:00:06
417 Ruben van den Boogert 84 Almere 1:00:20 1:00:07
418 Ruud Steen 52 Arnhem 1:06:53 1:00:22
419 Bas Verhoef 73 Oosterbeek 1:05:09 1:00:33
420 Erwin van Koppenhagen 60 Arnhem 1:02:11 1:00:37
421 Awp Daams 66 Arnhem 1:06:20 1:00:53
422 Jan Hermsen 53 Arnhem 1:07:22 1:00:54
423 Dick Tiemens 46 Arnhem 1:06:45 1:00:55
424 Mathias Scheffer 56 Arnhem 1:05:12 1:00:56
425 Henk van Zuilekom 56 Doetinchem 1:04:37 1:01:04
426 Gerard Versluis 61 Doorwerth 1:02:59 1:01:06
427 Gerrit Rekittke 64 Arnhem 1:08:01 1:01:13
428 Herman ten Kate 51 Duiven 1:07:46 1:01:22
429 Jan Blom 53 Ede Gld 1:07:46 1:01:22
430 Hans Bodd 62 Arnhem 1:08:04 1:01:37
431 Johan Wijnstra 46 Arnhem 1:07:32 1:01:41
432 Henck Kalter 54 De Liemers 1:07:50 1:01:44
433 Willem Koopman 56 Driel 1:03:10 1:01:52
434 Cor Tuit 49 Ciko '66 1:05:13 1:02:34
435 Michael Ruseler 63 Arnhem 1:06:38 1:03:30
436 Martin Pieterse 54 Gouderak 1:09:10 1:03:37
437 Joop Carvmiggelt 46 Arnhem 1:04:45 1:03:50
438 Remco Postma 68 Amsterdam Zuidoost 1:07:11 1:03:50
439 Fred Driesse 52 Arnhem 1:08:24 1:03:55
440 Hamid Messaoudi 68 Arnhem 1:11:18 1:04:09
441 Fred Kaauw 68 Arnhem 1:10:09 1:04:25
442 J schreijen Berg 82 Arnhem 1:07:04 1:04:28
443 No Sijben 46 Velp Gld 1:06:33 1:05:08
444 Hans Tiekstra 58 Arnhem 1:11:56 1:05:55
445 Jacco Potkamp 67 Arnhem 1:13:39 1:06:50
446 Lucas Maätita 59 Arnhem 1:10:55 1:07:05
447 Cor Uittenbogerd 55 Nijmegen 1:07:56 1:07:15
448 Ben Rimke 59 Amersfoort 1:12:52 1:07:17
449 Marcel Pormes 67 Arnhem 1:12:36 1:09:08
450 Peter Otten 62 Ochten 1:17:04 1:11:12
451 Jan Stout 58 Lelystad 1:18:43 1:12:45
452 Hans van den Berg 67 Ciko '66 1:17:10 1:14:32
453 Chris Pieta 64 Arnhem 1:22:10 1:15:47
454 Oscar de Heer 70 Winterswijk 1:19:57 1:16:12
455 Roland Klein 65 Westervoort 1:19:56 1:16:14
456 Remond van Olderen 82 Arnhem 1:18:56 1:16:20

10KMV, 10 KILOMETER
1 Monique Derks 67 Nijmegen Atletiek 40:18 40:17
2 Manon Mensink 75 Ciko '66 40:53 40:51
3 Mariëtte ten Bokkel 61 Argo 41:57 41:55
4 Rian Schalkwijk 67 Loopgroep PK 43:31 43:27
5 Jose van Vliet-Lok 67 Elst Gld 44:27 44:13
6 Fransje Langers 72 Kesteren 44:24 44:18
7 Esme Moricke 79 Nijmegen 44:25 44:19
8 Kim Fairley 85 Nijmegen Atletiek 44:22 44:20
9 Francine van Leeuwen 68 Arnhem 47:12 45:08
10 Marianne Stukker 69 Zwolle 45:22 45:09
11 Anouschka Ben-Shitrit 72 Arnhem 45:37 45:33
12 Suzanne van Staveren 90 Oosterhout Gld 45:39 45:36
13 Kendra Oeldrig 82 Arnhem 51:39 46:13
14 Jannemien Bosman 70 Ciko '66 46:20 46:17
15 Nora Haarweg 81 Arnhem 48:43 46:20
16 Ursula Driessen 69 Ciko '66 50:23 47:05
17 Marleen Otten 82 Nijmegen Atletiek 47:35 47:12
18 Gerda Damen Janssen 53 avVN 50:41 47:31
19 Eefke Veldhuis 81 Amersfoort 54:14 47:36
20 Marijke Wiedemeijer 82 Ciko '66 52:29 47:50
21 Leoni de Roode 80 Elst Gld 51:40 48:21
22 Saskia Antheunis 68 Middelaar 50:53 48:22
23 Anne Luchies 68 Ciko '66 52:22 48:32
24 Floor Perquin 75 Arnhem 48:58 48:55
25 Sliedrecht Keun Young 81 Arnhem 55:05 49:07
26 Korrie Hoekstra 56 Arnhem 49:28 49:14
27 Heike Hollink 75 Arnhem 55:54 49:15
28 Berna van Eerten-Brand 65 Ciko '66 49:59 49:30
29 Jelly van der Brugge 75 Arnhem 50:11 49:46
30 Laura Faut 84 NSAV 't Haasje 52:11 50:00
31 Ineke van Gastel 63 Randwijk 51:18 50:35
32 Coba Eefting 61 Arnhem 54:33 50:54
33 Saskia Brouwer 60 Arnhem 51:17 51:10
34 Sjoerdtje de Boer 52 Ede Gld 53:25 51:10
35 Dorthe Schunselaar 80 Arnhem 56:03 51:30
36 Hetty Kronemeijer 63 Arnhem 57:40 51:42
37 Liesbeth Verhagen 79 Utrecht 52:15 51:56
38 Inge Pierik 80 Arnhem 53:39 51:58
39 Evelyne Leveke 77 Utrecht 54:03 51:59
40 Petra Broyl 64 Arnhem 56:22 52:07
41 Jacqueline van Ham 61 Bemmel 58:40 52:08
42 Henrieke Altena 78 Arnhem 55:18 52:19
43 Joyce Westerveld 82 Elst Gld 55:57 52:27
44 Iet van der Sluijs 54 Loopservice.nl 53:58 52:29
45 Pleuni Basten 82 Arnhem 57:53 52:30
46 Gerda Huisman 58 Nijmegen 58:22 52:32
47 Reggy Kamps 62 Zetten 53:17 52:33
48 Judith Schroder 76 Cifla 54:52 52:36
49 Barbara Heezen 73 Nijmegen 55:35 52:38
50 Karen Faber 82 Berg en Dal 56:09 52:40
51 Antoinette Giesbers 57 Bemmel 53:56 52:52
52 Jamie Gunsing 85 Heesch 55:50 52:59
53 Van Elburg 73 Westervoort 55:15 53:06
54 Hannie Baarends 58 Nijmegen 57:47 53:09
55 José Jagerman 60 Arnhem 54:11 53:10
56 Jenny Mac Intosh 58 Atverni 55:18 53:19
57 Mieke Akkermans 65 Nijmegen 55:30 53:23
58 Judith Kloppenburg 69 Angeren 54:41 53:33
59 Liesbeth Koster 73 Huissen 54:41 53:33
60 Petra Schans 66 Arnhem 57:29 53:38
61 Celest Houtman 78 Arnhem 54:28 53:46
62 Monique Nijkamp 81 Oosterhout gem Nijme 57:28 53:47
63 Carla Muytjens 84 Nijmegen Atletiek 58:40 53:48
64 Peggy Broers 71 Ede Gld 58:52 53:49
65 Ellen Willemsen 84 Arnhem 59:25 53:49
66 Esther van Gorkum 84 Arnhem 58:47 53:50
67 Christa Verweel 71 Doorwerth 58:56 53:50
68 Ingeborg Keereweer 68 Velp Gld 58:48 54:00
69 Hetty Nijenhuizen 61 Huissen 55:15 54:05
70 Caroline Seinen 66 Arnhem 55:09 54:08
71 Jochbeth Spartley-Wenn 55 Loopgroep Marathon U 57:38 54:26
72 Susan Hartsuiker 71 Amersfoort 59:47 54:39
73 Ingeborg van der Linde 77 Arnhem 58:20 54:40
74 Renate de Ridder 63 Arnhem 58:14 54:43
75 Karen Gross 79 Breda 56:18 54:45
76 Marian Smeenk 68 Driel 56:46 54:57
77 Jeannette Mol 63 Ede Gld 58:15 54:58
78 Carolina Speijers 72 Driel 59:47 55:04
79 Jolanda van Bergen 58 Climax 58:49 55:08
80 Bauke Rouwhorst 78 Nijmegen 56:20 55:10
81 Noor Vos 83 's-Gravenhage 56:06 55:15
82 Sylvia Cuperus Horstin 56 Bennekom 58:50 55:33
83 Frederieke Verbruggen 77 Beuningen Gld 1:02:17 55:38
84 Joyce Muller 71 Arnhem 56:15 55:45
85 Denise Swanborn 92 Oosterbeek 58:52 55:45
86 Miranda Hendriks 73 Oosterhout gem Nijme 1:02:48 55:46
87 Angelique Creemers 68 Oosterhout gem Nijme 1:02:52 55:50
88 Alida Leeuw 55 avVN 1:01:24 55:52
89 Corien van Andel 68 GAC Hilversum 56:18 56:01
90 Linda Smits-Oostveen 76 Arnhem 1:02:06 56:03
91 Carola Wocknitz 68 Emmerich (GER) 1:03:05 56:14
92 Claudia Swart 65 Arnhem 57:37 56:23
93 Maaike Engbers 74 Wageningen 1:02:51 56:25
94 Joke van den Hooff 53 Aalten 56:54 56:25
95 Van Velden 66 Arnhem 1:00:42 56:30
96 Irene Platjé 80 Arnhem 1:03:15 56:32
97 Brenda Simon-'t Hart 68 Arnhem 1:01:14 56:33
98 Monique Croes 71 Pheidippides 57:10 56:33
99 Ria smit-Loeters 51 Huissen 58:41 56:35
100 Eva van Loon 76 Oosterbeek 56:48 56:37
101 Emma Wells 66 's-Gravenhage 1:01:09 56:51
102 Ina Brouwer 60 Arnhem 58:15 57:05
103 Annelies Stokkel-Roelo 59 Huissen 1:03:59 57:08
104 Anouk Peeters 71 Wageningen 58:43 57:14
105 Gertina van der Velden 71 Tuil 59:15 57:24
106 Toos de Groot 60 Arnhem 59:06 57:31
107 Betty Ligteuberg 58 Arnhem 1:01:18 57:38
108 Anne-marije Captijn 81 Arnhem 1:02:08 57:43
109 Birgit Donkers 81 Arnhem 1:01:46 57:48
110 Sandra van der Kemp 67 Arnhem 1:01:04 57:51
111 Willeke Tjassens 72 Duiven 1:00:39 57:53
112 Laura Smeets 81 Arnhem 1:00:44 57:53
113 Antje Grolleman 64 Arnhem 1:04:32 58:02
114 Petra Groenhof 65 Arnhem 1:03:06 58:03
115 Martien Hofman 64 Elst Gld 59:09 58:06
116 Larissa Oostenrijk 80 Arnhem 1:02:14 58:13
117 Rosa Brouwer 82 Arnhem 59:33 58:21
118 Fonny Heijerman 74 Varsseveld 1:04:14 58:21
119 Ilona de Witte 88 Duiven 1:04:02 58:24
120 Inge Roes 82 Arnhem 1:04:10 58:28
121 Claudia Middelveld 66 Nijmegen 1:04:06 58:30
122 Antoinette de Bes 59 Arena 1:02:47 58:32
123 Laura de Winter 85 Arnhem 1:03:07 58:36
124 Denise Swanborn 92 Oosterbeek 1:05:04 58:37
125 Wilma Kok-Vos 55 Velp Gld 1:02:51 58:37
126 Martha Voncken 59 Elst Gld 59:50 58:47
127 Wendy Penning 71 Driel 1:04:40 58:53
128 Hilda Mulder-Suichies 68 Apeldoorn 1:05:09 59:06
129 Irene Degen 82 Nijmegen 1:05:24 59:12
130 Patricia Zollinger 72 Pheidippides 1:06:15 59:28
131 Janet Driessen 67 Arnhem 1:00:55 59:30
132 Judith Hofman 86 Oosterbeek 1:03:44 59:37
133 Marjan Govers 53 Huissen 1:01:41 59:38
134 Cella Addink 65 Zaandam 1:03:39 59:40
135 Nicoline Bos 66 Oosterbeek 1:05:49 59:42
136 Kim Kleinee 82 Arnhem 1:01:53 59:42
137 Nienke van der Kint 82 Arnhem 1:06:22 59:42
138 Eline van Manen 68 Lobith 1:03:50 59:43
139 Carla Kleinee 59 Arnhem 1:02:01 59:50
140 Brenda ten Have 85 Pheidippides 1:00:31 59:52
141 Sabine Premer-Brinxma 50 Nijmegen 1:05:17 59:54
142 Willemijn Horlings 83 Arnhem 1:05:24 1:00:00
143 Regine Grimm 68 Arnhem 1:01:13 1:00:06
144 Anneke Ripmeester 67 Zaltbommel 1:06:37 1:00:19
145 Maike Steen 77 Amsterdam 1:06:53 1:00:23
146 Margreet van Doodewaar 79 Arnhem 1:04:56 1:00:24
147 Miriam Loois 85 Apeldoorn 1:03:47 1:00:27
148 Brigitte Pasman-Swart 68 Arnhem 1:02:11 1:00:37
149 Lydia Hommes-Nieuwdorp 73 Oosterhout gem Nijme 1:06:08 1:00:39
150 Miranda Helms 60 Berkel en Rodenrijs 1:02:00 1:00:47
151 Carla Wouters-Borsje 65 Huissen 1:04:16 1:00:53
152 Mandy Daams 67 Arnhem 1:06:20 1:00:53
153 Trees van Kempen 59 Dieren 1:05:45 1:00:59
154 Annemieke Ooms 79 Voorburg 1:02:37 1:01:02
155 Jet Jansen 82 Ciko '66 1:06:47 1:01:12
156 Roos Jansen 87 Arnhem 1:06:49 1:01:13
157 Esther den Hartog 78 Wageningen 1:03:11 1:01:14
158 Katja Nass 81 Arnhem 1:06:42 1:01:14
159 Angelique Burgzorg 70 Driel 1:08:05 1:01:17
160 Marijke Wiegers 68 Arnhem 1:06:09 1:01:20
161 Marja Janssen 55 Huissen 1:03:26 1:01:21
162 Sanne Sierksma 79 Leeuwarden 1:03:36 1:01:25
163 Daisy Elings 78 Arnhem 1:04:35 1:01:39
164 Ingrid Wolfs 50 Arnhem 1:05:01 1:01:39
165 Margreet Ribberink 71 Groesbeek 1:03:37 1:01:45
166 Cicille Geutjes 91 Heelsum 1:01:57 1:01:47
167 Lia Patist 69 De Meern 1:06:22 1:01:51
168 Simone Sanders 71 Arnhem 1:03:42 1:01:55
169 Stephanie Mac Gillavry 93 Arnhem 1:01:56 1:01:56
170 Anette van Asselt 68 Apeldoorn 1:08:11 1:02:09
171 Henriette Branbergen 71 Ellecom 1:05:00 1:02:14
172 Jorieke Verheul 84 Arnhem 1:04:26 1:02:15
173 Gea Horlings 66 Arnhem 1:07:28 1:02:46
174 Karin Aalbers-ten Have 66 Renkum 1:09:14 1:02:48
175 Monique Derksen 72 Oosterhout gem Nijme 1:07:09 1:02:54
176 Marlies Voskamp 82 Deventer 1:08:41 1:03:03
177 Ellen Hubers 70 Doetinchem 1:08:26 1:03:10
178 Annemiek Hoeben 65 Maasbommel 1:05:12 1:03:10
179 Annelein Huisman 83 Huissen 1:09:27 1:03:15
180 Karin Kolk 66 Apeldoorn 1:09:38 1:03:25
181 Roswitha van de Sandt 60 Nieuwegein 1:05:48 1:03:44
182 Marti v Rooij-Ripmeest 66 Zaltbommel 1:10:05 1:03:48
183 Mariska Assink 75 Arnhem 1:09:29 1:04:08
184 Marion van Grootel 67 Arnhem 1:10:48 1:04:12
185 Carolien Joosten 60 Driel 1:07:19 1:04:33
186 Suzanne Stoop 67 Huissen 1:07:43 1:04:43
187 Belinda Panka 70 Arnhem 1:11:56 1:05:55
188 Angela Rietdijk 82 Deventer 1:12:40 1:06:01
189 Ingrid Vonk-Roelofsen 66 Gelre 1:11:04 1:06:17
190 Wendy Toussaint 70 Velp Nb 1:10:14 1:06:18
191 Eliane van Beukering 64 Doorwerth 1:08:34 1:06:36
192 Karin Potkamp 63 Arnhem 1:13:39 1:06:50
193 Brenda Uittenbogerd 85 Nijmegen 1:07:56 1:07:16
194 Corine Uittenbogerd 88 Nijmegen 1:07:56 1:07:16
195 Rianne Koskamp 63 Doetinchem 1:10:59 1:07:27
196 Karin Toussaint 68 Nijmegen 1:12:11 1:08:16
197 Jacqueline Hengst 66 Arnhem 1:09:04 1:08:22
198 Petra Rosendaal 56 Arnhem 1:09:04 1:08:22
199 Anita Adema 71 Arnhem 1:15:17 1:08:40
200 Cristel Hodes 74 Oosterbeek 1:13:05 1:09:55
201 Angela Visscher 70 Apeldoorn 1:16:31 1:10:17
202 Ingrid Westerbroek 65 Apeldoorn 1:14:07 1:12:10
203 Dirkje Hofman 55 Oosterbeek 1:13:57 1:12:41

10KMB, 10 KILOMETER
1 Dries Pluimers 70 Siza Dorp Groep team 39:51 39:50
2 Mark Roelofsma Eiffel 10 42:29 40:04
3 Claas Hakkenberg Siza Dorp Groep team 40:33 40:15
4 Christian Lambert Van Wijnen team 2 41:01 40:53
5 Laurens Blommers CITO 42:43 42:13
6 Gijs Hermans Colbond 2 43:13 42:20
7 Jorg van de Peppel De Kempenaer 2 45:08 42:35
8 René Roelofs Van Wijnen team 1 48:41 42:53
9 Valentin Zillinq De Kempenaer 1 44:12 42:54
10 Jacco Geurts Quadraam 3 48:25 42:57
11 Jan Lenfrink De Kempenaer 1 44:49 43:31
12 Eus Schalwijk De Kempenaer 1 44:53 43:35
13 Martijn Visser Quadraam 3 45:32 43:52
14 Harry Verbakel Colbond 1 48:30 44:08
15 Nico Arts Stadregio Arnhem Nij 48:24 44:36
16 Bart vd Saag Quadraam 3 48:46 45:05
17 Hans Meting De Kempenaer 1 46:33 45:14
18 André Olthaar De Kempenaer 1 46:38 45:19
19 Lody Smeets 58 CITO 46:50 45:59
20 Rob Noppen Colbond 2 47:11 46:18
21 Michel van Ooijen Van Wijnen team 1 52:18 46:37
22 Peter Kiers Quadraam 1 49:06 46:43
23 Paul van Dijk De Kempenaer 1 49:15 46:48
24 Michiel Nuyens Colbond 1 51:28 47:07
25 Eddy van Ditshuizen Van Wijnen team 2 53:04 47:26
26 Toine Konings 56 ILS-runners 47:54 47:27
27 Jan Hern Muller Van Wijnen team 2 47:34 47:29
28 Freek Nabuurs CITO 50:08 47:31
29 Jos Jager 63 Barenbrug Holland BV 55:07 47:52
30 Jan Hillen Van Wijnen team 1 48:09 48:01
31 Jos van Heusden Quadraam 3 53:45 48:15
32 Michel Kleinhuis CITO 51:06 48:30
33 Henny Blanke Siza Dorp Groep team 51:43 48:33
34 Noud de Groot De Kempenaer 1 51:01 48:33
35 Jan van den Heuij Quadraam 1 51:31 49:01
36 Margot van Stratum ILS-runners 54:31 49:13
37 Fred Muijrers 53 ILS-runners 54:31 49:14
38 Marius de Boer Quadraam 1 51:49 49:19
39 Olaf van Ralen De Kempenaer 2 50:37 49:23
40 A Hobink Politie GelderlandMi 49:53 49:25
41 S Gerritsen Concernstaf 54:49 49:26
42 M Heetebrij Concernstaf 54:48 49:33
43 Rolf van der Kemp CITO 54:27 49:40
44 Harry Pruys Quadraam 1 52:12 49:42
45 H van Poeijer Politie GelderlandMi 50:28 49:44
46 Raymond Karnebeek Quadraam 3 53:24 49:48
47 Hans Cloosterman Eiffel 10 50:50 49:59
48 Leon Wielders Barenbrug Holland BV 50:21 50:01
49 Vincent Straten 71 Malden 56:03 50:12
50 Alan Bosch Van Wijnen team 1 50:20 50:12
51 Bart Kersten Quadraam 3 53:55 50:20
52 Maarten Reichgelt Quadraam 3 53:57 50:23
53 Michiel Spee ILS-runners 54:23 50:45
54 Joost ter Velde Siza Dorp Groep team 55:06 50:52
55 Anke van 't Klooster Van Wijnen team 2 56:39 51:00
56 John Vos De Kempenaer 1 53:49 51:20
57 Paul Wilmink De Kempenaer 1 53:56 51:25
58 Birgit van der Pluijm De Kempenaer 2 52:48 51:29
59 Thijs Tollenaar Barenbrug Holland BV 58:38 51:41
60 Henk Tollenaar Barenbrug Holland BV 58:39 51:42
61 Marloes Janssen ILS-runners 56:58 51:42
62 Stefan van de Pol Van Wijnen team 2 52:03 51:54
63 Jan Heikens De Kempenaer 2 55:47 52:00
64 C van den Berg Concernstaf 57:36 52:18
65 Peter Waterkoort De Kempenaer 1 55:47 52:19
66 Ank van de Wiel De Kempenaer 2 55:48 52:21
67 A den Brave Politie GelderlandMi 57:56 52:22
68 Theo Op den Kamp Barenbrug Holland BV 59:35 52:28
69 Hans Markhorst Quadraam 1 54:00 52:32
70 Michiel Dijkman Bisnez Management 10 55:28 52:34
71 K Vons Concernstaf 58:00 52:44
72 Sem Jager Barenbrug Holland BV 58:52 52:57
73 Ralf Koenhen 79 Colbond 2 57:34 53:16
74 Rob Hoogma 54 Siza Dorp Groep team 54:57 53:34
75 Kirsten Timmers Quadraam 1 55:06 53:36
76 Suze Siebes 77 Colbond 1 58:29 54:02
77 Gerbe van den Top Colbond 1 58:38 54:07
78 Lex Roolvink Stadregio Arnhem Nij 59:57 54:11
79 Harry de Vries Stadregio Arnhem Nij 1:00:15 54:30
80 Frans Wagenaar CITO 1:01:12 54:30
81 A Plas Politie GelderlandMi 54:49 54:32
82 D van Ligten Politie GelderlandMi 54:48 54:32
83 Billy Reqouin Siza Dorp Groep team 59:15 54:38
84 Raoul Tutuarima Siza Dorp Groep team 59:15 54:38
85 Freddy van den Beld Van Wijnen team 1 58:54 54:54
86 Maarten Steinebach Bisnez Management 10 57:55 55:11
87 Arthur Wolleswinkel Barenbrug Holland BV 58:29 55:15
88 Marcel Hendriks Van Wijnen team 1 1:01:07 55:17
89 Daan van Breda De Kempenaer 2 58:32 55:21
90 Erik Jan Rodenhuis Van Wijnen team 5 56:28 55:26
91 Maaike Bosma Van Wijnen team 5 56:28 55:26
92 Henriëtte Waterkoort-T De Kempenaer 2 58:53 55:28
93 Joris Sonneveldt 75 Siza Dorp Groep team 1:02:54 55:44
94 Marieke Legtenberg Van Wijnen team 2 1:01:29 55:50
95 Walter Hendriks Colbond 2 1:00:24 55:59
96 Juul Ottenheim Quadraam 1 58:28 55:59
97 Mariska Koopmans Quadraam 1 58:28 56:00
98 Roeland Nagel Bisnez Management 10 59:11 56:17
99 Manfred Voß Colbond 2 1:00:54 56:22
100 Ronald Janssen Colbond 1 1:00:57 56:34
101 Eddy Rosalina Colbond 1 1:01:07 56:38
102 Debby Broersma Eiffel 10 1:01:08 56:42
103 H Buitelaar Politie GelderlandMi 57:48 57:30
104 Olaf Heijers Aalborg Industries 1:00:14 57:41
105 Peter Hortulanus Aalborg Industries 1:00:14 57:41
106 Minna Laitinen De Kempenaer 2 1:01:06 57:41
107 P Temming Politie GelderlandMi 58:56 58:08
108 C Temming-Veenendaal Politie GelderlandMi 58:56 58:11
109 Petra Mulder De Kempenaer 2 1:01:37 58:13
110 Erik Schot Van Wijnen team 5 1:00:38 58:16
111 K Hoogervorst Concernstaf 1:03:32 58:16
112 Marloes Meynen Stadregio Arnhem Nij 1:02:03 58:16
113 H van Haarlem Politie GelderlandMi 59:05 58:19
114 Andrea van den Berg Bisnez Management 10 1:01:55 59:10
115 Annemarieke Maltha Colbond 2 1:03:38 59:12
116 John de Beijer CITO 1:01:53 59:28
117 Willemiek Pfaff Eiffel 10 1:03:59 59:35
118 Muriel Zoomers Siza Dorp Groep team 1:01:46 1:00:23
119 Olga Schouten Bisnez Management 10 1:03:45 1:00:56
120 Claudia van Nistelrooi CITO 1:03:21 1:00:57
121 Esther Meijerman Eiffel 10 1:06:04 1:01:31
122 A IJzendoorn Politie GelderlandMi 1:02:18 1:01:31
123 Ronald Tokker Colbond 1 1:06:18 1:01:55
124 Gerry Hoppe Barenbrug Holland BV 1:09:06 1:02:00
125 Vincent Preijers Quadraam 1 1:05:57 1:02:20
126 Eva Verhoeven Stadregio Arnhem Nij 1:06:51 1:03:05
127 Peter van Heerwaarden Van Wijnen team 1 1:07:21 1:03:17
128 Hanneke Peelen Van Wijnen team 2 1:09:25 1:03:45
129 Kristel van de Peppel Eiffel 10 1:09:39 1:05:06
130 Katie Oost ILS-runners 1:08:50 1:05:28
131 R Staijen Politie GelderlandMi 1:06:30 1:05:45
132 Tjitske Kussendrager Van Wijnen team 5 1:07:04 1:06:04
133 Marjan Bouma Van Wijnen team 5 1:07:04 1:06:04
134 Rieky Donkers Siza Dorp Groep team 1:07:48 1:06:10
135 Wijnie Nieboer Siza Dorp Groep team 1:07:49 1:06:11
136 Anne van Dimmemdaal Siza Dorp Groep team 1:07:48 1:06:12
137 Anna Koster Quadraam 3 1:10:45 1:07:09
138 Caroline Peters Quadraam 1 1:11:40 1:08:05
139 Mirjam Pronk Bisnez Management 10 1:11:00 1:08:10
140 M Lotte Politie GelderlandMi 1:11:29 1:09:15
141 Bettina van Dam Eiffel 10 1:14:29 1:10:03
142 Pieter Meijboom Stadregio Arnhem Nij 1:22:38 1:18:49

5KMM, 5 KILOMETER
1 Jesper van den Wielen 91 Wijchen 13:58 13:57
2 Ismail Abdulahi Shirq 85 Apeldoorn 14:03 14:02
3 John Aalbers 65 Nijmegen 15:55 15:54
4 Ronald Droppert 88 AV '40 15:55 15:55
5 Jeroen Reintjes 90 Atletico '73 15:58 15:58
6 Jeroen Brandts 81 Loopgroep PK 16:11 16:11
7 Nadaj Samuel 88 Ciko '66 16:37 16:36
8 Koen Vossers 89 Argo 16:40 16:39
9 Chris J A L G HENET 59 Ciko '66 16:50 16:50
10 Ruud Nefkens 77 Nijmegen 16:53 16:50
11 Ruben-Adriaan Jongkind 76 Barneveld 18:01 17:59
12 Justin Meerenburgh 81 Daventria 18:02 18:00
13 Robbert Janssen 92 Zetten 18:49 18:03
14 Yassine Loukili 96 Atverni 18:29 18:28
15 Juriaan Scholten 94 Duiven 18:36 18:35
16 Simon Sanders 60 Arnhem 18:54 18:51
17 Jelle Busscher 88 Ciko '66 19:00 18:53
18 William de Kaste 71 Arnhem 20:27 18:57
19 Remco Brouwer 93 Arnhem 19:16 19:01
20 Jens Verschuren 90 De Mortel 24:37 19:14
21 Bart Maas 97 Ciko '66 19:31 19:28
22 Jan-Albert Verveda 65 Ciko '66 20:42 19:50
23 Bart Dijk 80 Ciko '66 20:16 19:59
24 Bernhard Bade 65 Arnhem 20:11 20:09
25 Peter Madlener 85 Utrecht 21:19 20:09
26 Ruud Janssen 62 Arnhem 20:18 20:13
27 Bart van Gastel 84 Nijmegen 25:37 20:16
28 Paul Buser 80 Arnhem 21:03 20:21
29 Jan Willem Spoelstra 76 Arnhem 21:28 20:29
30 Jeff Nagel 77 Nijmegen 27:19 20:34
31 Daniël van Deutekom 95 Arnhem 22:10 20:50
32 Mannes Dreef 94 Arnhem 21:24 20:51
33 Niels Theloosen 96 Nijmegen Atletiek 20:55 20:54
34 Robert Vreeland 77 Nijmegen 26:58 20:55
35 Gilbert Juliaans 77 Nijmegen 24:46 20:56
36 Louan Aarts 96 Arnhem 21:13 20:57
37 Niels van der Aa 97 Arnhem 21:04 21:00
38 Stijn van den Hoek 96 Arnhem 21:21 21:05
39 Ken Madlener 83 NSAV 't Haasje 22:17 21:05
40 Marco Lans 69 VAV 26:05 21:08
41 Marc Op den Kamp 93 Arnhem 26:13 21:08
42 Pawel Falize 82 Arnhem 21:28 21:10
43 Martin van der Made 66 Velp Gld 22:23 21:13
44 Stef van Nes 23:25 21:17
45 Jan Amato 65 Arnhem 21:23 21:18
46 Eric van Bochove 85 's-Gravenhage 23:01 21:18
47 Pepijn van der Aa 94 Arnhem 21:25 21:22
48 Huib Evers 73 Duiven 22:06 21:29
49 Dennis Overbeek 81 Arnhem 26:46 21:47
50 Hans Theunissen 68 Ciko '66 25:52 22:02
51 Tjeerd Verveda 93 Ciko '66 22:53 22:05
52 Leon op de Coul 62 Duiven 22:27 22:08
53 Roy Niels 83 Arnhem 28:14 22:08
54 Andy van de Kuit 87 Ede Gld 22:12 22:08
55 Gerard Willemzen 60 Huissen 24:57 22:10
56 Bob van de Sluis 90 Oosterbeek 24:39 22:13
57 Roger Beumer 78 Wenum Wiesel 26:43 22:14
58 Marc Troostwijk 67 Arnhem 22:33 22:17
59 Bas Brouwer 96 Arnhem 22:38 22:23
60 Bart Smeink 83 Arnhem 28:44 22:25
61 Emile de Jager 74 Wijchen 22:52 22:29
62 Niels Leijdekkers 58 Wijchen 25:55 22:34
63 Rob Maas 99 Arnhem 22:38 22:35
64 Gideon van Poppel 78 Zaandijk 24:38 22:36
65 Jan van Heugten 62 Rhenen 26:51 22:42
66 Tom Berendsen 95 Westervoort 23:21 22:55
67 Orne de Jong 77 Arnhem 24:15 23:01
68 Julian Markus 94 Arnhem 25:56 23:09
69 Wouter Oorthuis 78 Arnhem 23:54 23:10
70 Caglar Durmus 76 Arnhem 23:29 23:11
71 Samuel Sanders 74 Zetten 25:45 23:13
72 Robbie Meijer 80 Arnhem 23:22 23:13
73 Rens Beijeveld 94 Rheden 25:19 23:15
74 Jan Hulsbeek 65 Ede Gld 23:32 23:17
75 Erwin Hulsbeek 95 Ede Gld 23:31 23:18
76 Pieter Bult 94 Arnhem 23:40 23:32
77 John de Jong 62 Oosterbeek 28:43 23:32
78 Leo Smid 79 Zetten 24:47 23:38
79 Robben Riksen 92 Oosterbeek 25:19 23:42
80 Theo Janssen 53 Arnhem 30:03 23:43
81 Yord Yedema 94 Arnhem 28:56 23:45
82 Wesley van IJzendoorn 93 Elten (GER) 25:32 23:48
83 John Palm 69 Rheden 27:11 23:48
84 Theo Yedema 62 Arnhem 29:00 23:49
85 Jorn Bronkhorst 94 Duiven 24:25 24:00
86 Ernst Jolink 75 Arnhem 29:05 24:04
87 Ivo Vijverberg 74 Arnhem 29:10 24:04
88 Nico van Zand 73 Huissen 27:40 24:14
89 Juril Bergonje 82 Wijchen 28:15 24:15
90 Frank Huizinga 69 Oosterbeek 29:32 24:21
91 Ron Janssen 61 Arnhem 25:53 24:25
92 Darwin Mus 94 Arnhem 24:30 24:27
93 Emile van Dongen 58 Oosterbeek 29:37 24:27
94 Thomas Darich 96 Arnhem 25:04 24:31
95 Ruud Tuithof 66 Arnhem 27:32 24:31
96 Niels Schonewille 91 HAC '63 26:46 24:32
97 Delano Verwey 68 Arnhem 31:43 24:32
98 Andre van de Spreng 62 Eerbeek 24:37 24:34
99 Matthijs Holtman 84 Arnhem 30:43 24:35
100 Michael Dunn 69 Nijmegen 30:46 24:37
101 Jan Hanegraaf 77 Nijmegen 29:46 24:37
102 Rudie Gorter 51 Arnhem 29:51 24:38
103 Edwin Lazeroms 80 Nijmegen 29:49 24:41
104 Patrick Willemsen 72 Arnhem 28:36 24:42
105 Caspar Schoevaars 94 Breukelen Ut 27:28 24:45
106 Rolf Ceelen 91 Velp Gld 26:56 24:47
107 Eduardo Roesink 80 Ubbena 25:52 24:48
108 Jos Cobussen 93 Doorwerth 29:13 24:51
109 Jeroen van Rosendal 76 Arnhem 29:39 24:54
110 Jaap Wildeman 92 Arnhem 29:53 24:56
111 Terun Driessen 96 Arnhem 27:24 25:03
112 John Huijzer 61 Elst Gld 25:53 25:04
113 Stijn Koos 95 Wijchen 30:01 25:06
114 Sander Hansen 76 Arnhem 29:53 25:07
115 Jacco Koot 69 Wijchen 30:03 25:09
116 Tom Derksen 95 Duiven 26:07 25:12
117 Michiel Nederlof 80 Arnhem 30:15 25:13
118 Victor Droop 63 Arnhem 27:02 25:15
119 Mark van den Dokler 96 Arnhem 31:50 25:16
120 Michiel Beekman 76 Arnhem 30:18 25:17
121 Rick Hermsen 87 Arnhem 28:21 25:18
122 Joost Teunissen 66 Arnhem 29:08 25:19
123 Johan Verweel 68 Doorwerth 30:24 25:19
124 Erwin Wiechers 79 Westervoort 26:43 25:21
125 Lambert-Jan Koops 75 Bemmel 32:22 25:22
126 Jopie Langewisch 63 Arnhem 26:11 25:22
127 Mendel Wemerman 82 Zwolle 32:22 25:22
128 Henk Roelofse 68 Elten (GER) 25:55 25:22
129 Zeki Yildirim 59 Arnhem 26:46 25:26
130 Arno van Asselen 27:30 25:27
131 Bert Janssen 61 Zetten 25:56 25:31
132 Timo van de Spreng 98 Eerbeek 25:36 25:34
133 Raymon Bakker Andelst 30:25 25:38
134 Rens Ceelen 93 Velp Gld 27:49 25:39
135 Ramon Falasco 79 Huissen 32:28 25:40
136 Rene Brouwer 66 Almelo 30:38 25:45
137 Hillrand Fakens 51 Huissen 29:18 25:48
138 Rob van Gammeren 61 Beuningen Gld 31:19 25:49
139 Mesut Turacak 71 Arnhem 26:28 25:51
140 André Kooij 68 Arnhem 29:06 25:53
141 Pieter Faber 91 Arnhem 30:31 25:58
142 Koen Kleinleugenmors 67 Arnhem 32:04 26:01
143 E Karfman 61 Arnhem 29:57 26:01
144 Ricardo Heikamp 95 Rhenen 29:48 26:06
145 Bert Heikamp 66 Arena 29:48 26:06
146 Yasha van Dijk Arnhem 31:21 26:10
147 Milan Ratelband 96 Duiven 27:21 26:14
148 Joost van der Werff 78 Arnhem 33:14 26:14
149 Joep Ooms 97 Arnhem 31:13 26:15
150 Matthew Jones 76 Nijmegen 32:49 26:18
151 Dennis Muller 78 Amersfoort 31:27 26:19
152 Jeroen Tolmeijer 58 Arnhem 32:59 26:25
153 Roderick Bleiker 76 Arnhem 30:40 26:29
154 Paul Brouwer 57 Apeldoorn 31:48 26:29
155 Jered Heesters 71 Renkum 30:40 26:32
156 Mike de Reuver 97 Arnhem 28:04 26:37
157 Mariëlle van Dijk 74 Arnhem 27:52 26:41
158 Daniël Sies 74 Elst 27:52 26:41
159 Winfried Milder 60 Heteren 29:54 26:45
160 Roy Milder 84 Arnhem 29:53 26:45
161 Eric Driessen 60 Arnhem 27:26 26:47
162 Dennis Schiricke 72 Arnhem 31:08 26:49
163 Willem Hermsen 52 Arnhem 29:52 26:49
164 Ton van Alfen 66 Doorwerth 32:53 26:56
165 Sui Chung Willem Sham 78 Arnhem 33:48 26:59
166 Tim Donders 98 Arnhem 29:13 26:59
167 Wout Visser 96 Arnhem 31:18 27:02
168 Marco Visser 64 Huissen 31:21 27:03
169 Henkvan de Sluis 56 Oosterbeek 29:38 27:11
170 Bas Dabrowski 98 Arnhem 33:18 27:13
171 George Brinkhoff 78 Arnhem 30:57 27:17
172 Robert Fokkens 78 Arnhem 34:20 27:19
173 Ruben Tiemersma 77 Haarlem 34:21 27:20
174 Kees B2B Kimman 56 Nijmegen 30:54 27:30
175 Gert Jan Botden 76 Bergen Lb 30:30 27:31
176 Herman Dreef 57 Arnhem 28:05 27:31
177 Pieter van Laatum 93 Westervoort 33:35 27:33
178 Herman Bronkhorst 48 Duiven 28:09 27:40
179 Marc Loeven 58 Arnhem 33:14 27:56
180 Alexander Alofs 82 Arnhem 34:05 27:57
181 Berry de Reuver 68 Arnhem 29:24 27:57
182 Ralph Bijker 75 Arnhem 29:13 27:59
183 Piet van der Veer 48 Zeist 28:20 28:00
184 Alfred de Mooy 58 Zwolle 34:04 28:03
185 Rowan Kievits 96 Huissen 31:45 28:08
186 Hans Brandts 53 Huissen 31:26 28:11
187 Wim Roup 51 Arnhem 34:13 28:15
188 Tim de Reuver 95 Arnhem 29:42 28:16
189 Haus Keyzer 79 Arnhem 33:23 28:18
190 Jaap Wilderman 63 Arnhem 33:20 28:23
191 Hilko Osterloh 81 Arnhem 32:57 28:23
192 Loek Slendebroek 92 Arnhem 34:47 28:29
193 G van Oijhuizen 63 Ede Gld 30:36 28:30
194 Hylke Haagsma 95 Arnhem 31:28 28:36
195 Bern Lauriks 53 Arnhem 32:15 28:38
196 Rob Evers 64 Arnhem 35:36 28:40
197 Jan Kerssen 64 Arnhem 30:05 28:40
198 Ed van Uden 63 Elst Gld 35:37 28:43
199 Van Zand 73 Arnhem 32:18 28:52
200 Jan Schellingerhout 57 Arnhem 34:22 28:57
201 Pascal Gödden 71 Arnhem 35:45 29:03
202 Theo van Rijswijk 46 Arnhem 35:40 29:11
203 Mark Lieskamp 31:20 29:19
204 Hans Smelen 31:22 29:19
205 Diederik Meijering 78 Breda 30:54 29:22
206 Ted Onstenk 64 Huissen 34:15 29:29
207 Piet Hermsen 54 Arnhem 32:32 29:29
208 Sander Meijer 71 Arnhem 34:09 29:31
209 Jan Kleij 43 Arnhem 31:05 29:33
210 Danny Salakory 71 Elst Gld 31:44 29:37
211 Michiel Vanhoecke 58 Arnhem 30:32 29:47
212 Herman de Lange 31 Velp Gld 33:19 29:48
213 John Uittenbogaard 61 Arnhem 34:49 29:57
214 Erwald Verbruggen 69 Arnhem 34:49 29:57
215 Rik Goossens 87 Enschede 35:33 30:03
216 Wim Vleeming 65 Arnhem 31:17 30:12
217 Rob Rosbag 66 Arnhem 31:17 30:14
218 Chiel Lukassen 94 Ulft 37:26 30:21
219 Luuk Ruijfrok 98 Arnhem 37:32 30:30
220 Carel Godec 66 Apeldoorn 35:27 30:30
221 Jalco Bömer 32:35 30:32
222 Arie cornelis Huysman 62 Arnhem 37:02 30:36
223 Ronald Slendebroek 86 Arnhem 36:57 30:39
224 Mike Berendse 95 Bemmel 31:16 30:51
225 Huib Schröder 70 Apeldoorn 33:31 30:52
226 Juul Wolff 64 Arnhem 38:19 31:15
227 Frank Lukassen 67 Ulft 38:19 31:15
228 Richard Ritger 71 Velp Gld 37:23 31:39
229 Remco Wassink 71 Aalten 35:16 31:54
230 Jaap Davelaar 50 Arnhem 33:44 31:55
231 Anton Roodzand Wolfheze 34:01 31:56
232 Johan Woudu 55 Arnhem 36:32 31:58
233 Ad van der Donk 43 Wageningen 35:13 32:04
234 Hans Klassen 61 Arnhem 38:34 32:22
235 Ron Slendebroek 60 Arnhem 38:44 32:23
236 Kevin Mielitz 92 Ellecom 34:28 32:46
237 Cees van der Windt 60 Ophemert 35:06 32:48
238 Marcel Mouton 58 Arnhem 37:17 33:06
239 Ko Hermans 34 Arnhem 39:39 33:11
240 Tom Ruijfrok 61 Arnhem 40:15 33:12
241 Cliff Bodeutsch-Kerman 60 Velp Gld 35:28 33:18
242 Willem Vink 53 Arnhem 36:44 33:30
243 Henk ten Zijthoff 50 Hummelo 40:44 34:21
244 Cees van Gelder 62 Ede Gld 37:09 34:45
245 Joost van Gelder 96 Ede Gld 37:10 34:47
246 Jan de Wit 48 Apeldoorn 36:17 35:50
247 Arno Schoevaars 64 Breukelen Ut 39:47 37:05
248 Peter Pots 66 Beerse (BEL) 45:10 38:05
249 Markus Leven 66 Düsseldorf (GER) 44:51 41:23
250 Stephan Weinschenk 70 Nijmegen 49:00 42:40
251 Roy Rutgers 94 Ellecom 44:40 42:52
252 Mark van der Drift 71 Arnhem 45:05 43:10
253 Daniel Wolters 91 Ellecom 45:49 44:06
254 Bert Wilk 61 Arnhem 45:53 45:18
255 Dennis Manhoef 64 Ellecom 47:37 45:52
256 Ben Eickhoff 56 Arnhem 47:47 46:25
257 Erik Renshof 66 Barneveld 51:15 47:43
258 Vincent Weinschenk 69 Nijmegen 54:40 48:19
259 Roy Theunnissen 66 Arnhem 49:59 48:39
260 David Hoek 92 Ellecom 50:39 48:44
261 Hans ten Have 58 Huissen 1:00:31 59:55

5KMV, 5 KILOMETER
1 Renske Dickhout 90 Nijmegen 20:44 20:40
2 Jasan Tielen 62 Arnhem 20:52 20:43
3 Esmee Schilp 76 Nijmegen 21:22 21:20
4 Linda Hulsbeek 89 Climax 22:34 22:31
5 Herma Inklaar 61 Ciko '66 23:17 22:37
6 Anouk van Eyck 88 Arnhem 23:03 22:47
7 Heleen Fritschy 93 Nijmegen Atletiek 25:18 23:03
8 Nanouk Rutten 92 Elst Gld 23:48 23:19
9 Mieke Lantsink 62 Arnhem 27:02 23:34
10 Edda Ellenbroek 85 Arnhem 24:47 23:38
11 Barbara Beijen 81 Arnhem 26:41 23:41
12 Wietske Klomp 82 Nijmegen 27:27 24:04
13 Karin van Heerde 76 Arnhem 28:58 24:07
14 Guusje Oost 69 Arnhem 27:27 24:07
15 Saskia Kuiper 69 Amstelveen 25:02 24:11
16 Laura Verborg 79 Nijmegen 24:31 24:25
17 Caroline Welberg 95 Wehl 27:28 24:32
18 Anke Smeets 79 Arnhem 25:55 24:34
19 Carla Uijen 80 Nijmegen 25:14 24:47
20 Roelina Boerma 69 Arnhem 29:06 24:54
21 Margriet Gilsing 70 Arnhem 27:06 24:58
22 José Peters 57 Gendt 28:56 25:03
23 Carlijn Milder 87 Nijmegen 28:56 25:03
24 Chantal Janssen 75 Arnhem 27:51 25:13
25 Leontien Thewissen 81 Zwolle 31:01 25:15
26 Jolanda Luimes 69 Arnhem 25:45 25:21
27 Ineke Beks 71 Ciko '66 25:50 25:26
28 Eva Kloppenburg 82 Arnhem 28:14 25:37
29 Martine Fleming 78 Westervoort 28:33 25:45
30 Seda van Faassen 98 Wolfheze 25:58 25:55
31 Anja Meeuwsen 73 Huissen 30:47 25:56
32 Petra van Kleef 67 Huissen 30:47 25:57
33 Jolanda Zwart 79 Ede Gld 28:48 26:02
34 Eilien Waegemaekers 88 Arnhem 32:32 26:07
35 Hellen Dieleman 60 Arnhem 31:15 26:11
36 Alet Ludwig 73 Westervoort 27:19 26:12
37 Anne Stael 66 Arnhem 31:13 26:14
38 Tessa van Heumen 90 Arnhem 32:48 26:24
39 Sara Houweling 88 Arnhem 31:14 26:27
40 Kristel Thijssen 82 Molenhoek Lb 27:01 26:40
41 Renate Simons 64 Oosterbeek 28:55 26:44
42 Simone Klijntjes 94 Arnhem 33:05 26:44
43 Cindy de Leeuw- Verhoe 74 Duiven 31:11 26:52
44 Diana van Vliet 72 Arnhem 33:40 26:59
45 Anita Elsjan 66 Elst Gld 29:49 27:03
46 Jolanda Donders-Liebra 64 Arnhem 29:17 27:03
47 Pauline vd Most van Sp 81 Arnhem 27:32 27:08
48 Tjienta van Pelt 73 Velp Gld 29:49 27:08
49 Jessica Pel 90 Arnhem 32:00 27:11
50 Marijke Rispens 64 Arnhem 33:13 27:12
51 Romy Ahuluheluw 78 Arnhem 30:28 27:12
52 Sylvia Tutuarima 61 Doorwerth 31:36 27:15
53 Irene van Eijsden 81 Amsterdam 29:33 27:16
54 Joke Breeuwsma 76 Velp Gld 30:36 27:18
55 Gerdy Kalter 58 Arnhem 33:23 27:19
56 Silvia Barendse 73 Herveld 31:38 27:19
57 Van den Dries 53 Arnhem 33:51 27:20
58 Erny Baars 60 Ciko '66 30:48 27:33
59 Mary Pel 62 Arnhem 32:23 27:33
60 Agnes Spikker 56 Ciko '66 29:15 27:36
61 Jolanda Golembiewski 65 De Liemers 31:37 27:36
62 Jolanda van 't Land 65 Duiven 28:09 27:40
63 Lisette Wesselink 76 Zwolle 33:28 27:42
64 Yvonne Thewissen 54 Arnhem 33:34 27:47
65 Chantal Gaertner 82 Zetten 34:26 27:48
66 Grietsje Schokker 79 Arnhem 32:31 27:53
67 Tamara Hermsen 76 Gendt 30:06 27:54
68 Patricia Bergman 80 Arnhem 34:06 27:57
69 Sanne van Jaarsveld 84 Angeren 29:55 27:59
70 Margit Brussé 69 Ciko '66 29:04 28:03
71 Renate Wolterinck 71 Elst Gld 35:13 28:08
72 Viole de Nijs 64 Arnhem 28:46 28:08
73 Jessica Immink 75 Arnhem 34:30 28:10
74 Anouk Derkoen 76 Arnhem 34:30 28:10
75 Joanne Schoneveld 72 Elst Gld 33:04 28:10
76 Anne-Marie Witteveen 71 Arnhem 33:07 28:14
77 Richella Bolleman 93 Arnhem 32:23 28:17
78 Suzan Eichhoff 88 Arnhem 29:41 28:20
79 Angela Terrill 70 Nijmegen 34:36 28:27
80 Kathy Becker-Goss 63 Westervoort 30:47 28:30
81 Marian Besteman 57 Arnhem 34:38 28:38
82 Hilda van der Weg 58 Arnhem 33:44 28:40
83 Renée van der SLuis 90 Arnhem 34:11 28:40
84 Marloes van der Meer 80 Westervoort 35:41 28:45
85 Siska van der Steege 83 Nijmegen 35:18 28:46
86 Jolande Freriksen 57 Hengelo Ov 33:21 28:49
87 Juul Kruse 95 Arnhem 31:07 28:49
88 Eva Janssen 86 Arnhem 35:09 28:51
89 Jantien Elbrecht 85 Ede Gld 31:23 28:51
90 Marieke laanstra van L 83 Ede Gld 31:25 28:53
91 Marije Meulenbelt 82 Lent 32:00 28:54
92 Wilma Rademaker 61 Arnhem 31:48 28:58
93 Mirjam Uenk 76 Arnhem 35:46 28:59
94 Emma Berendsen 67 Westervoort 31:20 29:00
95 Miriam Schliekelmann 80 Arnhem 33:23 29:06
96 Hadassa Bergonje 79 Wijchen 33:18 29:09
97 Cisca Stokkink 67 Velp Gld 33:04 29:10
98 Hetty Keiren 65 Amsterdam 35:00 29:15
99 Nienke Ziengs 78 Arnhem 31:06 29:18
100 Tanneke Groenendijk 31:22 29:21
101 Anna bo Kleij 99 Arnhem 30:53 29:21
102 Marjolein Weedage 80 Arnhem 31:19 29:21
103 Maaike van Benthem 77 Arnhem 31:19 29:21
104 Miranda Vos 66 Bennekom 33:30 29:22
105 Sylvia van Daalen 67 Arnhem 30:53 29:22
106 Annie Beugel 83 Ciko '66 35:02 29:23
107 Berrie van de Looy 67 Arnhem 36:07 29:26
108 Marit Benning 82 Arnhem 31:40 29:26
109 Els Barenbrug 82 Nijmegen 32:05 29:31
110 Annelies Oude Grotebev 61 Arnhem 36:10 29:32
111 Dorianna Schokker 85 Groningen 34:12 29:33
112 Annemieke van Hazendon 59 Arnhem 36:09 29:33
113 Marijke Theunissen 59 Velp Gld 36:09 29:34
114 Petra Herrel 66 Arnhem 36:17 29:35
115 Jennifer Lycklama 91 Cuijk 33:46 29:37
116 Rolande Wouda 71 Arnhem 35:32 29:37
117 Inge Davelaar 91 Arnhem 31:26 29:37
118 Eef van Druyten 67 Arnhem 30:32 29:37
119 Inge Naaijkens 78 Zwolle 34:09 29:40
120 Hanneke Langezaal 62 Ciko '66 32:13 29:41
121 Annetta Leenders 61 Arnhem 33:07 29:41
122 Alicia van Ek 84 Arnhem 31:28 29:45
123 Chantal ten Have 72 Megchelen 35:41 29:46
124 Linda de Quillettes 60 Angeren 31:52 29:51
125 Suzanne van Rijt 75 Nijmegen 31:44 29:52
126 Liesbeth Spaan 61 Velp Gld 31:20 29:54
127 Linda Willemsen 91 Tolkamer 36:01 29:56
128 Christien van der Mijd Arnhem 30:50 30:00
129 Linda Wildekamp Arnhem 30:50 30:00
130 Marlies Wilbers 79 Lent 35:14 30:01
131 Marieke Francke 82 Arnhem 35:57 30:04
132 Carolien Michels 61 Arnhem 35:18 30:04
133 Jolanda Wauben 77 Arnhem 31:19 30:04
134 Elles Eichelsheim 85 Arnhem 31:37 30:05
135 Maria van der Wielen 59 Wijchen 33:24 30:07
136 Ellen Brouwer 64 Arnhem 30:37 30:17
137 Sema Daymaz 64 Oosterbeek 32:28 30:18
138 Marjo Finke 62 Arnhem 31:02 30:19
139 Hennnie Pol 55 Arnhem 33:15 30:24
140 Marga Freriksen 57 Hengelo Ov 34:58 30:24
141 Maaike Kazius 79 Rhenen 33:44 30:25
142 Saskia Verhoef 66 Velp Gld 32:33 30:25
143 Mirjam Lazeroms 66 Velp Gld 32:26 30:29
144 Paula Fikkert 65 Arnhem 33:02 30:31
145 Myrthe Aresvik 97 Arnhem 33:01 30:31
146 Sandra van Dorland 89 Dodewaard 36:46 30:33
147 Charlotte Kok 84 Arnhem 36:47 30:33
148 Karin Verberkt van Heu 61 Cuijk 33:36 30:34
149 Inge Klein 66 Nijmegen 33:36 30:35
150 Anouk Huijzer 90 Elst Gld 35:00 30:37
151 Nathalie Bosman 70 Malden 33:41 30:37
152 Inge Bannink 81 Amersfoort 36:35 30:41
153 Anneke Jager 78 Arnhem 37:36 30:46
154 Marjolijn van der Scho 81 Arnhem 31:51 30:47
155 Yvette Taverne 76 Arnhem 35:40 30:49
156 Tineke van der Elst 70 Arnhem 35:40 30:49
157 Leslie Berendse 89 Bemmel 31:16 30:51
158 Annemiek Piers 61 Duiven 34:52 30:54
159 Anneke Houben 62 Duiven 34:52 30:54
160 Jufith Kormeling 80 Arnhem 34:50 30:56
161 Lisanne Wiggers 98 Arnhem 30:58 30:57
162 Alice Willemsen 77 Arnhem 34:54 31:00
163 Yacintha Bekker 63 Huissen 34:42 31:04
164 Miranda van Dorland 91 Dodewaard 37:23 31:09
165 Henriette Duys 65 Gennep 37:22 31:12
166 Shiromie Derera 72 Arnhem 31:36 31:12
167 Lisa Röth 84 Leuth 37:03 31:14
168 Monique Giezen 68 Arnhem 38:18 31:14
169 Petra van Horik 63 Arnhem 35:39 31:15
170 Margret Klaassen 66 Arnhem 33:40 31:18
171 Melanie Wensink 68 Arnhem 33:39 31:18
172 Nienke Tenneij 71 Utrecht 37:04 31:20
173 Nathalie Wiegerink-de 69 Arnhem 36:40 31:20
174 Marike Spee 63 Arnhem 37:50 31:20
175 Gaa Daams 69 Arnhem 33:12 31:21
176 Crista Derksen 62 Ciko '66 33:12 31:21
177 Anneke Triemstra 65 Sint Annaparochie 38:07 31:22
178 Sharan Geschiere 84 Arnhem 34:17 31:23
179 Elbrich Veninga 82 Climax 35:35 31:28
180 Martine Gerritsen 73 Bemmel 37:17 31:29
181 Maria Nieland 70 Arnhem 36:50 31:30
182 Jeannette Jansen 81 Pheidippides 37:37 31:32
183 Annemiek Jansen 82 Oosterbeek 37:20 31:35
184 Belinda Dorland 72 Velp Gld 37:23 31:39
185 Haylie So 82 Velp Gld 38:52 32:02
186 Zinzi Vink 86 Arnhem 35:21 32:08
187 Klaske de Boer 59 Oosterbeek 34:28 32:08
188 Judith Buckinx 59 Duiven 37:05 32:11
189 Patty Heijnen 93 Arnhem 36:29 32:24
190 Ethel Puttman 69 Arnhem 34:48 32:32
191 Mavina Eickhoff 57 Arnhem 34:07 32:44
192 Anke de Jong 57 Ophemert 35:06 32:48
193 Olga Koopmans 84 Oosterbeek 35:17 32:57
194 Yvonne van Zwan 63 Oosterbeek 35:15 33:02
195 Ellen Welbergen 87 Arnhem 37:17 33:06
196 Toos Tiemren 46 Arnhem 39:00 33:11
197 Jolanda Schut 68 Wageningen 34:33 33:15
198 Christel Rosbag 78 Arnhem 40:03 33:17
199 Van Engelenburg 71 Lent 36:23 33:18
200 Rieneke Jansen-Elings 65 Rozendaal 39:56 33:23
201 Maaike van Gelder 93 Ede Gld 35:48 33:25
202 Danielle Noack 76 Warnsveld 40:23 33:28
203 Audrey Davies 72 Arnhem 40:24 33:28
204 Miriam Sewalt 70 Oosterhout gem Nijme 38:55 33:31
205 Marieke Hoppenbrouwers 82 Utrecht 40:24 33:32
206 Brenda Sciarone 79 Velp Gld 36:27 33:33
207 Irene Cuppen 62 Ellecom 34:00 33:36
208 Marianne van den Breed 54 Utrecht 35:16 33:37
209 Sabine Heesters 73 Renkum 37:44 33:38
210 Dianne Droste 62 Ellecom 34:02 33:39
211 Sari Koppens 60 Nijmegen 38:48 33:41
212 Miranda Arends 92 Ellecom 35:24 33:42
213 Annemarie van Ooijen 73 Delta Lloyd Running 38:55 33:47
214 Machteld Pel 47 Arnhem 38:55 33:48
215 Inge Kamerling 80 Arnhem 40:06 33:49
216 Esther Baudoin 64 Bennekom 36:16 33:50
217 Lies Bolang 67 Bennekom 36:16 33:50
218 Janneke Kobessen 78 Arnhem 36:37 33:54
219 Hester van der Wal 82 Utrecht 40:51 34:00
220 Lenny Keus 78 Arnhem 40:56 34:08
221 Hazelaar Tessa 77 Arnhem 40:57 34:09
222 Janou Westhof 73 Oosterhout gem Nijme 39:34 34:10
223 Sabine de Haan 82 Arnhem 40:34 34:17
224 Diana van Amerongen 83 Arnhem 35:07 34:30
225 Corinna van Diepen 66 Amersfoort 40:50 34:34
226 Michelle Tobben 83 Silvolde 40:51 34:36
227 Kim Walraven 78 Elst Gld 35:51 34:45
228 Jolande Rutgers 81 Elst Gld 35:51 34:45
229 José Haanappel 63 Arnhem 41:20 34:56
230 Rachel Risthaus 94 Arnhem 37:15 34:57
231 Milou Aarts 94 Arnhem 37:15 34:58
232 Ine Platje 49 Arnhem 41:57 35:11
233 Corvine van Horssen 63 Arnhem 40:05 35:12
234 Marjolein van Groninge 76 Arnhem 41:29 35:14
235 Mary de Jong Theijssen 59 Arnhem 36:01 35:25
236 Barbera Schoon 74 Horssen 38:30 35:25
237 Vicky Bodeutsch-Kerman 72 Velp Gld 37:39 35:27
238 Rian Evers 81 Amersfoort 40:35 35:28
239 Ilse Lemmers 82 Nijmegen 42:59 36:03
240 Miranda Robbers 71 Oeffelt 42:40 36:29
241 Natascha van Londen 76 Arnhem 43:29 36:55
242 Annet Schoevaars 64 Breukelen Ut 39:47 37:07
243 Rosita Wanders 69 Rozendaal 43:51 37:18
244 Wilma van Dorland 67 Dodewaard 43:49 37:34
245 Esther Albers 70 Arnhem 43:47 37:36
246 Kristien Laget 65 Beerse (BEL) 45:10 38:05
247 Monique Gadiot 61 Arnhem 39:47 38:18
248 Manuela Schuurman-Gode 69 Westervoort 44:45 39:50
249 Roxana Spieksma 93 Arnhem 42:00 41:39
250 Michelle Ditzel 94 Ellecom 50:39 48:43

5KMB, 5 KILOMETER
1 Erwin Reimer Run2day team 1 16:46 16:45
2 Ronald de Jonge Run2day team 1 16:52 16:52
3 Marcel Kuintjes Run2day team 1 17:13 17:12
4 Isabelle Sticker Run2day team 1 18:59 18:58
5 Geert Geurken Sportbedrijf Arnhem 21:39 19:45
6 Edwin van Gastel Sportbedrijf Arnhem 25:19 19:59
7 Kees Brussé 69 Rijn IJssel Runners 21:56 21:39
8 Harry te Pas Rijn IJssel Runners 21:57 21:39
9 Freek Stöcker Run2day team 1 22:21 21:48
10 Sven Willems Van Wijnen team 6 23:12 22:08
11 Tom Geurken Sportbedrijf Arnhem 23:21 22:21
12 Ralph Stolk Sportbedrijf Arnhem 26:15 22:41
13 Edwin van der Velde Sportbedrijf Arnhem 27:57 22:42
14 W Buijs Corus Tubes 27:40 22:50
15 J van Santen Corus Tubes 27:59 23:04
16 M van Pijlen Corus Tubes 27:50 23:04
17 John Koenders Van Wijnen team 6 28:47 23:09
18 Maurice van Helden 80 CDS Engineering BV 30:17 23:17
19 Ben van Onna Van Wijnen team 6 29:16 23:26
20 Clemens van Onna Van Wijnen team 6 29:17 23:26
21 Govert Kruijtzer 78 CDS Engineering BV 30:25 23:29
22 Marijke Dubbelink 't O.M.metje 23:41 23:33
23 Wielly Rasing Sportbedrijf Arnhem 25:37 23:36
24 Sander van Woudenberg CDS Engineering BV 30:43 23:44
25 J Klappe Corus Tubes 28:33 23:53
26 Nadine Willems Van Wijnen team 4 25:15 24:11
27 Wilfried van Oyen Van Wijnen team 6 30:05 24:26
28 Hanneke De Peuter Siza Dorp Groep team 30:30 24:29
29 Christian Vandersteen CDS Engineering BV 31:45 24:46
30 Guus Madern Quadraam 2 27:16 24:51
31 Ruud van Dijk Sportbedrijf Arnhem 30:11 24:59
32 Dick Mol Rijn IJssel Runners 28:48 25:02
33 Wieke van der Leij Eiffel 5 29:31 25:03
34 Frank Mensink Sportbedrijf Arnhem 25:43 25:08
35 Mark Lauriks 't O.M.metje 25:20 25:11
36 Regilio Kasimberg Quadraam 2 27:16 25:17
37 Patrick Smulders Sportbedrijf Arnhem 30:34 25:19
38 Carlo van der Kraan Sportbedrijf Arnhem 29:14 25:26
39 Margreet Froberg 't O.M.metje 25:40 25:30
40 Ronald Witjes Van Wijnen team 6 31:29 25:39
41 E Wieland Corus Tubes 30:51 26:02
42 Philip Stempels Van Wijnen team 4 26:58 26:07
43 Marlo Sinay CDS Engineering BV 33:09 26:09
44 Kalinka Verbaan Kinderopvang SKAR 32:10 26:15
45 Nicole van der Velden 't O.M.metje 26:28 26:18
46 A Janssen Corus Tubes 31:03 26:22
47 Simone Geurts Quadraam 2 29:11 26:30
48 Joris van de Meer Siza Dorp Groep team 28:33 27:06
49 Diana van Oyen Van Wijnen team 4 33:00 27:28
50 Marcel Inklaar Siza Dorp Groep team 29:02 27:33
51 Nick Bugter Quadraam 2 29:05 27:34
52 Simone ter Berg Van Wijnen team 4 33:10 27:37
53 Roos Knijenburg Siza Dorp Groep team 29:11 27:40
54 F Vis Corus Tubes 32:46 27:57
55 Peter van Vught Kinderopvang SKAR 34:03 28:09
56 Yvonne Vallen 58 Rijn IJssel Runners 31:59 28:14
57 Alda Versteeg Siza Dorp Groep team 30:11 28:24
58 Maike Bakker Siza Dorp Groep team 29:55 28:30
59 Marjo Derksen Siza Dorp Groep team 30:34 28:48
60 Marieke Kragten Siza Dorp Groep team 35:45 29:08
61 Zeljka Rajcevic 't O.M.metje 29:21 29:11
62 Miriam Schats Siza Dorp Groep team 31:00 29:24
63 Iris Stern Kinderopvang SKAR 35:23 29:26
64 Theda de Man Kinderopvang SKAR 35:31 29:35
65 Judith van der Winden Siza Dorp Groep team 31:08 29:39
66 Joke Elfrink Kinderopvang SKAR 35:40 29:44
67 Loes Broods Siza Dorp Groep team 31:23 29:50
68 Christina van Brenen Van Wijnen team 4 35:37 29:57
69 Mien vd Brand Siza Dorp Groep team 31:31 30:03
70 Jonathan Simonis Kinderopvang SKAR 36:12 30:08
71 Yvonne Valentijn Siza Dorp Groep team 31:39 30:16
72 Femke Heijdeman Quadraam 2 32:51 30:17
73 Esther Leonardo CDS Engineering BV 37:48 30:52
74 Carla Harmelink Siza Dorp Groep team 32:24 30:58
75 Anna Torensen Rijn IJssel Runners 36:50 31:08
76 G Alihoesen Corus Tubes 36:37 31:45
77 Petra Vandersteen CDS Engineering BV 38:52 31:53
78 Astrid Peters Eiffel 5 37:11 32:45
79 Marieke Blommers Eiffel 5 37:22 32:54
80 Nils van Dijk Eiffel 5 37:27 32:56
81 J Wichhart Corus Tubes 37:46 32:58
82 Saskia Westerveld Rijn IJssel Runners 39:41 34:00
83 Pia van Duren Siza Dorp Groep team 35:32 34:06
84 Karin Matser Siza Dorp Groep team 36:37 35:06
85 Anouk Ooms Eiffel 5 41:07 36:32
86 Raffael Oosting-Di Gia Eiffel 5 41:08 36:33










Deel dit artikel

Redactie Runner's World

Runner's World is hét meest gelezen hardloopblad ter wereld. Lees Runner's World en je loopt altijd voorop met de mooiste verhalen, beste trainingen en opmerkelijkste trends.

Nieuwsbrieven

Deze maand in Runner's World:

Bekijk de inhoud